Teraz jest 6 paź 2024, 18:12

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 540 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 36  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 maja 2010, 21:21 
Offline

Dołączył(a): 18 lis 2005, 04:41
Posty: 170
Lokalizacja: wawa
@Dusty [PL] - pomysl zadny, tylko zastanow sie nad jedn rzeczy - jesli za spot przy pomocy recona, jesli ktos utlukl by goscia ktorego zaznaczyla a recon dostawal 50 czy wiecej punktow... komu chcialo by sie latac z m60, skoro latwiej i szybciej zbieralo by sie punkty TYLKO spotujac... i wtedy dopiero ciekawe staty pojawialy by sie (juz sobie wyobrazam "camperow" konczacych runde 0/0 z 2-3k punktow :wink: ).

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 maja 2010, 18:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 kwi 2010, 19:19
Posty: 97
A ja wole wziąść M95 i wszystkich rozpi.... :lol: :lol: :lol:

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 maja 2010, 19:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2008, 20:28
Posty: 113
Lokalizacja: Kraków
nolft napisał(a):
A ja wole wziąść M95 i wszystkich rozpi.... :lol: :lol: :lol:


Lepiej weź słownik języka polskiego.

Niestety, z kampiącymi snajperami nie da się nic zrobić. Widzieliśmy parę filmów z tzw. Assault-recon, ale to się raczej nie sprawdza. Zabawa przednia, bo sam tak grałem, ale to się dość szybko nudzi. To już nie jest ta skuteczność karabinów snajperskich jak w np. Cod4, gdzie bez oporów można było wbiec w środek walki z R700, dla przykładu. Ale nie ma co porównywać tych dwóch gier, żeby nie było.

_________________
Obrazek

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 maja 2010, 20:04 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
da sie :) przykrecic im srubke ;) http://www.youtube.com/watch?v=BhDjB_Pr_1w

i maly off top ;) extra: http://www.abload.de/img/bfbc2game2010-05-1017-pdpu.jpg
do kolegi Szulera tak pisza :lol:

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 maja 2010, 10:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 mar 2010, 22:33
Posty: 33
Dusty [PL] napisał(a):

Asfalt rzuca amunicję = punkty, Medyk rzuca apteczki i ratuje elektrownią = punkty, Mechanik naprawia pojazdy = punkty, Recon....? No właśnie. Może tylko spotować. A jak nie może bo gra na HC? W takich przypadkach nie dziwne, że Reconi zajmują się sami sobą by przeżyć i nałapać jak najwięcej łatwych fragów (czyt. punktów) nie przejmując się współpracą bo takowej i tak się nie da robić.


Recon rzuca kuleczki w największy młyn = punkty. tylko wtedy nie może być 1 km od akcji, lecz w zasięgu rzutu... I w ten sposób dochodzimy do różnic pomiędzy nazwą RECON a SNIPER.

_________________
Sniper Cop!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 maja 2010, 14:20 
Offline

Dołączył(a): 18 lis 2005, 04:41
Posty: 170
Lokalizacja: wawa
tylko te "kuleczki" sa bez sensu, bo... recon niewiele moze zrobic w srodku walki (no chyba ze a-recon ;) ) a z zalozenia ma siedziec daleko, i oslaniac spotujac...

jesli ktos musi byc juz wredny, proponuje granaty dymne :lol: - sam tak meczylem barana, ktory nie dosc ze ciagle siedzial na gorce noobow padajac co chwile, to nie trafial w nic... po kilku zaslonach dymnych, podszedl blizej wydarzen i nawet zaczol trafiac :mrgreen:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 maja 2010, 17:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sty 2009, 01:53
Posty: 29
Lokalizacja: Katowice
Jeszcze lepiej jest trafić strzałką wrogiego snajpera (nie ma z tym problemu, bo typowi kamperzy najczęściej się nie ruszają), namierzyć RPG (lub gustavem), wystrzelić wysoko i podarować rakietke ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 maja 2010, 18:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2004, 19:56
Posty: 764
Okruch napisał(a):
zalozenia ma siedziec daleko, i oslaniac spotujac

Szkoda tylko, że w 99% przypadków (no, może więcej), prawdziwe jest tylko "siedzieć daleko". Gdyby na rushu, liczba ticketów malała także wskutek upływającego czasu, rozgrywka wyglądałaby inaczej, by byłaby jakaś motywacja do tego, żeby ruszyć swoją ciemną włochatą i uzbroić bombkę. A tak - mamy tylko bandy kampusów, którzy sobie nabijają statsy, jakże odważnie siedząc sobie w krzakach na drugim końcu mapy. Punkty stoją w miejscu, więc można sobie nabijać. Już wolę kolesi strzelających z RPG-7 pod nogi - przynajmniej nie tchórzą. :lol:
Dobrze, że są serwery z włączonym tk - wypadki się zdarzają :twisted:

_________________
Prawdziwy programista wiesza się razem ze swoim programem


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 maja 2010, 18:42 
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2010, 20:20
Posty: 8
Sytuacja sprzed 5 minut: Początek rundy na rush Innocent Isles razem z mają drużyną pojawia się snajper wroga i kasuje 2 graczy nożem. Czy jest to normalne czy może to jakiś hack ?


@ [Yossarian] --> Pudło, mój nick w grze to BEWUP, a chodziło mi o to miszczu że ten gość zrespawnował się z przeciwną drużyną na samym początku rundy co musi być hackiem.

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 12 maja 2010, 14:39 przez sopot, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 maja 2010, 20:37 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
_OskaR napisał(a):
Szkoda tylko, że w 99% przypadków (no, może więcej), prawdziwe jest tylko "siedzieć daleko". Gdyby na rushu, liczba ticketów malała także wskutek upływającego czasu, rozgrywka wyglądałaby inaczej, by byłaby jakaś motywacja do tego, żeby ruszyć swoją ciemną włochatą i uzbroić bombkę. A tak - mamy tylko bandy kampusów, którzy sobie nabijają statsy, jakże odważnie siedząc sobie w krzakach na drugim końcu mapy. Punkty stoją w miejscu, więc można sobie nabijać. Już wolę kolesi strzelających z RPG-7 pod nogi - przynajmniej nie tchórzą. :lol:
Dobrze, że są serwery z włączonym tk - wypadki się zdarzają :twisted:



edit:
mama zabronila mi klac... miszczu... /oskarek/ pokaz swoje staty?


ps sry sopot <- pomylka, ta okruch miales racje :)

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Ostatnio edytowano 12 maja 2010, 15:46 przez [Yossarian], łącznie edytowano 5 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 maja 2010, 06:29 
Offline

Dołączył(a): 18 sie 2007, 14:13
Posty: 90
_OskaR napisał(a):
... Dobrze, że są serwery z włączonym tk - wypadki się zdarzają :twisted:


Jeśli przydarzyłby Ci się taki wypadek podczas rozgrywki ze mną to doprowadziłbym Cie do płaczu i musiałbyś zmienić serwer :D akcja "padnij-powstań" łamie wszystkich twardzieli ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 maja 2010, 09:00 
Offline

Dołączył(a): 18 mar 2010, 14:59
Posty: 178
Lokalizacja: Lublin
ostatnio pograłem sobie troszkę tym tfu reconem :wink:
efekt: przestali mnie snajperzy wkurzać - to jednak wymaga pewnych umiejętności i wcale takie proste nie jest. Snajper bez wspomagaczy nie ma wcale tak łatwo. A, że siedzi z tyłu no cóż jego kijek nie za bardzo nadaje się na 1 linię. Pewnie dlatego właśnie najwięcej przeciwników ustrzeliłem z WWII M1911.45. Po prostu nie potrafię długo usiedzieć na tyłku :roll:

Za to chyba po raz pierwszy zobaczyłem aimbota w akcji - w latarni morskiej drugi snajper obok mnie walił non stop strzał/hit/kill. Stałem koło niego i patrzyłem mniej więcej w tym samym kierunku co on - gdzie on widział wrogów ? Ja żadnego nie zobaczyłem - same krzaki, cienie, drzewka, budynki, wzgórki. Czasem coś tam przemknęło skutecznie wykorzystując osłonę terenu. A ten walił i walił aż nam obydwu w końcu przeciwnicy zrobili "kuku". Czyżby ci snajperzy którzy są postrachem, nie pozwalają się ruszyć, zabijają za górką, ścianą, krzakiem, drzewem - to właśnie ci z dopingiem w postaci aimbota albo co najmniej jakiegoś wallhacka ?
Mnie też kilka razy zdarzyło się zatłuc ludzi ledwo widocznych. Ale wymagało to rozejrzenia się, znalezienia celu. A nie pif paf-trup, pif-paf trup...

No i trzeba mieć dobrą myszkę - nie to co moja w której ruch o piksel powoduje przeskoczenie celownika za cel ! I pomyśleć, ze 5 lat temu była hitem wśród graczy BF2 (MX510). Chyba już swoje przeszła...

To, całe !@&^% spotowanie : widzę przeciwnika naciskam Q - nic, Q nic, celownik na nim Q-nic kurde co jest ? Zawsze najpierw zaznaczam a dopiero później strzelam. Ale jak ma to tak działać to ani nie zaznaczę ani nie strzelę. Czasem Q działa idealnie czasem nie. Wiele razy zanim spotowanie zaskoczy celu już nie ma. Lub udaje mi się tylko zaznaczyć wroga. Może właśnie dlatego ludzie wolą strzelać, póki widzą cel ?

Podsumowując - nie wkurzać się na snajperów - robią to do czego zostali stworzeni. A, że jest ich za dużo ? Cóż przydałby się limity klas.

_________________
[BroWar]sgt.PifPaf
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 maja 2010, 14:29 
Offline

Dołączył(a): 18 lis 2005, 04:41
Posty: 170
Lokalizacja: wawa
@ [Yossarian] - chyba pomyliles osoby :) ale z tego gledzenia o TK, chetnie zobaczyl bym staty "_OskaR" (na marginesie, osoby zachowujace sie jak ty (_OskaR) sam tempie, do tego stopnia ze kilka banow zlapalem na prywatnych serwerach - cos ci sie niepodoba, zmien serwer... za team kill mozesz tylko liczyc, ze ktos zapoluje na twoje dupsko - albo bedziesz mial "padnij/powstan" az oduczysz sie zlych nawykow :wink: ).

@ sopot - jak ktos lubi machac scyzorykiem, to co za problem ze sprzatnieciem dwoch osob? :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 maja 2010, 15:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2004, 19:56
Posty: 764
Okruch napisał(a):
@ [Yossarian] - chyba pomyliles osoby :) ale z tego gledzenia o TK, chetnie zobaczyl bym staty "_OskaR" (na marginesie, osoby zachowujace sie jak ty (_OskaR) sam tempie, do tego stopnia ze kilka banow zlapalem na prywatnych serwerach - cos ci sie niepodoba, zmien serwer... za team kill mozesz tylko liczyc, ze ktos zapoluje na twoje dupsko - albo bedziesz mial "padnij/powstan" az oduczysz sie zlych nawykow :wink: ).

Nigdzie nie napisałem, że bawię się w teamkillowanie, więc taka krytyka nie ma sensu.

_________________
Prawdziwy programista wiesza się razem ze swoim programem


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 maja 2010, 15:17 
Offline

Dołączył(a): 18 lis 2005, 04:41
Posty: 170
Lokalizacja: wawa
"Dobrze, że są serwery z włączonym tk - wypadki się zdarzają" - czytajac cos takiego, uwazam ze krytyka jest w 100% uzasadniona!!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 540 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 36  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL