Teraz jest 17 cze 2024, 06:23

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 9 sie 2006, 23:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Tak my zrobilismy regulamin ale w oparciu o ogolne zasady jakie obowiazuja na rankingowych serwerach. te natomiast narzuca EA.

Co do dzialania serwera to EA Polska zalatwilo ranking a sam serwer w 100% stoi dzieki uprzejmosci Gamesnetu i nie maja z tego zlamanego grosza.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 sie 2006, 23:24 
Offline

Dołączył(a): 11 lis 2004, 15:36
Posty: 61
Lokalizacja: Polska
No to o jakiej komercji mówimy ? :D
w czasie gdy odpisywałeś zedytowałem wcześniejszego posta, więc jak możesz to go przeczytaj jeszcze raz i poproszę o odpowiedź na moje ostatnie pytanie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 sie 2006, 23:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 mar 2006, 16:15
Posty: 926
Darkice: czy ty masz 10 lat, czy tylko mi się zdaje?? A jak myślisz: po co GamesNet postawił ten serwer?? Dla nas?? Pogięło cię jak zboże po gradobiciu?? To się nazywa REKLAMA! Mam przeliterować?? A reklama JEST komercyjna ZAWSZE!

A jeśli chodzi o "my stanowimy prawo", to jeśli by tak było, to nie musiałbym się wku...rzać codziennie na idiotów, którzy na tym serwerze wystepują w ilościach astronomicznych!

A teraz małe pytanie do NIE-KLANOWCÓW, dotyczące pojazdów i walki o nie: a czy to jest mądre, jeśli w mordę kopany snajper, bierze sobie J-10 albo Cobrę tylko po to, by wyskoczyć na jakiejś super-kamp-pozycji?? Przykładów takich właśnie zachowań mógłbym wymienić więcej, ale mi się nie chce z Wami, moi drodzy gracze FFA, gadać po prostu!

To samo tyczy się BR: kiedy czterech chłopaków z Wildy robi Wam rozpiździaj w bazie, to wtedy jest źle przez wielkie "Ź". Płacz i lament przez cała rundę. Ale jak wy macie J-10 na dalianie i atakujecie Carrier, to wtedy wszystko jest OK. Krótko: Kali ukraść krowe - OK, Kaliemu ukraść krowe - NIE-OK.

_________________
Obrazek http://jasonpaury.com


Ostatnio edytowano 9 sie 2006, 23:54 przez jason.paury, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 sie 2006, 23:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 wrz 2004, 19:58
Posty: 792
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Lailonn napisał(a):
groszeka mylisz sie. Nie powinno byc "my" Zapewniam cie, ze w momencie gry na Gn lub gdy siedze na admince zapominam o przynaleznosci klanowej

Klan musi być z Ciebie dumny :lol:
Ja wiem że chcesz być obiektywny itd ale być służbistą jako admin na sererze i to jeszcze w tak oczywistej sprawie to przeciez porażka.
Coraz trudniej mi Ciebie szanować chociaz ciągle się staram :wink:
Ja wiem że jesteś upartym skurczybykiem i nie mam zamiaru nadwyrężać ani Twojej ani swojej cierpliwości. Tak czy siak temat napewno będzie się powtarzał więc porozmawiaj w tej sprawie z przełożonymi i zróbcie sobie w tych przepisach lukę na szczególne okoliczności bo prawdopodobinie jeszcze wiele żeczy w tej grze zaskoczy i miło będzie mieć furtkę na zdrowy rozsądek i normy koleżeńskie - w końcu jesteśmu rodziną BF.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 sie 2006, 01:03 
Offline

Dołączył(a): 11 lis 2004, 15:36
Posty: 61
Lokalizacja: Polska
jason.paury napisał(a):
Darkice: czy ty masz 10 lat, czy tylko mi się zdaje?? A jak myślisz: po co GamesNet postawił ten serwer?? Dla nas?? Pogięło cię jak zboże po gradobiciu?? To się nazywa REKLAMA! Mam przeliterować?? A reklama JEST komercyjna ZAWSZE!


1. Przeczytaj jeszcze raz dokładnie cały temat
2. Weź sobie ciepłe mleko/piwo/wino czy co tam Cię uspokaja i wypij.
3. Przemysl dokładnie swoją wypowiedz i odpowiedz sobie na pytanie :
Kto robi lepszą reklamę, jeden gość na fake nicku, czy zadowolony klan grający na serwerze, który liczy "trochę" więcej osób niż jedna.
4. Postawili go dla nas graczy, bo my jesteśmy odbiorcą tej reklamy. Jeśli uważasz że jest inaczej to zejdz do sklepu spożywczego obok i zapytaj kilka osób czy wiedzą co to jest Gamesnet, potem wyciągnij wnioski. Poza tym uważam że jest ona skierowana wybitnie do klanów, bo to one może wykupią sloty na ich serwerach, a nie gracz FFA
5. Reklama jako nosnik informacji nie zawsze jest komercyjna np. Stop wariatom drogowym, Pajacyk, Pij mleko itp.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 sie 2006, 02:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 mar 2006, 16:15
Posty: 926
Darkice napisał(a):
1. Przeczytaj jeszcze raz dokładnie cały temat
2. Weź sobie ciepłe mleko/piwo/wino czy co tam Cię uspokaja i wypij.
3. Przemysl dokładnie swoją wypowiedz i odpowiedz sobie na pytanie :
Kto robi lepszą reklamę, jeden gość na fake nicku, czy zadowolony klan grający na serwerze, który liczy "trochę" więcej osób niż jedna.
4. Postawili go dla nas graczy, bo my jesteśmy odbiorcą tej reklamy. Jeśli uważasz że jest inaczej to zejdz do sklepu spożywczego obok i zapytaj kilka osób czy wiedzą co to jest Gamesnet, potem wyciągnij wnioski. Poza tym uważam że jest ona skierowana wybitnie do klanów, bo to one może wykupią sloty na ich serwerach, a nie gracz FFA
5. Reklama jako nosnik informacji nie zawsze jest komercyjna np. Stop wariatom drogowym, Pajacyk, Pij mleko itp.


ad.1 Przeczytałem i to dwa razy.
ad.2 Ja jestem spokojny - zawsze.
ad.3 Nie to było głównym tematem mojego postu - przeczytaj sobie jeszcze raz co napisałem.
ad.4 A czy ja mówię, że nie??
ad.5 To nie są reklamy, tylko tzw. "akcje"

Ja też dałbym temu kolesiowi takiego kopa, że jego wnuki by jeszcze pamiętały, ale nie mogę. I co mam z tym zrobić?? W takiej samej sytuacji jak ja, jest Lailonn i cała reszta adminów.

_________________
Obrazek http://jasonpaury.com


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 sie 2006, 02:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Cytuj:
Klan musi być z Ciebie dumny Laughing


Nie zalezy mi na tym tak nabrdzo jak na wlasnym "dobrym imieniu". Klany sie zmienia wiec jedyne co po grze pozostanie to pamiec o tym co i jak sie robilo. uwazasz, ze powinienem pamietac o tagu i lagodniej traktowac graczy Voodoo? Ciekawe jakby wtedy reagowano...

Cytuj:
Ja wiem że chcesz być obiektywny itd ale być służbistą jako admin na sererze i to jeszcze w tak oczywistej sprawie to przeciez porażka.


To nie jest oczywista sprawa. To walka z wiatrakami i to o dziwo tylko na 1 z 6000 frontow. Sluzbista nie bylem nigdy. gdybym byl na GN bylo by nie 12 perm banow tylko z 40.

Cytuj:
Coraz trudniej mi Ciebie szanować chociaz ciągle się staram Wink


A za co tak trace ten szacunek - o ile kiedykolwiek go mialem? Za szczere, proste odpowiedzi? Za nie poddawanie sie presji otoczenia? Czy tez za posiadanie wlasnych zasad, ktore to nie pozwalaja mi karac w najbardziej surowy sposob takie "niewinne wykroczenie"?

Znajdz mi serwer jakis na swiecie, ktory ma taka zasade. Szansa na to to jakies 1 do 1000. I jesli taki istnieje to na bank jest to KLANOWY. Wolnosc tomku w swoim domku.

Regulamin spisalem wedlug prostego schematu. "Zabronic to co psuje gre, starajac sie by nie przesadzic w zadna strone" Dlatego commanderowi wolno u nas latac o ile przy okazji bedzie robil swoje. Itd itp...

Cytuj:
Kto robi lepszą reklamę, jeden gość na fake nicku, czy zadowolony klan grający na serwerze, który liczy "trochę" więcej osób niż jedna.


Wybacz ale potencjal reklamowy nawet tak duzego klanu jak PL4FC wynosi 0. Adminowalem serwer mmorpg, ktory na kazdym niemalze forum byl wysmiewany przez duza grupe ludzi oraz ciagle atakowany. Powodem byl brak nakazu "odgrywania postaci". Calej ekipie zalezalo na stworzeniu normalnego miejsca do zabawy bez setek nakazowi zakazow. Efekt? Pomimo tych licznych krytyk serwer w krotkim czasie stal sie najwiekszym w kraju a iloscia graczy przewyzszal najpopularniejsza w rankingach serwery LACZNIE ;] Nie opinia xxx decyduje o popularnosci lecz zasady jakie prezentuje. A tak sie skalda, ze zasady panujace na GN sa liberalne a zarazem "policyjne" co gwarantuje kulture(przynajmniej staramy sie) i jak widac po ilosci graczy bawiacych sie do 3 w nocy jest ok :}

Cytuj:
Postawili go dla nas graczy, bo my jesteśmy odbiorcą tej reklamy. Jeśli uważasz że jest inaczej to zejdz do sklepu spożywczego obok i zapytaj kilka osób czy wiedzą co to jest Gamesnet, potem wyciągnij wnioski. Poza tym uważam że jest ona skierowana wybitnie do klanów, bo to one może wykupią sloty na ich serwerach, a nie gracz FFA


Postawil go GN dla reklamy i NIC ponadto. Partnerem medialnym jest znany serwis gry.wp.pl i podejrzewam, ze to na reklamie na jego lamach zalezalo GN Po co mieliby sie reklamowac u nas? Klany polskich serwerow prawien ie biora bo nie sa dobre do klanowek. FFA tym bardziej nie kupuja. BF2 w polsce furory nie zrobil...za to inne gry jakie hostuje Gn jak cs np owszem i tu tkwi haczyk ;]

Co wiecej serwer ten nadwyreza ich lacze przez co pojawiaja sie problemy na innych serwerach. Z racji, ze jest hostowany za friko przynosi w ten sposob duze STRATY. Wiec nie snujcie tu wizji jak to pomagacie cudownie Gn bo tak nie jest...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 sie 2006, 08:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 wrz 2004, 19:58
Posty: 792
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Gadanie z Tobą Lailonn to "walka z wiatrakami". Nadajesz na zupełnie innych falach i tu jest problem. Myślę że poprostu grałeś już w wiele gier i na wielu forach istniałeś i na 100% nie jesteś fanem tylko bf i dlatego nie do końca rozumiesz nasze problemy. Za jakiś czas pojawi się inna gra i prawdopodobnie odejdziesz a my zostaniemy w tym burdlu do którego dołożyłeś swoje 5 groszy. Tylko traktowanie graczy i gry przedmiotowo pozwala zachować dystans i to właśnie robisz.
Komputeryzacja ciągle idzie do przodu i za jakiś czas nie będzie potrzeba Lailonów - zastąpią je ćwierć inteligentne moduły które sprawdzą słownictwo w logach serwera, ocenią słuszność TK i jeszcze parę innych tematów, potem zastosują systemy kar przewidziane w swoich algorytmach a adminowanie serwera przez ludzi przejdzie do historii.
A może Lailon powinieneś odejść ?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 sie 2006, 09:12 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 gru 2003, 11:13
Posty: 1678
Lokalizacja: Kraków
Dobrze Panowie, niema sensu prowadzić dalszej dyskusji z administratorami serwera. Tak po prawdzie błędem było że wogule ją rozpoczęliśmy .. chociaż z drugiej strony nie ;) przynajmniej pewne sprawy zostały wyjaśnione.
Bardzo za nie dziękujemy adminom GN.

PS. groszeka Darkice - proszę powstrzymać się od wycieczek osobistych w stosunku do Redakcji Bf.pl

_________________
1. Tu jest wszystko http://google.pl/
2. Czytać Poradnik
3. Klikać tutaj


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 sie 2006, 10:04 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2004, 14:20
Posty: 2712
Lokalizacja: Ostrófek
jason.paury napisał(a):
A teraz małe pytanie do NIE-KLANOWCÓW, dotyczące pojazdów i walki o nie: a czy to jest mądre, jeśli w mordę kopany snajper, bierze sobie J-10 albo Cobrę tylko po to, by wyskoczyć na jakiejś super-kamp-pozycji?? Przykładów takich właśnie zachowań mógłbym wymienić więcej, ale mi się nie chce z Wami, moi drodzy gracze FFA, gadać po prostu!


Przez parę kretynów oceniasz całe FFA? Ładnie...

_________________
Wszyscy nie moga byc normalni bo świat byłby nudny :wink:
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 sie 2006, 10:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 wrz 2004, 19:58
Posty: 792
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
cooler_pl napisał(a):
PS. groszeka Darkice - proszę powstrzymać się od wycieczek osobistych w stosunku do Redakcji Bf.pl

Ale ja nie mam nic do redakcji. Moje osobiste wycieczki kieruje do Lailona, który jest co prawda redaktorem ale bywa też adminem, klanowcem, fripleyowcem a kto wie czy przypadkiem nie zorro ;D

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 10 sie 2006, 10:28 przez groszeka, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 sie 2006, 10:17 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 gru 2003, 11:13
Posty: 1678
Lokalizacja: Kraków
groszeka - czy moja prośba wymaga powtórzenia ?

_________________
1. Tu jest wszystko http://google.pl/
2. Czytać Poradnik
3. Klikać tutaj


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 sie 2006, 10:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 wrz 2004, 19:58
Posty: 792
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
NIE

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 sie 2006, 12:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 mar 2006, 16:15
Posty: 926
Dumch napisał(a):
jason.paury napisał(a):
A teraz małe pytanie do NIE-KLANOWCÓW, dotyczące pojazdów i walki o nie: a czy to jest mądre, jeśli w mordę kopany snajper, bierze sobie J-10 albo Cobrę tylko po to, by wyskoczyć na jakiejś super-kamp-pozycji?? Przykładów takich właśnie zachowań mógłbym wymienić więcej, ale mi się nie chce z Wami, moi drodzy gracze FFA, gadać po prostu!


Przez parę kretynów oceniasz całe FFA? Ładnie...


Nie chodziło mi tutaj akurat o ocenę, ale o to, iż większość graczy tzw. ffa ma pretensje do tzw. klanowców, że robią takie, a nie inne rzeczy, które ich wkurzają. Niech zdadzą sobie w końcu sprawę z tego, że nas niektóre ich zachowania także doprowadzają do białej gorączki. Poza tym - ja, kiedy jeszcze nie umiałem latać heli, to nawet na necie do niego się nie zbliżałem - serio... Siedziałem czasami po 2h na serwerze lokalnym, latając w tę i spowrotem, żeby na serwerach nikomu nerwów nie szarpać. Teraz uczę się latać samolotem... Jeśli w moim team'ie jest np. mcmt albo jakiś inny pilot, który robi swoje z większą skutecznością niż ja, to idę sobie pojeździć z C4, a nie pcham się na chama do samolotu. Każdy moze postawić sobie serwerek na swoim kompie i opanować niektóre rzeczy w stopniu podstawowym. Wtedy może heli nie rozbijały by się o drzewa 100m od lotniska...

_________________
Obrazek http://jasonpaury.com


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 sie 2006, 14:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 paź 2005, 06:56
Posty: 1697
Lokalizacja: Burton On Trent
Groszek szkoda że z taką złością nie gonisz też fejków PL4FC
Czasami myślę że chłopaki się wstydzą swoich korzeni i nie pokazują się już w naszych barwach.

Cały czas pijecie do GN a tego fejka widziałem też na Asterze.
Co na to ich admini?
Żyją w ogóle?
Dostanie bana na GN będzie grał na Asterze,
Nawet jeśli by i tam dostał to poleci na inny.
Co to da??? że Wy go nie będziecie widzieć?

Z takim uporem to męczcie jego nie adminów.
Bo wątpię byście tak ochoczo za niego się brali jak za dyskusje na tym forum.
Nikt za was tej sprawy nie załatwi.
Łatwo jest powiedzieć ADMIN DAJ MU BANA
Trudniej gościa męczyć by sam taga ściągnął
A o to tu właśnie chodzi.
Bo ban gó.wno da on dalej będzie wam koło du.py robił nosząc wasz Tag

Więc skończcie te docinki i weźcie się za tego fejka a nie pokazywanie kto bardziej honorowy

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL