Teraz jest 19 maja 2024, 12:58

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 903 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 61  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 19 cze 2007, 18:20 
Offline
Moderator forum

Dołączył(a): 8 mar 2004, 01:27
Posty: 1858
Lokalizacja: Łódź
Hmm... przy okazji wyrabiania nowych odznak można zacząć robić rzeczy, których w innej okazji raczej nie robiłbyś. Czyli wprowadzając odznaki EA jakby urozmaiciła grę. No bo sam powiedz, ciągle tylko strzelanie i strzelanie - a to z kałacha a to granatem a to nożem jak się wszystko wyczerpie :). A tak to masz możliwość ponaprawiać na mapie to i owo, albo podleczyć, albo amunicję kumplom podrzucić :) Niektóre złote odznaki zmuszają do niezłego wysiłku :D.

Acha - morał - statsy i odznaki są częścią tej gry. Dla niektórych ważniejszą, dla innych nieistotną. Nie oznacza to że trzeba od razu jeździć po tych pierwszych :wink:

_________________
Battlestations Midway - moja nowa pasja :)

Podpis nieczytelny...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 cze 2007, 18:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 mar 2006, 10:32
Posty: 789
Lokalizacja: 3miasto
No jasne że tak, ja nic nie mam do tych pierwszych i tym bardziej po nich nie jeźdze ;] Niech tylko zluzują troszke coś sie EA spieprzyło i tyle, jak naprawią to staty będą :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 cze 2007, 18:41 
Offline

Dołączył(a): 15 cze 2007, 17:55
Posty: 54
Czekanie na te staty to tak samo jak byc glodnym i czekac na obiad.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 cze 2007, 20:44 
Offline

Dołączył(a): 20 cze 2006, 10:02
Posty: 27
Cytuj:
Niech tylko zluzują troszke

spoko nie jest tragicznie przeciez nie przepadlo nam kilka miesiecy gry tylko te pare dni :] Mimo iz to tylko dodatek, glupie pare cyferek i grafik jednak ich utrata potrafi wnerwić czlowieka. Te statsy to jedyny dowod ze sie gralo, ze jest sie czescia tego spoleczenstwa, ze mozna porownac graczy, ich skila i mozna sie dowiedziec kto jest na tyle porąbany zeby wypykać po 2000 i wiecej godzin :D.
Swego czasu jak wyszlo demo bf2142 zaprzestalem grac w BF2, zrobilem sobie pauze na kilka miesiecy. Wiecie dlaczego wrocilem? Bo wszedlem na bf2s.com sprawdzilem swoje konto i przypomnialem sobie jak to fajnie sie zdobywalo mape ze swoim squadem :D

Moze dla tych co rozegrali wiele godzin statsy mają male znaczenie ale dla tych co dopiero zaczynają gre na pewno są bardzo waznym elementem rozgrywki. I dobrze! Przynajmniej nie musimy sie martwic o to ze kiedys serwery opustoszeją :):)

[chociaz po ostatnich akcjach to nie wiadomo :D]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 cze 2007, 21:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 sty 2007, 20:18
Posty: 69
po to moim zdaniem kupuje sie orginal, dla statów :omg:

_________________
z kazdym dniem mojego życia rośnie liczba osób ktore mogą pocalowac mnie w dupe


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 cze 2007, 21:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lut 2007, 18:19
Posty: 286
Lokalizacja: Łomża
NoAim napisał(a):
Heh, ciekaw jestem ile osób mniej by grało w BFa gdyby statów nie było...
Ludzie zluzujcie, wiem że staty fajny bajer ale nie o to chodzi nie?


Napewno sporo mniej moim zdaniem, a już napewno rzadziej.
Głównie dlatego kupiłem BFa, że ta gra w jakimś stopniu odzwierciedla prawdziwe pole walki. Są bronie (nawet unlocki), które istnieją w rzeczywistości, prawdziwy żołnierz otrzymuje medale, ordery i takie tam..
Ale cóż ci którzy strzelają dla samego strzelania, nie zrozumieją takich jak ja.

_________________
http://www.nsz.za.pl/news.php Coś o NSZ Zasady serwera NSZ


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 cze 2007, 10:37 
Offline

Dołączył(a): 8 cze 2007, 19:30
Posty: 31
Lokalizacja: Małopolska
NoAim napisał(a):
Ludzie zluzujcie, wiem że staty fajny bajer ale nie o to chodzi nie?

Darmowa gra "America's Army" ściąga ludzi do gry nawet spoza USA. Możliwość sprawdzenia dokładnych statystyk oraz możliwość ciągłej rywalizacji z innymi dodają tej grze smaczku. Właśnie grając ileś tam godzin mamy w świadomości, że to co robimy pozostanie nam nie tylko we wspomnieniach, ale zostanie odwzwierciedlone w wykazach statystyk, które możemy przejrzeć w każdej chwili i porównać je z przyjaciółmi lub najgorszymi wrogami. Teraz widząc na Allegro ile osób (dwadzieścia trzy sprzedane sztuki) zawiedzie się kupując Deluxe Edition gry Battlefield to myślę, że produkt nie spełnia swojej funkcji. Statystyki są przecież integralną częścią gry.

graFFiT napisał(a):
Cytuj:
Niech tylko zluzują troszke

spoko nie jest tragicznie przeciez nie przepadlo nam kilka miesiecy gry tylko te pare dni :]

Po tym co widzę to nie wydaje mi się, żeby zajęło to kilka dni. Może to nie jest optymistyczne, ale EA karmi graczy jakimiś suchymi i wygodnymi dla nich faktami. Wiadomości oficjalne dostarczane co pewien okres czasu wyglądają mniej więcej w ten sposób:

Zgłoszono nieprawidłowe działanie statystyk, zajmiemy się tym | później> | Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby naprawić usterkę | później> | Prosiłem o informację o postępie prac, ale na razie nie uzyskałem żadnych nowych informacji | później> | Dziękujemy za cierpliwość, jeśli dowiemy się czegoś nowego to poinformujemy Was, graczy.

:shock:

Na różnych forach dyskusyjnych przewijają się natomiast tylko wypowiedzi osób ile to już stracili punktów i jak bardzo są źli na EA, że wyrzucili w błoto ileś tam dolarów na zakup gry.

duncon napisał(a):
kicha link nie dziala

Mowa tu o linku do oficjalnego forum EA.com. Zdarzało się, że link nie działał - wyświetlała się strona z informacją Internal Error. Czyżby atak hakerów w zemście za statystyki? :)

cconstantinee<PL> napisał(a):
Czekanie na te staty to tak samo jak byc glodnym i czekac na obiad.

Czy czekając na taki obiad będzie ktoś czekał do końca, czy jednak spróbuje chociaż zjeść jakąś suchą bułkę i dać sobie spokój z czekaniem? Z czasem dostanie zimny lub odgrzewany obiad. A może ta bułka mu tak zasmakuje, że już nie będzie chciał wracać do obiadu? 8) W końcu konkurencja nie śpi. Tego Wam i sobie zyczę. Pozdrawiam. :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 cze 2007, 12:37 
Offline

Dołączył(a): 20 cze 2006, 10:02
Posty: 27
Cytuj:
Po tym co widzę to nie wydaje mi się, żeby zajęło to kilka dni.


"poki co" to tylko pare dni, a czy tak pozostanie to sie okaze.


Cytuj:
Czy czekając na taki obiad będzie ktoś czekał do końca, czy jednak...


rozbroiło mnie twoje metaforyczne podejscie do obiadu :D

Ja jednak bede czekał na kotlet chocby miał być odgrzewany.


Cytuj:
Zrobimy wszystko co w naszej mocy

no dokladnie tak jak pisalem pare postów wyzej. Problem moze byc bardziej skomplikowany niz sie wydaje, w obecnej sytuacji jestem prawie pewien ze zaleglym punktow i odznak juz nie zobaczymy. A EA sie wykreca standardowymi textami bo co innego mają robic? W tej sytuacji nie mogli zrobic nic innego, jesli powiadomią teraz ze "koniec, przepadlo" to na serwach o polowe zwolni sie miejsce, jesli powiedzą "tak, juz wkrotce punkty wrocą" a tak nie bedzie to gracze uznają ich za klamców i znow serwy w polowie puste. Post "niby tak niby nie, zajmiemy sie tym wkrotce" to jedyne mozliwe wyjscie EA, lepiej napisac cokolwiek niz nie napisać nic do tłumów bo milczenie wiadomo co oznacza :]

Poczekamy...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 cze 2007, 12:55 
Offline

Dołączył(a): 15 cze 2007, 17:55
Posty: 54
Jaka jest strona z aktualnymi wiadomościami od EA ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 cze 2007, 16:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 kwi 2007, 18:46
Posty: 30
Lokalizacja: Poznań
Za jakiś tydzień już nikt nie będzie wymagał od EA żeby zaległe statsy się zaktualizowały. Ludzie będą ich prosili żeby zaczęło działać naliczanie. Jak nie zacznie to część ludzi odejdzie. Bo Konkurencja w tej grze odbywa się na dwóch płaszczyznach- na servie i na leader boardzie :) Sam sobie trochę odpuściłem i czekam na włączenie statsów.

Najlepsze jak już tego nie włączą. W końcu mają już BF2142, więc jeśli przywrócenie statsów w BF2 będzie wymagało zbyt dużo siana to pewnie to oleją.

Smutne że crash ze statystykami wystąpił kilka dni po pojawieniu się nowej mapy :|


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 cze 2007, 16:55 
Offline

Dołączył(a): 8 cze 2007, 19:30
Posty: 31
Lokalizacja: Małopolska
cconstantinee<PL> napisał(a):
Jaka jest strona z aktualnymi wiadomościami od EA ?


Tutaj link do forum EA.com. W pierwszym poście tego tematu są odświeżane ogólnikowe informacje o tym co się dzieje.

Dziś zagrałem na mapie rankingowej chwilę dla próby. Zdobyłem 9 punktów, które doliczyło mi do mojej punktacji. Widać - coś się już ruszyło. Pytanie pozostaje jednak - czy na wszystkich serwerach i czy to już na stałe.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 cze 2007, 16:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 mar 2005, 23:22
Posty: 42
Lokalizacja: WAW/GLA
Uff, już się przestraszyłem, że przez długie nie granie mi się coś z kontem stało :) Niedawno po powrocie z trzymiesięcznego pobytu w Szkocji sobie zacząłem znowu pykac, a tu się nie doliczają punkty i ostatnią walkę mi w lutym pokazuje :). Swoją drogą, czy osoby któym nie nalicza punktów, nie pokazuje ich w ogóle w rankingach?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 cze 2007, 17:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 paź 2006, 22:43
Posty: 168
Lokalizacja: Łask k/Łodzi
ja mam ten problem od 14 czerwca ;/ dziś 20 czerwca i nic... nie nalicza.... boje sie ze strace te punkty. nie zalicza mi takze odznak... dostalem 2 z SF. Już kiedys tak mialem, ale poczekalem 2 dni i ok, a teraz....Tak samo ma mój kumpel.Nie ma nic ani w statach ani nawet w BFHQ!!!! Co to może byc??!!??!

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 20 cze 2007, 20:34 przez MalyPolaczek, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 cze 2007, 17:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 gru 2006, 13:17
Posty: 60
Lokalizacja: Warszawa
MalyPolaczek napisał(a):
ja mam ten problem od 14 czerwca ;/ dziś 22 czerwca i nic... nie nalicza.... boje sie ze strace te punkty. nie zalicza mi takze odznak... dostalem 2 z SF. Już kiedys tak mialem, ale poczekalem 2 dni i ok, a teraz....Tak samo ma mój kumpel.Nie ma nic ani w statach ani nawet w BFHQ!!!! Co to może byc??!!??!


a ja myslalem ze dzis jest 20 czarwca.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 cze 2007, 17:41 
Offline

Dołączył(a): 15 cze 2007, 17:55
Posty: 54
Groosiek jaki to był serwer ? Te 9 pkt by mi sie przydalo, tyle mi brakuje do młodego kaprala i nowej broni :D


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 903 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 61  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL