Teraz jest 29 wrz 2024, 01:00

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1206 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 81  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 5 mar 2011, 13:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
@ciastkoibeza
To napisz też jaka jest reszta Twojego sprzętu.
Wiesz, zawsze można mieć dobry procesor grafike itp. i mało ramu.

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 mar 2011, 15:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lip 2010, 17:32
Posty: 321
Lokalizacja: Biegun Zachodni
3giga herców... jak sie sprawdza kartę graficzną?

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa
Kliknij, by odkryć mroczną prawdę...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 mar 2011, 15:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lis 2010, 23:31
Posty: 190
Lokalizacja: Radom
Sciagnij program http://www.techpowerup.com/gpuz/

_________________
Niespełnione rządu obietnice, temat zastępczy-kibice.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 mar 2011, 16:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 wrz 2010, 18:59
Posty: 144
Lokalizacja: Szczecin
A ja mam pytanie z innej beczki.. Czy posiadacz konsoli PS3 może grać korzystając z konta PC? Czy musi zakładać zupełnie nowe konto i nowego żołnierza?

_________________
Asus X53SV-SO1009V-8 Intel® Core™ i3-2330M (2,2GHz; 3MB) || 8GB DDR3 1333MHz || Intel HD 3000 + Geforce GT540M


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 mar 2011, 17:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lis 2010, 23:31
Posty: 190
Lokalizacja: Radom
@up nie jestem pewny ale chyba nie. Gre kupuje sie na konkretna platforme.

_________________
Niespełnione rządu obietnice, temat zastępczy-kibice.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 mar 2011, 19:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
Witam wszystkich.
Czasami wchodzę sobie tutaj i czytam, zaobserwowałem że jest w tym wątku aktywna grupa ludzi, która zna sie na rzeczy, więc postanowiłem że napiszę tutaj (tak wiem nie jest to forum komputerowe, ale ten temat się chyba do mojego wpisu nadaje).
Mianowicie na czerwiec planuje zakup nowego sprzętu, ale jestem zielony w tych sprawach.
Jak już wiadomo jesienią wychodzi bf3, czyli wtedy już sprzęt będę miał, ale cenię sobie komfort w grach.
Niedawno mój komputer zrobił mi psikusa i padł na całej lini, i dlatego kiedyś tu zapytałem czy bc2 będzie mi chodzić na laptopie, uświadomiliście mnie, że nie ma takiej możliwości, bo będę miał po 20-40 FPS co nie ma z komfortem nic wspólnego.
Wolę grać w dwójke na wysokich wymaganiach przy 80-100 FPS niż w bc2 na niskich przy 30FPS.
Ale nie mam zamiaru grać wiecznie w bf2 i chcę sprzęt kupić.

Dlatego nie kupuje teraz bo nie mam czasu na granie.
Wiem, wiem nie musiałem się rozpisywać, ale jak już ktoś dotrwał w mojej nudnej historyjce do tego momentu, to przedział cenowy wygląda tak.
Od 2500zł do 3000zł
Prawdopodobnie będzie to 2500zł, bo zostaje mi jeszcze do kupienia mysz (prawdopodobnie Razer) i jakies głośniki (jeszcze nie wiem jakie) co również łączy się z jakimś wydatkiem.
Aha i jeżeli chodzi o procesor to MUSI być czterordzeniowy, wiadomo, nowe gry mają jakieś wymagania.
I jako dodatkowe info dodam, że będzie to komputer TYLKO do bf3 (jeżeli chodzi o granie, nie interesują mnie inne gatunki gier) i oczywiście jakieś serfowanie po internecie i inne podstawy. Prosze też nie sugerować się innymi grami np. kup ten bo pójdzie Ci na wysokich to to i jeszcze tamto.

Z góry dziękuje.
Pozdrawiam

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 mar 2011, 19:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 mar 2010, 21:26
Posty: 358
Lokalizacja: Białystok
Jak masz czas to poczekaj na premierę nowych procków AMD Bulldozer. Może dorównają wydajnością intelowi a cenowo na pewno będą konkurencyjne.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 mar 2011, 20:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
Wiesz taki procesor, który jest dopiero po premierze troche kosztuje, a jak wiadomo bez sensu jest mieć dobrego procka a słaba karte grafiki.

Chodzi mi o zoptymalizowanego.

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 mar 2011, 20:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 mar 2010, 21:26
Posty: 358
Lokalizacja: Białystok
To będzie nowa architektura, więc będzie cała gama procków od tanich do najdroższych.
A BF BC2 to taka nietypowa gra w której żeby pograć komfortowo w multi to większe znaczenie ma szybki procek (im więcej ma rdzeni tym lepiej).

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 mar 2011, 23:19 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2010, 19:02
Posty: 149
Krox niestety na razie nic nie wiadomo o BF3, więc nie da się odpowiedzieć na temat co dokładnie kupić. Jedyną pewną informacją to zakup systemu 64 bitowego Vista lub 7. ze względu na wsparcie DX11 oraz obsługę większej ilości pamięci (nie ma znaczenia to ten sam windows, patrzaj na cenę :) ). Natomiast jaką kartę graficzną, aby nie mieć dropów poniżej 30, czy 4GB będzie już za mało, czy więcej rdzeni niż 4 da większy wzrost wydajności itd. to musimy czekać tak do wyjścia bety, czy podania wymagań minimalnych i zalecanych.

Natomiast zakup w wakacje ma dużą zaletę, bo jest to okres ogórkowy i marża w sklepach jest niższa.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 mar 2011, 00:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 wrz 2007, 15:55
Posty: 58
Krox napisał(a):
Witam wszystkich.
Czasami wchodzę sobie tutaj i czytam, zaobserwowałem że jest w tym wątku aktywna grupa ludzi, która zna sie na rzeczy, więc postanowiłem że napiszę tutaj (tak wiem nie jest to forum komputerowe, ale ten temat się chyba do mojego wpisu nadaje).
Mianowicie na czerwiec planuje zakup nowego sprzętu, ale jestem zielony w tych sprawach.
Jak już wiadomo jesienią wychodzi bf3, czyli wtedy już sprzęt będę miał, ale cenię sobie komfort w grach.
Niedawno mój komputer zrobił mi psikusa i padł na całej lini, i dlatego kiedyś tu zapytałem czy bc2 będzie mi chodzić na laptopie, uświadomiliście mnie, że nie ma takiej możliwości, bo będę miał po 20-40 FPS co nie ma z komfortem nic wspólnego.
Wolę grać w dwójke na wysokich wymaganiach przy 80-100 FPS niż w bc2 na niskich przy 30FPS.
Ale nie mam zamiaru grać wiecznie w bf2 i chcę sprzęt kupić.

Dlatego nie kupuje teraz bo nie mam czasu na granie.
Wiem, wiem nie musiałem się rozpisywać, ale jak już ktoś dotrwał w mojej nudnej historyjce do tego momentu, to przedział cenowy wygląda tak.
Od 2500zł do 3000zł
Prawdopodobnie będzie to 2500zł, bo zostaje mi jeszcze do kupienia mysz (prawdopodobnie Razer) i jakies głośniki (jeszcze nie wiem jakie) co również łączy się z jakimś wydatkiem.
Aha i jeżeli chodzi o procesor to MUSI być czterordzeniowy, wiadomo, nowe gry mają jakieś wymagania.
I jako dodatkowe info dodam, że będzie to komputer TYLKO do bf3 (jeżeli chodzi o granie, nie interesują mnie inne gatunki gier) i oczywiście jakieś serfowanie po internecie i inne podstawy. Prosze też nie sugerować się innymi grami np. kup ten bo pójdzie Ci na wysokich to to i jeszcze tamto.

Z góry dziękuje.
Pozdrawiam



Możesz spróbować znaleźć coś dla siebie tutaj http://www.purepc.pl/zestawy_komputerow ... 1?page=0,6

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 mar 2011, 01:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2010, 02:31
Posty: 444
Krox, do czerwca może się wiele zmienić, szczególnie jak wyjdą nowe procki AMD (wtedy może ceny Intel Sandy Bridge spadną), no i może będzie coś wiadomo o przybliżonych wymaganiach BF3, więc po prostu przyjdź z tym pytaniem w czerwcu.

_________________
"Tylko martwi ujrzeli koniec wojny"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 mar 2011, 17:16 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
I pamiętaj że najlepiej 4 rdzenie lub więcej :) Jak wyjdą nowe procki to może się okazać że te starsze 4 rdzeniowce, zarówno Intela jak i AMD mogą mieć baaardzo atrakcyjne ceny :)

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 mar 2011, 18:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lut 2010, 19:31
Posty: 327
Fakt, czasami warto dopłacić w przyszłościowy procesor. Po prostu później będzie ostatnim elementem do wymiany. 3 lata temu kupiłem C2Q Q6600. Teraz go tylko podkręciłem. Dokupiłem w piątek Gigabyte GeForce'a GTX460 Windforce SOC (szczerze polecam, wydajnościowo jak GTX470 a miejscami nawet wydajniej ;) ) i w 3DMarku Vantage chapnąłem ponad 17 tysięcy punktów czyli plasuję się w rankingu najbardziej pomiędzy podkręconymi Intel i5 740 oraz i5 760 . Także w opiniach, że 6 jajek narazie nie wykorzystamy i są nam nie potrzebne jest trochę racji, ale z drugiej strony całkiem nie długo może okazać się to możliwe i zostanie nam wciąż wydajny procesor. Mi też polecano 2 jajowca, bo była opinia że "2 jajka będą wykonywać różne operacje, a pozostałe dwa będą grały w pingponga". A teraz wymiana jednego elementu pozwoliła mi wskoczyć na półkę mid-end/high-end. Już nie wspomnę, że teraz w BC2 gram na max detalach z BAAARDZO grywalnym fpsem.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 mar 2011, 20:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
Myśle że zrobię tak jak tutaj piszecie, czyli kupie albo coś nowego z AMD albo coś z Intela gdy ceny spadną.
Oczywiście dam coś około 3 tys.
Nie ukrywam że chciałbym pograć w bf3 na maxymalnych wymaganiach.
Wydaje mi się, że ta gra na nowym komputerze powinna chyba na maxie chodzić, aż tak dużych wymagań chyba nie będzie mieć.
A tymczasem czekam na to aż podadzą wymagania i potem poorozglądam się za sprzętem.

Pozdrawiam

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1206 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 81  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL