Teraz jest 29 wrz 2024, 07:30

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 kwi 2012, 09:15 
Offline

Dołączył(a): 16 sie 2009, 11:15
Posty: 15
Witam wszystkich.

Rankiem 27 kwietnia grałem w BF3, zaś wieczorem przy próbie wejścia na serwer wyskoczyło okienko z napisem na żółtym tle "Open Game Manager". Po kliknięci na tym napisie rozwija się okienko Game Manager w lewym dolnym rogu. Następnie klikam na "UPDATE". Dodatkowo wyskakuje napis w tymże okienku "Waiting for you to finish the installation ...". Otwiera się jeszcze w nowym okienku ORIGIN BETA. I nic się nie dzieje ! Dlaczego ?
Czy w Origin Beta powinienem wybrać jakieś ściąganie aktualizacji? Wydaje mi się, że już kiedyś robiłem aktualizacje w okienku Game Manager'a i że, po kliknięciu na UPDATE komputer ściągał aktualizacje.

Pozdrawiam wszystkich i proszę o jakieś sugestie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 kwi 2012, 11:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
A pozwoliłeś originowi poprawkę ściągnąć i zainstalować czy jednak zapomniałeś że do grania trzeba mieć najnowszą wersję gry?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 kwi 2012, 12:08 
Offline

Dołączył(a): 5 sty 2012, 11:51
Posty: 6
Najpierw daj w Origine by naprawił instalacje - po tym zabiegu pewnie się zaktualizuje a jeśli nie to wciśnij "szukaj aktualizacji".

U mnie ten sposób zadziałał - miałem ten sam problem.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 kwi 2012, 18:17 
Offline

Dołączył(a): 16 mar 2011, 18:17
Posty: 404
Najpierw daj Szukaj aktualizacji a potem napraw...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 maja 2012, 19:53 
Offline

Dołączył(a): 16 sie 2009, 11:15
Posty: 15
28 kwietnia zadałem pytanie o 9:15. Dwie godziny później postanowiłem przeinstalować grę. Jednak podczas instalacji gry przeglądałem okno gry w origin i nie zauważyłem nigdzie opcji "napraw instalację" lub "szukaj aktualizacji".
Obecnie borykam się z innym problemem. Komputer instaluje grę już 6 dni. W oknie origin, po prawej stronie nad paskiem postępu instalacji jest napis: "Kopiowanie plików z płyty...". Ale nic się nie kopiuje!
Otwieram napęd DVD i zamykam ponownie. Odpala się autorun.exe, domyślnie wybrany język polski klikam dalej, a następnie instaluj i znowu wyskakuje okno Origin beta. Na pasku postępu 0,0KB/sek , a ma do pobrania 11,8 GB (przecież to więcej niż dwie płyty DVD!).
Myślałem, że podczas instalacji komputer wypakuje wszystko z jednej płyty i następnie poprosi o drugą płytę. A tu totalna klapa.

Pamiętam, że po otrzymaniu płyty zainstalowałem grę w jeden dzień.

Jeżeli ktoś z Was miał już taki problem i rozwiązał go to proszę o pomoc. Proszę również o jakieś sugestie innych użytkowników.
Dziękuję i pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 maja 2012, 20:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Pathfinder napisał(a):
Na pasku postępu 0,0KB/sek , a ma do pobrania 11,8 GB (przecież to więcej niż dwie płyty DVD!).

Dla ścisłości, pliki na dyskach są skompresowane a średnia pojemność płyt DVD podwoiła się ostatnio, 8 czy 16GB (poprawcie mnie jeśli 16GB wziąłem z tyłka) to norma dzisiaj.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 maja 2012, 21:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 gru 2009, 17:45
Posty: 585
Lokalizacja: 52.211975N ,21.020908E
Dwuwarstwowe DVD+R mają 8,5 GB. Blu-ray to już 25 GB.

_________________
United Legions


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 maja 2012, 09:56 
Offline

Dołączył(a): 16 sie 2009, 11:15
Posty: 15
Witam ponownie.

Usunąłem ponownie grę. Wykonałem deinstalację programów Origin i GData (antywirus). Następnie wykonałem naprawę mojego windowsa.
Windows 7 Professional ( bo taki posiadam ). Podczas pracy Win7 wkładam płytę (wersja 64 bitowa) do napędu i wybieram z menu aktualizację systemu. Jest to podmiana samych plików w systemie Windows bez usuwania zainstalowanych programów (trawało to 3 może 4 godziny).
Następnie wykonałem ponowną instalację Origin. W origin pojawił się napis zainstaluj grę. Po wybraniu instalacji nad paskiem postępu już nie było napisu: "Kopiowanie plików z płyty...". Tylko napis świadczący o tym, iż gra jest pobierana z sieci. Zaś na pasku postępu, prędkość pobierania wynosiła 1,4MB/sek. Po niecałych 4-ech godzinach gra była zainstalowana.
Podczas gry po upływie około 2 minut wywalał mnie punkbuster z komunikatem: "Punkbuster kicked player "..." (for 0 minutes)". Wykonałem wszystko co napisał Sokar44 w poście "Punkbuster - Podstawy konfiguracji" ( viewtopic.php?f=152&t=40310 ).
Gra ruszyła ale mapy wczytywały się bardzo długo. Można by powiedzieć, że zatrzymywało się ładowanie map na komunikacie "Logging in...". Czasami po dłuższym czasie pojawiał się napis "Loading Level..." i wchodziła mapa, ale zwykle wisiał na etapie logowania. Jak już wszedłem do gry to po chwili gra się sypała z powodu grafiki. Ale tu z pomocą przyszedł MSIAfterburner. Dla mojego GeForce GTX 560 Ti ustawiłem parametr Core Clock na 800 MHz i Shader Clock na 1600 MHz. I to pomogło.
Pozostał tylko problem z "Logging in..."

Problem rozwiązany tu (viewtopic.php?f=152&t=43884).

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 maja 2012, 10:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Ostatnio Origin i jego serwery logowania szlag trafiał, tyle o "Logging in"

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL