Teraz jest 29 wrz 2024, 19:38

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 lis 2011, 00:00 
Offline

Dołączył(a): 27 paź 2011, 13:17
Posty: 11
Witam. :)
Mam pytanie dotyczące otrzymywania punktów dodatkowych.
Za co je się otrzymuje oraz co trzeba robić żeby je otrzymywać. Np. podnoszenie członków zespołu defibrylatorem, wybawienia
lub mszczenie członków zespołu? Raz dostałem te punkty i nie mam zielonego pojęcia za co je dostałem.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lis 2011, 08:53 
Offline

Dołączył(a): 30 mar 2010, 18:07
Posty: 49
Lokalizacja: Kraków
Mszczenie czyli jeżlei ktoś zabije tam kogos z twojej druzyny to jak zabijesz zaraz po tym tą osobe to tam chyba dostajesz punkty za zemste , aczkolwiek wybawienie to jest jeżeli owy żołnierz nie zabije twojego kumpla lecz bedzie do niego strzelał a Ty go w tym czasie zabijesz.
Reperowanie-podchodzisz z palnikiem/robotem i naprawiasz pojazd
Leczenie-rzucasz apteczke i punkty same lecą
Odrodzenie-jak jestes sam to nie zgin , dostaniesz 10 punktow za respa za Tobą
Nie wiem czy to tak działa , ale jeżeli pilot jeta ma rakiety powietrze-ziemia to jezlei namierzysz coś SOFLAM'em to dostajesz za to punkty , ale nie jestem tego pewien
Podnoszenie to wiesz , ze defibrylatorem
Ammo-Grasz supportem? Masz skrzynke z amunicją? Rzuć ją towarzyszowi!:D
Przygwożdżenie-Czyli najzwyklejszy ostrzał jakiegoś chłopka ;d
Oznaczanie-widzisz jeta/heli/samochód/czołg/żołnierza wrogiego teamu? Wcisnij "Q"

_________________
Origin/Battlelog : SoulMasta
xfire: soulmasta96
gg: 8441572


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lis 2011, 10:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
Chodzi Ci o komunikat podczas podsumowania rundy (dokładnie na samym końcu) o dodatkowych punktach (o ile dobrze pamiętam 200 pkt.) czy o coś innego? Bo ja też kilka razy miałem to 200 pkt. i też za cholerę nie wiem za co.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lis 2011, 10:05 
Offline

Dołączył(a): 9 kwi 2010, 11:38
Posty: 181
Lokalizacja: Serwery HC
SoulMasta napisał(a):
Mszczenie czyli jeżlei ktoś zabije tam kogos z twojej druzyny to jak zabijesz zaraz po tym tą osobe to tam chyba dostajesz punkty za zemste , aczkolwiek wybawienie to jest jeżeli owy żołnierz nie zabije twojego kumpla lecz bedzie do niego strzelał a Ty go w tym czasie zabijesz.
Reperowanie-podchodzisz z palnikiem/robotem i naprawiasz pojazd
Leczenie-rzucasz apteczke i punkty same lecą
Odrodzenie-jak jestes sam to nie zgin , dostaniesz 10 punktow za respa za Tobą
Nie wiem czy to tak działa , ale jeżeli pilot jeta ma rakiety powietrze-ziemia to jezlei namierzysz coś SOFLAM'em to dostajesz za to punkty , ale nie jestem tego pewien
Podnoszenie to wiesz , ze defibrylatorem
Ammo-Grasz supportem? Masz skrzynke z amunicją? Rzuć ją towarzyszowi!:D
Przygwożdżenie-Czyli najzwyklejszy ostrzał jakiegoś chłopka ;d
Oznaczanie-widzisz jeta/heli/samochód/czołg/żołnierza wrogiego teamu? Wcisnij "Q"


Wszystkie rzeczy Co tu opisałeś nie zalicza się do punktów dodatkowych a raczej do "Beretek" lub granie daną klasą a to nie to samo.
Po zakończeniu "planszy" naliczane są punkty:
Za grę daną klasą, za beretki, medale, gwiazdki itd. natomiast czasem się trafia że dolicza nam "dodatkowe punkty" nie są one związane bezpośrednio z wszystkimi wcześniejszymi naliczeniami.
Też miałem parokrotnie take punkty naliczone, czasem 300/500 a czasem ponad 1000. Zastanawiałem się od czego to zależy i jedno z rozwiązań to jest że takie punkty zostały doliczone za np: zabicie kogoś i przerwanie mu serii zabić - otrzymujemy wtedy 100 punktów za kill oraz właśnie dodatkowe punkty za ( serie ).
Nie znalazłem nigdzie opisu naliczania takich punktów ale w ten sposób sobie to tłumaczę.

_________________
Pozdrawiam
Ramka Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lis 2011, 10:50 
Offline

Dołączył(a): 24 lis 2011, 09:15
Posty: 12
sidh77 napisał(a):
Chodzi Ci o komunikat podczas podsumowania rundy (dokładnie na samym końcu) o dodatkowych punktach (o ile dobrze pamiętam 200 pkt.) czy o coś innego? Bo ja też kilka razy miałem to 200 pkt. i też za cholerę nie wiem za co.

jak sie wejdzie na dosłownie sam koniec rundy dostaje sie te pkt

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lis 2011, 10:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
Punkty dodatkowe sa zwiazane z tym co robiles. Nic gratis sie nie dostaje. Po prostu dziwny sposob przyznawania maja pod koniec tych rund, mi sie tak zdarzylo pare razy gdy mialem duzo pkt i duzo odznak. Np. jak dostalem 10k pkt a do lvla brakowalo mi 6k, to wpierw pokazalo to 6k ze dostalem - potem wszystkei inne odznaki/ordery/whatever, i na samym koncu to brakujace 4k zatytuowane "dodatkowe punkty" :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lis 2011, 10:59 
Offline

Dołączył(a): 24 lis 2011, 09:15
Posty: 12
ale tu nie chodzi o baretki tylko jest napisane pkt dodatkowe 200

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lis 2011, 11:09 
Offline

Dołączył(a): 15 lut 2007, 12:35
Posty: 154
Moim zdaniem natomiast, są to punkty "niedowagi" skali. Jeśli za unieruchomienie pojazdu masz 100 pkt (zabiera 50% hp?), to przy zdjęciu więcej hp (np. 55%) liczy Ci 100 punktów, a pozostałe 5% idzie jako dodatkowe punkty. Może być tak, że te piątki sumują się przy kolejnych uszkodzeniach, a dodatkowe punkty na koniec, to resztówka z sumy uszkodzeń baretkowych z całej rundy.
Podobnie z zadawanymi ranami. Strzelałeś do gościa, zraniłeś, ale nie zabiłeś. Runda się kończy, a on nie zdążył się zabandażować - dostajesz dodatkowe punkty zgodnie z zadanymi obrażeniami, tak jak przy asyście przy zabiciu. Killa co prawda nie było, nie ma asysty, ale obrażenia na koniec rundy były, są więc i dodatkowe punkty.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lis 2011, 11:41 
Offline

Dołączył(a): 24 lis 2011, 09:15
Posty: 12
apko223 V.2 napisał(a):
ale tu nie chodzi o baretki tylko jest napisane pkt dodatkowe 200

ZbiR napisał(a):
Moim zdaniem natomiast, są to punkty "niedowagi" skali. Jeśli za unieruchomienie pojazdu masz 100 pkt (zabiera 50% hp?), to przy zdjęciu więcej hp (np. 55%) liczy Ci 100 punktów, a pozostałe 5% idzie jako dodatkowe punkty. Może być tak, że te piątki sumują się przy kolejnych uszkodzeniach, a dodatkowe punkty na koniec, to resztówka z sumy uszkodzeń baretkowych z całej rundy.
Podobnie z zadawanymi ranami. Strzelałeś do gościa, zraniłeś, ale nie zabiłeś. Runda się kończy, a on nie zdążył się zabandażować - dostajesz dodatkowe punkty zgodnie z zadanymi obrażeniami, tak jak przy asyście przy zabiciu. Killa co prawda nie było, nie ma asysty, ale obrażenia na koniec rundy były, są więc i dodatkowe punkty.

chodzi o to jak sie wchodzi jak sie runda kończy masz zero(0) fragów 0 zgonów i 0 pkt. to pod koniec jak jest podsumowanie niema baretki tylki napis DODATKOWE PUNKTY a podtym liczba 200 i to są te dodatkowe pkt to o czym mówisz to asysty

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lis 2011, 11:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 mar 2010, 21:26
Posty: 358
Lokalizacja: Białystok
Te 200 za nic są za baretki które dostajesz na koniec rundy, czyli nawet jak nic nie robiłeś i przegrałeś to dają ci za rundę podboju, szturmu itp. (dodatkowo za wygraną rundę)
Albo za najlepszą drużynę, czy skończyłeś na 1-3 miejscu w tabeli itd. itp.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lis 2011, 12:12 
Offline

Dołączył(a): 27 paź 2011, 13:17
Posty: 11
Ale to chodzi mi o to że nawet jak grałem całą rundę otrzymałem na koniec 5k punktów dodatkowych do tych co zdobyłem za rundę oraz za beretki. Czyli miałem przykładowo 7k punktów za walkę, beretki 2k i do tych 9k punktów otrzymałem jeszcze 5k i nie wiem za co nie miałem żadnych medali ani gwiazdek za walkę z bronią.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lis 2011, 14:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 maja 2004, 16:53
Posty: 497
Lokalizacja: Chorzów
Z tymi punktami to dziwna sprawa i jak do tej pory nie spotkałem się z jednoznaczną odpowiedzią... osobiście wydaje mi się że to co napisał ZbiR jest najbardziej prawdopodobne.... ale to co ogólnie przeczytałem tutaj..... :roll:

Dawno nie wdziałem tematu, który byłby tak strollowany. Widze że apko223 V.2 stara się kandydować do miana leadera. Fajnie się czyta takie herezje :lol: Niech żyje nabijanie postów :!: :)

_________________
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: We are the [SPQR]... resistance is futile :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lis 2011, 17:01 
Offline

Dołączył(a): 26 sie 2011, 21:45
Posty: 113
szakal0x napisał(a):
Punkty dodatkowe sa zwiazane z tym co robiles. Nic gratis sie nie dostaje. Po prostu dziwny sposob przyznawania maja pod koniec tych rund, mi sie tak zdarzylo pare razy gdy mialem duzo pkt i duzo odznak. Np. jak dostalem 10k pkt a do lvla brakowalo mi 6k, to wpierw pokazalo to 6k ze dostalem - potem wszystkei inne odznaki/ordery/whatever, i na samym koncu to brakujace 4k zatytuowane "dodatkowe punkty" :P

A ja wbiłem na koniec rundy.Zrespiłem się na 1 sek przed zakończeniem rundy i dostałem te 200pkt dodatkowych ;p


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lis 2011, 13:15 
Offline

Dołączył(a): 27 paź 2011, 13:17
Posty: 11
Widać że nikt do końca nie wie za co otrzymywane są punkty dodatkowe.
Jest parę zdań ale nikt nie powiedział nic konkretnie.

Dziękuję ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lis 2011, 13:21 
Offline

Dołączył(a): 4 lis 2011, 23:43
Posty: 3
Też miałem coś takiego.. Naliczyło mi pkt za Technika za pojazdy beretki i później na końcu bez żadnego logo +2000 pkt . Nie mam pojęcia za co...

Tak apropo mam odblokowany w czolgu cięzki km i chyba lekki jak zmienic z działa na te karabinki bo nie mogę do tego dojść ? :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL