Teraz jest 5 cze 2024, 08:04

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 maja 2004, 20:55 
Offline

Dołączył(a): 16 maja 2004, 18:22
Posty: 18
Bardzo chciał bym zrobić moda... aczkolwiek trzeba rąk do pracy... w rzeczy samej mam Materiały itp. ale co z tego jak sam robił bym to kilka dobrych miesięcy... Ale pomówmy o pomyśle...
Założeniem głównym jest nowe pole walki... a w zasadzie pole walki na którym możemy spotkać uzbrojenie ostatnich 4 lat... Głównie 2 Armii Rosyjskiej i Amerykańskiej...
Główne rodzaje uzbrojenia Rosyjskiego dotąd nie miały swojego obrazu w grach... a Rosjanie jak wiadomo produkują (moim zdaniem najlepsze uzbrojenie) to cecha słowiańska... produkujemy uzbrojenie z logiką i uwzględniamy wszelkie aspekty istnienia projektów. Tak też powinny się pojawić maszyny takie jak
Czołgi:
T-72, T-72 M(pancerz reaktywny)
T-80 Gr(Pancerz reaktywny podwójny zestaw silników dieslowskich), T-80 U(Pancerz reaktywny 2 generacji, system Szturmwał, 2 turbiny gazowe), T-80 Ut(Pancerz reaktywny 2 generacji, S. Szturmwał, 2 turbiny, Automat ładowniczy Ksapijskiego)
T-95 Cziornyje Oriel(czarny orzeł/black eagle... 3 osoby w załodze siedzące w podwoziu, Pancerz reaktywny 3 generacji, całkowicie zautomatyzowana wierza, łańcuchowy system ładowniczy, Reflektor radiacyjny pasywny, system echolokacji,) Naturalnie wszystkie z Gładkolufową armatą 125 mm Uznaną przez "Royal Military Academy of New Hapshire" za najniebezpieczniejszy rodzaj broni przeciw-pancernej(rosyjskie armaty ponieważ są gładkolufowe mają możliwość wystrzeliwywania pocisków rakietowych, także przeciw-powietrznych)
Transportery i wozy opancerzone:
BMP-2(wiadome wam parametry)
BMP-3(Armata kalibru 105mm, Pancerz reaktywny-niestety pierwszej generacji,Wyrzutnia Rakiet przeciwpancernych "Spigot", 3 Karabiny Maszynowe kal. 12,65mm, możliwość przenoszenia 2 osobowej załogi oraz 6 żołnierzy desantu)
Baterie p-powietrzne:
ZSU-23-4 Szyłka(wiadom z tym że kaliber był znacznie większy niż to co rąbnęli w DC)
Wyrzutnia Rakiet Romb(4 Rakiety naprowadzane charakterystyka Szybkość>Zwrotność)
Sa-8 "Gecko"(6 Rakiet naprowadzanych Szybkość<Zwrotność
Sa-9 "Gaskin"(4 Rakiety Zwrotość>> Szybkość)
Sa-10 "Grumble"Wielka mobilna wyrzutnia( 4 rakiety, powalająca siła ognia>Szybkość>Zwrotność)
Sa-12 "Gladiator 3 Naprowadzane Rakiety mobilne zamieszczone na masywnym pojeździe(Siła ognia>Szybkość<Zwrotność)
Karabiny sztirmowe:
AK-74(51 naboi 5,45mm... lub 31 7,62)
VSS(wiadomo)
Snajperskaja Wintowka Dragunowa(wiadomo, jedynie można dodać drógi tryb który zakłada strzelanie ogniem ciągłym- tak tak była taka możliwość)
AK-110(trzeba być debilem by nie widzeć tej broni... to te czarne kałasznikowy z którymi nasi ruszyli do Iraku)
AKSU(wiadomo z DC)
AKMS( krótsza wersja Kałasza wytłumiona częściowo orazz możliwością zamontowania dodatkowego asortymentu.)
Karabiny Maszynowe:
PK GPMG kal. 7,62 mm(wiadomo z Dc)
Pistolety:
Tokariew TT-33(nie wiem kto tego misiastego pistoleciku nie zna :D)
Granatniki(przenośne/ Automatyczne):
AGS-17 Plamja("płomień")(kal. 30mm zasięg 1200 m. zasilany z taśmy nabojowej umieszczonej w bębnie)
Moździerze:
Rosyjski moździerz M43 kal. 160 mm (masa pocisku 40,8 kg zasięg maksymalny 5150 m)
Śmigłowce szturmowe:
Mi-8 "Hip-E"
Mi-24"Hind"(możliwy przenośnik piechoty, odpowiednik jako tako, black hawka)
Mi-28 "Havoc"
Ka-34 "Hokum"(jednomiejscowy łowca śmigłowców wroga... dla nie wtajemniczonych jest to ten z dwoma przeciw-bieżnymi wirnikami)
Śmigłowce Transportowe:
Mi-6 "Hook" (największy śmigłowiec świata, ładunek 70 żołnieży/ średniej wagi pojazd mniejszych gabarytów do 8 ton.)
Mi-26 "Halo"( drógi największy śmigłowiec świata :wink: ładunek 90 żołnierzy lub 20 ton(podwieszenie))
Mi-2 "Hoplite"(transporter piechoty... no taki standardowy)
Ka-25 "Hormone" (śmigłowiec Marynarki lecz także śmigłowiec do walki z okrętami podwodnymi.)
Myśliwce Wielozadaniowe:(wybaczcie ale już mi sie nie chce opisywać)
MiG-25
MiG-29
MiG-31
Su-72
Su-96(taki fajny czarny ze skrzydłami jakby ustawionymi w drógą stronę, niesamowicie zwrotny)
Samoloty szturmowe:
Su-25
Myśliwsko-szturmowe:
Su-24
MiG-27
Bombowce:
Tu-160 "Blackjack"(do16,5 tony ładunku, bombowiec odrzutowy, jest zarazem największym bombowcem na świecie, a przy tym najszybszym w klasie)
Tu-22M "Backfire"(mały bombowiec poruszający się na dużych wysokościach
Samoloty pokładowe:
Su-33 "foxbat"
Okręty/ Lotniskowce:
Admirał Kuzniecow(Uzbrojenie... warto zauważyć że Rosjanie traktują swą flotę lotniskowców jako w pełni sprawną flotę uderzeniową która może brać udział w działaniach ofensywnych bez obstawy... są to poprostu wielkie krążowniki z lądowiskami, a więc wróćmy do uzbrojenia:
12 pocisków SS-N-19 dalekiego zasięgu, 4 pionowe wyrzutnie pionowe pocisków Sa-N-9 z 498 pociskami każda, 8 sprężonych wyrzutni 30mm/ ośmioprowadnicowe połączone zestawy rakiet SS-N-11,6 wyrzutni zestawu rakiet ADG-6 kal. 30 mm i 2 wyrzutnie rakiet RBU 1000 do zwalczania okrętów podwodnych... jak widzicie to nie tylko lotniskowiec ale Pancernik z samolotami.)
Klasa "Kijew"( podobne uzbrojenie jedynie lotniskowiec nieco lżejszy acz szybszy.)
Klasa "Moskwa"(hybryda okrętu tzw. Helikopterowca z krążownikiem) Można uznać go za okręt baza desantu powietrznego.
Krążowniki:
klasa "Nikołajew"
Klasa "Uszakow" (Największy postrach zachodu.. to zarazem pierwszy pancernik nowego świata... 6 okrętów tego typu to same flagowce między innymi Piotr Wielki który tak naprawde nie miał nic z reaktorem tylko cholował pod wodą głowice z kurska... (dane pochodzą z Oficjalnego informatora "Sevierskoye Floty"
Klasa "Sława" (Zakręcony jak sierp, twardy jak młot, *mama zabroniła mi przeklinać* nie do ubicia! aż16 wyrzutni SS-N-12 "Sandbox" Rakiety która sama w sobie jest bunkrem, leci dalej niż SANW-8 i robi taki rozjeb że można sie posrać tydzień przed konfrontacją.) Bazowy krążownik Rosyjskiej Floty
Niszczyciele:
Klasa "Kaszin"
Klasa "Udałoj" przy odpowiedniej eskorcie wyżera dzióry we wrogiej obronie potrafi się wbijać kilometry za linie wroga, dzięki niesamowitemu napędowi (Reaktory bizmutowe dwa a do tego chłodzone metalem)
Fregat:
Klasa"Riezwij"
Klasa"Koni" (okręt raczej szkoleniowy)
Okręty Desantowe:
Transportują Poduszkowce przenoszące piechotę( baza dla piechoty i miejsce organizacji)
Klasa "Iwan Rogow"

Amerykańską stronę i okręty podwodne opiszę jak będę miał czas...
Oczywiście nie ma sensu zaczynać działania przy BF1942... poprostu poczekajmy już na BF2 i wtedy wykorzystajmy tamtejszy asortyment i zmodyfikujmy go... pokażmy że słowianie się liczą... wielu z was pewnie nie zdaje sobie sprawy z istnienia takich rodzajów, czy modeli broni... a niedocenianie rosyjskiego/słowiańskiego sprzętu jest z pewnością niewłaściwe... my sie poprostu nie chwalimy badziewiem... ile to razy oglądaliśmy pseudo-militarne programy o Amerykańskiej zbrojeniówce gdzie najlepszym parametrem Abramsa była "Wielka lufa" albo zdanie wypowiedziane przez jakiegoś tam super specjaliste(który wyglądał jak ostatni przypał) "Abrams ma najlepszy pancerz" Jeżeli takie zdania pierwszego lepszego ciecia was przekonują to jesteście bardziej żałośni niż myślałem.

***Informacje zostały wzięte między innymi z "Almanachu Broni Światowej" wydanego przez MSPO (Międzynarodowy salon przemysłu obronnego) pod patronatem wydawnictwa BELLONA.

PS. Sorry za błędy ale pisząc tyle nie obserwuje klawiatóry i ... ahhh tak wogóle nie zwracajcie na nie uwagi.

_________________
Be one with Yuri


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 maja 2004, 22:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 kwi 2004, 19:59
Posty: 1546
Lokalizacja: Polish Beer's Republic
Brawo za poświęcenie i za ciekawe podejście. Czytałem od początku do końca ;)
Ale dlaczego akurat rosyjska broń :wink: - może by tak naszą produkcję wypromować (wiem oczywiście, że większość sprzętu mamy z rosjii, albo na licencji rosyjskiej, chodzi o reszte :D )


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 maja 2004, 22:59 
Offline

Dołączył(a): 22 gru 2003, 16:56
Posty: 778
Lokalizacja: Wolsztyn
heh Yuri Red Alert rzadzi ;) ,a co do moda to niesadze zeby ci sie udalo w ogole sklad skompletowac na naszej scenie ,a sprzet rosyjski moze byc ;) pojdziemy na czeczenow :P, ci z kolei na nas :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 maja 2004, 06:16 
Offline

Dołączył(a): 16 maja 2004, 18:22
Posty: 18
Hmmm. a więc co do sprzętu polskiego to fakt można dodać naszego PT-90 ale to ten sam T-72 tylko inaczej nazwany przez naszą zbrojeniówkę.
a tak wogóle to nie tylko rosyjski sprzęt, bo i amerykański też, ale ja chce wreszcie zawalczyć tymi najnowszymi cacuszkami... to co mi dotąd serwowali stawało się nudne... ehhh.

_________________
Be one with Yuri


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 maja 2004, 06:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 kwi 2004, 19:59
Posty: 1546
Lokalizacja: Polish Beer's Republic
To dodaj jeszcze głowicę jądrową ;) i granaty atomowe :D To będzie jazda. I statsiarze jak się rozmnożą ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 maja 2004, 15:19 
Offline

Dołączył(a): 16 maja 2004, 18:22
Posty: 18
A wiesz że z tą głowicą to nie taki zły pomysł... tylko będzie trzeba czekać aż się załaduje a będzie to trwało 20 minut i przez ten czas trzeba obronić wielką łódź podwodną... przed atakami wroga... Jeżeli się ją zniszczy to spoko amerykanie uratowani... jeśli nie to zajebiemy całe wybrzeże San Francisco :D ... o i to jest pomysł na mapę.. łódź podwodna która ma możliwość przenoszenia pontonów i respawnowania się załogi nawet w zanórzonym okręci i swobodnego poruszania się w te i we w te i czeka ona no może już niech będzie te 28 minut aż głowice będą gotowe... wtedy się wynurzamy albo na peryskopową i sruuu wysyłamy wolną acz boleśnie skuteczną głowicę zabijającą wszystko na powierzchni planszy. Lecz jeżeli Amerykanom udało by się ten okręt zniszczyć l to game over dla Rosjan.. chyba że przejmą jeden niezależny Spawnpoint gdzieś na obrzeżu... wtedy gra normalny Conquest... a Amerykanie będą mieli jedną łódź podwodną "myśliwego" i jedną lekką fregatę... a do tego ltnisko i jakieś Śmigłowce...
Rosjanie po przejęciu spawna powinni dostać BMP-3 i Ka-34 "Hokum" a przy sobie na morzu mieć jakiś mały stateczek... nawet sam malutki kuter z pontonami, lub Kuter rakietowy.

_________________
Be one with Yuri


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 cze 2004, 18:58 
Offline

Dołączył(a): 19 cze 2004, 00:00
Posty: 20
Lokalizacja: P.T.M.C Proving Grounds
bardzo ciekawy pomysl na mape ,jak dla mnie bomba. szkoda ze jeszcze nie zostal wykorzystany w zadnym modzie ....

_________________
[KiLL ThE PReSIdENT]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 cze 2004, 23:07 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
Bomba...
ale...
nie znamy dokladnie mozliwosci silnika BF2..
watpie aby dzialania podwodne byly tam dopracowywane, wogole nawodne...
pomijajactadrobnostke... chcialbym ci zwrocic uwage na malutki szczegol ktory niewiem... moze ci umknol... ale wszelkie dane wypuszczane przez rosyjska zbrojeniowke nalezy traktowac jako 75% prawdy... jako ze tam ciagle sie kamufluje produkcje zbrojeniowa i pelne mozliwosci sprzetu.
dobra wracajac do tematu to naprawde wielki projekt i potrzebujesz wielu ludzi do jego wykonania.. grafikow modelarzy ( :P ) dzwiekowcow i mapiarzy :D i to w wiekrzych ilosciach... ktos chetny?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 paź 2004, 22:15 
Offline

Dołączył(a): 16 maja 2004, 18:22
Posty: 18
Hmmm poczekajmy do BF'a 2 a co do Rosyjskiej zbrojeniówki to ja ją badam bardzo dogłębnie... sam staram się analizować plany i niektóre wyliczenia... Wiesz to samo moge powiedzieć o Amerykańskiej Zbrojeniówce... Abrams przedstawia jedynie 30 % prezentowanej zdolności bojowej... Sam Abrams bez obrony przeciwloticzej, bez wsparcia śmigłowców itp. jest = 0...
(Na manewrach kołobrzeskich naprzykład, rozpędził się i walną w mur w celu przebicia się... i co się stało ? Czołg się "zawiesił"... wstrząs rozwalił coś w elektronice)

_________________
Be one with Yuri


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 paź 2004, 17:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 paź 2004, 14:36
Posty: 59
a ja bym powiedzial ze wy nie doceniacie amerykanskiej broni, oni wydaja naprawde grube biliony na swoja armie a ruscy produkoja jakies buble ktore bylyby dobre 20 lat temu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 paź 2004, 22:16 
Offline

Dołączył(a): 16 maja 2004, 18:22
Posty: 18
A co ty wiesz o zbrojeniówce wogóle?! To że USA wydała 3 miliony dolarów na opracowanie kanapki która się nie psuje, sprawi że ich żołnierze będą zawsze najedzeni? To że Wydali kilka gróbych milionów na budowe F-22 który już jest wycofywany z powodów wadliwej konstrukcji?
(łamie się w połowie przy przeciążeniach 12G w bliskiej walce)
To że Abramsy które walną w mór(Manewry kołobrzeskie 2001-2002) się zawieszają? Lub śmigłowce które można zestrzelić strzelbą?!
Okręty podwodne które toną w momencie wodowaia( 2 ostatnie SeaWolfy poprostu spadyły na dno portu... co za downiarstow)
Wozy opancerzone Bradley które palą się jak zapałki z powodu aluminowego pancerza... zatruwając załogę wewnątrz.

Powiedzmy sobie szczerze Gówno przedewszystkim wiesz o rosyjksiej zbrojeniówce... to że amerykanie się chwalą swoimi nic niewartymi maszynkami jest spowodowane tylko i wyłącznie po to by wzbudzić poparcie społeczeństwa... by ludzie nie byli przekonani że jako podatnicy nie wydają pieniędzy na darmo...
Nic nie wiesz tak samo o amerykańskim sprzęcie i zapewne nie wiesz że twoje szajsy za 20 milionów dolarów (M1A2) nie jest w stanie przebić pancerza reaktywnego 3 generacji i 2 generacji...
To właśnie Rosyjska Zbrojeniówka nie jest doceniana... Na ziemi są dwa kraje produkujące naprawde dobry sprzęt wojenny: Rosja i Wielka Brytania... ale napewno nie USA której całość wartości bojowej opiera się na "Bombardowaniach strategicznych", ostrzałach altylerii rakietowej, uderzeniach rakietowych Powietrze-ziemia. Prawda też jest taka że nie potrafiłbyś podać ani jednego argumentu świadczącego o wyższości Amerykańskiego sprzętu nad Rosyjskim, gdyż:
1) Nie istnieją konflikty które mogą świadczyć o wyższości jednego nad drugim
2) Twój argument o wydawaniu "grubych milionów" jest do prawdy żałosny, to że ty wydasz 700 tys. na pięknie odmalowany dom a w środku jest to kompletna rudera nie znaczy że mieszkasz w pałacu... l kontr argumentem jest choćby to że amerykanie nadal produkują przestażałe Abramsy które były dobre 20 lat temu... dlaczego? Pół manualny system celowniczy(bueh... nikt już ttego nie używa... połowe obliczeń i pracy musi robić działonowy... co wydłuża czas załadunku i oddania strzału), brak automatu ładowniczego... ilość 4 osób w pojeździe to naprawde dużo a ładowniczy jest strasznie powolny w porównaniu do nowych rosyjskich ładowarek... najnowsza w t-95 ładuje w niemal 1,5 sekundy... najlepszy ładowniczy ameryki zrobi to w minimum 5 sekund... teoretycznie doliczając przestażały system obliczeniowy abramsa T-95 może oddać 5 razy salwę podczas gdy Abrams zrobi to 1 raz.) a kolejny kontr argument to najnowocześniejszy Czołg świata T-95 właśnie... na samym początku o nim pisałęm... produkowany od 2001 roku...
Faktem jest też że Amerykanie nie mają prawdziwego doświadczenia w używaniu swojego sprzętu... żadnego przydatnego, walczyli jedynie ze słabszym i gorzej uzrbojonym od siebie przeciwnikiem i zawsze ponosili straty... dla przykładu w największych bitwach pancernych w zatoce T-72 i abramsy miały równą ilość zniszczeń co oznaczało że jeden czołg za 8 milionów dolarów rozwalił tyle samo co przeciwnik za 200 tys. bez nowoczesnych urządzeń celowniczych i pancerzy reaktywnych(Rosjanie nigdy nie sprzedają sprzętu z całym wyposażeniem, sprzedają go w stanie "surowym" a mimo wszystko te stare T-72 "z przed 20 lat skutecznie niszczyły amerykańskie załogi chociaż czołgiści iraccy walczyli jak za drógiej wojny śiatowej) Oczywiście nie wliczyłem tu zniszzeń przez samoloty gdyż większość armii irackiej została zniszczona nocą podczas bombardowania... ale te czołgi które walczyły świetnie dały sobie rade z Abramsami.(podczas pierwszej wojny w zatoce)

Więc co jest pewne? To że Amerykanie jedynie wydają "Grube miliony" na bezużyteczny w dużej mierze sprzęt.

_________________
Be one with Yuri


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 gru 2004, 23:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sie 2004, 21:28
Posty: 1040
Lokalizacja: Siedlce
kurcze skad ty to wszsytko wiesz??? produkujesz te czołgi :D ?

_________________
PTS1939 | Kamillos


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 gru 2004, 23:59 
Offline

Dołączył(a): 26 cze 2004, 20:24
Posty: 579
Sorry, ale jeśli ktoś się czymś bardzo interesuje, to wie niewątpliwie dużo na ten temat. Bo jeśli ktoś wie coś po trochu na kazdy temat, to jest takie powiedzenie - "kto jest do wszystkiego, jest do niczego" :roll:


Gratuluję, Panie Yuri. To się nazywa pełna odpowiedź :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 gru 2004, 00:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sie 2004, 21:28
Posty: 1040
Lokalizacja: Siedlce
:arrow: Yuri PRIME naprawde gratuluje wiedzy na ten temat kurde ja nawet nei znam nazw dzisiajszych ruskich czolgow a Ty podajesz ile trwa naladowanie pocisku. Naprawde jestem pod wrażeniem :shock:

_________________
PTS1939 | Kamillos


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 gru 2004, 07:45 
Offline

Dołączył(a): 9 paź 2003, 22:03
Posty: 1112
Lokalizacja: KCN / Wwa
Yuri PRIME napisał(a):
(...)
To właśnie Rosyjska Zbrojeniówka nie jest doceniana... Na ziemi są dwa kraje produkujące naprawde dobry sprzęt wojenny: Rosja i Wielka Brytania... ale napewno nie USA której całość wartości bojowej opiera się na "Bombardowaniach strategicznych", ostrzałach altylerii rakietowej, uderzeniach rakietowych Powietrze-ziemia. (...)


:o :o

Przcież o to chodzi...

Pozatym zapomniałes o ziemia powietrze :wink:
Ostatnio SIŁY OBRONNE(hehehe ;) kocham to okreslenie :> ) Japoni, otrzymały zielone światło (tak, od tępych i zacofanych Amerykanów ;) ) na budowe (PAC-3) Patriot Advanced Capability 3...
Pech chciał iż są rakiety przechwytujące, ale przystosowane do niszczenia celów zbliżajacych sie z ogromna prekoscią do ziemi na "nizszych" pułapach , ostania deska ratunku przed gradem zblizajacych sie pocików interkontyentalnych(np. Płn. Koreanskie Radongi :P :wink: ), o sub-orbitalnych nie wspominając :( (ojć te suki lecą w dół naprawde szybko :|, zresztą ruskie maja wielogłowicowe itp. nieznane Nam rakiety ;( ) ... no wiec USA i JP podjęły wspólnie prace nad hehehe...:P cudenkiem techniki zwanym SM-3 Standard Missile 3...
-ta suczka zaś bedzie dawac łupnia ruskiej broni masowej jeszcze na poziomie stratosfery...
W przeciwienstwie do patriotów 3 gen; SM-3 bedą wywalane z morza :)
W 2008 JP i USA bedą miały wypaśna tarczę rakietową...
Byle gówno sie przez nia nie przebije... tylko ze nad SM-3 jeszcze prowadzone są badania...


A Ruskie czasu nie marnują i straszą mieszkanców mateczki ziemi...
Russia announced plans to acquire a new generation of intercontinental ballistic missiles capable of defeating any anti-missile shield*

-To jakas zboczona prowokacja ze strony USSR... :?
Z drugiej strony nigdzie jeszcze nie przeczytałem o zakonczeniu prac nad SM-3 wiec...


...Ide spać :wink:


I nie używaj prosze okreslenia ruskie = technologia... bo mi sie to z milionami głodnych ludzi kojarzy ... :|

A czwarta wojna tak czy siak bedzie na kamienie :).

:D :D :D

*http://www.spacedaily.com/news/bmdo-04zk.html

PS. Nie chcę z Tobą dyskutować, gdyz niebardzo intersuja mnie militaria w szeroko rozumianym pojeciu... jedynie w kontekscie rozwoju technologii przyszłosci...

Zacytowałem Cie, gdyż to za co zanegowałes amerykanów, jest własnie piorytetem wyscigu zbrojnego... tak naprawde nie wiemy nic, bardzo niewiele o najbardziej zaawansowanych technologiach, siegaja one już granic naszej matulki ziemi... przesadzasz pisząc w tak hiperboliczny sposób o potędze technologicznej Rosjan... która jest niczym... gdyby spojrzec na to z góry :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL