Teraz jest 29 wrz 2024, 16:25

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1084 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 73  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 24 cze 2007, 12:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 mar 2004, 14:09
Posty: 1446
Lokalizacja: Warszawa
spadak napisał(a):
http://www.i3d.nl/cup/cup.php?cup=3
Zapisywać sie :D

Spadak gracie w QW ????? :D

PS. Gratulacje za OpenCup.

_________________
ex MON.BF2, ex eXploit, ex PRGK-42


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 cze 2007, 13:19 
Offline
Moderator forum

Dołączył(a): 8 mar 2004, 01:27
Posty: 1858
Lokalizacja: Łódź
maTTi napisał(a):
spadak napisał(a):
http://www.i3d.nl/cup/cup.php?cup=3
Zapisywać sie :D

Spadak gracie w QW ????? :D


Eee maTTi - jakoś u nas nie ma zapału do gier, w których strzela się plazmą z odbytu i laserami z palców. Że nie wspomnę o piorunach z oczu :D

_________________
Battlestations Midway - moja nowa pasja :)

Podpis nieczytelny...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 cze 2007, 13:30 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2004, 11:12
Posty: 3384
i te pojazdy jakoś dziwnie jeżdżą :| muszą dopracować ostro te pojazdy

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 cze 2007, 13:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 wrz 2006, 11:23
Posty: 539
Lokalizacja: Białystok
No cóż...

Grałem ponad 2 godziny i cóż mogę powiedzieć. Przede wszystkim niezbalansowana rozgrywka, na kilkanascie rund tylko raz gdf wygrało, bo nie mogło nawej wyjsc z bazy. Wszystko przez to, ze IMO stroggi mają dużo lepszą broń (szczególnie lacerator >>> assault rifle). I pojazdów jest więcej i są lepsze (strogg mech vs czołg gdf? pfff i to ma byc równa walka...). Już nie wspomnę o fizyce tych pojazdów, mam wrażenie jakby były przyklejone do torów, za sztywne, już nie mówię o czołgu, bo to szkoda komentować nawet. Na dodatek pojazdy mozna rozwalic ze zwykłego karabinu - wtf?!

Jeśli chodzi o same strzelanie, to mimo ze grałem na najlepszych serverach (ping koło 60), to miałem wrażenie, jakby hitboksy były 2 metry od drugiego goscia :|f szczególnie jak wziąłem railguna i próbowałem sfragować z daleka. No i fizyka - nie dość że nie ma żadnego havoka (gra z 2007 roku :|), to jeszcze nie ma ragdolla - tylko po śmierci gościu leży i majta się w tę i we w tę. No i te kangury - najgorsza sprawa. Banda skakaczy i rasherzy, strogg skokami w ogóle sie nie męczy. To samo bieg. I jeszcze strafują i skaczą w lewo i prawo jak chce się kogoś zabić - może quake'owcow to bawi, ale mnie jakoś nie.

Z fajnie zapowiadającej sie gry, która wyglądała jak konkurent bf'a (tak, porównuje do bf'a bo w etqw jest bardzo duzo nawiązań do tej gry) wyszła pusta siekanina, gdzie pojazdy są zbędne (sobie stoją w bazie puste, wiekszosc woli poskakac z laceratorami). Miał być też teamplay a takiego w ogóle nie zauważyłem. Szczególnie jesli chodzi o gdf.

Jedyny plus jaki zauwazyłem to wymagania sprzętowe. Dość niskie. Ale i tak IMO BF2 jest ładniejszy.

Jeszcze nie wyrzuciłem z HDD, pogram moze jeszcze z godzinke albo dwie. Chociaz i tak sie nie przekonam.

IMO ta gra w ogóle nie ma startu do BF.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 cze 2007, 13:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2006, 12:55
Posty: 102
MaZZeo napisał(a):
....


Nic dodać nic ująć :) , niechcem wybiegac za bardzo w przyszłość bo to dopiero Beta, ale coś czuje że ludzie którzy lubią rozgrywke a'la BF raczej się nato skoko/siekanke nie skuszą.

Sam wygląd gry też na kolana nie powala, wręcz powiem że przy BF-2 wygląda toto biednie jak na gre A.D. 2007 vs gra A.D. 2005


A te kangury latające po serwerze faktycznie wyprowadzają z równowagi :)

Cóż trzeba czekac na BF:BC PC Edition :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 cze 2007, 14:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
MaZZeo napisał(a):
Przede wszystkim niezbalansowana rozgrywka, na kilkanascie rund tylko raz gdf wygrało, bo nie mogło nawej wyjsc z bazy.


jak myślisz o kim to świadczy bo na pewno nie o zbalansowaniu :roll:

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 cze 2007, 15:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lip 2006, 12:14
Posty: 314
Lokalizacja: London
Mam pytanie: Jak rozpoznać "swojego"? , bo wszyscy strzelają we wszystkich... :lol: :lol: :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 cze 2007, 16:10 
Offline

Dołączył(a): 2 sie 2006, 13:26
Posty: 656
Lokalizacja: Starachowice
Twój ma taki zielony trójkącik nad główką, ale uważaj - wróg może się przebrac xD. Moje zdanie podobne do MaZZeo, ale wiem ze to jest beta i nie odpychaja mnie te wszystkie minusy.

_________________
Obrazek
PL4FC- | www.pl4fc.net | #PL4FC @ Quakenet


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 cze 2007, 16:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 wrz 2006, 11:23
Posty: 539
Lokalizacja: Białystok
$towarzysz$ napisał(a):
MaZZeo napisał(a):
Przede wszystkim niezbalansowana rozgrywka, na kilkanascie rund tylko raz gdf wygrało, bo nie mogło nawej wyjsc z bazy.


jak myślisz o kim to świadczy bo na pewno nie o zbalansowaniu :roll:


A o czym? Ziomy z railgunami i laceratorami siedza na dachu na tych budynkach i biedni gdf gówno mogą zrobić ze swoimi assault riflami :| 2-3 strzaly z laceratora i lezysz, a tym karabinem gdf to nic nie zrobisz, bo nie dosc ze musisz wpakowac połowę serii w strogga, to jeszcze on skaczę w lewo w prawo, w lewo w prawo... No i goście którzy spawnkillują gdf.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 cze 2007, 16:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
MaZZeo napisał(a):
$towarzysz$ napisał(a):
MaZZeo napisał(a):
Przede wszystkim niezbalansowana rozgrywka, na kilkanascie rund tylko raz gdf wygrało, bo nie mogło nawej wyjsc z bazy.


jak myślisz o kim to świadczy bo na pewno nie o zbalansowaniu :roll:


A o czym? Ziomy z railgunami i laceratorami siedza na dachu na tych budynkach i biedni gdf gówno mogą zrobić ze swoimi assault riflami :| 2-3 strzaly z laceratora i lezysz, a tym karabinem gdf to nic nie zrobisz, bo nie dosc ze musisz wpakowac połowę serii w strogga, to jeszcze on skaczę w lewo w prawo, w lewo w prawo... No i goście którzy spawnkillują gdf.


a o tym że grałeś z idiotami po swojej stronie :roll: Gram w kilka godzin i z baserapem to sie jeszcze nie spotkałem, owszem były sytuacje że GDFy nie mogli zbudować radaru, ale żeby to nazywać baserape. Co do przewagi stroggów - to że grać nie umiesz nie oznacza że mają taką wielką przewagę, mnie GDFy również leją i nie stękam nad zbalansowaniem

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 cze 2007, 17:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 paź 2006, 20:27
Posty: 382
Lokalizacja: EU
$towarzysz$ - twoje posty są co raz głupsze ... przemyśl niektóre

w ETQW nie da się ukryć, ze Strogg >> GDF, i to już po paru godzinach gry ...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 cze 2007, 20:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lip 2004, 15:16
Posty: 617
Ale wypasiona gierka graficznie prawie jak War Rock no naprawdę było na co czekać :mrgreen: :lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 cze 2007, 20:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
RobaL4 napisał(a):
$towarzysz$ - twoje posty są co raz głupsze ... przemyśl niektóre

w ETQW nie da się ukryć, ze Strogg >> GDF, i to już po paru godzinach gry ...


wiesz to samo można powiedzieć MEC i CHINA >> USMC, a jednak USMC jakoś często wygrywało. Fakt Stroggowie mają lepsze wyposażenie od GDF, jednak wynik rudny nie zależy od wyposażenia tylko od teamu i współpracy a Covert Ops ma jedyną w grze broń snajperską i często robi z niej użytek (trafiłem na kolesia który w pojedynku ze mną rozwalał mnie jednym headem z tejże właśnie broni)

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 cze 2007, 20:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 wrz 2006, 11:23
Posty: 539
Lokalizacja: Białystok
Cytuj:
a Covert Ops ma jedyną w grze broń snajperską i często robi z niej użytek (trafiłem na kolesia który w pojedynku ze mną rozwalał mnie jednym headem z tejże właśnie broni)


Widać, ze nie ogarniasz :lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 cze 2007, 21:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 cze 2006, 13:21
Posty: 368
bijcie sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
Kiedy następnym razem będziesz się modlić do Boga, módl się, by zbawił nas od wszelkiej religii!

Creative-baned,Roocat-baned


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1084 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 73  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL