Teraz jest 23 cze 2024, 20:53

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 lip 2012, 18:01 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 25 lip 2012, 16:19
Posty: 6
"Grafika Nvidia: kompatybilna z DirectX 10.0 z 512MB RAM (Nvidia GeForce 8, 9, 200, 300, 400 lub 500 z wydajnością Nvidia GeForce 8800 GT lub lepszą)"

Tym postem ośmieszyłeś się, bo on ma 2GB i kartę z serii GTX 500M, czyli nieco lepszą niż podana powyżej, a gra mu się NIE ODPALA, nie potrafisz tego zrozumieć?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lip 2012, 18:18 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
Ilość ramu na karcie graficznej nie jest wykładnikiem możliwości karty. Np. GF9500 z 1GB ramu jest dużo gorszy niż 8800 GT z 512 MB ramu.

On ma GT540M, polecam lekturę http://www.notebookcheck.pl/NVIDIA-GeFo ... 920.0.html.
Polecam spojrzenie na zakładki Magistrala i ile może mieć maksymalnie pamięci a potem ochłoń i zastanów się kto tu się ośmieszył.
Już od czasów BC2, z każdym nowym wydanym patchem, wzrastały wymagania gry. To że kiedyś działało, nie oznacza że po patchu będzie nadal działać.



PS
Uważaj na słowa.

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lip 2012, 18:39 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 25 lip 2012, 16:19
Posty: 6
Usuwanie postów = Lubię To

Szkoda tylko, że nadal nie ruszyłeś tematu z miejsca pisząc 2,3 posty, a tylko za spamowałeś i (grzecznie mówiąc) mijałeś się z prawdą. Więcej nie będę mówił wam, że (grzecznie) nic nie wiecie nt. tego typu spraw, bo tutaj jest wiele specjalistów (nie będę pisał od czego). Dziękuję za dyskusję i jeżeli potrafisz tylko usuwać posty kogoś kto stwierdza fakty i próbuje ci coś udowodnić, a ty nadal swoje to znaczy, że nie potrafisz wymyślić czegoś na poziomie tylko puaczesz (zrobię kopię, żeby nie pisać od nowa przez to jedno słowo:), że ktoś inny ma rację a ty nie. Kiedy zaczniecie mu pomagać, bo sam jestem ciekaw co dyce wymyśliło, żeby tak zoptymalizować grę. Jeżeli nadal sądzisz, że to ty masz rację i będziesz chciał usunąć mojego posta zajrzyj tu : http://wyzal.pl/ .


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lip 2012, 18:42 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
Usuwam posty z wulgarnymi uwagami pod czyimś adresem. Może rodzice Ciebie w domu nie nauczyli kultury ale nie musisz tego obwieszczać całemu światu. Tutaj podczas rejestracji zobowiązałeś się do przestrzegania Zasad.

Nie przestrzegasz, nie ma tu miejsca dla ciebie. Dla mnie koniec tematu.

PS
Jak na razie nie udowodniłeś w żaden sposób, że się mylę podczas gdy ja przedtawiłem ci specyfikację karty i jej możliwości.

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lip 2012, 18:44 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 25 lip 2012, 16:19
Posty: 6
To go nie ciągnij, poza tym mówię co wiesz, a nie mówię kim (lub czym) jesteś, więc nie jest to bezpośrednia obraza, a to, że piszesz bzdury nie na temat i mi się flaki przewracają to nie jest moja wina tylko ...

Śmieszny jesteś i proszę, BŁAGAM nie ośmieszaj się kolejnymi postami nie mającymi sensu, bądź tymi które nie są na temat, PROSZĘ NIE KARAJ NAS TYM PANIE.

Dałeś link - tam jest napisane, że karta ma magistralę 128 bit, a on ma (mes~) 256 = :lol:
Cytuję ze strony - "Maks. pamięci 1536 MB" = :lol:
Wymieniać dalej?

Cytuj:
Już od czasów BC2, z każdym nowym wydanym patchem, wzrastały wymagania gry. To że kiedyś działało, nie oznacza że po patchu będzie nadal działać.


Czyli jak mam grę uruchomioną na średnich wymaganiach, wychodzi patch i gra się nie odpala to miałeś na myśli? Zwiększenie wymagań prawie dwa razy (nawet nie, bo wtedy gra by mu się włączyła) I don't think so.

Warn za "rynsztokowy język" - nie napisałem NIC, powtórzę NIC, co mogłoby cię urazić, a jeżeli wciąż czujesz się urażony zapraszam na wyzal.pl tam wysłuchają twoich żalów i fochów na cały świat, bo nie potrafisz pogodzić się z tym, że ktoś po prostu zjadł cię na śniadanie razem z twoimi poglądami (ps. smaczne były). Jeżeli nadal myślisz, że nie mam racji, a tak myślisz to przemyśl to 10 razy i nie wypowiadaj się już w tym temacie, bo widać nie chcesz mu pomóc tylko po prostu zrobić to na "odwal się" (proszę nie dawaj mi warna!).

Post na dole udowodnił (który to już raz?), że nie masz racji. Warn please


Ostatnio edytowano 25 lip 2012, 18:57 przez Newbiee, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lip 2012, 18:54 
Offline

Dołączył(a): 25 lip 2012, 09:46
Posty: 8
what did you say ?? http://www.youtube.com/watch?v=0M4K2WqbHog, takie kity że mam za słabą kartę to możesz wciskać jakimś "Neostradą", koleś jedzie na lapku Samsung RF711-S01nl ja mam Samsung RF711-S06 więc idź pobaw się klockami lego albo trolluj kogoś innego kiepski trolllu


Ostatnio edytowano 25 lip 2012, 19:34 przez Mesiuskate, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lip 2012, 19:09 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
http://www.nvidia.pl/object/product-gef ... 0m-pl.html
http://www.samsung.com/pl/consumer/pc-p ... F711-S06PL
Masz 128 bitową magistralę pamięci, i masz 1GB ramu + 1GB który karta rezerwuje sobie z ramu komputera.
Nie wiem jak Wam to prościej wytłumaczyć.

Pokazuje wam specyfikacje producentów a wy twierdzicie że macie kartę, o której nie wie nawet producent.

Idźcie trollować na innym forum.

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lip 2012, 19:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
1GB
85 stopni, 31FPS i jakieś dziwnie podbite te 720p...
Musiało nieźle biurko okopcić mimo wszystko.
Jeszcze ten komentarz "-bla bla bla 27-55fps w kampani na low bla bla bla czy będzie więcej w MP? -Tak."

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lip 2012, 19:28 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 25 lip 2012, 16:19
Posty: 6
@UP

Bezsensowny post, nie zawierający ziarenka logiki.

On ma odświeżoną kartę, a to że ty nie potrafisz tego zrozumieć to... twoje wypowiedzi sprowadzają się do puaczowych komentarzy typu "Idźcie trollować na innym forum."

Nie wiesz, nie wypowiadaj się dobrze? Nadal nie pomogłeś.

http://www.systemrequirementslab.com/cyri/intro.aspx

Sprawdził, wszystko jest ładnie i ok, a ty jakiś prostak z POLSKIEGO forum (podkreślam polskiego) mierzysz się z ludźmi, specjalistami, ekspertami, którzy tworzyli tą stronę.

Śmieję się z was.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lip 2012, 19:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Newbiee napisał(a):

Mnie CYRI pokazuje uwaga:
2.7GB VRAM na moim GTS450
To że Crysis 2 ruszy na najwyższych detalach bez zająknięcia.
Nie jestem pewien czy mam pełne 1024MB na GPU a Crysis 2 tnie niemiłosiernie.
Tyle o wiarygodności CYRI.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lip 2012, 19:50 
Offline

Dołączył(a): 25 lip 2012, 09:46
Posty: 8
[ ...wycięte brednie pietnastolatka...]

Sokar44


To że grasz bez zasad dla nas nic nie oznacza. My nie tolerujemy tutaj indolencji i głupoty.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lip 2012, 20:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Mesiuskate napisał(a):
1.przy spadkach + koleś nagrywa
2.podbite to masz oko
3.taa na pewno się trzęsło jak kto odpaliłeś w 720p

1. Mam przy nagrywaniu koło 45FPS, 60FPS podczas normalnej gry, w prawdziwych 720p...
2. Jak się to to fachowo zwało, naruszenie prywatności? Nie udostępniam na cały świat moich płaczy że "mnie w uliczce obili". Co zresztą nie mogło mieć miejsca gdyż albowiem azaliż moje opasłe dupsko przywarło do krzesła.
3. Tak trzęsło że musiałem biurko od nowa skręcać, ale to głównie przez bass w moich Sennheiserach.
Mesiuskate napisał(a):
jak grasz dla grafiki bo pochodzisz z pokolenia teletubisiów i pokemonów to proszę, Wyjedz teraz jeszcze z następnym tekstem WYMBLYMBLYMBLYM bo tym co napisałeś to się tylko ośmieszyłeś

Pokemon- Na antenie od 1998 roku, sądząc po ortografii, gramatyce i składni, dłużej niż Ty jesteś na świecie.
Teletubbies- Od 1997 roku, j/w
Zakładając że miałem wtedy mniej niż 5 lat, owszem, wychowałem się na teletubisiach i pokemonach, po części na dragon ballu, w przeciweństwie co do niektórych kogo "wychowała ulica" i kapitan bomba czy inne tępe "kreskówki" w których kurtyzany używa się za przecinek, kropkę czy każdy inny znak interpunkcyjny.
Jakkolwiek, gdybym grał tylko na grafikę to już dawno bym był po uszy w kredytach a na plecach siedziałby mi komornik bo nie spłacam rat za nowego superduper pieca za 15k zł+(bardzo duża kwota określana raczej wulagarnie)pln za logo Apple bo taki ze mnie hipster będzie.
Mesiuskate napisał(a):
łoo to ty dobry Janek jesteś bo tylko ty masz takie buggi
no nie dziwię się avatar z buga graficznego z lou gry na lou detalach

Dat grammar!
I to nie jest "low low" a filterrape.
Mogę wgrać wersję bez tego jeśli sobie życzysz.
Mesiuskate napisał(a):
to pewnie masz taki komp:

Intel i5
rope
4 GB ramy
Gładź Szpachlowa
GTS 450
Dyski miękkie
Sklejka
Cobble

Zapomniałeś o stone slabach i netherracku.
I śladowych ilościach obsydianu.

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 25 lip 2012, 20:25 przez Mofixil, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lip 2012, 20:06 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2012, 11:45
Posty: 378
Lokalizacja: Wrocław
Ten co ma gt540m , pisałem juz w paręnastu postach, na tej karcie marketowej, WIEDŹMIN 2 się tnie na medium, wiem bo widziałem NAOCZNIE a ty chcesz w BF3 hahahahaha

to tak jak kijem zawrócić Wisłe

kup kompa a nie palmtopa z dużym ekranem, wtedy pograsz, dziękuję dobranoc

_________________
Obrazek

Kpię z pozerstwa, chciwości, głupoty i próżności.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lip 2012, 23:21 
Offline

Dołączył(a): 24 lip 2012, 08:19
Posty: 6
Gdzie do nich napisać:D Napisałem na jakiś e-mail co widziałem to skiierowano mnie do strony EA.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lip 2012, 08:28 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
viewtopic.php?f=152&t=39470

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL