Teraz jest 7 paź 2024, 00:47

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 29 lip 2010, 13:29 
Offline

Dołączył(a): 22 paź 2006, 05:38
Posty: 173
Zwróciłem na to uwagę ale nie chodziło mi o oddane i celne strzały bo może jest to jakiś błąd przy ich zliczaniu... Jednak widzę na jednej jak i na drugiej stronie ze statsami, że ma tych zabić i headshotów tyle samo, więc niech może on sam wyjaśni jeśli faktycznie ogólna ilość hs/k jest przekłamana. :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 lip 2010, 13:59 
Offline

Dołączył(a): 9 kwi 2010, 11:38
Posty: 181
Lokalizacja: Serwery HC
A co tu wyjaśniać ??????
Jeśli ktoś ma ponad 22k killi a statystyki z gry są pokręcone w/g których ma po ponad 20 zabić jednym strzałem naraz :)

Chcesz się bawić na forum w dochodzenia statystyk ?

W/g twoich statystyk tez masz na Golu 999 zabić z czego 889 trafień w głowę ale oddanych strzałów z tej broni ponad 5k. Nie wnikam w Twoja celność ale pewne rzeczy są praktycznie a-wykonalne. Voradora akurat B-dobrze znam i wiem że to jest bug z gry więc jakieś texty typu niech się tłumaczy są nie na miejscu.

_________________
Pozdrawiam
Ramka Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 lip 2010, 14:35 
Offline

Dołączył(a): 14 kwi 2010, 13:38
Posty: 61
Jak zwykle doszukiwanie się drugiego dna. Wkleiłem listę zrypanych statystyk z broni tak jak to zrobił matzo z nozem.
Na myśli miałem ogólny bug ze wszystkimi (chyba) statystykami, bo przy takiej ilości killi i czasu spędzonego nad ta gra
nie jest się w stanie zapamiętać zabić i czasu z konkretna bronią. Podpierasz się, ze sprawdziłeś to na 2 rożnych stronach.
Ok, ale nie zwróciłeś uwagi na jedno, obydwie pokazują kille, czas i HS'y lecz tylko jedna pokazuje ilość oddanych strzałów.
A wiec na swoja "obronę" wkleję specjalnie dla ciebie SC'na z gry.
Obrazek
Komentarz chyba nie jest potrzebny, bo co możne być bardziej wiarygodne?

_________________
ObrazekObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 lip 2010, 15:08 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
:rotfl: :lol: :rotfl:
ostrzegam, jesli macie ratio ca 1 lub mniej (CM maja wyzsze), toscie Wszyscy nooby wg szefyka :rotfl:

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 lip 2010, 15:28 
Offline

Dołączył(a): 22 paź 2006, 05:38
Posty: 173
Ramka napisał(a):
A co tu wyjaśniać ??????
Jeśli ktoś ma ponad 22k killi a statystyki z gry są pokręcone w/g których ma po ponad 20 zabić jednym strzałem naraz :)

Chcesz się bawić na forum w dochodzenia statystyk ?

W/g twoich statystyk tez masz na Golu 999 zabić z czego 889 trafień w głowę ale oddanych strzałów z tej broni ponad 5k. Nie wnikam w Twoja celność ale pewne rzeczy są praktycznie a-wykonalne. Voradora akurat B-dobrze znam i wiem że to jest bug z gry więc jakieś texty typu niech się tłumaczy są nie na miejscu.


Ja mu tylko pogratulowałem wyniku z tą snajperką co do hs/k i jeśli statystki nie podają tego błędnie to jest to naprawdę fantastycznie osiągnięcie a Ty zaraz chcesz mi coś wmówić, że bawię się w jakieś dochodzenia mimo, że tego nie robię a sam zacząłeś... :roll: Przyczepiłeś się do tych strzałów jak lep do ogona skoro jak byk widać, że jest jakiś błąd na tej stronie... :roll: Nie chodziło mi o wyjaśnienie tych oddanych strzałów tylko potwierdzenie tego, że faktycznie udało mu się odstrzelić tyle hałerów względem zabić jak jest pokazane na stronie bo takie rzeczy się chyba pamięta jeśli praktycznie 100% zabić jest strzałem w głowę. :wink: Nie interesuje mnie to czy oddał przy tym 5 czy 10 tysięcy strzałów żeby tego dokonać.

U Ciebie też jest źle pokazana ilość celnych strzałów do zabić w SVU i Type88 i jaką robi to różnice? Jeśli heady są dobrze pokazane to tylko pogratulować wam wyniku z tymi snajpami. :wink:

Type 88 - 16h 06m 49s(time)-->1 017(kills)-->855(hs)-->1 862(shots)-->450(hits)-->24.17 %(acc)

SVU - 16h 06m 49s(time)-->1 085(kills)-->989(hs)-->453(shots)-->80(hits)-->24.17 %(acc)

Akurat moje statystyki, które pokazują ilość hs w Golu są prawdziwe bo grając nim do platyny wiedziałem ile zabijałem strzałem w głowę a ile normalnie, zresztą na bieżąco je aktualizowałem więc pamiętam dokładnie. Tym się różni soft od hard, że tutaj nie zabijasz jednym strzałem w palec i masz zaliczonego kila, tylko trzeba starać się walić po głowie co też czyniłem, więc Twoje przypuszczenia, że to też błąd w statsach są złe. Jak zacznę grać znowu snajperem to udowodnię Ci to poprzez nabicie na reszcie snajperek powtarzalnych podobnego wyniku. :twisted:



Edit:
CMGVorador nie wiem dlaczego myślisz, że Ciebie atakowałem ale trudno... :roll: Link do screena nie otwiera mi się nawet po 15 minutach, więc nie wiem co tam jest pokazane.

Yossarian
wyjdź czasem z domu i się przewietrz, naprawdę dobrze Ci to zrobi. Albo przynajmniej wyjrzyj przez okno bo tam też jest życie i to dużo ciekawsze od siedzenia non stop przed kompem! :lol: :stupid:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 lip 2010, 15:57 
Offline

Dołączył(a): 14 kwi 2010, 13:38
Posty: 61
"Zmuszenie" kogoś do wyjaśnień tak jak to Ty zrobiłeś jak widzisz można dwojako zrozumieć.
Jeśli nie miałeś złych intencji wobec mnie i Ramki hyle głowę i zwracam honor.
PS. Może byśmy skończyli ten :spam: ? :)

_________________
ObrazekObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 lip 2010, 16:10 
Offline

Dołączył(a): 22 paź 2006, 05:38
Posty: 173
Oczywiście, że nie miałem złych intencji bo jestem po prostu pod wrażeniem waszych wyników z tymi snajperkami. Może źle się wyraziłem ale nie chodziło mi o zmuszenie Ciebie do wyjaśnień tylko o normalne potwierdzenie czy te statystyki hs/k są jak najbardziej prawdziwe bo ilość strzałów i tych celnych jest błędnie pokazana na stronie niemiłosiernie, dlatego chciałem wywołać Cię do tablicy! :D

Nie spinajcie się tak panowie następnym razem tylko dajcie wyjaśnić o co chodzi zamiast przypuszczać na mnie frontalny atak. :mrgreen:

CMGVorador napisał(a):
PS. Może byśmy skończyli ten :spam: ? :)

Możemy skończyć bo sprawa jest już załatwiona. :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 lip 2010, 16:11 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
P4V3l napisal(a):
Yossarian, zerknalem pobieznie na ofiary Twojego noza i zdecydowana wiekszosc to jakies nooby z ratio ponizej 1 albo niewiele ponad...

szefyk, napisales co napisales, dla ciebie ludzie z ratio k/d ca. 1 lub mniej to nooby, odwagi osobistej u ciebie za grosz, natomiast 'dziwnych' wnioskow od groma, wypisujesz glupoty, zle wyciagasz 'wnioski' potem starasz sie odwrocic kota ogonem. moja rada: przeczytaj 5x zanim napiszesz swojego 'posta' oraz popukaj sobie paluszkiem w czoleczko kolezko. btw mieszkam w pieknym parku, biegam i jezdze na rowerze codziennie, ale dzieki za troske.
edit:
byl bym zapomnial. wrocilem wlasnie(ups ca 1h) z 1,5h spacerQ

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 lip 2010, 16:30 
Offline

Dołączył(a): 22 paź 2006, 05:38
Posty: 173
Błądzisz kolego cały czas i może przeczytaj całą dyskusje w tym temacie jeszcze raz i zrozumiesz jej sens i o co mi tak naprawdę chodziło. :roll: W ogóle wyskoczyłeś ze swoim postem zupełnie nic nie wnosząc do niej i nie wiem co chciałeś osiągnąć ale tylko się ośmieszyłeś także... :lol: Ja nie muszę czytać tego co pisze bo dobrze wszystko rozumiem ale Twoje uwagi doskonale Ci się przydadzą i zacznij je realizować a poza tym nie widzę sensu żeby prowadzić z Tobą konwersacje, skoro później rzekomo nie chce Ci się nawet czytać czyichś wypocin (oczywiście z braku argumentów na odpowiedź :D ).

Z mojej strony już naprawdę eot ale nie lubię czegoś zostawiać bez odpowiedzi jeśli ktoś się o coś przywala. :roll:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 lip 2010, 08:06 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
ciekawostka: mimo, ze nie gram snajpem, k/d w na wszelakich stats stronkach jako reconowi, wciaz mi spada :lol:

szefyk, jak wiesz, mam o tobie wyrobiona opinie.

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 lip 2010, 14:05 
Offline

Dołączył(a): 22 paź 2006, 05:38
Posty: 173
Twój płacz, że ratio u snajpera Ci spada mimo, że nie grasz nim wcale jest śmieszny bo jakoś dziwnym trafem osiągnąłeś tą klasą w krótkim odstępie czasu k/d: 10/24=0,41 (1034pkt. zdobyte podczas jakiejś rozgrywki) i wtedy spadło Ci z 2.21 na 2.20. Zatem długo będziesz jeszcze robił z siebie błazna czy może akurat Twój pies pykał podczas Twojej nieobecności wybierając przypadkiem Recona? :lol:

Masz tutaj dowód żeby nie być gołosłownym:

BFBC2 Stats from 2010-07-28 23:20--->BFBC2 Stats from 2010-07-30 01:31
http://bfbcs.com/stats_pc/%5BYossarian% ... 0728212042 ---> http://bfbcs.com/stats_pc/%5BYossarian% ... 0729233110

Osiągnąłeś ogólne k/d ratio z gry wszystkimi klasami 176/234=0,75, pytania? Dziękuje dobranoc! 8)


P.S. Nic mnie to nie interesuje co sobie o mnie myślisz. :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 lip 2010, 16:57 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
jestes dupa i tyle.
edit:
pr0 dupa.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
obecnie nie snajpie... p*lancie. trudno przeczytac i zrozómić?! Gosciu nie grywamy razem, staty se w d. wsadz, popytaj ludzi grywajacych z mła co sadza o moim skillu gry. ty.

@down :stupid:

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Ostatnio edytowano 31 lip 2010, 18:26 przez [Yossarian], łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 lip 2010, 18:21 
Offline

Dołączył(a): 22 paź 2006, 05:38
Posty: 173
Sory ale starasz się ludziom wciskać kit, że nie grasz snajperem a ratio samo Ci spada, chociaż wystarczy zajrzeć w Twoją historię i wszystko widać jak na dłoni. :lol: Od 2010-07-14 do 2010-07-31 zdobyłeś 30618pkt. w tym k/d: 275/192=1,43 ratio samym snajperem. Od tamtej pory do teraz spadło Ci z 2.24 na 2.20. Myślisz, że punkty same Ci się naliczają a reszta to jest błąd strony? :twisted: Po kiego grzyba piszesz takie brednie? Nie mam pojęcia... :D

Nie wiem po co się chwalisz tymi screenami z gry skoro takie wyniki może spokojnie osiągnąć każdy grając tą klasą. Na 3 screenach z 4 mimo ponad 20 zabić nie masz ani jednego marksmana, więc Twoje umiejętności snajperskie, prawdę mówiąc nie są powalające... :D Domyślam się, że to tryb hc gdzie wystarczy strzelić w paznokieć i masz zaliczonego fraga? :mrgreen:


Nie obchodzi mnie Twój skill i co sądzą o Tobie inni gracze, obaliłem tylko Twoje śmieszne teorie, nic więcej. :D Wycieczki osobiste świadczą tylko o Tobie ale zdążyłem już poznać Twoje reakcje i wcale mnie to nie dziwi, że tak się zachowujesz. :lol:

Pewnie wyślesz raport do modera żeby usunął Twoje pogrążenie jak to masz w zwyczaju, dlatego zrobiłem sobie pamiątkowe zdjęcia żeby nie zapomnieć o tym temacie. :mrgreen:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 lip 2010, 20:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 maja 2010, 19:30
Posty: 213
Lokalizacja: SU-35BM FLANKER-E
Kłócić się tak głupią rzecz jak statystyki. No panowie zadziwiacie mnie. Gra ma sprawiać przyjemność, a nie robicie jakiś wyścig szczurów o to kto ma większe k/d ratio.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 lip 2010, 22:15 
Offline

Dołączył(a): 22 paź 2006, 05:38
Posty: 173
Ja nie prowadziłem żadnej kłótni o to, który ma większe k/d ratio bo koło "nosa" latają mi jego osiągnięcia a że on uważa mnie za jakiegoś pr0 to już jego sprawa. :)
Dyskusja (jeśli można tak nazwać jego szczeniacką odpowiedź do mnie) potoczyła się na temat rzekomych i stałych spadków k/d jakie miał w klasie Recon, choć według niego nawet nim nie grał... Udowodniłem, że to co wypisuje tutaj jest jedynie kłamstwem bo nic samo się nie dzieje i zamiast ciekawostki wyszło tylko ośmieszenie samego siebie... :mrgreen:

Masz racje tylko co do tego, że gra ma sprawiać przyjemność i w moim przypadku tak jest bo inaczej bym w nią nawet nie grał. :wink: Nie uważam, że moje ratio jest jakimś bardzo dobrym osiągnięciem a to, że jak na razie cały czas rośnie, oznacza chyba tylko to, że z upływem godzin idę naprzód zamiast się cofać i w każdej klasie potrafię się odnaleźć lepiej czy trochę gorzej. 8) Bardziej mi zależy na wygranych rundach niż na nim. :)

EOT z mojej strony bo co miałem do przekazania to przekazałem. :mrgreen:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL