Teraz jest 23 cze 2024, 03:48

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Baretki
PostNapisane: 16 sty 2012, 00:17 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2009, 10:29
Posty: 97
Ok, a żeby nie było niedomówień - jeśli w trakcie meczu zginiemy z ręki innego gracza niż "szczypiorek" to licznik nam się nie resetuje?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Baretki
PostNapisane: 16 sty 2012, 00:26 
Offline

Dołączył(a): 6 gru 2011, 00:40
Posty: 195
jonek napisał(a):
Ok, a żeby nie było niedomówień - jeśli w trakcie meczu zginiemy z ręki innego gracza niż "szczypiorek" to licznik nam się nie resetuje?

Hahahahaha...... :lol:
Panie, czemuś nas opuścił.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Baretki
PostNapisane: 16 sty 2012, 00:30 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2009, 10:29
Posty: 97
fido2801 napisał(a):
Hahahahaha...... :lol:
Panie, czemuś nas opuścił.


O co Ci chodzi kolego? Ramka pisał tylko o relacji adwersarz-gracz, dlatego pytam dla pewności. A jak znasz odpowiedź to możesz napisać, od tego się nie umiera.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Baretki
PostNapisane: 16 sty 2012, 00:44 
Offline

Dołączył(a): 6 gru 2011, 00:40
Posty: 195
jonek napisał(a):
A jak znasz odpowiedź to możesz napisać, od tego się nie umiera.

Od myślenia też nie. Ramka pisał tylko o takiej relacji bo inna nie ma znaczenia w przypadku baretki za adwersarz, co w moim przekonaniu jest logiczne. Jak widać moje przekonania są zbyt ambitne. Wybacz.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Baretki
PostNapisane: 16 sty 2012, 00:55 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2009, 10:29
Posty: 97
fido2801 napisał(a):
Od myślenia też nie. Ramka pisał tylko o takiej relacji bo inna nie ma znaczenia w przypadku baretki za adwersarz, co w moim przekonaniu jest logiczne. Jak widać moje przekonania są zbyt ambitne. Wybacz.


Całą poprzednią stronę ludzie tak "logicznie" myśleli i gówno z tego wyszło. W grze wszystko jest takie jak to wymyślili twórcy, niekoniecznie "logiczne". Kolega Ramka widać zna się na rzeczy, dlatego zadałem dodatkowe pytanie po to, żeby inni już nie musieli i aby rozwiać wszelkie wątpliwości.

A Ty jeśli nie masz nic ciekawego do powiedzenia, daruj sobie takie komentarze, bo to zwykłe trollowanie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Baretki
PostNapisane: 16 sty 2012, 01:01 
Offline

Dołączył(a): 6 gru 2011, 00:40
Posty: 195
jonek napisał(a):
fido2801 napisał(a):
Od myślenia też nie. Ramka pisał tylko o takiej relacji bo inna nie ma znaczenia w przypadku baretki za adwersarz, co w moim przekonaniu jest logiczne. Jak widać moje przekonania są zbyt ambitne. Wybacz.


Całą poprzednią stronę ludzie tak "logicznie" myśleli i gówno z tego wyszło. W grze wszystko jest takie jak to wymyślili twórcy, niekoniecznie "logiczne". Kolega Ramka widać zna się na rzeczy, dlatego zadałem dodatkowe pytanie po to, żeby inni już nie musieli i aby rozwiać wszelkie wątpliwości.

A Ty jeśli nie masz nic ciekawego do powiedzenia, daruj sobie takie komentarze, bo to zwykłe trollowanie.

Kolega Ramka zna się na rzeczy bo zamiast zadawać głupie i oczywiste pytania, po prostu sprawdził. Co wszystkim zainteresowanym szczególnie polecam.
A ja ile mam ciekawych rzeczy do opowiadania to byś się bardzo zaskoczył, ale to nie jest na to miejsce ;) Pozdrawiam.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Baretki
PostNapisane: 16 sty 2012, 02:51 
Offline

Dołączył(a): 12 sty 2011, 00:49
Posty: 150
Mofixil napisał(a):
A obrońca MCOMa, rozbrój 4 mcomy, nie wiem co tu za problem jest.

No chyba jest to problem bo pamiętam o tym dyskusję i tu nie chodzi o rozbrojenie mcoma, a jak dobrze pamiętam o zabijanie przeciwników przy mcomie gdy jest podłożony ładunek.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Baretki
PostNapisane: 16 sty 2012, 02:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 gru 2011, 20:31
Posty: 346
@Ramka - szacun Stary i dzięki wielkie za szczegółowe wyjaśnienia.
Ciągle jednak nie wiem o co chodzi z tym "adwersarzem" w rankingu, który mnie do spóły z opisem battleloga wprowadził w błąd (na wszelki wypadek przypominam ścieżkę: online - rankingi - zespół - adwersarz). Nijak mi to ciągle do niczego nie pasuje... :)

@fido2801 - skąd w Tobie tyle złośliwości? Kompleksy tym leczysz?

PS
BFem zaraziłem się całkiem niedawno, choć naście lat skończyłem już dawno temu, jestem newbie jak każdy z Was kiedyś. Jako jeden z wielu "świeżaków" wyskoczę czasami z lamerskim pytaniem i za cholerę nie rozumiem czemu na tym forum tak się takich ludzi gnoi?! Takich spoko ludzi jak Ramka czy sidh77 to ze świecą tu szukać... A szkoda bo portal generalnie prezentuje się chyba najlepiej w Polsce, tylko kilku "cwaniaczków" psuje to ogólnie dobre wrażenie. Redakcję powinno zainteresować, że tym samym zniechęca to nowych do wejścia w społeczość (że tak powiem) :)

Pozdrawiam

_________________
Amor Patriae nostra lex! Sapere aude!
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Baretki
PostNapisane: 16 sty 2012, 03:05 
Offline

Dołączył(a): 30 gru 2007, 17:56
Posty: 33
Cytuj:
Ciągle jednak nie wiem o co chodzi z tym "adwersarzem" w rankingu, który mnie do spóły z opisem battleloga wprowadził w błąd (na wszelki wypadek przypominam ścieżkę: online - rankingi - zespół - adwersarz). Nijak mi to ciągle do niczego nie pasuje...


Adwesarza dostajesz za 5 killi tej samej osoby o ile sam nie zginiesz z jej rąk.


Cytuj:
No chyba jest to problem bo pamiętam o tym dyskusję i tu nie chodzi o rozbrojenie mcoma, a jak dobrze pamiętam o zabijanie przeciwników przy mcomie gdy jest podłożony ładunek.


masz racje tą baretke dostajemy za zabicie przeciwników napastójących mcoma, moim zdaniem to naprawde ciężka do zdobycia baretka

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Baretki
PostNapisane: 16 sty 2012, 03:39 
Offline

Dołączył(a): 6 gru 2011, 00:40
Posty: 195
PL_Huzar napisał(a):
@fido2801 - skąd w Tobie tyle złośliwości? Kompleksy tym leczysz?

Nie jestem złośliwy dla osób potrafiących samodzielnie myśleć. Tu akurat ogranie nie ma nic do rzeczy. Nie oceniaj mnie po jednej wypowiedzi. A kompleksy owszem mam jakieś, ale nie staram się ich leczyć, a przynajmniej nie w ten sposób.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Baretki
PostNapisane: 16 sty 2012, 09:37 
Offline

Dołączył(a): 9 kwi 2010, 11:38
Posty: 181
Lokalizacja: Serwery HC
PL_Huzar napisał(a):
Ciągle jednak nie wiem o co chodzi z tym "adwersarzem" w rankingu, który mnie do spóły z opisem battleloga wprowadził w błąd (na wszelki wypadek przypominam ścieżkę: online - rankingi - zespół - adwersarz). Nijak mi to ciągle do niczego nie pasuje... :)


Ten ranking http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl ... ldier/1/0/ pokazuje bardzo ciekawe aczkolwiek troszkę mylace liczby związane z adwersarzem.
Nie jest to ilość beretek zabitych graczy na których zrobiliśmy adwersarza a..........

UWAGA: Ilość kolejnych zabić jednego gracza

Czyli: pierwsza osoba na tej liście w chwili obecnej ( nasz nr 1 - R0ckstar1911 ) zabił swojego adwersarza 1828 razy z rzędu. ( fizycznie niemożliwe do wykonania w tej grze bez naginania zasad ) czyli stał sobie na jakimś serwie i zabijał go/kogoś :stupid: 1828 razy w jednej rundzie :P ( UBER SKILLZOR )

W rankingu z Battleloga możemy zobaczyć właśnie ogólny ranking wszystkich graczy BF3 oraz to o co pytał PL_Huzar - ranking swoich przyjaciół. W innych przypadkach tej wartości nie sprawdzimy u losowego gracza na stronach Battelloga.

PS.
By nie było jakiś niedomówień moja wartość w tej rubryce ( 37 ) klasyfikuje mnie na bardzo dalekim miejscu (na którym sam nie wiem bo powyżej 1000 już ranking nie pokazuje się.

Edit.

jonek napisał(a):
Ok, a żeby nie było niedomówień - jeśli w trakcie meczu zginiemy z ręki innego gracza niż "szczypiorek" to licznik nam się nie resetuje?


Od innych graczy możemy ginąć i nie ma to żadnego wpływu w kwestii adwersarza na szczypiorku, chyba że chcemy jednorazowo zrobić więcej adwersarzy niż jeden na jednym graczu (czyli na kilku graczach jednocześnie).

Na mapie metro 64 przy odpowiednim skillu/ogarnianiu i (szczęściu - najważniejsze) można jednorazowo zrobić więcej adwersarzy niż jeden, nie raz mi się tak udawało.

_________________
Pozdrawiam
Ramka Obrazek


Ostatnio edytowano 17 sty 2012, 08:45 przez Ramka, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Baretki
PostNapisane: 16 sty 2012, 14:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2011, 09:17
Posty: 260
Ramka napisał(a):
Nie jest to ilość beretek zabitych graczy na których zrobiliśmy adwersarza a....
Małe sprostowanie; nie beretka, a baretka


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Baretki
PostNapisane: 4 lut 2012, 00:48 
Offline

Dołączył(a): 4 lut 2012, 00:36
Posty: 1
Beretka - Obronca Przekaznikow - należy zabić 4 przeciwników próbujących uzbroić MCOM - tą beretkę zdobyłem jako ostatnią , próbowałem rozbrajać MCOMY ale to nic nie pomagało , wpadła przypadkiem gdy akurat zabiłem 4 próbujących uzbroić przekaźnik , dodam ze żadnemu z wrogów nie udało się uzbroić przekaźnika.

_________________
Nabopolasar - PS3


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Baretki
PostNapisane: 4 lut 2012, 01:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Baretka MCOM Defender tyczy się zabijania atakujących którzy uzbrajają MCOM i rozbrajania MCOMa.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Baretki
PostNapisane: 6 lut 2012, 02:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 gru 2011, 20:31
Posty: 346
To jeszcze dla formalności i wyjaśnienia poniższej kwestii [sam siebie zacytuję :roll: ]:
PL_Huzar napisał(a):
- obrońca flag (w jednej rundzie obroń 5 flag) - tą flagę bronię poprzez zabicie wroga gdy znacznik flagi nam miga kiedy jest przez owego wroga przejmowana? Czy wystarczy, że to ja jestem w zasiegu flagi (i ona wcale nie miga) i ubije kogoś będącego nawet znacznie dalej? Mam obronić 5 różnych flag czy wystarczy, że zabiję 5 wrogów broniąc jednej?


Teraz jestem już pewien - wystarczy, że to ja jestem w zasięgu flagi, zabijam kogoś będącego nawet znacznie dalej, a literka symbolizująca flagę wcale nie musi migać (co oznacza jej przejmowanie przez przeciwnika). Całość sprowadza się do tego, że trzeba zaliczyć 5 zabójstw z bonusem +10 punktów za obronę flagi. Oczywiście baretkę zdobyć można pozostając w obrębie i broniąc tym samym tylko jednej flagi.

_________________
Amor Patriae nostra lex! Sapere aude!
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL