Teraz jest 7 lip 2024, 13:29

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 280 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 19  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2006, 17:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 paź 2004, 09:27
Posty: 511
Zagrałem tylko ok 15 minut w demko - nie miałem i póki co nie mam więcej czasu... Żadnych technicznych niespodzianek ani z obrazem ani z dźwiękiem - gra chodzi płynnie - odpaliłem i zagrałem :wink: . Co do swoich odczuć to jeszcze muszę się wstrzymać bo 15 minut to za mało jak dla mnie... Ale na pierwszy rzut oka "może być" :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2006, 17:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Co do BF 1942 to bardzo chetnie bym w niego pogral(czekam ciagle na FH2) ale ilosc graczy drastycznie spadla i nie bardzo da sie poszalec :/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2006, 17:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lip 2005, 18:16
Posty: 152
Lokalizacja: Otw(R)ock
Nie wiem skad niektorzy wzieli newsa ze trzeba wypakowac caly magazynek aby zabic wroga. Dziwnym trafem mi jakos wystarczy 6 kulek z karabinu assaulta - no ale ja sie przeciez nie znam bo mi sie BF2142 podoba... ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2006, 18:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 maja 2006, 14:43
Posty: 148
Lokalizacja:
Ogólnie demko mi się podoba. Ciekawy klimacik. Rzeczywiście na początku jest straszny chaos, nie wiadomo gdzie lecieć, co się dzieje i dlaczego ten czołg koło nas właśnie wybuchł. Pograłem godzinkę i zostałem wessany. Grałem 5 godzin. Jedyne, co mi nie pasuje to piechota. Dziwnie się biega, za wysoko skacze i kule latają na wszystkie strony. Ale IMHO trening czyni mistrza i da się nauczyć dobrze strzelać. Te helikopterowe cuś to sam miód. Wyglądem niesamowicie pasuje do klimatu i lot tym czymś to przyjemność (przynajmniej dla mnie). Mechy mają moc! Fajnie kroczy się takim kolosem po polu bitwy. Tylko ta mapa... moim zdaniem przy 16 graczach jest OK, ale powyżęj 30 zaczyna się chaos. Jedynie brak granatów jest dość dziwny, a pfe... Tryb Titan to dobry pomysł, ma coś w sobie... i ta rzeźnia wewnątrz tytana...

Na 5 godzin gry zaliczyłem 2 wypadki: jedną do menu i jedną na pulpit. Nie jest źle. Efekty graficzne powalają, wybuchy są niesamowite. Menu jest niezłe, wg. mnie nic mu nie brakuje. Jedynie komunikatom głosowym brakuje tej BFowej iskierki.

Pewnie uznacie że się nie znam, ale BF2142 to będzie najlepsza część całego cyklu.

_________________


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2006, 18:46 
Offline

Dołączył(a): 3 paź 2006, 17:03
Posty: 275
Lokalizacja: Szczecin
Lailonn - w Bf1942 gra wystarczająco dużo graczy żeby grać, nie mówie, bo poziom graczy spadł, ale jeżeli zebrałbyś grupkę graczy to nie znalazłbyś rożnicy z grą podczas rozkwitu sceny bf42'

Zgadzam się z panem BiShopKF!! Podczas obrony Titana jeden magazynek starcza na zabicie 5 ludzi. Natomiast widze to jak Wy strzelacie serią po cały magazynek w gracza z odległosci tak dużej, że ledwo go widzicie i myślicie, że dostacie karabinek szturmowy z celnością snajperki z odp. aim botem.
Zapomnieliście o tym, że jakby celowało się bardzo łatwo, jakby 2 naboje zabijały to gdzie by się podział skill? Byle newb zabijałby każdego doświadczonego gracza...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2006, 18:50 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sty 2006, 20:07
Posty: 363
Lokalizacja: Drawsko Pom.
wg. mnie gra jest bardzo dobra nawet gra mi sie w nia lepiej niz w Bf2
Szczegolnie fajny jest ten tryb Titan albo ta chodzace masszyna mozna sie schowac pod nogami ;d a bronie sa dobre co wy chcecie na dalekie odleglosci nie strzela sie seriami :P ja z daleka zabilem 3 kolesi 1 magazynkiem

_________________
Użytkownik zbanowany. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2006, 19:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2006, 19:42
Posty: 645
Zassalem,odpalilem i wszystko cacy.Gra chodzi plynnie,chodzi lepiej niz bf2 :lol: Nawet lagow nie mam.Trudno bylo mi zalapac o co w tym wszystkim chodzi,wszystko nowe,trzeba sie wszystkeigo nauczyc.Nie jest tak zle ale nie te klimaty.Ja wole wspolczesna wojne,cos jak bf2,i dlatego przy nim zostane

Ale i tak kupie nowego bf'a,jestem fanem serii. :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2006, 20:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 cze 2005, 15:31
Posty: 112
Jedyne co mnie kusi to te zabawki do odblokowania...
Fajniej by się z nimi grało

_________________
Nie chodzi o to żeby wygrać tylko o to żeby ten drugi przegrał


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2006, 20:27 
Offline

Dołączył(a): 11 gru 2005, 03:41
Posty: 101
Co do broni to mozna sie wstrzelic. Troche treningu. Na poczatku bylo ciezko, ale teraz wlasnie skonczylem runde z 16 killsami. I nie trzeba całego magazynku. Jednym magazynkiem engiego zdjalem dwoch, zabrałko na trzeciego :P. Dziwnie sie gra commanderem. Pisze teraz że dostało sie pkt, to fajne, ale nie bardzo łapie te zabawki komendanta. Skan i UAV jasna sprawa. Zrzut zaopatrzenia też. Ale co ulicha jest z tym uderzeniem orbitalnym (czy jak to tam nazwac :P). To w ogole zabija? Bo po wystrzale nie pisze ze zabiłem kogos tym tak jak w BF2 pisalo X [artyleria] Y. Ale mialem na koniec rundy 5 fragów. Wiec wyglada to tak, ze nie pisze, ale zalicza killsy i do tego inaczej niz w bf2 wlicza to jako frag. Rozwikłał ktoś z Was? Jeszcze jedna rzecz podoba mi sie bardzo w bfie nowym. Kierujacy czołgiem nie ma działka. Ma tylko działo i zoom. Trzeba mieć strzelca. Nie bedzie juz tak ze sie pakowało do czołgu i robiło 50 fragów na rundę bo miało sie działo (na inne pancerne i na odleglosc) i działko na piechote i krotkie dystanse. Teraz bedzie trudniej, a piechota nie bedzie prawie bez szans w stosunku do czołgu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2006, 20:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 wrz 2006, 11:23
Posty: 539
Lokalizacja: Białystok
Zabawki i inne unlocki to drugie dno tej gry. 2/3 razy wiekszy arsenał nzi podstawowy. Zdecydowanie urozmaici to rozgrywkę.

Ciekaw jestem map Minsk, Belgrad i Fall of Berlin ojjj bardzo.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2006, 20:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 cze 2005, 15:31
Posty: 112
Ale jaja, mojemu bratu(10 lat) spodobało się tak demo, że kupi pełną...
Wniosek-2142 jest dla dzieci :lol:

_________________
Nie chodzi o to żeby wygrać tylko o to żeby ten drugi przegrał


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2006, 20:50 
Offline

Dołączył(a): 11 gru 2005, 03:41
Posty: 101
Thug@ napisał(a):
Ale jaja, mojemu bratu(10 lat) spodobało się tak demo, że kupi pełną...
Wniosek-2142 jest dla dzieci :lol:

ja sie boje myslec ile dzieci gra w bf2 :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2006, 21:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 gru 2002, 05:20
Posty: 2918
Lokalizacja: Piaseczno
Wszystkie dzieci neostrady zapewne ;)

_________________
Może usta że każ moż mie obrazk 1px/1px i wysy po jed poscie na mie?
Przecie tyle jest modem 14kbyt :) no i podp max 2 znaki ;>


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2006, 23:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2005, 13:17
Posty: 521
Lokalizacja: Łódź
BF 2142 ma jeden zasadniczy, mający niebagatelne znacznie plus....... nie trzeba go instalować w przeciwieństwie do patchy do bf2 :lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 paź 2006, 00:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 kwi 2004, 16:40
Posty: 147
Lokalizacja: Hannover
Według mnie gra jest do kitu - EA raczej nie wysiliła się i wyprodukowała coś co można nazwać zlepkiem co lepszych rozwiązań z BF2 i dodatków.
Dzwięki żywcem przeniesione z BF2:SF - przypominaja te z POE, czołg lewitujący ale nie potrafiacy pokonywać przeszkód wodnych , jakieś to wszystko wolne i ociężałe , bronie do bani...Z drugiej strony trzeba pamiętać że to tylko demo , wraz ze zdobywaniem rang w pełnej wersji otrzymamy sporo unlocków np własnego robota lewitującego nad głową i pokazujacego na podgladzie co się dzieje wokoło tudzież strzelajacego do wroga , ponadto mozna bedzie stać się na chwile niewidzialnym by jak "przyczajony tygrys , ukryty smok" przedostać się ukradkiem na tyły wroga... Pewnie w EA mają już opracowany szczwany plan jak po roku czasu patchami rozłożyć BF2142 i przygotować świat na kolejną "super grę" pod tytułem Battlefield 3...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 280 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 19  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL