Teraz jest 3 lip 2024, 04:55

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 wrz 2010, 12:27 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
Odkopuję, bo na temat.

To odznaczenie dalej jest zabugowane, prawda? Bo mam już wszystkie gwiazdki na broniach, gadżetach i pojazdach i dalej nie dostaję insygnia za wszystkie brązowe gwiazdki z pukawek i za wszystkie brązowe gwiazdki ogółem. Czy to prawda, że trzeba jeszcze skosić gwiazdki na broniach specact? Jeśli tak, to jakiś megadebilizm, przecież tych broni nie ma na PC... :stupid:

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 wrz 2010, 12:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 gru 2009, 23:06
Posty: 144
No dokładnie. Na spectact czekamy i czekamy, zostały dodane po patchu w maju (?) i od tego momentu zaliczaja się do statystyk, a co za tym idzie, też do brązowych gwiazdek :stupid:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 wrz 2010, 12:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 mar 2010, 22:16
Posty: 102
Posłużę się tu statami naszego kolegi z forum http://bfbcs.com/stats_pc/Nawiedzony ...

Jakim cudem zdobyłeś odznakę za wszystkie brązowe gwiazdki ?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 wrz 2010, 13:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sie 2010, 19:30
Posty: 73
No własnie.
Jakim cudem ma w spectacach po 25 zabójstw a w "wyzwaniu" na 100 killi z każdego spectaca osobno ma 0 killi?
Jakiś układzik z dice? :lol:

_________________
Obrazek
Gram 4fun :)
Nie klikaj! Nieeeee!!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 wrz 2010, 14:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2010, 16:36
Posty: 1158
_Dominiko_PL napisał(a):
Odkopuję, bo na temat.

To odznaczenie dalej jest zabugowane, prawda? Bo mam już wszystkie gwiazdki na broniach, gadżetach i pojazdach i dalej nie dostaję insygnia za wszystkie brązowe gwiazdki z pukawek i za wszystkie brązowe gwiazdki ogółem. Czy to prawda, że trzeba jeszcze skosić gwiazdki na broniach specact? Jeśli tak, to jakiś megadebilizm, przecież tych broni nie ma na PC... :stupid:


na spectact zdobędziesz gwiazdki tylko trzeba znaleźć odpowiedni serwer ...... ja mam 3 kille :oops:

_________________
Mój ulub. serwer:
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 wrz 2010, 14:31 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Przypominam o nieetycznosci podawania informacji o serwerach z wlaczonym specactem na platformach pc, gdzie zostal on wykradziony dice/ea i jest piratem.
viewtopic.php?f=1&t=9932

Tak wiec:
Ja tez gralem chwilke na serwach z specactem, do czasu az od dice dostalem odpowiedz na pytanie: czy to grzech tam grac. :wink: Od tej pory nie gram na serwach z wlaczonym specactem, do czasu jego oficjalnej pramiery (oby rychlej) na pc.
I do tego czasu, legalne nabycie odznaczki za wsie brazy jest dla grajacych fair play niemozliwe
. Mam nadziej, ze jest to jasna odpowiedz pozwalajaca zamknac dywagacje na temat specact i brazowych gwiazdek na chwile obecna.

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 wrz 2010, 14:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2010, 16:36
Posty: 1158
3 kille czyli zobaczyłem i więcej nie grałem.

ALE :)

Kogo to wina że te serwery są dostępne z poziomu ich OFICJALNEJ wyszukiwarki? Tam się nie wchodzi pokątnie tylko z poziomu ich gry... żal.pl i tyle, bo ktoś może tam wejść niechcąco i co wtedy? Choćby jakieś ostrzeżenie dostał ale NIE. Generalnie temat na inny wątek pewnie.

_________________
Mój ulub. serwer:
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 wrz 2010, 14:57 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Wina nalezy obarczyc stawiajacych serwy wbrew nakazom dice/ea. I to juz naprawde kropka nad i i na koniec tematu specact na czas biezacy na platformie pc.

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 wrz 2010, 15:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sie 2010, 19:30
Posty: 73
To takie buty.
Dla spokoju wolę poczekać do oficjalnego spectac i kolimatorów do reszty broni. :)

_________________
Obrazek
Gram 4fun :)
Nie klikaj! Nieeeee!!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 wrz 2010, 17:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
Ja na SPECU tez grałem kilka dni. Wchodzi się normalnie jak na kazdy serwer i czesto przypadkowi gracze dziwią się ocb. Skąd te giwery itd. A że te ułomy z "KOSTKA" nie potrafią takiej prostej rzeczy dodać to tak jest. Każdego kusi zobaczenie w akcji tego "mega dodatku" :lol:

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 wrz 2010, 00:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2010, 02:31
Posty: 444
Yossarian, znów gadasz jakieś głupoty. Jak Ci to nie pasuje to raportuj takie serwery do EA, ale nie nazywaj "piratami" ludzi, który grają na takich serwerach, bo są normalnie dostępne. Z resztą widać, że nie masz pojęcia co to znaczy "pirat komputery/medialny", więc nie używaj pojęć, których nie znasz. Serwera też za bardzo nie można nazwać "piratem", no bo jak niby? Sam sobie zainstalował taki mod, nie pytając admina o zdanie? :lol: Przesadzasz i tyle.
Poza tym, jeżeli tak bardzo postulujesz o koniec tematu o specact to po co w ogóle na niego odpisujesz? Włącz ignorowanie tego tematu (forum posiada taką fajną opcję) i daj ludziom normalnie dyskutować.

_________________
"Tylko martwi ujrzeli koniec wojny"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 wrz 2010, 01:23 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Kefas, ty masz duze problemy ze zrozumieniem zasad wlasnosci produktu, etyki i fair play. Ale nie zabraniam tobie dyskusji, a napewno nie innym. Czytaj i staraj sie zrozumiec prosty text oraz jego przeslanie. Milej lektury.

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 wrz 2010, 02:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2010, 02:31
Posty: 444
Mhm, na pewno wszyscy, który grają na takich serwerach są złymi złodziejami, których należy tępić. :lol: Twoje proste przesłanie jest po prostu strasznie głupie, nielogiczne i nieprawdziwe, albo jesteś największym hipokrytą jakiego widziałem na forum.
Jeżeli tak bardzo przeszkadza Ci, że ktoś się dobrze bawi w grze zamiast Ciebie (czyt. korzysta z modyfikacji, które w żaden sposób nie szkodzą innym graczom, przecież nie są to czity, a gracze kiedyś kupili grę tak samo jak Ty, więc nikt tu nic nie kradnie, ani nie czerpie z tego korzyści materialnych) to pretensję możesz mieć do tych, którzy udostępnili modyfikacje dla adminów, (jeżeli rzeczywiście je "wykradli" z serwerów EA), a najlepiej do samego EA, które wprowadza coś czego tak naprawdę, "oficjalnie" nie ma i przez to jest cały bałagan.

_________________
"Tylko martwi ujrzeli koniec wojny"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 wrz 2010, 09:12 
Offline

Dołączył(a): 3 wrz 2003, 14:06
Posty: 371
Yoss ma trochę racji - w pogoni za "świecidełkami" (pin'y, achievement'y) z pełną premedytacją będziecie wchodzili na nielegalne serwery, żeby tylko mieć błyskotkę. formalnie (z tego co wiem) winy po stronie wchodzących na taki serwer nie ma, pozostaje jeszcze jakże istotne (dla mnie) zrozumienie etyki i fair play. tak trochę jak paserstwo - niby nie ukradłeś, ale kupując kradzione w pełni popierasz złodziejstwo.

inna strona medalu, że dice daje dupy i z tego powodu ludzie kombinują.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 wrz 2010, 11:47 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Gwoli wyjasnienia:
przed ostatni duzym patchem r12 a w sumie r15 dla graczy viewtopic.php?f=106&t=33581 ruscy zajumali owego patcha z dice :lol: Bylo to opisywane na blogu pewnego ruska jak i na twitterze (oczywiscie w zaawolowanej formie). Natomiast to u jednego z ruskich mozna bylo zobaczyc flary i inne cuda kilka tygodni przed publikacja patcha. Poniewaz odpalili serwy z patchem (skradzionym) i filmowali wchodzace nowosci.
Tak samo ze specactem, rowniez ruscy go zajumali, zaczeli stawiac pierwsze serwy z owym new dodatkiem, grajac w swoim gronie, nastepnie powoli dzielac sie skradziona wiedza ze swiatem. W jakis tam sposob wpadlem na takie serwa, nawet sfilmowalem dodatki w nim zawarte, puscilem info w obieg. Ale nic oficjanie nie pisano i mowion o publikacji. Zwrocilem se do dice do Kalmsa (prawdopodobnie jako jedyny z forumowiczow tu jak i na innych polskich forach i zagranicznych - poniewaz jest tam cytowana moja korespondencja w tej sprawie), i ten oswiecil mnie, ze serwy sa nielegalne i dice/ea sa w traktcie dochodzenia przeciw wlascicielom. Napisal rowniez, że ze strony technicznej gracze wchodzacy przypadkowo na takie serwy, nie sa w zaden sposob winni naruszania praw dice i ea.
Natomiast pozostaje sprawa etyki i moralnosci. Czy granie na wykradzionej wlasnosci to jest piractwo czy nie? Ogladanie fimow sciagnietych z netu to piractwo czy nie. Dla mnie tak i z tego jak rozumiem rules of house, rowniez i tutaj to piractwo. Tak wiec wskazywanie drogi w jaki sposob mozna osiagnac ta zafajdana odznake, to wskazywanie drogi ku wlasnie piractwu.

Prosze rownie ADM o wypowiedz na temat publikacji info o specact.


@kefas: twoje wypowiedzi maja jeden kontekst, prywatny, starasz sie obnizyc wartosc moich postow. Drogi chlopcze, naprawde potrzebujesz sie dowartosciowac negujac praktycznie kazdy moj post? Zastanow sie jednak nad sensem swoich wypowiedzi.


edit:
Moze wlasnie to, ze maja problem z wykradniem i practwem ich produktow, czekamy tak dlugo na spectact?

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL