Teraz jest 1 paź 2024, 01:35

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 787 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 53  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 29 maja 2006, 17:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 10:33
Posty: 510
Lailonn napisał(a):
Heh dobry pomysl z tym samospaleniem. Jednak ognacy skoro wytypowales mnie to jakas rekompensata? wynajmij mi swoja partnerke na ostatni dzien zycia, co ? ;] Wtedy moze zechce sie podpalic zanim dojde do budynku EA :D


No wiesz, Lailonn? Jakby to wyglądało? Męczennik za ideę a tu takie niskie motywacje? Niestety, na te ostatnie chwile będzie Ci musiało wystarczyć poczucie spełnionego obowiązku. No i wtedy faktycznie będzie można ryzykować twierdzenie, że będziesz najbardziej znanym graczem bf2 w Polsce (post mortem, fakt, ale niejeden bojownik umierał już za mniejsze zaszczyty :-) )

Ognacy

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 maja 2006, 17:03 
Offline

Dołączył(a): 24 cze 2005, 18:26
Posty: 154
Lailonn napisał(a):
Nie uwierze, ze komus sprawi przyjemnosc siedzenie w locku. neuro, xmec, Patton i koledzy Moze ustawimy sie na jakis meczyk? Klanowi przeciwnicy 1.3 kontra wy. Ciekawe jak dlugo gra bedzie sprawiala wam przyjemnosc...



jak dostaje locka to wychodze z serwera, gram dla przyjemnosci, co za przyjemnosc w byciu zabijanym na lotnisku?

aha, i nie zauwazylem, zeby bylo wiecej lockow. ale ja pewnie gram na "zlych" serwerach.


pzdr
neuro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 maja 2006, 17:05 
Offline

Dołączył(a): 24 cze 2005, 18:26
Posty: 154
Lailonn napisał(a):
AAAA EA idzie po najmniejszej lini oporu, fakt.



a co, oni, altruisci? maja sie specjalnie meczyc? :D


pzdr
neuro

ps i admit it, troluje, bo mam projekt do oddania. ale skoncze, to znowu wam skope tylki :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 maja 2006, 17:22 
Offline

Dołączył(a): 18 cze 2003, 15:08
Posty: 1101
dr.Zoidberg[PL] napisał(a):
Szkoda że nie do końca mnie zrozumiałeś. Nie jest istotne w ilu egzemplarzach sprzeda sie 2140 (choć wątpię aby było to więcej niż BF2- będzie miał większą konkurencje),


Jest absolutnie najważniejsze. I, jak ktoś już mądrze pisał, sprzeda się najlepiej z całej masy BFopodobnych gier.

Cytuj:
ważne jest to, że EA kontynuując ten sposób traktowania klientów (wprowadzili poważną zmianę rozgrywki, nie konsultując tego z graczami zarówno z tymi "pro" jak i nie) będzie tracić swoją pozycje.


Bzdura. Kupujesz gry, a nie kawałki firmy.

Cytuj:
Teraz jest jakaś tam grupa niezadowolonych graczy, przy następnej zmianie będzie następna i w końcu odbije się to na wynikach EA.


Nic się nie odbije. Grupa niezadowolonych jest kropelką w morzu tych, którzy są zachwyceni, że mogą porzucać teraz jeepa kumplom i nie muszą się martwić, że za plecami wyrasta im sześciu drabów.

Cytuj:
Bo rzeczywistym problemem nie jest rodzaj wprowadzonych zmian, tylko to w jakim stylu zostały wprowadzone. Firma olała opinie tzw. "pro" (spora grupa kilkudziesięciu tysięcy graczy)


Proszę pana, niech mnie pan nie rozśmiesza, ja mam zajady.

Cytuj:
Taki właśnie model podejmowania decyzji w sprawie ważnych zmian spowoduje w końcu odpływ graczy od produkcji EA.


Tak, a konsole przegrają z pecetami, bo są przestarzałe technicznie po roku.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 maja 2006, 17:23 
Offline

Dołączył(a): 23 cze 2005, 12:44
Posty: 104
sorry neuro ale mijasz się trochę z prawdą, locków jest sporo więcej i są bardziej męczące, gra chinolami na wake jak masz trochę wolniejszy komp lub łącze jest bez sensu, ostatnio nawet nie widziałem marines ani f35 bo nic do wyspy nie doleciało ale zaliczyłem 20 minut w wozie

a to że nie widzisz locków to dlatego że siedzisz na forum i prowadzisz dyskusje sam przeciw wszystkim więce się nie dziwie że nie masz szans pograć.

dodatkowo cytat "jak dostaje locka to wychodze z serwera, gram dla przyjemnosci, co za przyjemnosc w byciu zabijanym na lotnisku?" sam się okresliłeś jako ........ tu se sam wpisz bo jak ja wpisze to admin mnie ostrzeże że cię obrażam. Nie nawidzie taki gości co przy pierwszym nie powodzeniu uciekają z pola z podkulonym ogonem.
S


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 maja 2006, 17:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 cze 2005, 18:36
Posty: 1340
Lokalizacja: Poznań
Teraz to same locki są prawie xD
Najlepsze na Karkandzie w bazie US :P
Ciekawością jest numerowanei patcha. Gdybyśmy uznali każdy nowy patch to nwoa liczba to byśmy się doliczyli teraz nie 1.3 a 1.7 jak dobrze pamiętam xD jeszcze 3 patche i to będzie caukiem nowy produkt :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 maja 2006, 17:36 
Offline

Dołączył(a): 24 cze 2005, 18:26
Posty: 154
Cytuj:
dodatkowo cytat "jak dostaje locka to wychodze z serwera, gram dla przyjemnosci, co za przyjemnosc w byciu zabijanym na lotnisku?" sam się okresliłeś jako ........ tu se sam wpisz bo jak ja wpisze to admin mnie ostrzeże że cię obrażam. Nie nawidzie taki gości co przy pierwszym nie powodzeniu uciekają z pola z podkulonym ogonem.



no jesli mowilibysmy o meczu pilki noznej z kolegami, o meczu klanowym, o bojce w ciemnej uliczce - to bym sie nawet z Toba zgodzil. ale na FFA? gdzie mam godzine i chce sobie postrzelac? gdzie szkoda mi czasu na locka, bo zaraz przyjdzie dziewczyna i bede mial fajniejsze rzeczy do roboty? mam stac na lotnistku i dac sie zabijac, bo tak jest, bo ja wiem, bardziej honorowo? W GRZE KOMPUTEROWEJ?! :D

coraz bardziej zaczynam wierzyc, ze Wy tutaj to lubicie jak wam zle, jak was boli... doprawdy, narodowa specjalnosc, Gombrowicz mial racje...

skoro mnie nazywasz tchorzem "bo wychodze, kiedy gra mi sie nie podoba", to jak nazwiesz tych, ktorzy celowo psuja innym gre (zrzucajac im na glowe jeepa) i jeszcze sa z tego dumni? pr0? voodoo? :D


pzdr
neuro

ps dla poprawy nastrojow: http://lailonn.blog.pl/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 maja 2006, 18:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Cytuj:
jak dostaje locka to wychodze z serwera, gram dla przyjemnosci, co za przyjemnosc w byciu zabijanym na lotnisku?

aha, i nie zauwazylem, zeby bylo wiecej lockow. ale ja pewnie gram na "zlych" serwerach.


no LOL. Skoro tak ci sie pdoboa ten patch i zmiany jakie wprowadza to dlaczego uciekasz od ich konsekwencji? Cos za cos...Skoro wiece uciekasz ciagle od lockow(a jak widzisz tylko ty wuazasz, ze ich nie ma az tylu-to od czego uciekasz?) to jak ty niby grasz? AAa forun fun 5min na kazdej mapie zanim dojdzie do locka. Git, tylko, ze ty chyba razem z kolegami garcie w PRMM a nie vanille? ;]

ps. Ja nie psize do ciebie "ECTS" wiec i ty nie pisz do mnie Voodoo. Moje posty nie sa oficjalnym stanowiskiem klanu.

ps.wygranych nikt nie rozlicza, slyszales o czyms takim? :} a poza tym skoro gra na cos pozwala to sie to robi(roznie to bywa ale ogolnie tak jest) Tylko roznica w tym, ze ja te zmiany krytykuje a ty chwalisz. Ja siedze i gine/gnoje ile wlezie a ty uciekasz ;]

pss. skoro smieszy cie 'honor w grze komputerowej" to dlaczego oczekujesz od klanowcow dziwnego honoru polegajacego na nie zrzucaniu jeepow na heli i setek roznych dziwnych rzeczy?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 maja 2006, 18:32 
Offline

Dołączył(a): 24 cze 2005, 18:26
Posty: 154
Lailonn napisał(a):
Ja nie psize do ciebie "ECTS" wiec i ty nie pisz do mnie Voodoo. Moje posty nie sa oficjalnym stanowiskiem klanu.


masz racje, przepraszam.


Lailonn napisał(a):
skoro smieszy cie 'honor w grze komputerowej" to dlaczego oczekujesz od klanowcow dziwnego honoru polegajacego na nie zrzucaniu jeepow na heli i setek roznych dziwnych rzeczy?


nie oczekuje. ale wierze w czlowieka, jego dobroc i jego zdrowy rozsadek - slaba to wiara, nie podparta faktami. jak ktos to robi, jego problem, jego zabawa - ja sie wynosze, widocznie serwer nie dla mnie.


Lailonn napisał(a):
Skoro tak ci sie pdoboa ten patch i zmiany jakie wprowadza to dlaczego uciekasz od ich konsekwencji? Cos za cos...Skoro wiece uciekasz ciagle od lockow(a jak widzisz tylko ty wuazasz, ze ich nie ma az tylu-to od czego uciekasz?) to jak ty niby grasz? AAa forun fun 5min na kazdej mapie zanim dojdzie do locka.


no nie, czasem sie lock zdazy, ale w 90% jest to na polskim serwerze - dlatego nie na nich. gram duzo na zachodnich, z reka na sercu nie moge powiedziec, zebym stwierdzil: "kurde, nie da sie grac, same locki".


pzdr
neuro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 maja 2006, 18:45 
Offline

Dołączył(a): 16 maja 2006, 22:11
Posty: 244
Lokalizacja: Zadupie Śląskie
No i tu Cie mam. Na zachodnich (wschodnich) jest pelno lokow, na kazdym serverze, a jak team potrafi ze soba wspolpracowac, to i znajwiekszego locka wyjdzie. Chociarz kiedys wystarczy ze jeden ucieknie i lock practycznie nie mial sensu. BTW nero grales juz na wake island ?? Jesli nie to nieradze, USMC praktycznie nie ma dojscia do baz chinskich. I tu ma byc gra fair play z szansa dla noobow ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 maja 2006, 18:46 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, 18:16
Posty: 3389
Lokalizacja: Kraków
LipToN Earl Grey napisał(a):
chyba zapomniales przeczytac tego fragmentu :)
jednak wybaczac bo rozumiem iz kazdy lubi czasem byc starym zgryzliwym zgredem :P
bo tak jak kolec napisal. Patton chyba pomilyl BF2 z OPF czy AA
no coz ale kazdemu sie zdarza :)


Hehehe. Moja błąd. W takim razie ja się podpale, albo niech ktoś mi malucha na głowe zrzuci.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 maja 2006, 19:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 maja 2006, 15:01
Posty: 17
Cubituss napisał(a):
Jest absolutnie najważniejsze. I, jak ktoś już mądrze pisał, sprzeda się najlepiej z całej masy BFopodobnych gier.

Ja o długofalowych skutkach działań EA, a ty mi o tym, co będzie jutro. Być może BF2140 sprzeda się dobrze (wątpię - moje zdanie), ale dalsze takie postępowanie EA będzie przynosić coraz wyraźniejsze skutki.
Cubituss napisał(a):
Cytuj:
ważne jest to, że EA kontynuując ten sposób traktowania klientów (wprowadzili poważną zmianę rozgrywki, nie konsultując tego z graczami zarówno z tymi "pro" jak i nie) będzie tracić swoją pozycje.

Bzdura. Kupujesz gry, a nie kawałki firmy.

WTF? weź mi wytłumacz łopatologicznie o co ci chodzi.
Cubituss napisał(a):
Nic się nie odbije. Grupa niezadowolonych jest kropelką w morzu tych, którzy są zachwyceni, że mogą porzucać teraz jeepa kumplom i nie muszą się martwić, że za plecami wyrasta im sześciu drabów.

Tylko że ja nigdzie nie pisałem że ta "kropla" wpłynie na kondycje EA. Z każdą taką decyzją (wprowadzenie patcha 1.3) liczba "kropel" będzie rosła, a dużo "kropel" to już deszcz, który może podmyć fundamenty EA.
Cubituss napisał(a):
Proszę pana, niech mnie pan nie rozśmiesza, ja mam zajady.

BOOM!!! Headshot ....... cóż za celna riposta mistrzu, naprawdę zabolało, aż pociekła łezka po policzku. Czekam na jeszcze.
Pozdro.[/code]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 maja 2006, 19:23 
Offline

Dołączył(a): 24 cze 2005, 18:26
Posty: 154
dr.Zoidberg[PL] napisał(a):
Tylko że ja nigdzie nie pisałem że ta "kropla" wpłynie na kondycje EA. Z każdą taką decyzją (wprowadzenie patcha 1.3) liczba "kropel" będzie rosła, a dużo "kropel" to już deszcz, który może podmyć fundamenty EA.



szczegolnie jak ta "kropla" bedzie ciagle grac i placic za serwery wspierajac efektywnie polityke EA. aha, i dziekuje, ze przyznales sie w koncu, iz jest was tak malo - kropelka. 39 stron i kolejny sukces!

wiekszosc whinerow z tego forum podobna jest do zachodnich "alterglobalistow" - nie jedza w McD, a na nogach pumy albo nike. niezwykle skuteczny i "szczery wobec siebie" sposob walki z korporacjami.

pzdr
neuro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 maja 2006, 19:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 mar 2004, 16:11
Posty: 212
Lokalizacja: Szczecin
Naprawdę nie ma sensu karmić trolla.... polemika z niereformowalną osobą nie ma jakiegokolwiek sensu.
Gdyby jeszcze inteligencji starczyło na rzeczowe argumenty...
ale to jest wybiórcze wybieranie odpowiedzi na które można coś powiedziec. Mniej lub bardziej śmiesznego, często żałosnego.

Z 10 rzeczowych argumentów neuro wybierze jeden, ten często sarkastyczny, dorzuci do tego jakąś kolejną socjologiczną bzdurę ("bo mu się wydaje że tak jest, więc...") i odpowie że jesteśmy bandą sfrustrowanych fanatyków.

"Nigdy nie kloc sie z idiotami. Sprowadza Cie do swojego poziomu i pokonaja doswiadczeniem"

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 maja 2006, 19:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2005, 11:54
Posty: 653
Lokalizacja: metropolia szczecińska
neuro napisał(a):
dr.Zoidberg[PL] napisał(a):

wiekszosc whinerow z tego forum podobna jest do zachodnich "alterglobalistow" - nie jedza w McD, a na nogach pumy albo nike. niezwykle skuteczny i "szczery wobec siebie" sposob walki z korporacjami.

pzdr
neuro


a co ma solidne obuwie do gownianego jedzenia?

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa

ale jak to :(


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 787 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 53  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL