Teraz jest 29 cze 2024, 04:19

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 5 cze 2010, 11:09 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
capri napisał(a):
osłabiasz mnie Yoss, nie reformowalny typ z Ciebie ;-)
snajper narzekający na grę teamu - słodziutkie, a jeszcze do tego przyjść na forum i ponarzekać na innych graczy, a samemu być pr0.
/i tutaj capri odświeża swoją pamięć, czyt. otwiera kolekcję skrinów/
30.05. g.22:07 Arica Harbor, atak, tryb HC, pierwsze dwa m-comy zdobyte, na drugim położone B, pozostało A, czyli jak każdy wie te ukryte w garażu. gracz [Yossarian] krzyczy do team'u: "SNIPERS MORTARS ON A!!!"
capri aż otwiera mapę, bo nie wierzy w to co widzi, ale po chwili nasz wymiatacz ponagla swój zespół: "MORTARS ON A!". asfalt capri krztusząc się ze śmiechu informuje snajpera [Yossarian], że A nie da się położyć moździerzem.
jaki morał z tej bajki? może milczenie jest złotem, a mowa srebrem? ja to podsumuje inaczej, po swojemu: pier***icie Hipolicie ;-)

less talk, more play


Off top, sry all
'on A' w tym wypadku oznacza dla ogarnietego recona a nie dla capri, po pierwsze otwarcie wejscia do A (bo jest w garazu), nastepnie w skrotach myslowch: utorowanie drogi do A, oslone
A o ile bylo juz wysadzane, lub np czolg near A, a to, ze go sie nie da polozyc zaznaczylem w kilku miejsca tego szacownego forum.

A ty znowu sie wpierd. w inny temat zeby cos udowodnic? Raportuje ciebie za off topa i wszczynanie klotni.


edit:
To napiszcie to obaj w innym temacie lub stworzcie: Yoss matol.

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Ostatnio edytowano 5 cze 2010, 12:03 przez [Yossarian], łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 cze 2010, 11:15 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 maja 2003, 17:20
Posty: 2322
Lokalizacja: Wałcz
capri napisał(a):
może milczenie jest złotem, a mowa srebrem?


Nie! "Mowa jest złotem a milczenie jest owiec".

BTW: przychylam się do głosu Capri - czasami inni recon'owcy powalają swoimi metodami gry.

_________________
Kopernik! Wstrzymaj ziemię ja wysiadam.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 cze 2010, 13:57 
Offline

Dołączył(a): 12 gru 2009, 21:31
Posty: 18
A prawda jest taka że gdyby w BF BC 2 niebylo możliwości zmiany team'u i niebyło takich broni/ulepszeń jak: AN-94, 40MMGL i CG to o wiele milej by się grało i możnaby się sugerować czyimiś statami.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 cze 2010, 15:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sie 2007, 19:26
Posty: 130
Lokalizacja: Gościcino
Tylko narzekac umiecie :PP Poprostu trzebac przywyknąc do ludzi grających tylko 40mm, CG itp. Może im to sprawia przyjemnośc nikt z nas niewie co to są za ludzie i jaką mają patologie w domu... :mrgreen: Ja już się do takich ludzi przyzwyczaiłem i nie zwracam na nich uwagi ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 cze 2010, 19:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2010, 16:06
Posty: 214
Lokalizacja: 071
Ja dzielę gry na pubach na dwa rodzaje:

1. 60% przypadków. Dołączam do teamu i gramy 7 przeciw 15.
Piszę na czacie: "teams, we play 7/15"
Odpowiedź: "Stop crying, it was 6v15 nobody cried"
Dostajemy łomot, najczęściej ginę strzałem w plecy - nikt nie pilnuje flank, albo z baserape. Autobalance wrzuca kilku graczy z temu przeciwnego po 5 minutach, ale Ci wychodzą. Drużyna przeciwna to 4-6 tych samych graczy cały czas + kilku się zmienia. Moja drużyna to ja i ciągle rotujący gracze.
A coraz częściej widzę: jednooki wlezie na tyły przeciwnika i siedzi twardo w krzakach. 2 graczy przeciwnika staje mu na plecach i czeka na spawny jego teamu: +10 do dogtag +1000 pr0skilla.

2. 30% przypadków. Wchodzę do gry z 3 znajomymi, gramy z ventrilo i dołączamy do temu który gra np. 10 vs 15. Reszta jak wyżej, tylko to z punktu widzenia drużyny spuszczającej łomot.

2,5 10%. Tak jak w punkcie 2, ale gra zmienia się w zaciętą prawie klanówkę, bo 4 najlepszych przeciwników raczej też siedzi sobie na TS/Ventrilo.

_________________
i72600k@4.4@mugen3//4x4KHX@1700//580GTX.DCII@820/1800/4400//ASUSZ68PRO//2xOCZ120V2.R0//2xWDCB1T.R0//bq!800W//yesico-openair//MS-SW-X6//rzr-lchs(ref)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 cze 2010, 20:02 
Offline

Dołączył(a): 12 gru 2009, 21:31
Posty: 18
Myśle że moge pomóc gdyż jestem administratorem serwera [[dziki]] i członkiem tego klanu, możemy się ugadać i wspólnie zagrać rozmawiając przez dowolny komunikator. Jeśli ktoś miałby ochotę:
GG- 11650694
Skype- KL4K13R
XFire- KL4K13R


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 cze 2010, 00:43 
Offline

Dołączył(a): 13 gru 2009, 13:15
Posty: 56
Jak mnie wrzuca do teamu przegrywajacego 10-40 (raz mialem 7-80 :omg:) to od razu wychodze bo i tak nic nie zdialam a przegrana za nic dostaje (wiem jak to brzmi, ale nie lubie miec konsekwencji za czyjas glupote i noobizm). Czesto szukam dobrego serwera z rownymi teamami i bez okropnych noobow nawet z 30min.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 cze 2010, 00:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 kwi 2010, 14:22
Posty: 70
Niestety taka to gra ze 99% zabawy zależy od ogarniętego teamu. Sam nie zdziałasz nic, czasem samemu uda sie wywalić mcoma lub zdobyć flagę, ale kosztem wielu podchodów i wyrwanych włosów ( lub wypitych piw ). Dlatego przychylam sie do powyższego stwierdzenia że aby czerpać przyjemność z rozgrywki trzeba poświęcić trochę czasu na znalezienie serwera.

Inna sprawa to szczęście w grze bo przy tylu bugach ma ono naprawdę duże znaczenie. Możesz mieć skilla, mozesz walnąć kilka headów ale jak nie masz szczęścia ( czytaj : hitboxy nie zadziałają ) to padniesz Ty a nie przeciwnik.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 cze 2010, 10:51 
Offline

Dołączył(a): 13 sty 2010, 20:25
Posty: 9
Lokalizacja: Łódź
Tak się zastanawiam, narzekacie, opluwacie się wzajemnie ale jednak gracie w tą - jak napisano już wielokrotnie - BUGFieldię - narzekać może każdy, ale każdy dał się złapać na reklamę - BF-a 2 - poprawili po roku, więc przyjdzie poczekać z rok do momentu poprawy BC2 - nie ma co płakać, narzekać i uciekać z serwera - za dużo spinki na staty - za mało FUN-u z rozgrywki.
Skoro was ta gra wkurza - po co do niej wracacie ??? - BO STATY TRZEBA NABIĆ - w tej grze nie ma szczęścia - jest cwaniactwo noobów, którzy wyskakują z serwera 15 sek. przed końcem przegranej rundy bo wiedzą że staty pójdą w kanał i będą mieli czyste konto, i to jest w zasadzie dla mnie JEDYNY MINUS TEJ GRY, który pozwala być noobem totalnym.

Pozdrawiam wszystkich, którzy tak nie zrobili ani razu i mają wy%$$##@ane na staty.

_________________
Ten, który chciał wiedzieć więcej ...
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 cze 2010, 11:43 
Offline

Dołączył(a): 18 mar 2010, 14:59
Posty: 178
Lokalizacja: Lublin
no cóż wczoraj admin na jednym z moich ulubionych serwerów przerzucał mnie uparcie z drużyny przegrywającej do wygrywającej, Wróciłem i za momencik znowu jestem w wygrywających.
Tak się zastanawiam jak sprawdzić którym memberem byłem na serwerze - bo dopóki grałem komunikat serwera był mniej więcej w tym stylu serwer: member 21 komm zu uns Oldboys.de. A ja za cholercie nie widziałem do kogo to było. Co do pecha - to nie pech lub szczęście tylko ręczny dobór składów - wczoraj przegrałem ze 20 rund grając w drużynach camperskich przeciwko drużynie w miarę zorganizowanej. Do czasu aż znalazło się miejsce na serwerze Oldboysów - tu nie pozwolono mi grać wśród przegranych - choć chciałem :D

Za to na drugim też ulubionym - nie było admina - efekt wygrywających 3-4 więcej niz przegrywających. Autobalance nie działał - czekałem jakiś czas i wyszedłem pisząc że nie ma balansu gra jest nie fair bye.

ot i cały pech i szczęście...

_________________
[BroWar]sgt.PifPaf
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 cze 2010, 18:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 mar 2010, 21:14
Posty: 102
Lokalizacja: Pole bitwy
Teraz już nie, ale jeszcze z 2 miechy temu miałem potwornego pecha :( . Takich sytuacji było z 2-4 na każdej grze. Biegniemy sobie w grupce 3-5 osobowej, wyskakuje/stoi daleko asfalt z rurką/cg noob/rambo z m60/supasnajpa i pach! ALE URWAŁ! Kto zginął? Tylko ja :stupid: . Najlepsze jest to, że po nowym patchu już to nie występuje. Dobrze że znerfili te bronie obcych z kosmosu, teraz k/d mi powoli rośnie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 cze 2010, 13:13 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Wczoraj myslalem, ze mnie krew zaleje, 4 proby wejscia na serwer, trzy wejscia na ostatnie sekundy, na czwartym, zdazylem zarobic 4 blyskawiczne spawn kille... takie jeden po drugim: spawn-smierc, spawn-smierc, spawn-smierc, spawn-smierc i koniec rundy... :evil:

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 cze 2010, 14:36 
Offline

Dołączył(a): 9 kwi 2010, 11:38
Posty: 181
Lokalizacja: Serwery HC
A ja bym to opisał bardziej w takiej formie:
Jeśli często zmieniam/cie serwer to naszykujcie się że po wejściu na 75% aktualną rundę przegracie:)
Czyli im częściej zmieniamy serwery tym częściej nasze W/L spada.
Nie ma co brać pod uwagę wszystkich statów z tej gry bo popadniemy w stres:D a to tylko gra i ma sprawiać przyjemność.

Wczoraj po raz kolejny trafilem na gościa jo nicku "IolloI" ( teraz na 50lvl - kiedyś go spotkałem na 42lvl) co zamiatał jak głupi
Wygraliśmy z nim 4 rundy po kolei z statami 60/2; 65/5 itd. cała przeciwna strona wyzywała go od cheaterów, noobów, wzywała admina itd. ale niestety admina nie było więc koleś szalał po mapie i zamiatał.
Czego używał nie mam pojęcia ale większość gry zamiast grać latałem za nim i nie mogłem uwierzyć własnym oczom.
Potrafił wejść na vendeza i zanim wylądowałem po stronie atakującej mieć 6 zaliczonych, zanim dobiegłem z nim do pierwszego m-coma już 13 zabitych itd. Ja nawet nie byłem w stanie nikogo dojrzeć a on kille jak szalony zaliczał. generalnie wczoraj zaliczyłem więcej zgonów niż zabić ale trochę podreperowałem staty w W/L :P
Wracając do gościa to prawie wszystkie platyny ma w czasie miedzy 2 a 3 godziny więc jego staty mówią same za siebie.


Sorr za "zboczenie" z tematu :)

_________________
Pozdrawiam
Ramka Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 cze 2010, 14:59 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Mi RamQ nawet nie chodzi o te w/l (skąd inąd wytykane mi), tylko o tego pier........ pecha... :(

@down: taaaaaaaaaaaa uwilebiam ten napis, lub gdy admin w czasie wgrywania jednej mapki bez slowa zmienia mapke i tryb... a co do w/l naprawde sie nim nie przejmuje --> wiem swoje ;)

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Ostatnio edytowano 8 cze 2010, 15:14 przez [Yossarian], łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 cze 2010, 15:05 
Offline

Dołączył(a): 9 kwi 2010, 11:38
Posty: 181
Lokalizacja: Serwery HC
Dlatego się tym nie przejmuj :)

Ja się pogodziłem że przy częstych zmianach serwerów częściej zaliczam "L" zamiast "W" :)
a szczytem jest jak lądujesz mapę i już ma się wyświetlić gra a tu się pojawia napis: twoja drużyna przegrała :)
( wszystko ma swoje plusy i minusy ) nie zaliczam/sz wtedy niepotrzebnych dodatkowych zgonów:)

_________________
Pozdrawiam
Ramka Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL