Teraz jest 17 cze 2024, 21:17

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 kwi 2011, 22:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 kwi 2010, 19:13
Posty: 459
Lokalizacja: DolnyŚląsk
Fajnie by było gdyby battlefield.pl miała swoją grupę do grania. Moglibyśmy organizować sparingi, a może w przyszłości poszli na jakieś zawody.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 kwi 2011, 23:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 mar 2010, 21:26
Posty: 358
Lokalizacja: Białystok
Adrian, jestem pod wrażeniem twojej ambicji i pozytywnie odbieram to że ktoś coś zaczyna ruszać na tym forum. Ale po primo:
Dowódca musi mieć na pewno więcej niż 16 lat( pegi itd...)
Po drugie ludzie świętują i nie wymagaj że ktoś wstanie od stołu żeby z tobą pograć bo akurat ci starzy dali dyspense na święta.
Po trzecie bez urazy bo jeszcze trzeźwieje :omg:

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 kwi 2011, 00:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 kwi 2010, 19:13
Posty: 459
Lokalizacja: DolnyŚląsk
Tak czekam na Yossarian. Ale za niedługo możemy zgrać. Jutro o 19:00 jak ktoś chce.

Nowe info w sprawie ts3 battlefield.pl

Nowy kanał Reprezentacja/Grupa battlefield.pl

EDIT:
Ok jak na razie skład grupy:
-adrianpop16
-Fomas
-Ribel


Czekam na kolejnych.

Zapraszam dzisiaj wszystkich chętnych do gry o godz 19:00 na tsa kanał battlefield bad company 2 team 1

Mam jeszcze pytanie do adminów, czy możemy grać z tagiem BF.pl

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 26 kwi 2011, 01:12 przez szymon08, łącznie edytowano 1 raz
Łączenie postów.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 kwi 2011, 11:58 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sty 2007, 09:48
Posty: 459
Lokalizacja: Łódź
mówić do słupa a słup jak dupa...

_________________
Obrazek
Popatrz czasem w górę - tam też toczy się bitwa... :arrow: PRGK-42 Air Squad


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 kwi 2011, 12:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 kwi 2010, 19:13
Posty: 459
Lokalizacja: DolnyŚląsk
Ac o masz na myśli mówiąc żebyśmy nie robili tego samego co na bfzone??

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 kwi 2011, 13:38 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
Jakoś dziwne, że dzieciak-analfabeta chce się podpierać znakiem BF.pl Dlaczego analfabeta ... Od ilu jest dozwolona gra ?? A ile lat ma pomysłodawca ??

Adrianie, pograj parę lat, daj się poznać z lepszej strony a może ktoś Twoje słowa będzie brał poważnie. Yossarian do Was nie dołączy , może pomóc ale nie dołączy :) Jeśli macie chęć stworzyć klan, to załóżcie sobie forum na jakimś darmowym hoście (polecam www.jun.pl ) i spróbujcie najpierw tak działać.
Moim prywatnym zdaniem , jesteś za młody i pełen słomianego zapału i być może to ja się mylę ale nie pokładałbym nadziei w kimś kto nie potrafi czytać i co za tym idzie, stosować się Regulaminów oraz zabiera głos w dyskusji, nie mając najmniejszego pojęcia o meritum rozmowy. Liczba postów może tylko świadczyć o bezsensownym spamie a nie stopniu zaangażowania czy wiedzy.

Zapamiętaj powyższe rady i weź je do serca.

PS
To jest moja prywatna opinia i nie jest stanowiskiem Redakcji BF.pl

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 kwi 2011, 16:27 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sty 2007, 09:48
Posty: 459
Lokalizacja: Łódź
oznacza to że nie róbmy tutaj kopii "klanu bfzone" - to się mija z celem. Jeżeli będzie potrzeba stworzyć team reprezentujący ten portal i noszący ten moim zdaniem istotny tag jakim byłby [Bf.pl] to administracja poinformuje o tym społeczność portalu. A co do reszty - podpisuję się pod postem Sokara.

_________________
Obrazek
Popatrz czasem w górę - tam też toczy się bitwa... :arrow: PRGK-42 Air Squad


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 kwi 2011, 05:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 kwi 2010, 19:13
Posty: 459
Lokalizacja: DolnyŚląsk
Ok. Na razie nie myślę o jakieś reprezentacji tylko amatorskiej grupie grającej pod tagiem BF.pl. Może w przyszłości będzie coś więcej. Jeśli będziemy mieć taką grupę graczy to bez problemu możemy przyjmować zaproponowane przez inne portale mecze.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 kwi 2011, 10:42 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sty 2007, 09:48
Posty: 459
Lokalizacja: Łódź
WojtaaSs napisał(a):
mówić do słupa a słup jak dupa...

_________________
Obrazek
Popatrz czasem w górę - tam też toczy się bitwa... :arrow: PRGK-42 Air Squad


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 kwi 2011, 19:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 gru 2009, 23:51
Posty: 349
Lokalizacja: Śląsk,Mysłowice
Witam,
BF się instaluje i chętnie pogram znowu z miłym towarzystwem :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 kwi 2011, 19:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 kwi 2010, 19:13
Posty: 459
Lokalizacja: DolnyŚląsk
Bardzo się cieszę. Dzisiaj o 20:00

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 kwi 2011, 07:28 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
adrianpop16 napisał(a):
Ok. Na razie nie myślę o jakieś reprezentacji tylko amatorskiej grupie grającej pod tagiem BF.pl. Może w przyszłości będzie coś więcej. Jeśli będziemy mieć taką grupę graczy to bez problemu możemy przyjmować zaproponowane przez inne portale mecze.

Stwórz najpierw sobie klan bez taga BF.pl i zobaczymy jak długo przetrwacie, na ilu meczach się pokażecie i najważniejsze, jaki poziom gry reprezentujecie.
I jakie inne portale ?? Jest tylko jeden oprócz battlefield.pl, to z jakimi jeszcze chcesz grywać ??

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 kwi 2011, 14:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
A czy nie można normalnie, bez żadnego klanu pograć sobie w gronie znajomych z forum ?
Po co pchać się na turnieje, jeżeli Wasz skład jest "lekko" słaby. Nie mówię to już o samej umiejętności gry, ale o braku zgrania, i co najważniejsze zaangażowania. Autor bezmyślnie pisze posty w tym temacie typu "dziś 20" itp. A z tego co widzę, te Wasze mecze nie mają wzięcia u Waszych "reprezentantów". Jak dla mnie Adrian jest za młody, by móc sprawnie prowadzić ten klan, czy cokolwiek innego, nazwij to sobie reprezentacja, klan, grupa for fun, ale to nie zmienia faktu, że nie masz żadnego doświadczenia w prowadzeniu grupy. Pomysł jest dobry, ale wykonanie jest bardzo słabe. Zauważyłem nawet, że nie ma ograniczeń wiekowych, bo gdybyście dali takowe na 12-13 lat, to dowódca by się nie zmieścił :roll:. Ja chcę wiedzieć tylko, po co chcecie mieć tą reprezentacje ?
Nazwa tematu to reprezentacja ForumBF, więc jak dla mnie to REPREZENTACJA, a jeżeli 10 letni gracze mają reprezentować forum, to niestety wyśmieją Was. Kolejnym aktem desperacji jest proszenie Yossarina o dojście do reprezentacji, bo chyba tylko On trzymałby jakoś poziom, aczkolwiek mogę się mylić, bo nie wiem na jakim poziomie gra reszta teamu.
Sokar Ci wszystko ładnie wytłumaczył, ale Ty nadal jesteś na swoim, zrozum to, że starsi, co za tym idzie mądrzejsi, mają większe doświadczenie w sprawach dotyczących gry, ewentualnie klanów, a Ty po prostu po jakimś czasie zamknąłbyś Wasz klan, bo nie potrafiłbyś rozwiązywać problemów. Np jeżeli jakiś gracz użyje cheatów czy czegoś innego, to Ty jesteś za niego odpowiedzialny, a klanowicze nie traktowaliby Cię na poważnie. Taka prawda.
PS Powiedz Pani od Polskiego, by zrobiła Wam lekcje czytania ze zrozumieniem, bo to u Ciebie leży i kwiczy.
Pozdrawiam.

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 kwi 2011, 14:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 kwi 2010, 19:13
Posty: 459
Lokalizacja: DolnyŚląsk
Macie rację. Stworzę na razie klan bez taga BF.pl. Potem się zobaczy.
Sokar44 napisał(a):
Stwórz najpierw sobie klan bez taga BF.pl i zobaczymy jak długo przetrwacie, na ilu meczach się pokażecie i najważniejsze, jaki poziom gry reprezentujecie.
I jakie inne portale ?? Jest tylko jeden oprócz battlefield.pl, to z jakimi jeszcze chcesz grywać ??


Inne portale G4G, BFzone.pl i inne mogłyby nam rzucać wyzwania.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 kwi 2011, 15:10 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
To niech Wam rzucają wyzwania . Powtórzę bo jak widzę nie dociera do Ciebie. Myśl sobie o "...amatorskiej grupie grającej ..." ale Twój wiek, Twoje zachowanie oraz brak jakikolwiek umiejętności czytania ze zrozumieniem, jakoś nie zachęca by firmować znakiem Battlefield.pl Twojej inicjatywy.

Jak nazwiecie swój klan i jakie będziecie mieć tagi ?? Bo raczej nie uzyskacie zgony na nazwę Reprezentacja forum Battlefield.pl .

adrianpop16 napisał(a):
Inne portale G4G, BFzone.pl i inne mogłyby nam rzucać wyzwania.


:lol: :omg: :lol: Czy Ty wiesz o czym Ty piszesz ?? Eventy między portalami są ustalane między Redakcjami portali i nie widzę tu Twojej roli. Poza tym ile jeszcze wyliczysz mi tych innych portali ??

Załóż swój klan, z własną oryginalną nazwa, pokaż co reprezentujesz a potem porozmawiamy.

PS
To jest moja prywatna opinia i nie jest stanowiskiem Redakcji BF.pl

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL