Teraz jest 16 cze 2024, 10:29

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 mar 2010, 15:29 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Ozovich napisał(a):
Qusso napisał(a):
Ozovich widac ze nie grales z zadna dobrą grupą graczy skoro mowisz takie bzdury , noob nie powinien dobradzac noobom , czyż nie ? ( NIe rozumiem dlaczego tylko na polsich forach spotykam takich hejterów jak ty , dlatego staram sie ich unikac )
Recon to druga najbardziej przydatna klasa w grze dla teamu po medzie .

Może zastąpić assulta
- niszczenie budynków
- niszczenie HMGs
- niszczenie mcomów
- najlepsza klasa do mounted gunów w czołgach , helikopterach i UAV ( chyba ze w choperze masz rozgarnietego inzyniera ktory umie naprawiac Cie w locie swapujac spoty , ale tego jeszcze nie widzialem nigdy poza ludzmi z ktorymi ja gram ( clan + koledzy )
- równie dobry fragger ktory niepotrzebuje medyka

Może zastąpić enga
- niszczenie czołgów
- niszczenie APC ( najlepsza klasa do tego )
- niszczenie Choperów ( równiez najlepsza klasa do tego w grze )
- niszczenie UAV ( najlepsza klasa )


-Nie potrzebuje assysty meda zeby robic pomiot

- jesli dobrze spotuje bezcenna postac w druzynie

- najlepszy spawn pointer w grze , o ile jest sprytny i umie uzywac kulki

- najlepszy cover dla uzbrojonych m-comów o ile umie uzywac mortara lub c4

to kilka przykladow . Nie rozsmieszaj sie i nieopowiadaj bzdur ludziom ktorzy chca sie czegos nauczyc


Generalnie za długie i chciało mi się czytać dokładnie (zresztą nie lubię elaboratów reconowych fanbojów usprawiedliwiających istnienie tej klasy) ale ujmę to tak: niech sobie rozwala APC samym spojrzeniem i kosi helikoptery piorunami z dupy. Problem polega na tym, że tutaj gra polega na objectivach a w tym recon jest właściwie bezużyteczny w porównaniu z resztą. Comprende newbie?


lecz sie chlopie... 2 dni w bfbc2...

bez obrazy: zglos sie do afganow, przyjmuja, bo my tu g r a m y.

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 mar 2010, 15:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2009, 21:13
Posty: 126
Ozovich napisał(a):
Qusso napisał(a):
Ozovich widac ze nie grales z zadna dobrą grupą graczy skoro mowisz takie bzdury , noob nie powinien dobradzac noobom , czyż nie ? ( NIe rozumiem dlaczego tylko na polsich forach spotykam takich hejterów jak ty , dlatego staram sie ich unikac )
Recon to druga najbardziej przydatna klasa w grze dla teamu po medzie .

Może zastąpić assulta
- niszczenie budynków
- niszczenie HMGs
- niszczenie mcomów
- najlepsza klasa do mounted gunów w czołgach , helikopterach i UAV ( chyba ze w choperze masz rozgarnietego inzyniera ktory umie naprawiac Cie w locie swapujac spoty , ale tego jeszcze nie widzialem nigdy poza ludzmi z ktorymi ja gram ( clan + koledzy )
- równie dobry fragger ktory niepotrzebuje medyka

Może zastąpić enga
- niszczenie czołgów
- niszczenie APC ( najlepsza klasa do tego )
- niszczenie Choperów ( równiez najlepsza klasa do tego w grze )
- niszczenie UAV ( najlepsza klasa )


-Nie potrzebuje assysty meda zeby robic pomiot

- jesli dobrze spotuje bezcenna postac w druzynie

- najlepszy spawn pointer w grze , o ile jest sprytny i umie uzywac kulki

- najlepszy cover dla uzbrojonych m-comów o ile umie uzywac mortara lub c4

to kilka przykladow . Nie rozsmieszaj sie i nieopowiadaj bzdur ludziom ktorzy chca sie czegos nauczyc


Generalnie za długie i chciało mi się czytać dokładnie (zresztą nie lubię elaboratów reconowych fanbojów usprawiedliwiających istnienie tej klasy) ale ujmę to tak: niech sobie rozwala APC samym spojrzeniem i kosi helikoptery piorunami z dupy. Problem polega na tym, że tutaj gra polega na objectivach a w tym recon jest właściwie bezużyteczny w porównaniu z resztą. Comprende newbie?


No comprende... zagraj kiedyś na cq , albo na rush i pobroń sitcomów trochę, bo jak na razie to głupoty gadasz.Już wszyscy wiemy , że nienawidzisz snajperów i w ogóle , ale przestań mówić , że są bezużyteczni ....żeby nie było , snajperem nie gram , nie mam nawet z 10 killi tą klasą , ale mówienie , że jest ona bezużyteczna jest śmieszne :P

PS.Newbie , bo ma coś takiego jak życie i praca , przez co nie ma przegranych ok. 2 dni i 16 h (razem 64 h 0.o, czyli ok. 26 % tygodnia ( a nawet więcej , bo bfa w piątek pewnie wieczorem sobie kupiłeś)) w bfa , tydzień od premiery tak jak ty ?

PS2.mad0 , m82 , Nomex,Wierzbin , jak nie potraficie nic sensownego napisać to nie piszcie ;P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 mar 2010, 15:46 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2009, 08:16
Posty: 83
Sorry, TLDR. Ale propsuję próby.

PS. W BC2 wszyscy ogarnięci grali od wtorku 2. marca.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 mar 2010, 16:00 
Offline

Dołączył(a): 2 mar 2010, 19:08
Posty: 45
Orenos napisał(a):
PS2.mad0 , m82 , Nomex,Wierzbin , jak nie potraficie nic sensownego napisać to nie piszcie ;P


Chciałbym napisać coś sensownego, ale wcześniej musiałbym zrozumieć co autor miał na myśli. Przypomnę tylko tytuł tego tematu "Ogólne porady dla początkującego gracza" i jak to się ma do sposobu wypowiedzi Qusso?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 mar 2010, 17:15 
Offline

Dołączył(a): 6 mar 2010, 20:24
Posty: 28
Dziękuje wszystkim którzy mi odradzili granie reconem bo to jednak klasa nie dla mnie :wink: Zacząłem grać Szturmowcem i gra mi się bardzo fajnie. :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 mar 2010, 17:25 
Offline

Dołączył(a): 20 kwi 2006, 02:38
Posty: 126
Lokalizacja: wawa
:) Ech fajnie poczytac te wszystkie rady bo sa i niektore bardzo trafne.
Podstawowa rzecza ktora momentalnie sie rzuca w oczy po 10 min gry to TOTALNY BRAK TEAM PLAYA!!!!!!!Chcesz grac dobrze,szukaj ekipy z ktora bedzie Ci sie gralo dobrze(potem Ci sie znudzi jechanie wszystkich i wygrywanie kazdej mapy :)) skilla ogarniesz po xxx godzinach grania tak samo kazda mape w tej grze,ale jak nie bedziesz mial teamu rozsadnego to tylko sie naklniesz.
Akurat ta odslona BFa ma tylko 4 klasy ktore wzajemnie sie uzupelniaja i to naprawde dziala.
Ale jezeli ktos wchodzi do gry po to aby kampic ze snajpa w krzakach przez cala runde a potem sie zdziwic ze ja przegralismy to jak tu lubic snajperow :))??
Niestety tak jest na wiekszosci serwerow 1/2 to snajpa i co ciekawsze siedza w grupkach w tych samych krzakach?Zdarzylo sie kilka razy ze jako grupa atakujaca szlismy we 3+pojazd a reszta na wzgorzu robila za wsparcie taktyczne :)
Nie Wiem co moze zmusic graczy do tego aby zdawali sobie sprawe z tego, ze wygranie rundy jest rownie wazne.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 mar 2010, 17:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 mar 2010, 12:21
Posty: 42
Lokalizacja: Poznań
Cytuj:
Generalnie za długie i chciało mi się czytać dokładnie (zresztą nie lubię elaboratów reconowych fanbojów usprawiedliwiających istnienie tej klasy) ale ujmę to tak: niech sobie rozwala APC samym spojrzeniem i kosi helikoptery piorunami z dupy. Problem polega na tym, że tutaj gra polega na objectivach a w tym recon jest właściwie bezużyteczny w porównaniu z resztą. Comprende newbie?


co do mnie jako fanboya Recona to medykiem mam 240 000 XP a reconem 94 000 XP wiec trudno tu mowic o byciu fanboyem , mimo to tak lubie recona , jest bardzo dobry w teamie . GRam nim do czasu do czasu bo lubie i jest potrzebny , a że niewielu ludzi dobrze nim gra to czasem w teamie mnie wybieraja na Recona wiec czemu nie ?
co do statów to : http://www.youtube.com/watch?v=O2iBgBduZ1w

Skoro nadal uważasz , że recon jest bezużyteczny to albo nie umiesz grac albo nie wiesz jak grac teamplayem, mimo to nadal uważasz , że reacon jest bezużyteczny w drużynie więc :

Ja i moi znajomi mamy kupione 4 serwery w tym 3 x 16 vs 16 , zbierz swoich 15 znajomych i zagrajmy na rushu , mape mozecie sami wybrac , damy wam haslo na serwer i zagramy ( niech tylko EA odwiesi aktywacje nowych serwerów )
czekam na odpowiedź co do daty i mapy Ozovich ( chcialem wogole cie znalezc w laderze ale nieudało mi sie ). Chyba masz 15 znajomych ? Czy nikt cie nie lubi za to jakim jestes hejterem ?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 mar 2010, 17:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 cze 2004, 16:07
Posty: 31
Qusso napisał(a):
Ja i moi znajomi mamy kupione 4 serwery w tym 3 x 16 vs 16


Obrazek

BTW : Qusoo kiedy kolejny twój filmik bo się doczekać nie mogę?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 mar 2010, 17:51 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2009, 08:16
Posty: 83
Qusso napisał(a):
co do statów to : http://www.youtube.com/watch?v=O2iBgBduZ1w

Ja i moi znajomi mamy kupione 4 serwery w tym 3 x 16 vs 16 , zbierz swoich 15 znajomych i zagrajmy na rushu , mape mozecie sami wybrac , damy wam haslo na serwer i zagramy ( niech tylko EA odwiesi aktywacje nowych serwerów )
czekam na odpowiedź co do daty i mapy Ozovich ( chcialem wogole cie znalezc w laderze ale nieudało mi sie ). Chyba masz 15 znajomych ? Czy nikt cie nie lubi za to jakim jestes hejterem ?


Obrazek

PS.
Cytuj:
BTW : Qusoo kiedy kolejny twój filmik bo się doczekać nie mogę?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 mar 2010, 17:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 mar 2010, 12:21
Posty: 42
Lokalizacja: Poznań
Post ktory tutaj widze rozumiem , że wogole nie podejmiesz wyzwania i wklejasz jakies bezsensowne rzeczy zamist odpowiedziec na pytanie :
przyjmujesz wyzwanie czy wymiekasz i chowasz leb w piasek ? ( I dalej zamiast pokazac co umiesz bedziesz tu hejtowal co ludzie piszą i drwił jak małolat ? )

Co do filmu to wlasnie chcialem nagrac ten mecz i go wkleic na to forum .

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 mar 2010, 18:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 cze 2004, 16:07
Posty: 31
W takim razie Ozovich liczę, że przyjmiesz wyzwanie jak dorosły człowiek, a nie ograniczysz się do szydzenia na forum w gimbusiarskim stylu. Czekam niecierpliwie na filmik :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 mar 2010, 18:30 
Offline

Dołączył(a): 8 sie 2009, 10:58
Posty: 159
Ozovich napisał(a):
Generalnie za długie i nie chciało mi się czytać dokładnie (zresztą nie lubię elaboratów reconowych fanbojów usprawiedliwiających istnienie tej klasy) ale ujmę to tak: niech sobie rozwala APC samym spojrzeniem i kosi helikoptery piorunami z dupy. Problem polega na tym, że tutaj gra polega na objectivach a w tym recon jest właściwie bezużyteczny w porównaniu z resztą. Comprende newbie?


A powiedz mi, czemu recon wypelnia gorzej objectivy od innych klas? Jesli sie uprzesz, to do snajperki mozna kolimator doczepic, wziac rewolwer lub m1911 i z takim samym powodzeniem wypelniac objectivy :|


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 mar 2010, 18:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lut 2010, 00:19
Posty: 111
Lokalizacja: Rybnik
Jesteś bezczelny, psujesz temat. Wczoraj rozwaliliśmy dwie mapki w 10 minut. Bez udziału snajpera. Wystarczyło mumble i teamplay.
Ps. Ja się piszę że by Ci pomóc.

_________________
Airsoft jest niczym Project Reality. Prędzej czy później padniesz.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 mar 2010, 19:40 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2009, 08:16
Posty: 83
Qusso napisał(a):
Post ktory tutaj widze rozumiem , że wogole nie podejmiesz wyzwania i wklejasz jakies bezsensowne rzeczy zamist odpowiedziec na pytanie :
przyjmujesz wyzwanie czy wymiekasz i chowasz leb w piasek ? ( I dalej zamiast pokazac co umiesz bedziesz tu hejtowal co ludzie piszą i drwił jak małolat ? )

Co do filmu to wlasnie chcialem nagrac ten mecz i go wkleic na to forum .


Generalnie ty już się popisałeś swoimi umiejętnościami w poprzednim filmiku (hahah) więc nie widzę specjalnie powodu żeby marnować swój czas na ośmieszanie cię po raz kolejny.

PS. Postaraj się proszę pisać choć z grubsza poprawnie, nawet Firefox ci podkreśla te góry byków. Oczy bolą.

Cytuj:
A powiedz mi, czemu recon wypelnia gorzej objectivy od innych klas? Jesli sie uprzesz, to do snajperki mozna kolimator doczepic, wziac rewolwer lub m1911 i z takim samym powodzeniem wypelniac objectivy


Pewnie. Snajperka to jest po prostu perfekcyjna broń na walkę na krótkim dystansie. ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 mar 2010, 19:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2010, 12:18
Posty: 94
Ozovich napisał(a):
Pewnie. Snajperka to jest po prostu perfekcyjna broń na walkę na krótkim dystansie. ;)

Zebys sie kiedys nie zdziwil jak dostaniesz z m95 z paru metrow. Wystarczy red dot zamontowac.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL