Teraz jest 29 wrz 2024, 00:08

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 4 kwi 2011, 16:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
Rozmowy w toku, czyli co do czego się przydaje ;)
U mnie przy 20 lvl mechanika wygląda to tak:
Obrazek
Jak widać nie klepałem umiejętności.. Czy żałuje? Trochę, ale jeśli umożliwią więcej niż 20 lvl to zajme się psychiką.
Mechanikowi najbardziej przydają się miny, granaty (zabierają około 200hp = 200pkt za celny traf), naprawiarka na max, dodatkowe ammo do rpg na max oraz tank i apc skill driving.
Dead man's trigger to też fajna rzecz : D Gdy Cię ktoś zabije, wyrzucasz granat, który wybucha około sekundy po Twoim drugim spawnie w miejscu, w którym padłeś. Latanie helką i jetem jest opcjonalne, jak lubisz to bierz. + polecam karabin na 2 do czołgu i rakiete do APC chociaż na 1.

U asfalta aktualnie na 18 lvl wygląda to tak:
Obrazek
Amo box kompletnie nie wiem jak działa, granaty, super sprawa to granat dymny, bardzo się przydaje. Sensor granatów, bardzo dobra rzecz, którą polecam na pierwszy ogień do ćwiczenia, gdy leci granat w Twoją stronę widzisz go w HUDzie ;)
Te ludziki ze znakiem zapytania to taka opcja, która dodaje nam do ekwipunku flarę, po której użyciu spawnują się na nas osoby, które zgineły w naszym obrębie. Przydatne.
Ten ludzik z tym bananem obok.. Nie wiem co to :D Rozkminie to zaedytuje.
Teraz czekam na punkcik, żeby odblokować szybsze bieganie, później chodzenie. (plusik i dynamicznie przedstawiony żołnież)

U snipera aktualnie na 10 lvl wygląda to tak:
Obrazek
Walić w nade, w sensor ruchu, w claye, w amo do snipy, w szybsze wchodzenie po drabinie w szybsze bieganie jak was ktoś zakuma etc xd I w dead man's triggera, bo się przydaje :)

Do medyka nie mam, żałuje, że kupiłem slot i wybrałem snipera. Teraz mnie wyzywają.


Licze na jakieś uwagi, instrukcje i tłumaczenia tych bajerów :D Jak co działa też piszcie.

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 kwi 2011, 17:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 wrz 2008, 19:57
Posty: 620
to nawet ciekawa zabawa z tymi skillami, a ten "ludzik z bananem obok" może to być info z której storny dostajemy obrażenia.

_________________
http://www.xfire.com/profile/szq1/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 kwi 2011, 18:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
Może, ale jak już dostajesz obrażenia to nie ma czasu, żeby zobaczyć takiego banana ;) Zbyt szybko się pada. Na 1 lvl tego nie zauważyłem, żeby jakaś różnica była.

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 kwi 2011, 19:04 
Offline

Dołączył(a): 4 kwi 2011, 18:58
Posty: 1
mam problem bo kiedy jestem tak gdzie jest szop i klikam sart game to mi wyskakuje blad


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 kwi 2011, 20:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
Pewnie nie masz broni głównej albo bocznej w ekwipunku włożonej, łatwiej by było jakbyś powiedział co w tym błędzie jest napisane. Najlepiej jak założysz nowy temat, nie róbmy tutaj off topu :)

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 kwi 2011, 12:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sty 2011, 14:21
Posty: 30
Lokalizacja: Bydgoszcz/Poznań/Oman
A ja mam tak:
Obrazek

Uważam, że ta konfiguracja zapewni dużą, jeśli nie największą, ilość punktów.

Mam jeszcze medyka na 17, później dorzucę screena.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 kwi 2011, 13:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 wrz 2008, 19:57
Posty: 620
zacząłem grać i musze powiedzieć, że całkiem fajne, gram medykiem, jeśli chodzi o tego banana
upgrade your HUD to indicate the direction from which damage was inflicted.
rozumiem to tak jak napisałem wyżej, ktoś nas trafia od prawej strony to po prawej pokazuje sie czerwony łuk czy coś, jak w bf2

_________________
http://www.xfire.com/profile/szq1/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 kwi 2011, 13:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2010, 22:33
Posty: 102
Cytuj:
rozumiem to tak jak napisałem wyżej, ktoś nas trafia od prawej strony to po prawej pokazuje sie czerwony łuk czy coś, jak w bf2


Dokładnie. (;

Przede wszystkim radzę odblokować możliwość pilotażu jet'em i helką. Bardzo łatwo bombarduje się całe oddziały wroga, a jedna seria w blackhawk'a, czy też Cobrę/Mi - tuzin punktów! Minusem (a może plusem?), jest fakt, że wystarczy nawet szybko przelecieć nad pasem startowym, a ledwo zipiący złom staje całkowicie na nogi.

_________________
Obrazek
Want to be a real geek? Use ur brain - that's a trick!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 kwi 2011, 14:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
Ale igly i stingery to jest masakra.. Zbyt dobre powiem szczerze.

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 kwi 2011, 16:43 
Offline

Dołączył(a): 5 kwi 2011, 16:33
Posty: 7
Mam snipera na 16lvl-u i teraz trochę żałuję. Chyba jako jedyna klasa nie ma bonusów za granie w drużynie. Medyk ma za leczenie, mechanik za naprawę, żołnierz wsparcia za rozdawanie amunicji, a sniper może rzucać te detektory ruchu, ale żadnego bonusu za to nie ma. A to chyba najprzydatniejsza zdolność w całej grze.
Dobrze strzelam, ale najwięcej punktów i tak idzie za walkę z pojazdami. Wykręca się wtedy na mapie po 6000-7000 punktów przy odrobinie wprawy, a biegając, snipiąc i zajmując flagi góra 3000... Dlatego myślę, że latanie heli lub jetem to podstawa, tak samo jak chociaż po jednym punkcie do APC i tanków.
Mam też miny, dodatkowe naboje, granaty i tyle... Czekam na tier 3 =)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 kwi 2011, 20:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 wrz 2008, 19:57
Posty: 620
Mam medyka dopiero na 12 lvl ale conieco moge powiedzieć
Obrazek
Szczegolnie sie przydaje improved threat awareness
Działa troche jak cheat nametag z tą róznicą ze nie widać przez ściany. Wystarczy że sie sie obróce w storne wroga i jego nametag pojawia sie wyraźnie, dzięki temu już nikt sie nie ukryje przed nami w krzakach i bardzo ułatwia dostrzeganie kamperów ukrywających się po kątach.
Do tego apteczki na full, plus ten poniżej pozwalający nam na rzucenie dwóch apteczek(tzn po rzuceniu drugiej pierwsza nie znika). Defib jest mało przydatny nie opłaca sie go brać przy tak krótkim czasie respa.
Ten krzyż z paskiem poniżej zwiększa ilość przywracanego zdrowia ze wszystkich źródeł. przynajmniej tak to rozumiem, ale jakieś specjalnej różnicy nie widze
Ten z dwomaa ludzikami z paskiem poniżej pozwoli nam zobaczyć stan zdrowia naszych towarzyszy i wrogów. IMO przydatne nie tylko żeby leczyć, ale także przy ataku grupę wrogów.
reszta chyba jasna
ps. co robi ten skill u asfalta, ten po prawej od ludzika idącego na mine.

_________________
http://www.xfire.com/profile/szq1/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 kwi 2011, 21:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
Nie mam pojęcia jak jest w praniu, nie korzystałem.
Obrazek

PS zauważyliście teo screena asfalta na 20 lvl i wyżej mojego mechanika na 20 lvl?
Tam mam wykorzystane 19 skill pointsów a na asfalcie mam 20.

Wszystko dlatego, że był taki bug jak wbiłem range był lvl up, ale jak wszedłem do menu i coś "zbadałem" i wróciłem na server to miałem z powrotem starą range, ale skill był wytrenowany :)

Później nie było tak fajnie, jak straciłem 60.000xp bo mi się siku zachciało. agh xd 5k mi zbrakło wtedy do 19 lvl.. Tosz to pare minut raptem

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 kwi 2011, 12:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 wrz 2008, 19:57
Posty: 620
"Wróg który do ciebie strzela bedzie miał widoczny nametag przez krótki czas." To raczej mało przydatne, załadowanie tego wcześniejszego na full daje wystarczającą skuteczność.

_________________
http://www.xfire.com/profile/szq1/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 kwi 2011, 17:45 
Offline

Dołączył(a): 15 gru 2010, 03:08
Posty: 13
Tak z ciekawości gdzie jest reset skilli ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 kwi 2011, 18:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2009, 15:02
Posty: 2054
Lokalizacja: Stumilowy las
Obok point skill masz taką ikonkę odśwież, to jest reset.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL