Teraz jest 8 cze 2024, 02:45

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 paź 2011, 15:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 paź 2011, 19:45
Posty: 58
Witam.
Ostatnio wrzuciłem na swój kanał kilka filmików z Battlefield 3, które są prawie jak z komentarzem na żywo. Pomyślałem, że skoro gram i nagrywam to wcale nie musi oznaczać, że mam siedzieć jak truś pod miotłą i się nie odzywać.
Niektóre są dość zabawne z tego co mi powiedziano dlatego pomyślałem, że może się komuś spodobać.
"Komentarz" jest po polsku dlatego wolę pokazać rodakom ;)
Ale przestrzegam, że:
- czasami padają wulgaryzmy;
- to nie są filmiki, w których kończę z wynikami 40-2 (bywały i takie rundy z tym, ze nie nagrywałem) czy 50-0;
- są to filmiki, które mają swoje chwile;
- takie, w których wygrywamy lub jeśli przegrywamy to jednak widać, że się starałem wygrać;
- jakość nie jest może i najlepsza jeśli chodzi o obraz, ale to dlatego. że gram na PS3 i nie mam Hauppauge HD PRV (PC ma darmowego frapsa a to cacko kosztuje 800zł). Filmiki są nagrywane aparatem Fujifilm FinePix S6500FD. Tak czy siak jeśli się ogląda w "720" + nie full screen, to i tak dość ładnie wygląda (dla mnie zadowalająco)
Part 1:
http://www.youtube.com/watch?v=_l78Gh65niU
Part 2:
http://www.youtube.com/watch?v=s6jHil1yP9U
1-szy to "cut gameplay" ponieważ runda trwała ponad pól godziny, a u mnie i tak zmieści się maź 28min. Poza tym chciałem na początek wyciąć to co było najbardziej nudne (że się tak wyrażę), ale jak widać zostawiłem też i faile
2-gi filmik to full gameplay bez wycinek oraz mówię w nim więcej. Głównie dlatego, iż myślałem (w zasadzie miałem taką nadzieję), że mój kumpel mnie słyszy.
Dlaczego "prawie live commentary"? Ponieważ nie mówię czegoś w stylu "a to jest broń, "teraz rzucam granat, bo tam ktoś jest", "skradam się" itp. Ot takie moje gadanie z kumplami (na razie głównie sam di siebie, ponieważ albo rozdziela albo nie słychać w headsecie)

_________________
Obrazek
YouTube | Twitter | facebook


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 paź 2011, 20:43 
Offline

Dołączył(a): 7 mar 2010, 11:27
Posty: 30
Wiesz co? Spróbuj to nagrać jeszcze raz bez tych wszystkich k....rw, pi....nych ch...., bo nie da się słuchać

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 paź 2011, 21:13 
Offline

Dołączył(a): 1 paź 2011, 00:42
Posty: 11
Całkiem,całkiem tylko nie wiem czemu mylisz przyciski Granat-Nóż :) Od początku jak gram nigdy nie zrobiłem takiej pomyłki która nie raz może być tragiczna w skutkach :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 paź 2011, 21:16 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2011, 10:20
Posty: 73
Nie ma co oceniac, zachowujesz sie wrecz idiotycznie, bierzesz sobie do serca ta gre ale tylko przed kamera, czuc w twoich komentarzach taka nutke aktorstwa, pozerstwa. Nie lubie ogladac ludzi ktorzy komentuja w ten sposob gre z wyzwiskami, i jarajacym sie falszywcem.
Tyle z mojej strony, dorosnij, i zmontuj cos dobrego.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 paź 2011, 21:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 wrz 2009, 10:22
Posty: 142
Czytając 1 i 3 komentarz nawed nie włanczając oceniam:
tomaszsz napisał(a):
Tyle z mojej strony, dorosnij, i zmontuj cos dobrego.

Dziękuje za uwage pozamiatane ;)

_________________
The Ghost Division Dołacz do nas!
TGD TS3: 188.165.154.99:1130 Hasło na PW
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 paź 2011, 22:13 
Offline

Dołączył(a): 2 paź 2011, 23:37
Posty: 9
Konrad102 napisał(a):
Czytając 1 i 3 komentarz nawed nie włanczając oceniam:

A ja zauważam iż nie znasz zasad ortografii co oznacza, że nie ukończyłeś podstawówki, aa ta gra jest dla osób powyżej 16 roku życia - żegnamy.
Gameplay jak gameplay - fajnie, że ktoś w końcu pokazał jak to wygląda na konsoli.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 paź 2011, 01:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 paź 2011, 19:45
Posty: 58
Po co tyle nienawiści.
Po 1sze mylę ponieważ dla przykładu w BC 2 mam ustawione przyciski dla leworęcznych. Dlatego czasami nawet mylę strzał z celowaniem (np.: pistolet)
Miałem sytuację gdzie podszedłem do kolesia rzuciłem granat potem nóż i... Suicide ;P Na 1szym filmiku widać, ze nie tylko mi się to myli. Pewnie też mańkut i na padzie normalnie ma inaczej

Po 2gie nie ma w tym aktorstwa normalnie gadam tak jakby nie było kamery. Wcześniej siedziałem cichutko. Obecnie rzadko kiedy uda się zagrać w składzie ze znajomymi więc to co mówię i jak to mówię może wydać się komuś dziwne, ale ci co mnie znają wiedzą, że właśnie tak mówię. Czasami coś zabawnego, czasami coś głupiego. Różnie

Czasami się rugam, ale kto tego nie robi? Na razie nie myślę nad zbytnim panowaniem nad tym ponieważ nie mam jakiejś niesamowitej liczby subscriberów
Może gdybym miał ich więcej to co innego, a znajomym to nie przeszkadza
Gra jest dla osób pełnoletnich i nawet nasza postać czasem rzuca mięsem, a jeśli grają młodsi no to cóż.. gdzie ich rodzice.

Co do dorastania to nie muszę synku. Takie teksty piszą najczęściej mali chłopcy z kompleksem wieku
Czy podchodzę emocjonalnie do tej gry? Czasami pewnie tak. Irytuję się niektórymi rzeczami głównie błędami, ale i tak z przymrużeniem oka, ponieważ wiem, że to beta.
Jeśli postać nie potrafi przeskoczyć nad pół metrowym murkiem to każdego może szlag trafić

Polecam obejrzenie również innych, a w przyszłości kto wie... może będę miał lepszy sprzęt do nagrywania, może nie będzie potrzebny, może większa ilość osób zrobi subskrypcję i mnie poprosi o mniejsza lub zerową ilość wulgaryzmów.
Gra się dla przyjemności więc dlaczego mam się nie cieszyć jak "wszystko wychodzi" albo wkurzać jak kompletnie nic nie wychodzi?

Jeśli ktoś tu gra na PS3 to polecam zagranie ze mną w składzie żeby się przekonać, że w tym co mówię i jak to mówię nie ma aktorstwa. Jeśli w ogóle będzie mnie słychać

_________________
Obrazek
YouTube | Twitter | facebook


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 paź 2011, 14:58 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2011, 20:15
Posty: 202
Porządny komentarz, jak komuś się kurwy nie podobają, to włączcie sobie filmy typu minecraft, battlefield miał chyba w założeniu w jakimś mizernym stopniu odtwarzać pole walki, a przekleństwa są nieodzownym elementem. Mnie też się mylą klawisze 5-6 (rzadko używam cyfr), i ponadto klawiaturę mam częściowo zasłoniętą.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 paź 2011, 22:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 paź 2011, 19:45
Posty: 58
Niedługo wrzucę filmik, który oznaczę numerem 10 lub 11 - jeszcze nie wiem bo jest jeszcze w surowej wersji.
Jeśli ten się wam nie spodoba to albo ta osoba jest zwykłym troll'em, albo nic jej nie zadowala, albo jest niepoczytalna.
Pomijam fakt, że moje filmiki nie są w jakości 1080p. Dla PeCetowca jest łatwo bo ma darmowego frapsa. Ja bym musiał wyskoczyć z około 900zł.
Niestety obecnie nie jestem w stanie, tym bardziej, że wolę kupić coś mojej córeczce.
Będzie to gameplay, w którym udało mi się dołączyć do znajomego tak, że mogliśmy ze sobą rozmawiać przez headseta. Odkryłem jak to osiągnąć i chętnie się tym podzielę:
- spamujesz w meny "X" na znajomego, do którego chcesz dołączyć ( X - join)
- jeśli nam się uda dołączyć do tej samej drużyny to jest już połowa sukcesu (często wrzuca po drugiej stronie)
- teraz opuszczamy squad i próbujemy trafić na tek, w którym jest nasz znajomy. Ten proces może potrwać nawet kilka gier zważywszy na fakt, że w zasadzie nieustannie dodaje do tego samego squadu

Tak czy siak będę się starać grać ekstremalnie ofensywnie z nastawieniem na objective (strona atakująca)
Brinie:
- moje ulubione UMP-45
- niedawno "odkryte" 870MCS
Klasy:
- Recon
- Support

Niestety przegraliśmy tę grę. Nie lubię przegrywać, ale morał z tego gameplay'u jest taki że to nie CoD - samemu się nie wygra

Jeśli to co się dowiedziałem jest prawdą, a mianowicie że będzie można odtworzyć 5 swoich poprzednich gier (coś ala theater mode z BO), to można się spodziewać poprawy jakości moich filmików.
Mówię to dlatego, że bardzo bym chciał dzielić się moimi filmikami z innymi (więcej subskrypcji)

Chciałbym mieć 1 prośbę:
Jeśli komuś spodoba się jakiś mój filmik to czy mógł by kliknąć "like" i ewentualnie napisać co się spodobało?
Jeśli się komuś nie spodobało to zamiast klikać "dizlike" niech mi napisze co się nie podoba.
Ska ta prośba? Nie wiem jak to dokładnie działa, ale zwyczajnie chciałbym żeby większa ilość osób mogła znaleźć moje filmiki. "like" w tym pomaga, a "dislike" przeciwnie

Chodzi mi o to, że czasami mam wrażenie, że ludzie bezmyślnie klikają "like" na naprawdę słabiuutki filmik tylko dlatego, że to kanał "machinima" więc wypada, a w tym samym momencie klikają "dislike" tylko dlatego, że ktoś nie ma rzeszy widzów nawet jak sam filmik jest "epicki"

Na koniec chciałbym polecić kanał:

redhamuSLA
http://www.youtube.com/user/redhamuSLA
Myślę, ze ma super filmiki jak i komentarz

_________________
Obrazek
YouTube | Twitter | facebook


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 paź 2011, 15:33 
Offline

Dołączył(a): 10 kwi 2010, 20:36
Posty: 9
Obejrzałem tylko pierwsze parę sekund drugiego filmiku. Fajnie naśladowałeś wstęp bl1nka.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL