Teraz jest 18 maja 2024, 11:51

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 paź 2013, 11:24 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 8 lip 2013, 09:44
Posty: 2
"Tak dużo idiotów , a tak mało amunicji" Lepiej się nie wypowiadajcie bo jestem głupi i tak nic do mnie nie trafia.


Rock i Rojo was pozdrawia


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 paź 2013, 12:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2010, 21:36
Posty: 734
Szymek napisał(a):
"Tak dużo idiotów , a tak mało amunicji" Lepiej się nie wypowiadajcie bo jestem głupi i tak nic do mnie nie trafia.
Rock i Rojo was pozdrawia
Faktycznie, po przejrzeniu twoich "wartościowych" postów stwierdzam ten fakt, i zanieczyszczenie gimbazą też, bo kto normalny ogląda kretyna który się w tesco ciepie na zola i czołga przez pół sklepu (i filmiku) do regału z grami aby pseudo-zabawnie zamiast BF3 wziąć simsy -.-
Jakoś za tym pajacem nie przepadałem a po zobaczeniu tego pseudo-śmiesznego filmiku dodałem blokadę na routerze do jego kanału, człowieka nie idzie strawić, karmi gównem, treści zero, wypowiada się bez sensu. Są dużo lepsi jutuberzy którzy nagrywają wartościowe filmiki, recenzje, albo mają całkiem lepsze hobby. W dalszej części posta wam powiem na co warto zwrócić uwagę. Ale tak jak mówiłem, Rojo to żaden autorytet, żyje z hajsu z YT. Karmi bandę debili którzy nawet nie potrafią pisać poprawnie po polsku, ledwo co umieją "mufić", dzieciarnie z gimbazy która cwaniaczy na każdym kroku, ciepie mięsem, i myśli że jest zaje*****. Wypowiesz się w komentarzu pod filmikiem bo autor się ewidentnie pomylił, przejęzyczył to "obrońcy" zjadą cię hejtem że to właśnie ja sie mylę, to co on powie jest święte. Żyjcie dalej idioci w przekonaniu że ziemia jest płaska. Nie nadziwię jak ktoś wydziera się na filmiku, a takich "zajefajnych" jak się uważają jest wiecej, skkf kolejny który leje wodę, drze się na co 2gim filmiku, MCBlow, kolejny który zyskał sławę na programie który tłumaczy podstawy elektroniki i układów scalonych (dla nie wtajemniczonych Minecraft). I jego tekst: "Jak teraz spadnę to idę się zabić" w 5s filmiku na parkurze spadł, i co? Poszedł się zabić? Nie, wydarł się "YaY, OMG, FUCK SPADŁEMMMMMMMMM". Czytając teksty pod komentarzami zastanawiam się czy ja pomyliłem epoki czy ten świat schodzi na psy. Cytaty: "Nie działa mi program pomuszcie" "Zobaczcie muj kanał" (tekst miesiąca)"nie mamo ja tu "jutube robię" O M G " Jakim trzeba być kretynem aby nawet intuicyjne podkreślenie błędu nie zasugerowało czegoś
Dobrze jednak że są też i normalni, ale nie wiem czemu nie lubiani jutuberzy, tacy jak do MC - Wichu, Enek, gadają do rzeczy, tłumaczą mody, zagadnienia, bo jak umiesz grać to ta gra jest fajna. MoskitGP też NORMALNY, 24k widzów vs 668k od roja, widać gdzie dzisiaj idzie społeczeństwo, chcą tylko się śmiać, nic dowiedzieć, patrzeć na idiotów i stać się idiotami.
Husiek, bardzo przyjemny, uniwersalny kanał. A teraz to do czego naprawdę trzeba się dokopać w tym całym bagnie, do wartościowych rzeczy, takie jak scifun, polimaty, adbuster, czy domowe eksperymenty. Z pojedynczego filmiku wyciągniesz więcej niż po przejrzeniu wszystkich kanałów roja, skkfa, czy innych robiących wszystko aby wyrwać jak najwięcej hajsu, bo o to tylko chodzi.
A to jaka była sytuacja na zamkniętych pokazach EA to na łamach portalu nic się nie wspomniało, o całym zasranym skandalu.
Temat już stary, ale widać że mówi się tylko o tym o czym się chce, albo co jest wygodniejsze.
http://www.purepc.pl/rozrywka/electroni ... ech_aktach

_________________
|i5-4670k|GTX770OC WF3 4GB|MSI G43 z87|16GB|OCZ 700W|SPC Fortis HE1225|Samsung F3 1TB 7200rpm|WD Green 3TB 5400rpm||DELL u2410f|


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 paź 2013, 13:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lis 2012, 17:12
Posty: 12
Karta graficzna GT630M jest calkiem niezla, moze nie ultra ale nadaje sie do gry, wina jest po stronie spartaczonej optymalizacji w BF4 becie.

http://www.notebookcheck.pl/NVIDIA-GeForce-GT-630M.64588.0.html


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 paź 2013, 23:09 
Offline

Dołączył(a): 8 sty 2012, 15:41
Posty: 24
Serwor napisał(a):
Karta graficzna GT630M jest calkiem niezla, moze nie ultra ale nadaje sie do gry, wina jest po stronie spartaczonej optymalizacji w BF4 becie.

http://www.notebookcheck.pl/NVIDIA-GeForce-GT-630M.64588.0.html


To teraz popatrz na tę samą kartę z tej samej strony, tylko w teście z BF3...

http://www.notebookcheck.pl/Ranking-kar ... 531.0.html


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 paź 2013, 19:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lis 2012, 17:12
Posty: 12
smarekxy napisał(a):
Serwor napisał(a):
Karta graficzna GT630M jest calkiem niezla, moze nie ultra ale nadaje sie do gry, wina jest po stronie spartaczonej optymalizacji w BF4 becie.

http://www.notebookcheck.pl/NVIDIA-GeForce-GT-630M.64588.0.html


To teraz popatrz na tę samą kartę z tej samej strony, tylko w teście z BF3...

http://www.notebookcheck.pl/Ranking-kar ... 531.0.html


Przeciez w tym linku ktory podalem jest pokazane dokladniej, jest tam tez BF3 i nawet po kliknieciu na test widac na jakim sprzecie, z jakim procesorem ta karta byla sprawdzana.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 paź 2013, 14:41 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
@Serwor

30-39 FPS na low, prawdopodobnie w trybie single to ile będzie FPS na multi ?? Nawet jeśli to multi to pewnie malutki serwer z mała mapka i bez sprzętu. Przeczyta jeden z drugim takie głupoty i zaraz będzie spamił ze czytał że na tej karcie da się grać w BF3 to dlaczego on nie może. Trudno nazwać ta kartę niezłą patrząc na wynik FPS.

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 paź 2013, 00:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 paź 2013, 15:54
Posty: 2
Lokalizacja: Białystok
Panowie, a raczej autorze tematu. Nie oszukuj się, twój sprzęt jest idealny do gier typu "Tibia".
Po pierwsze nie podałeś PEŁNEJ specyfikacji, a to się przełożyło (nie mówię o wszystkich) na wysyp "znawców" zestawów PC/Laptopów do grania.

"System: Windows 8 64-bit
Procesor: intel i7-3632QM 2.4gHz - 3.1gHZ
Karta graficzna:- Intel HD 4000 - słabsza /to "coś" jest zintegrowaną kartą graf. procesora nie nadającą się do gier.
- Nividia GeForce GT 630M /brak marki, ilości pamięci, taktowania itd.
Pamięć ram: 6GB /Brak marki, częstotliwości taktowania
/brak rodzajów dysków (SSD,HDD?)"

Diagnoza:
Gdyby te podzespoły były odpowiednikiem wersji stacjonarnych to na niskich można by było próbować w miarę płynie grać. Jak wiadomo wszystkim kopie podzespołów tworzone do laptopów z częstym dodatkiem "M" są o wiele słabsze od "oryginalnych". Czyli jeśli sama GT630 jest już słaba, to co mówiąc o jego wersji w laptopie kiedy to producent musi ograniczyć pobór prądu, wydawanie ciepła, miejsce użytkowe poprzez obniżenie wydajności.

http://laptopy.benchmark.pl/laptopy-kar ... nking.html
http://www.benchmark.pl/strefa/ranking-kart-graficznych
Najbardziej śmieszy mnie to kiedy ludzie nabierają się myśląc, iż maszyna jest dobra bo ma "i7, i5, lub aż 9999 milionów ramu!". Te śmieszne reklamy np. Media Markt-u "Laptop z procesorem i7 i 8 giga ramu za 1500 złotych". Ludzie zrozumcie wreszcie, że każdy podzespół ma swoją wydajność, rodzinę i klasę prezentującą jego możliwości obliczeniowe. Nie dajcie się nabierać na takie marketingowe zabiegi....
Nie myśl, że ci coś z nieba spadnie i pomoże. Jedyne co możesz zrobić to próbować grać na 16 slotowych serwerach na najniższych. Czym więcej osób na serwerze, tym większe wyzwanie dla maszyny.

_________________
"Co to jest de­mok­racja: rządy ludzi, którzy nie znają się na niczym i de­cydują o wszystkim."
Janusz Korwin-Mikke


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 paź 2013, 11:22 
Offline

Dołączył(a): 8 sty 2012, 15:41
Posty: 24
Serwor napisał(a):
Przeciez w tym linku ktory podalem jest pokazane dokladniej, jest tam tez BF3 i nawet po kliknieciu na test widac na jakim sprzecie, z jakim procesorem ta karta byla sprawdzana.


Powiem Ci tak - ja kupiłem co prawda laptopa, a wiadomo, że są mniej wydajne od desktopów z tymi samymi podzespołami... Ale i tak wsadziłem do niego kartę 2x GeForce GT650 SLI, czyli dwie karty połączone SLI o łącznej pamięci 4GB GDDR5... W tych testach, które obaj oglądaliśmy, ta karta jest chyba na 46 pozycji spośród 150 innych kart grafiki... A GT630 jest chyba na 144 pozycji...
Ja jestem w stanie grać super płynnie na serwerach po 64 graczy z ustawieniami średnimi. Podejrzewam, że na takich samych serwerach, kiedy jest totalna rozwałka i masa efektów typu wybuchy, GT630 by wyzionął ducha, nawet z procesorem i7...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lis 2013, 00:27 
Offline

Dołączył(a): 2 lis 2013, 00:22
Posty: 3
Witam,

Mam dziwny problem w ustawieniach grafiki nie mogę zmienić detale , wszystkie pola typu jakość tekstur itd są niedostępne, pisze że nie można zmienić ustawień przy 32 bit systemie a ja mam win 7 x64 więc powinno grać , grafike mam GF GTS 450.Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lis 2013, 00:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Mimo tego że ustawienie czegokolwiek wyżej jak low na GTS450 będzie podpadało dla mnie pod masochizm...
Jak nie drzwiami to oknem, Realmware Settings Editor

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lis 2013, 09:25 
Offline

Dołączył(a): 2 lis 2013, 00:22
Posty: 3
czyli co juz grafa za słaba na wyższe wymagania? nie sadze btf 3 chodziła prawie na full , a silnik graficzny nie zmienił sie za dużo


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lis 2013, 09:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
STTRacing napisał(a):
czyli co juz grafa za słaba na wyższe wymagania? nie sadze btf 3 chodziła prawie na full , a silnik graficzny nie zmienił sie za dużo

Dafuq bro.
Ładny framerate musiałeś mieć.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lis 2013, 21:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 sty 2009, 14:02
Posty: 22
Lokalizacja: Mrągowo
STTRacing napisał(a):
Witam,Mam dziwny problem w ustawieniach grafiki nie mogę zmienić detale , wszystkie pola typu jakość tekstur itd są niedostępne, pisze że nie można zmienić ustawień przy 32 bit systemie a ja mam win 7 x64 więc powinno grać , grafike mam GF GTS 450.Pozdrawiam


W Origin kliknij PPM na grze BF4 wybierz Właściwości gry i wybierz Battlefied 4 tm(x64) i kliknij zastosuj.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lis 2013, 22:21 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
STTRacing napisał(a):
grafike mam GF GTS 450


Ta karta ledwo dawała radę w BF3, nie sądzę by dawała lepszy framerate w BF4 ...

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lis 2013, 10:20 
Offline

Dołączył(a): 2 lis 2013, 00:22
Posty: 3
Sokar44 napisał(a):
STTRacing napisał(a):
grafike mam GF GTS 450


Ta karta ledwo dawała radę w BF3, nie sądzę by dawała lepszy framerate w BF4 ...


dobrze dobrze prezesie...ale to nie znaczy ze nie moge zmienić detali na lepsze, zresztą pisałem wczesniej coś na temat Bf3 graficznie sie nie rózni...nie jestem maniakiem zeby grafike wymieniać co 2 lata...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL