Teraz jest 20 maja 2024, 18:48

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 maja 2009, 15:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2003, 14:02
Posty: 827
Lokalizacja: Oleśnica
Ragni rozbudowa tego forum nie jest żadnym problemem i wystarczy o to poprosić (popatrz na foum ;)).

Co do "Polskiego Oficjala" well...
Ta stronka zawsze byłą siedzibą Polish Community od czasów kiedy Wujo załatwił tutaj nasz PR'owy kącik wiec nie dziwo iż tak ją traktuję.
Jakby nie patrzeć wielu graczy PR to byli czy też dalej gracze zwykłych BF'ów ja sam siedzę tutaj ponad 5 lat więc nie dziwo iż nie wszyscy mają ochotę gdzieś przerzucać swoje stetryczałe gnaty :).
Utworzenia oddzielnego forum PR'a było możliwości już kilka... choćby przy tworzeniu gidii X'fire (tam też jest forum) ale jakoś nikt nie próbował przenosić wszystkiego tam... boć tutaj wszystko się zaczęło i bf.pl wszyscy znają, co ważne też ci co w PR nie pogrywają a zacząć mogą... i takie osoby tu są co zaczęły właśnie zaglądając na nasz działo.

A co do GCA to proszę cie nie mieszaj jednego z 2gim, Członkiem Polish Community jak jak i każdy z Nusur Bid czuję się tak samo jak inni. GCA to GCA tam gramy zorganizowane mecze ale podczas pubów itp najchętniej gramy w polskim gronie, zapraszamy zawsze do naszego składu i często z wami gramy i choć ostatnio nie jestem zbyt aktywny to chyba dalej tak jest?
Ba, jeżeli nie mamy do czynienia z treningiem czy inną formą zorganizowanej gry w ramach GCA angielskojęzyczni członkowie GCA już od dawna więdzą i są przyzyczajeni do grzecznego wypraszana ich przez członków Nusur Bid ze składu gdyż chcemy pograć "w polskim składzie" :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 maja 2009, 16:50 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2007, 12:59
Posty: 913
Lokalizacja: Świnoujście
Wyspa napisał(a):
A co do GCA to proszę cie nie mieszaj jednego z 2gim, Członkiem Polish Community jak jak i każdy z Nusur Bid czuję się tak samo jak inni.


O RLY? Rozumiem że to jest ta słynna propaganda GCA ;)
Spodziewałem się dokładnie takiej odpowiedzi :) Odstawmy propagandę na bok i podsumujmy suche fakty:
- Nusur Bid są oficjalnie częścią GCA
- Promujesz GCA a nawet jak sam to wspomniałeś kilka postów wyżej czasami ogłaszasz różne rzeczy "z ramienia GCA"
- Nusur Bid gra z tagiem [GCA]
- W meczu GCA Vs Polish Community stanąłeś (jak i całe Nusur Bid) po stronie [GCA] zamiast Polish Community.

Wnioski niech sobie każdy sam z tego wyciągnie... Możesz pisać że czujesz się częścią Polish Community ale to twoje czyny określają kim jesteś i właśnie ci udowodniłem że w obliczu wyboru pomiędzy GCA a Polish Community ty wolisz GCA.
Nie zrozum mnie źle. Nie mam do was jakiegoś szczególnego urazu albo coś w tym rodzaju z tego powodu że gracie w GCA bo przecież możecie sobie grać z kim chcecie i gdzie wam wygodnie i mi nic do tego... ale przynajmniej bądźmy szczerzy i konsekwentni w tym co robimy. OK?
Panie Wyspa, niech się Pan w końcu określi gdzie Pan stoisz? Nie można pracować w rzeźni i udawać że się jest ogrodnikiem :mrgreen:

To tyle, kończę offtop z mojej strony a jeśli chcesz kontynuować tą dyskusję to zapraszam na GG lub PM.

Życzę miłego dnia.

EDIT: Wyjaśnione na GG

_________________
Obrazek
REKRUTACJA OTWARTA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 maja 2009, 19:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 maja 2008, 20:53
Posty: 211
Moze i wyscie sobie cos wyjasnili Ragni (na GG lub PM) ale komentarz swoj napisales publicznie do calej spolecznosci wiec moze tez publicznie wyjasnij mi i innym Polakom ktorzy graja w innych klanach czy grupach jak np. Nusur Bid jak to jest z tym "waszym" nowym Polish Community?

A) Czy jest to miejsce przez was zarzadzane i administrowane gdzie mile widzialni sa tylko grajacych w Rangers pl i inne male grupki jak np. GDW oraz cala reszta niezrzeszonych graczy ?
B) Czy jest to miejsce dla wszystkich polskich graczy ProjectReality bez wzgledu na to czy ktos gra w polskim czy w miedzynarodowym klanie ani to z jakimi ludzmi gra i na jakich serwerach?

Prosze o mozliwie jasna odpowiedz A czy B ?


A jesli chodzi o toczenie bitwy miedzy klanami a spolecznosciami to ciekawy jestem po ktorej stronie ty Ragni albo inny czlonek Rangers.pl zagralby gdyby Rangers byl na tyle silnym klanem zeby wystawic 32 graczy i mogl zagrac z Polish Community?
Czy tez bys tak na to patrzyl jak nam tu oznajmiles w swoim poscie? Czy po prostu nigdy byscie nie zoorganizowali takiej gry?
Powyzsze pytanie jest wlasciewie retoryczne i nie musisz udzielac odpowiedzi no chyba ze bardzo chcesz :)

Pozdrawiam

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 maja 2009, 19:24 
Offline

Dołączył(a): 14 maja 2006, 22:56
Posty: 380
Lokalizacja: Lublin
Cytuj:
A jesli chodzi o toczenie bitwy miedzy klanami a spolecznosciami to ciekawy jestem po ktorej stronie ty Ragni albo inny czlonek Rangers.pl zagralby gdyby Rangers byl na tyle silnym klanem zeby wystawic 32 graczy i mogl zagrac z Polish Community?

Przecież kiedyś było kilka gier Rangers przeciw tzw. "Polish Community" (8v8)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 maja 2009, 20:37 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2007, 12:59
Posty: 913
Lokalizacja: Świnoujście
Miałem zostawić ten temat w spokoju ale skoro nalegasz.... z przyjemnością coś napisze :mrgreen:

BL00D napisał(a):
A) Czy jest to miejsce przez was zarzadzane i administrowane gdzie mile widzialni sa tylko grajacych w Rangers pl i inne male grupki jak np. GDW oraz cala reszta niezrzeszonych graczy ?
B) Czy jest to miejsce dla wszystkich polskich graczy ProjectReality bez wzgledu na to czy ktos gra w polskim czy w miedzynarodowym klanie ani to z jakimi ludzmi gra i na jakich serwerach?


INFO - Piszę "Polish Community" bo to krócej niż "polska społeczność graczy grających w projekt reality" :)

Raczej odpowiedź B... pod warunkiem że gdy przychodzi co do czego to na meczu PC Vs "inny team" grają po stronie "PC" ;)

Tak na marginesie, GDW miałoby ci za złe że potraktowałeś ich....hmmm, "marginalnie" :mrgreen:

BL00D napisał(a):
A jesli chodzi o toczenie bitwy miedzy klanami a spolecznosciami to ciekawy jestem po ktorej stronie ty Ragni albo inny czlonek Rangers.pl zagralby gdyby Rangers byl na tyle silnym klanem zeby wystawic 32 graczy i mogl zagrac z Polish Community?
Powyzsze pytanie jest wlasciewie retoryczne i nie musisz udzielac odpowiedzi no chyba ze bardzo chcesz :)


Ależ z chęcią odpowiem, dziękuje :D

Tak to prawda że stanąłbym po stronie Rangersów w przytoczonym przez ciebie przykładzie :) Jednak chciałbym zauważyć drobną nieścisłość w twoim porównaniu. RangersPL są częścią polskiej społeczności graczy PRa, natomiast GCA (jako całość) nie jest. Ta drobna różnica jest kluczowa w tej sytuacji.
Diabeł tkwi w szczegółach jak ktoś mądry kiedyś powiedział... ;)
Aby bardziej naświetlić sytuację wytłumaczę gdzie tkwi szczegół w procesie logicznego rozumowania :mrgreen:
Ja jestem członkiem klanu RangersPL który jest częścią PC, co czyni mnie także członkiem PC z tym że klan traktuje oczywiście priorytetowo. Przez co w meczach PC vs "inny team" staje zawsze po stronie PC a w meczach RangersPL vs "Inny team" zawsze staje po stronie Rangersów (bez względu na to czy ten inny team to PC czy ktoś inny).... i nie ma żadnego konfliktu dzięki temu że stawiam klan na pierwszym miejscu. Ja się określiłem jednoznacznie.

Idąc tym tokiem logicznego rozumowania zmieniamy badany obiekt....
Nusur Bid są częścią GCA, które nie jest częścią PC co sprawia że Nusur Bid nie jest częścią PC (tak wynika z logiki)... ale skoro uważacie że jesteście to dobrze, cieszymy się z tego, chwała wam za to ;) Pomińmy teraz tą niezgodność i przejdź krok dalej w tym toku rozumowania. W przypadku rozgrywania meczy GCA vs "Inny team" stajecie po stronie GCA ponieważ traktujecie go priorytetowo a przeciwnikiem nie jest PC którego częścią się uważacie. W przypadku meczy GCA vs PC jest konflikt ponieważ z jednej strony jesteście w GCA a z drugiej strony uważacie się za członka PC....

....cała ta dyskusja jest tak naprawdę zbędna i niepotrzebna bo jedyne co chciałem wiedzieć to odpowiedź na pytanie: co jest dla was priorytetem, GCA czy PC? Bo jeśli GCA traktujecie priorytetowo to OK, grajcie z GCA mi nic do tego ;) Jeśli natomiast traktujecie priorytetowo PC którego częścią się czujecie to chciałbym was zobaczyć po stronie PC na przyszłych meczach PC vs GCA :)

To wszystko, Pozdrawiam :D

[chłopaki skończcie już temat bo robi się offtop 8) ]

EDIT: Bez urazy chłopaki... to czysto teoretyczne rozważania 8)

_________________
Obrazek
REKRUTACJA OTWARTA


Ostatnio edytowano 24 maja 2009, 00:09 przez Ragni, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 maja 2009, 21:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
Jako niezrzeszony z żadnym klanem gracz PC dodam coś od siebie - stronka super ale jeśli chodzi o forum to wole zostać tutaj, z przyzwyczajenia i z sentymentu ;)

Z kolei twierdzenie, że Nusur Bid nie jest częścią Polish Community jest troszkę niegrzeczne, bo w końcu to jego członkowie stworzyli naszą społeczność, to od nich się wszystko zaczęło. Zresztą, granie Nusur Bid po stronie PC w czasie kolejnych spotkań było by trochę bez sensu, dlatego że jako członkowie GCA znają ich taktyki, zagrywki. Po za tym, gdyby chłopaki z Nusur Bid grali po "naszej" stronie to zabrakło by miejsc dla członków PC którzy wyraziliby chęć uczestniczenia w spotkaniu.

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 maja 2009, 15:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 maja 2009, 20:59
Posty: 19
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Świetny portal. Gratulacje.

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 maja 2009, 20:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 sty 2006, 19:56
Posty: 465
Lokalizacja: Lowestoft, UK
Ragni, debatować z tobą na temat wyższości koła nad płozami nie będę nawet pomimo twojej próby przypisani mi popierania płóz. Użyję najbardziej prostackiego z prostackich argumentów, ad persona. A kim ty Ragni jesteś, żeby mi zabraniać przynależności do czegoś co tworzyłem półtora roku wcześniej niż ty się tu zjawiłeś?
Nie mam czasu i ochoty na flamewar. Wracam do szukania samochodu.
Nara wszystkim.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 maja 2009, 20:37 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2007, 12:59
Posty: 913
Lokalizacja: Świnoujście
Dzięki wszystkim za pozytywną opinię na temat portalu ;)



@Mil3k
Przecież nigdzie nie napisałem że komuś coś zabraniam ;) ... i tak zrobisz co chcesz :mrgreen:

_________________
Obrazek
REKRUTACJA OTWARTA


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL