Teraz jest 23 cze 2024, 04:16

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: MAV
PostNapisane: 12 sty 2012, 09:51 
Offline

Dołączył(a): 7 lis 2011, 10:17
Posty: 26
Moje pytanie padło bo zauważyłem śmiercionośność tej broni dlatego nie wiem czemu jest ta dyskusja o tym że to przechwałki statami. Ja dopiero raczkuje w tym a zakładam że są wymiatacze . Jak dla mnie MAV jest fajną "zabawką" jak ktoś chce się trochę oderwać. Moje pytanie było też trochę spowodowane tym że czytałem gdzieś że ludzie wykręcają sztuczne odległości w zabiciach, a dzieje się to tak że zostawiasz robocika i kumpla na jednym końcu mapy i idziesz na drugi włączasz go i zabijasz . Dzięki temu możesz mieć odległość jaką chcesz, MAVEM chyba się da podobnie a z tego co czytałem EA nie była przychylna. I proszę już tutaj nie wypisywać że ktoś tu chciał pokazać staty...
Na otarcie łez dorzucam http://extreme.pcgameshardware.de/battl ... nload.html
Powyższy link jest do filtra na grafikę (wyostrza kolory) ściągasz i wrzucasz bezpośrednio do folderu z grą , są to oddzielne pliki więc nie bd opcji 'nadpisz' i problemów z ewentualnym usunięciem. Po wrzuceniu wejdźcie w origin-->ustawienia-->w grze--> odznacz opcje działania w grze (tą pierwszą)
Wejdź w grę i zobacz Pause/Break włączasz i wyłączasz te ostrzejsze kolory to nakładka :) Na prawdę polecam. Z tego co wyczytałem EA i PB nie ma do tego zastrzeżeń odpisali że komu się podoba taka nakładka to może korzystać.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: MAV
PostNapisane: 12 sty 2012, 09:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2009, 15:04
Posty: 332
Lokalizacja: Kutno
sir_Paq napisał(a):
Odnośnie obostrzeń admina na serwerze to też nie do końca prawda, na serwerach rankingowych nie można sztucznie wprowadzać ograniczeń typu no USAS/RPG/MAV/inna broń, i to jest regulamin DICE. Przynajmniej tak było w przypadku BC2 (pamiętne no CG), tu więc pewnie podobnie. Frag to frag nieważne jak zdobyty, szczególnie w tybie DM - nie ma zmiłuj się, każda taktyka jest dobra jak przynosi rezultaty. Jak was wkurza ktoś kto was zabija któryś raz z rzędu to czas na odwet, nic nie daje większej satysfakcji niż ubicie delikwenta, po co wylewać żółć i rzucać mięsem na forum? Ja nawet MAV'a nie odblokowałem jeszcze ale na pewno spróbuję kogoś "przelecieć"... Aktualnie mam fazę na claymory i kanały w trybie DM - może nie gram zbyt uczciwie, czasem mnie wyzywają od noobów, szczególnie jak się po raz n-ty pakują na minę w tym samym miejscu, ale czy to oznacza że mam odczuwać wyrzuty sumienia? Wygrana runda pomaga je przezwyciężyć...



i tu sie ciut mylisz bo w bc2 owszem byl moment ze chciali przeforsowac anulowanie zakazow CG ale w koncu dali se siana takze i tym razem nie sadze zeby bylo inaczej
zreszta nie po to place za serwer zebym nie mogl stosowac na nim swoich zasad (oczywiscie zgodnych z FP)

_________________
Obrazek www.polishhussars.pl
szukaj serwera BF3 - [PH] Polish Hussars .pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: MAV
PostNapisane: 12 sty 2012, 11:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
Lukasz15000 napisał(a):
Moje pytanie padło bo zauważyłem śmiercionośność tej broni dlatego nie wiem czemu jest ta dyskusja o tym że to przechwałki statami. Ja dopiero raczkuje w tym a zakładam że są wymiatacze . Jak dla mnie MAV jest fajną "zabawką" jak ktoś chce się trochę oderwać. Moje pytanie było też trochę spowodowane tym że czytałem gdzieś że ludzie wykręcają sztuczne odległości w zabiciach, a dzieje się to tak że zostawiasz robocika i kumpla na jednym końcu mapy i idziesz na drugi włączasz go i zabijasz . Dzięki temu możesz mieć odległość jaką chcesz, MAVEM chyba się da podobnie a z tego co czytałem EA nie była przychylna. I proszę już tutaj nie wypisywać że ktoś tu chciał pokazać staty...
Na otarcie łez dorzucam http://extreme.pcgameshardware.de/battl ... nload.html
Powyższy link jest do filtra na grafikę (wyostrza kolory) ściągasz i wrzucasz bezpośrednio do folderu z grą , są to oddzielne pliki więc nie bd opcji 'nadpisz' i problemów z ewentualnym usunięciem. Po wrzuceniu wejdźcie w origin-->ustawienia-->w grze--> odznacz opcje działania w grze (tą pierwszą)
Wejdź w grę i zobacz Pause/Break włączasz i wyłączasz te ostrzejsze kolory to nakładka :) Na prawdę polecam. Z tego co wyczytałem EA i PB nie ma do tego zastrzeżeń odpisali że komu się podoba taka nakładka to może korzystać.


kille z MAVA mają zaliczana odległość? No nieźle.

Jak już jesteśmy przy mavie to czy latanie na nich w niedostępne miejsca dla innych jest ok?
No bo w sumie jak już ktoś tu napisał skoro jest dostępne to trzeba używać. ma to być usunięte w patchu?

Edit@down

Ramka no to całe szczęście ze nie da się mavem heda trafic. I thx za wyjaśnienie.

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Ostatnio edytowano 12 sty 2012, 11:45 przez Satyr, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: MAV
PostNapisane: 12 sty 2012, 11:36 
Offline

Dołączył(a): 9 kwi 2010, 11:38
Posty: 181
Lokalizacja: Serwery HC
Lukasz15000 napisał(a):
.....Moje pytanie było też trochę spowodowane tym że czytałem gdzieś że ludzie wykręcają sztuczne odległości w zabiciach, a dzieje się to tak że zostawiasz robocika i kumpla na jednym końcu mapy i idziesz na drugi włączasz go i zabijasz . Dzięki temu możesz mieć odległość jaką chcesz, MAVEM chyba się da podobnie a z tego co czytałem EA nie była przychylna. I proszę już tutaj nie wypisywać że ktoś tu chciał pokazać staty...


Nie da się MAVem zabić gracza przez "strzał w głowę" wiec nie zaliczy killa z tego latadła jako strzał odległościowy.
MAV to nie robocik !!!

Satyr napisał(a):
kille z MAVA mają zaliczana odległość? No nieźle.



Lukasz15000 napisał z domysłu "chyba"
Satyr zapytanie z stwierdzeniem i zaraz będziemy mieli kolejny flame dlaczego z MAVa takie rzeczy są dopuszczane przez DICE.

_________________
Pozdrawiam
Ramka Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: MAV
PostNapisane: 12 sty 2012, 11:44 
Offline

Dołączył(a): 7 lis 2011, 10:17
Posty: 26
Satyr ty tutaj odgrywasz role forumowego hejtera? Nie wnosisz nic do tematu to nawet nie pisz. Zadałem grzeczne pytanie , stwierdziłeś że bajki opowiadam o takich statystykach, wrzuciłem scrina to się uczepiłeś że się chwale. Ja tylko chciałem uzupełnić swoją wiedzę o bf.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: MAV
PostNapisane: 12 sty 2012, 11:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
Temat rzeczywiście rzeka więc też się chce co nieco dowiedzieć. O nowe słowo "hater", troll się już znudził? Hater takie nowe co? Wiesz jak cię zapieklo to lepiej smaruj. Latasz na MAVach?

Edit:

I gdzie ty niby widzisz to stwierdzenie moje ze bajki opowiadasz? Nie takie wyniki tymi latadlami widziałem, zanim nasmarowales tu ten temat. Na Metrze to byle lama wykreca ratio z kosmosu.

Edit:
Wysalem Ci pv sorka.

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Ostatnio edytowano 12 sty 2012, 12:13 przez Satyr, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: MAV
PostNapisane: 12 sty 2012, 12:00 
Offline

Dołączył(a): 7 lis 2011, 10:17
Posty: 26
Nie twierdzę że nie , metro to mapa typowa do nabijania punktów , po prostu rozwałka. Dodam że nie skończyłem mapy jako pierwszy wtedy tylko byli ludzie którzy mieli więcej punktów. Mój kolega po zliczeniu baretek miał ok 70000 , Naprawdę nie byłem pewien czy ten mav to nie jest na zasadzie buga. Dostałem odpowiedź dziękuje pozdrawiam.


Piospi: Temat to do niczego nie prowadzi, zamykam.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL