Teraz jest 28 cze 2024, 23:40

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 240 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 16  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 lut 2009, 20:01 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2008, 22:01
Posty: 530
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Ja tez na poczatku sie gubilem szarzowalem konsole staty niskie byly. Teraz to szpanuje. Ja raz mailem darmowe punkty na Servie Tytan moving. weszlem do dzialka od tytana i po obiedzie (ok 10-15min) +40p. Ale nie na wszystkich servach mozna ruszac tytana wiec to tylko na niektorych servach przydatne ;D.

_________________
Użytkownik zbanowany


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lut 2009, 20:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sty 2009, 15:07
Posty: 103
Lokalizacja: Po prawej 3m Bambus Nr 7 w Lesie
Snajper nie jest taki zły należy poznać mapę. No mi właśnie źle gra snajperem na suez albo sidi wolę Minsk albo camp or fall of Berlin. To samo mam w BF2 nie umiem grać snajperem na Strike at Karkand ale za to na Gulf dobrze mi idzie :stupid: .

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lut 2009, 11:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sty 2009, 18:14
Posty: 310
snajperka jest dla mnie na sidi czy suez gdzie biegają praktycznie sami mechanicy. Biorę zellera kamuflarz i rdx czasem miny;
zakradam się do bazy wroga rozwalam radar pola walki i zaczyna się zabawa :D
Znajomość mapy jest potrzebna każdemu, ja mało gram na tych mapach z dodatku ns ale czasem lubię most nar ramagedon zagrać tylko wkurza mnie to żę nie mogę dostać się na dach :evil:
Jak się robi te skoki na rdx?? zawsze ginę od tego (ale lecę wysoko :lol: )

Raz miałem taką fajną akcje na suezie jako snajper kpa zdobyliśmy główną bazę i kampiłem na tej wieży koło flagi bo druga flaga nie była zdobyta. Po jakimś czasie ue odzyskało swą bazę, a ja cały czas kitrałem się pod ich nosem i od czasu do czasu regularnie zabijałem jednego z nich, w końcu jak się skapnęli zaczęli szturm na wieżę (dwuch od miny zginęło :lol: , normalnie pierwszy raz obie zadziałały!!) kolejnych 2 zabiłem na drabinie. Chyba ich nieźle wkurzyłem bo zamiast walnąć w wierzę z A8 tiger chcieli mnie oskalpować..
Wtedy wezwałem na pomoc i mój komendant co chwile włączał skanowanie terenu woku mnie i walił bombardowanie, nawet na dach wieży zrzucił mi zaopatrzenie (zobaczyłem jak w końcu z niej wylazłem), dzięki temu nie straciłem nieśmiertelnika.
Robił to chociaż na połowie mapy trwały walki o 2 flagi..
To był jeden z moich najlepszych meczy :D szkoda, że nie sprawdziłem jego nicka bo chciałbym mieć go w znajomych.

Ciastek wczoraj jak graliśmy zdobyłem w końcu znaczek rozbitka z tytana :mrgreen:

_________________
co było nie tak z moim wcześniejszym podpisem??


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lut 2009, 14:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sty 2009, 15:07
Posty: 103
Lokalizacja: Po prawej 3m Bambus Nr 7 w Lesie
Mike skoki na RDX są zabronione ale jeśli chcesz to możesz ich używać tylko na serverach FF=OFF (friendly fire).
Albo po prostu czytaj podczas wchodzenia na serwer jego zasady jeśli będzie pisało No rdx jump albo Bunny to znaczy że się da :mrgreen: . Ale po co to wszystko.... :stupid:

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lut 2009, 15:45 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2008, 22:01
Posty: 530
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Mike0l Gratki ;D. Mi sie nie udalo wyladowalem kapsulam na tytanie i ktos z vossa ;/. Przydalo by sie te 10p :lol:. Ta dobrze ze byl dach an tej wiezy bo by cie komendant zaopatrzeniem dednal ^^. A co do Rdx skokow tylko na Freindly fiere off mozna i tak lepiej tego nie robic, nazywaja noobami bany kicki. I po 2 w bf2 z c4 wyzej sie skakalo. Ea wreszcie zaczelo cos robic przeciw noobom ;D.

_________________
Użytkownik zbanowany


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lut 2009, 15:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sty 2009, 18:14
Posty: 310
aa to o to chodzi z tym skakaniem, musi być na off
a kto mnie wyczai że sobie rdx jump zrobiłem ?
;)

_________________
co było nie tak z moim wcześniejszym podpisem??


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lut 2009, 15:56 
Offline

Dołączył(a): 27 wrz 2007, 11:32
Posty: 1028
Lokalizacja: Bartoszyce
MikeOl_PL napisał(a):
aa to o to chodzi z tym skakaniem, musi być na off
a kto mnie wyczai że sobie rdx jump zrobiłem ?
;)

Hmmm.... pewnie ktoś ciebie zobaczy jak fruniesz, oczywiście jeżeli odpowiednio wykonasz jumpa :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lut 2009, 20:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 sty 2009, 19:39
Posty: 25
Lokalizacja: Bytom
Gram długo w tą grę i jestem jednym z tępicieli Voss'a i rakiet, :oops: generalnie na większości serwerów znajdziecie "noob'a" z vossem i rakietkami kampiącego gdzieś na dachu, i cieszącego sie że zabija, gdzie i tak w większości przypadków jego k/d wynosi 0.5 :| Wiem że unlocki są po to by wyrównać szanse między nowicjuszami a pr0. Ale jednak uważam że poza hercogiem i granatami, reszta unlocków jest zbędna jak sie umie grać :wink:

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lut 2009, 21:15 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2008, 22:01
Posty: 530
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Tak. Ale nie kazdy ma skilla. JA porownywalem sie z graczem. Z wysoka ranga (juz nie pamietam). Najlepszy wynik na runde 45 :omg: . Nie wiem jak to zdobyl nie patrzylem na czas gry wynik na minute. Ale padlem po tym. Co do rakiet dziwne bo jak na camp gilbarthar chcialem w pioasek/sciane strzelic nawet wrogowi w klate to nic mu sie nie dzialo. Nawet nie bylo Bialego podswiatlenia. Byl to server pistol only i chcialem sie zabawic xd.(joke) Wkurzyli mnie bo admin(commander)Dal Orbitalny. JAk nie wyaplily rakietki to wzialem czyjegos kita kamuflarz Rdz i po walkerze xD. i oczywiscie Kick ;D

_________________
Użytkownik zbanowany


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lut 2009, 21:27 
Offline

Dołączył(a): 6 sie 2008, 14:24
Posty: 105
Lokalizacja: Bydgoszcz
Priv.Support napisał(a):
...i jestem jednym z tępicieli Voss'a i rakiet, :oops:


nie ma się czego wstydzić :D
Priv.Support napisał(a):
Ale jednak uważam że poza herzogiem i granatami, reszta unlocków jest zbędna jak sie umie grać

defibylator też jest ważny bez niego to już marna byłaby praca zespołowa na infantry...

Ciastek96 napisał(a):
JA porownywalem sie z graczem. Z wysoka ranga (juz nie pamietam). Najlepszy wynik na runde 45 :omg: .


45 punkty O_o chyba jednak nie miał, aż tak wysokiej rangi :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lut 2009, 21:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 cze 2007, 12:05
Posty: 1075
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ciastek96 napisał(a):
o do rakiet dziwne bo jak na camp gilbarthar chcialem w pioasek/sciane strzelic nawet wrogowi w klate to nic mu sie nie dzialo.


Strzelałeś ze zbyt bliska... :wink: Aby rakieta wybuchła trzeba strzelic z odpowiedniego dystansu :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lut 2009, 22:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sty 2009, 19:46
Posty: 338
Priv.Support napisał(a):
Ale jednak uważam że poza hercogiem i granatami, reszta unlocków jest zbędna jak sie umie grać :wink:
Ta grając reconem chocby bez unlocka usprawniajacego lunete to podbiega pod masochizm, bo na dłuzszą mete ciężko gra się bez takiego unlocka i jeszcze heady musisz strzelac. No chyba, że mówisz tylko o szturmowcu, ale to przecież nie jest to jedyna klasa w grze.

_________________
http://www.2142-stats.com/Maties+stats.html


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lut 2009, 23:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 sty 2009, 19:39
Posty: 25
Lokalizacja: Bytom
maties7 napisał(a):
bo na dłuzszą mete ciężko gra się bez takiego unlocka i jeszcze heady musisz strzelac. No chyba, że mówisz tylko o szturmowcu, ale to przecież nie jest to jedyna klasa w grze.

Teorytycznie nie, ale prawie zawsze jest tak że jak zginiesz szturmem, a stoi obok ciebie obojętnie jaka klasa poza asfaltem, to nawet jak nie ma żadnego przeciwnika wokół to i tak nie zamieni zestawu i nie podniesie :| nawet Gen. :? to mnie wqurwia jak cholera! taka brawura, i nie trzeba walić headów wystarczy w klate byle celnie xD

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lut 2009, 23:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sty 2009, 19:46
Posty: 338
To coś ze mną nie tak, bo mam taki odruch, że jak zauważe, że ktoś zginie i on szturmowcem, a ja nie, to biore jego plecak i go ożywiam.

Co do headów to ja mówiłem o reconie ze snajperka. Teoretycznie możesz strzelać w klate, ale wtedy cel z reguły nie ginie (chyba, że miał mało hp).

_________________
http://www.2142-stats.com/Maties+stats.html


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 mar 2009, 14:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sty 2009, 18:14
Posty: 310
maties7 napisał(a):
Priv.Support napisał(a):
Ale jednak uważam że poza hercogiem i granatami, reszta unlocków jest zbędna jak sie umie grać :wink:
Ta grając reconem chocby bez unlocka usprawniajacego lunete to podbiega pod masochizm, bo na dłuzszą mete ciężko gra się bez takiego unlocka i jeszcze heady musisz strzelac. No chyba, że mówisz tylko o szturmowcu, ale to przecież nie jest to jedyna klasa w grze.

święta racja co do zwiadu, ja zaczynałem 2142 od zwiadu i zadawałem głupie pytania na forum "jak się zoomuje" ??!!
:lol: :?
Co do szturmu i supportu to praktycznie są to jedyne klasy w grze,
zwiad jest mocno skaleczony co do nich, nie mówiąć już o tych przegiętych unlokach jak radar dla suportu czy voss dla szturmu.
Zwiad ma rdx i miny-niewypały do tego w lunecie do zellera biały celownik (czasem na śniegu w ns nie widać ;) ) nie wspominając już o tym kamuflarzu który dość rzadko się przydaje (w porównaniu do takiej rakiety, wieżyczki, radaru, defiblyratora które po prostu same punkty robią..), a do tego piszczy i dla piechoty jak ktoś cię wypatrzy to net-bad nadal cel wskazuje (co jest dla mnie po prostu bezsensowne :evil: )
I po prostu tego przeżyć nie mogę!!! gdyby tak zwiad miał ten radar piechoty co ma support wtedy można było by powiedzieć że zwiad to taka sama klasa co mechanik ale tak nie jest

Co do strzelania w klatę to ma to sens na mapach gdzie nie ma za bardzo gdzie się skryć, ale przeważnie tam się jeździ czołgami czy mechami, jak taki mechanik/supporter dostanie w klate (i jest mądry) to się od razu kitra do pojazdu i wyrywa do siebie pod flagę wołają kolegów.. potem masz bombardowanie dywanowe :? albo zmasowany ostrzał grubego kalibru :)
taka śmierć jest chwalebna :D

_________________
co było nie tak z moim wcześniejszym podpisem??


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 240 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 16  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL