Teraz jest 17 cze 2024, 09:37

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 10 sie 2006, 14:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 wrz 2004, 19:58
Posty: 792
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Nie zapomniałem o korzeniach i staram się śledzić losy PL4FC- zawsze trzymam kciuki jeśli macie jakiś mecz i jestem dumny z "Ojca Dyrektora" /i film będę ogłądać ;) / PL-ek jest bardzo dużo i wiem że wychodziły nieporozumienia jeśli chodzi o fejki w tym klanie i wiem że zawsze sobie jakoś tam radziliście z podszywaczami. Tutaj jest troszkę inna sprawa ale nie będe już zabierał głosu. Dla mnie sprawa jest już jasna i nie zamierzam się kłucić ani zabierać głosu w tej kwestii.
Cooler mnie przymroził :twisted:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 sie 2006, 15:25 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2004, 14:20
Posty: 2712
Lokalizacja: Ostrófek
jason.paury napisał(a):
Nie chodziło mi tutaj akurat o ocenę, ale o to, iż większość graczy tzw. ffa ma pretensje do tzw. klanowców, że robią takie, a nie inne rzeczy, które ich wkurzają. Niech zdadzą sobie w końcu sprawę z tego, że nas niektóre ich zachowania także doprowadzają do białej gorączki. Poza tym - ja, kiedy jeszcze nie umiałem latać heli, to nawet na necie do niego się nie zbliżałem - serio... Siedziałem czasami po 2h na serwerze lokalnym, latając w tę i spowrotem, żeby na serwerach nikomu nerwów nie szarpać. Teraz uczę się latać samolotem... Jeśli w moim team'ie jest np. mcmt albo jakiś inny pilot, który robi swoje z większą skutecznością niż ja, to idę sobie pojeździć z C4, a nie pcham się na chama do samolotu. Każdy moze postawić sobie serwerek na swoim kompie i opanować niektóre rzeczy w stopniu podstawowym. Wtedy może heli nie rozbijały by się o drzewa 100m od lotniska...


To raczej o to chodzi, że każdy zapłacił za gre i moze robic co sie podoba, chociaz innych to denerwuje. Tutaj jest banda dzieciaków które sobie z tego nic nie robią :?

Zreszta jak sam skrót FFA mówi - "Frag For All" :wink: Ten drugi tez pasuje :wink:

_________________
Wszyscy nie moga byc normalni bo świat byłby nudny :wink:
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 sie 2006, 15:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 paź 2005, 06:56
Posty: 1697
Lokalizacja: Burton On Trent
To zróbmy tak jak to robimy w PL4FC.
W końcu jesteśmy jedna brygadą.
Więc zapodamy info w naszym dziale podszywacze i wspólnymi silami sprawę wyjaśnimy.
Gościu to polak to pewne,więc wystarczy go gnębić,męczy, zasypywac pytaniami i uwagami aż w końcu pęknie.
Choć jedno mnie zastanawia dlaczego właśnie PRGK?
Sprawa może być ciekawa.
Wiec skonczymy ta zabawe slowna i zabierzmy się za przyczyne naszej kłótni
Czyli za fejka.
Macie nasz adres TSa więc dajcie znać kiedy jest i gdzie jest a chłopaki już go przycisną setką pytań:P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 sie 2006, 15:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lip 2005, 17:11
Posty: 1347
Lokalizacja: Gdańsk Oliwa
TomekDeF napisał(a):
Dumch napisał(a):
Gryniu napisał(a):
@Cooler zgodzam się z Tobą w 100%


No ja tak samo, najpierw gościa uświadomić, jak nie zdejmie to ban, za podszywanie. Tutaj w bf2 są jakies inne zasady, nie ta scena :?

Człowieku czy ty czytałeś ten temat ? Przecież Groszek pisał wyraznie, że gościu zignorował próbę rozmowy z nim ! Jak takiemu człowiekowi cokolwiek uświadamiać ?


Przewaliłem cały i widziałem tą wypowiedź.

Co nie znaczy, że można próbować. Zresztą nvm i tak wiesz odemnie
zapewne lepiej 8)

Tak jak powiedział Dumch nie ta scena... wczesniej sprawe pewnie wyjaśniło by się na TS w 2 minuty a tutaj trzeba 30 stron na forum....

:arrow: :wink: :arrow:

_________________
|RedDevil|


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 sie 2006, 17:19 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
Szczerze mówiąc to nie rozumiem tych setek pytań... jak go niby chcecie przekonać?

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 sie 2006, 18:00 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2004, 14:20
Posty: 2712
Lokalizacja: Ostrófek
Po co odswieżasz? Już wszyscy skonczyli pisac :roll: Nie odpisuj

_________________
Wszyscy nie moga byc normalni bo świat byłby nudny :wink:
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 sty 2009, 12:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 wrz 2007, 15:49
Posty: 464
Lokalizacja: Szczecin/Gryfino
super fajny temat,a wystarczyło zrobić > ban for having an inappropriate name :D


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL