Teraz jest 25 wrz 2024, 22:23

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 162 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lip 2007, 20:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
tak jak pisalem elektorat pis to fanatycy. Komu by sie chcialo wymyslac takie slowniczki? :D

I potwierdziles moj zarzut do tej bandy jelopow. Dla kazdego z PIS nie prawica=zly komunista :stupid:

ps. Juz pomijam, ze sam komunizm nie moze byc zly a co najwyzej forma w jakiej byl w danym kraju.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lip 2007, 20:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lip 2005, 11:21
Posty: 2210
Lokalizacja: Warszawa
a kumu by się chciało nagrywac te wszystkie filmiki na Kaczyńskich. Komu by się chciało zasypywać moją skrzynke mailową tysiącem listów z głupimi karykaturami na Kaczyńskich, a komu... mozna wyliczać. Jeśli poziom fanatyzmu chcesz mierzyć ilością tworzonych na przeciwników plitycznych słowniczków, karykatów i prześmiewczych idiotycznych artykułów to niestety ale PiS jest chyba jedną z najmniej fanatycznych partii. Jego elektorat też. :twisted:

_________________
ObrazekObrazek
Rosyjscy żołdacy, won z Gruzji!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lip 2007, 21:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
To dziwne bo nie zostalem zaatakowany nigdzie tego typu pracami. Fotomontaze itd na serwisach typu Joemonster owszem ale tam byly od zawsze takie fotki niezaleznie od rzadzacej partii

Co do przesmiewczej owszem ludzie smieja sie z PISu i pisiorow ale to chyba lepsze niz oszczerstwa, pomowienia i polityczne nagonki serwowane przez w/w ? Po prostu prawica nie ma poczucia humoru wiec musi uciekac sie do SBckich metod jak juz pisalem...

ps. http://wiadomosci.onet.pl/1578243,11,item.html n/c PIS


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lip 2007, 21:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 sie 2005, 20:39
Posty: 371
@Kamillos: Czy mi się wydawało, czy nie podoba Ci się, że premier byłby z Gdańska? :evil:

BTW gdyby PISowi rzeczywiście zależało na dobru Polski, to czemu nie rozwiązali rządu na samym początku, kiedy widzieli, że nie bedzie koalicji z PO. Oszczędziliby nam tych głupich przepychanek pomiędzy Giertychem, Lepperem i Kaczyńskimi, i całego tego burdelu, jaki panuje dziś w polskiej polityce. Ale, jak zwykle w takich przypadkach, pieniądze biorą górę i decydują o poczynaniach "wybrańców".

Chyba nie ma już żadnej normalnej partii, na którą możnaby z czystym sumieniem zagłosować.

_________________
"Wtedy assault rzekł: Zaraz cię podniosę! I podniósł go. Assault widząc, że podnoszenie jest dobre, oddzielił je od rzucania apteczki."


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lip 2007, 23:55 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2004, 13:15
Posty: 2433
Lokalizacja: Bydgoszcz
Lailonn - takich bzdur jakie piszesz dawno nie czytałem. Poprostu mało nie posikałem się ze śmiechu.

Przy okazji wyzywasz i obrazasz 30% polaków - wcale nie mniejszą grupę niż ta do której sam należysz więc gdyby nie to, że dobrze się znamy i wiem że nie do końca to chciałeś zrobić ostrzeżenie należy się jak byk.


Najlepsze jest to, że nazywasz kogoś fanatykiem itd. po czym ... wystarczy przeczytać Twój post jeszcze raz i widać jak na dłoni kto tu jest nakręconym fanatykiem :lol:

kary15 napisał(a):

Chyba nie ma już żadnej normalnej partii, na którą możnaby z czystym sumieniem zagłosować.

Bo nie ma - taka prawda.

Znowu pójdę zagłosować "przeciw" (czerwonym złodziejom na czele z Kaliszem) niż "za" kimś :?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lip 2007, 00:37 
Offline

Dołączył(a): 11 cze 2004, 21:31
Posty: 466
Lokalizacja: Polska
Cytuj:
Kwaśniewski to był człowiek z klasą, którego szanowali na świecie

prosze CIE - czlowiek z klasa? HAHAHAHA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


PS: Nie sądziłem że doczekam tego dnia , jednak dzisiaj całkowicie zgadzam się z opinią Artiha . :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lip 2007, 00:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Artih a gdzie ja kogos obrazilem? Piszac, ze PISowcy to fanatyczna banda ciemnoty? NIe ja jeden uzywam tu mocniejszych slow ale chyba nie atakujac nikogo personalnie na forum ani nie bluzgajac nie lamie zasad?

Cytuj:
Na zmniejszenie ilości maruderów i wiecznie niezadowolonych z życia nierobów ...
Oczywiście są wyjątki ... ale piszę o znakomitej większości, która wyjeżdża.


Cytuj:
Jedyny powód, dla którego mógłbym opuścić swój kraj to chęć nieprzebywania w jednym Państwie z takimi bezmyślnymi %$*#& jak ten tu powyżej.

Człowieku - skoro nie rozumiesz pewnych wyrazów i nie wiesz co się za nimi kryje - nie używaj ich bo świadczy to tylko o twoim ograniczeniu umysłowym.


Mysle, ze tymi slowami obraziles wiecej i to mocniej niz ja piszac ogolnikowo ;] Z tym, ze ja ci moge wyjasnic co i jak jesli to nie wyraznie napisalem...

Cytuj:
Elektorat PISu to najwiekse oszolomy i agresywna banda ciemnoty. Ktokolwiek nie jest po ich stronie zostaje zbluzgany, zwyzywany, pobity.


Oszolomy i agresywna banda poniewaz jakakolwiek polemika z nimi nie ma sensu. Osoby te kazdego kto nie popiera ich wizji nazywaja eSBekiem, komuchem, zlodziejem, zdrajca narodowym itd Zreszta sam wlasnie napisales

Cytuj:
Znowu pójdę zagłosować "przeciw" (czerwonym złodziejom na czele z Kaliszem) niż "za" kimś


A o ile mi wiadomo Kalisz nie ma zadnych wyrokow na koncie w przeciwienstwie do smietanki koalicyjnej...

Napisalem ciemnoty poniewaz osoby te najwidoczniej nie widza lub nie chca widziec tego co napisalem w punktach 1-11 i pomimo kolejnych afer, lamaniu obietnic, dopuszczeniu bandytow(z wyrokiem a nie z pomowienia) do wladzy(nazwa Prawo i Sprawiedliwość widac nie zobowiazuje), stosowaniu prawdziwie eSBeckich metod* przez koalicjantow, wciaz z zylka na czole pienia sie w ich popieraniu :roll:

--------------------------------------------------------------------------------------

Przezylismy juz dziesiatki oszczerstw i pomowien, ktorych ofiarami padali ludzie z lewicy. Zadne z nich nie zostaly poparte dowodami ani pomimo "oczywistego zlodziejstwa, bandytyzmu i w ogole" atakowanych osob nie wystosowano zawiadomienia do prokuratury. Nawet gdy pomowieni kierowali sprawe do sądu i wygrywali obowiazek publicznych przeprosin prawicowe tumany nie wypowiedzialy ani jednego "przepraszam"(az dziw, ze ich nikt nie zamknal za uchylanie sie od wyroku). Jesli natomiast jakiekolwiek zarzuty padaly pod adresem prawicy to natychmiast byla robiona wielka afera jak oni smia obrazac tak zacnych ludzi a jankowskiemu nawet dano najwyzsze odznaczenie od ministra edukacji jako rekompensate za "przesladowania" :stupid:

Mielismy juz tez publiczne zadymki gdzie jednego bezbronnego czlowieka aresztowal caly oddzial CBA a nasz "pan zero" wyskakiwal z tekstami "on juz nikogo nie zabije" itp aby za 2-3 dni wypsucic danego czlowieka z powodu braku jakichkolwiek dowodow!!!! Choc takie akcje NIGDY sie za SLD nie zdazyly(wczeniejsze rzady juz kiepsko pamietam) to nie uslyszelismy(a tym bardziej poszkodowany)( ani przepraszam ani slowa o dymisji skompromitowanego lamera.

*Cenzura TVP. To za tych rzadow wprowadzono luba ziobry(o ile pamietam) do wladz "wiadomosci" i pilnuje sie by zle rzeczy o koalicji nie trafialy do serwisow informacyjnych. Zszokonowani reporterzy postawili sie i zaprotestowali publicznie ale sprawe wyciszono i sie wyparto.
*Gdy PISiory do trybunalu wpychaly wlasnych ludzi, ktorzy to teraz mieli byc "prawidlowymi osobami na tym stanowisku" przypadkowo dali tam kogos z brzydka przeszloscia i kolejna kompromitacja. Juz o tym, ze nawet CI ludzie postawili sie pomyslom kaczorow nie wpsomne. Oczywiscie zapowiedziano, ze to nie koniec i "trzeba cos zrobic z trybunalem" bo tak byc nie moze
*Aresztowania pod publiczke a sprawa Blidy jest tego najlepszym przykladem

Nie sikaj ze smiechu tylko dyskutuj rzeczowo i odnies sie do moich argumentow z poprzedniego i tego postu. Moze udowodnisz mi swoja racje a moze nie? Ale jesli faktycznie lewica to takie wredne zlodziejskie komuchy to problemow z przebiciem mnie nie bedzie problemu? ;> Na prawde licze na dojrzala dyskusje w tym temacie a nie bicie piany...

edit; Grigorij_PL a mozna wiedziec CO bylo zlego w Kwaśniewskim? Poza tym, ze byl wrednym zlodziejskim komuchem? ;]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lip 2007, 01:23 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, 18:16
Posty: 3389
Lokalizacja: Kraków
Lailonn napisał(a):
tak jak pisalem elektorat pis to fanatycy.


Nie jest tak. Sam znam kilka osób (rodzina ;) ) które głosowaly na PiS, ale trudno mi ich nazwać fanatykami. Raczej ludźmi którzy uwierzyli w obietnice wyborcze. Ludźmi którzy się boją przestępczości. Ludźmi którzy uwierzyli w klamstwa że wystarczy podnieść kary i będzie spokój jak za PRL. Czy to fanatyzm? Nie sądze. To jest brak pewnej perspektywicznej i abstrakcyjnej wyobraźni, nie pozwalającej połączyć teoretycznie odległych zjawisk w ciąg przyczynowo-skutkowy. Więc nazywanie ich fanatykami do niczego dobrego nie prowadzi. Nawet więcej - wciska ich w buty fanatyków. Takie ataki wręcz wykluczają zmiane nastawienia do rządu, bo im gorszy on jest tym silniej będą ztwierdzić że jest wspaniały (w końcu na niego głosowali).

Co do rządu zgadzam się że to tragedia. Ja generalnie mam wszystko głęboko, byle nie robili burdelu w dwóch kwestiach - prawach obywatelskich (lub generalnie w sferze wolności osobistej) oraz w gospodarce. Przecież tu niedługo się nie będzie dało prowadzić firmy średniej lub małej. Ja rozumie że górnicy muszą mieć co żryć a ZUS za co stawiać kolejne pałace (bo na emeryture to akurat bym nie liczył jak macie 30 lub mniej lat), ale w końcu dojdzie do tego że każda osoba pracująca zdalnie zarejestruje firmę za granicą. Będzie masa radości.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lip 2007, 01:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Wiem, ze pewna czesc osob glosowala z mysla o "wyborze mniejszego zla" i z bolem ale jestem w stanie to zaakceptowac, sam tezn ie odnajduje partii, ktoram i pasuje. Problem w tym, ze tylko wsrod elektoratu koalicji sa tacy fanatycy i tylko ten rzad uzywa takich metod. Nie pamietam by za SLD obrazano obywateli na przemowieniach czy tez by gnojono rodziny opozycyjnych politykow czy obalano narodowych bohaterow. To tylko i wylacznie domena PISu i znienawidzonego przez czesc ludzi komunizmu...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lip 2007, 07:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 maja 2003, 20:02
Posty: 674
Hynol napisał(a):
Nie jest tak. Sam znam kilka osób (rodzina ;) ) które głosowaly na PiS, ale trudno mi ich nazwać fanatykami. Raczej ludźmi którzy uwierzyli w obietnice wyborcze. Ludźmi którzy się boją przestępczości. Ludźmi którzy uwierzyli w klamstwa że wystarczy podnieść kary i będzie spokój jak za PRL. Czy to fanatyzm? Nie sądze. To jest brak pewnej perspektywicznej i abstrakcyjnej wyobraźni, nie pozwalającej połączyć teoretycznie odległych zjawisk w ciąg przyczynowo-skutkowy. Więc nazywanie ich fanatykami do niczego dobrego nie prowadzi. Nawet więcej - wciska ich w buty fanatyków. Takie ataki wręcz wykluczają zmiane nastawienia do rządu, bo im gorszy on jest tym silniej będą ztwierdzić że jest wspaniały (w końcu na niego głosowali).


krótka definicja fanatyzmu z wikipedii:
"Fanatyzm – postawa oraz zjawisko społeczne polegające na ślepej i bezkrytycznej wierze w słuszność jakichś poglądów politycznych, religijnych lub społecznych. Przejawem fanatyzmu jest skrajna nietolerancja wobec przedstawicieli odmiennych poglądów"

Myślę, że pasuje nawet tylko do tego co sam napisałeś.

_________________
punx not red


Ostatnio edytowano 26 lip 2007, 07:38 przez skandal, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lip 2007, 07:37 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, 18:16
Posty: 3389
Lokalizacja: Kraków
Mam wrażenie że to nie był wybór mniejszego zła, tylko wiara w obietnice wyborcze. Trzeba mimo wszystko przypomniec że mimo nacisków grupy posłów został utrzymany status quo w kwestii aborcji, a więc w pewnym sensie PiS nie zdecydowało sie na poparcie radykałów, wiedząc że większości jego wyborcom bliżej do centrum. Radykałowie będą głosować na LPR (3 procent obecnie) - jedynego przedstawiciela skrajnej prawicy. Powiedziałbym że ten wynik nie jest zły ;). Głosujący na PiS to w większości (jak mi sie wydaje) antykomuniści, którzy jednak maja ciągoty lewackie (państwo opiekuńcze itd.). Bo trzeba sobie jasno powiedzieć że PiS to partia lewicowa jeżeli chodzi o gospodarke i konserwatywna w pozostałych obszarach. Taka nasza mala schizofrenia.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lip 2007, 07:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 paź 2005, 11:35
Posty: 219
Lokalizacja: Białystok
Nie no bronić SLD. Jestem młody, ale jak spojże na Balcerowicza Millera Czy Kwaśniaka to szczena opada :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Że niby za SLD było lepiej ? Ja powiem na przykładzie moich rodziców. Pracują w służbie zdrowia i co z tego mają ? Mama pielęgniarka (lekarze zarabiają wiecej za dodatkowe dyzury), a ojciec kierowca karetk i uwierz mi za SLD nic się nie zmieniło.
Wielu ludzi ma w dupie służbe zdrowia bo nie o was chodzi...Przecież mialy być podwyżki itp a gówno było. Oczywiście jak zawsze dostali nasze gwiazdy nauczyciele :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lip 2007, 08:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2004, 17:48
Posty: 1083
Lokalizacja: Gliwice
A może to był wybór ludzi, którzy mieli dość ciągłych kłamstw, obietnic bez pokrycia? Niestety większość ludzi znowu się zawiodła. Tak prawdę powiedziawszy co wy możecie powiedzieć o tym dlaczego ludzie głosowali na PiS? Wy gówno wiecie tak jak również i ja, ponieważ nie przeżyliście 60 lat w tym kraju i nie widzieliście dokładnie przemian w tym kraju - a to głównie tacy ludzie głosowali na PiS. Ludzie są już tym wszystkim znudzeni, więc tylko PiSowi udało się pokazać program, który zaakceptowali najbardziej "zasłużeni" dla tego kraju ;)


Edit: Tak do posta Sidora - pielęgniarki w klinikach powinny zarabiać więcej, ponieważ wiem jak to jest np. w znanym na całym kraju ośrodku w Katowicach - ciągły zapieprz, ludzie przyjeżdżajacy z całej polski itd. Ale pielęgniarki w przychodniach i tak za dużo zarabiają, ponieważ gówno tam robią i taka jest prawda ;) A tak btw. chyba cała trójka przewodnicząca związkowi pielęgniarek ma korzenie komunistowskie, więc czemu się teraz odezwały(sami się domyślcie)? Wy mówicie o gnojeniu opozycji, ale opozycja wcale nie jest dłużna ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lip 2007, 08:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 paź 2005, 11:35
Posty: 219
Lokalizacja: Białystok
Uważasz, że sie wszyscy opieprzają ? Poparz na inne zawody to zwątpisz. Np mój ojciec wozi teraz dzieci. Ciągły stres. Wcześniak umiera w inkubatorze a trzeba za%^&* do szpitala. To sie nazywa opieprzanie nie :roll: :roll: :roll:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lip 2007, 08:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 maja 2003, 20:02
Posty: 674
Jim napisał(a):
A może to był wybór ludzi, którzy mieli dość ciągłych kłamstw, obietnic bez pokrycia? Niestety większość ludzi znowu się zawiodła. Tak prawdę powiedziawszy co wy możecie powiedzieć o tym dlaczego ludzie głosowali na PiS? Wy gówno wiecie tak jak również i ja, ponieważ nie przeżyliście 60 lat w tym kraju i nie widzieliście dokładnie przemian w tym kraju - a to głównie tacy ludzie głosowali na PiS. Ludzie są już tym wszystkim znudzeni, więc tylko PiSowi udało się pokazać program, który zaakceptowali najbardziej "zasłużeni" dla tego kraju ;)


Ja akurat mam 41 lat i sporo widziałem, hehe. Pamiętam PRL aż nadto, na trzy miesiące przed wyborami'89 zrobili mi rewizję - demolka mieszkania, zrywanie tapet itp, 2 dni przesłuchań na komendzie, straszenie, grożenie i wywalenie z mojej pierwszej pracy, w której nota bene zdążyłem przepracować tylko pół roku. Przewinienie - rozprowadzanie 'bibuły' antykomunistycznego WiPu. Podobne metody próbuje stosować PiS ze swoimi amatorami z ABW, tyle, że jak dotąd jedyne co im się udało to wypuszczenie na wolność Rywina, Jakubowskich i Pęczaka :/

Co do pielęgniarek komunistek - cofnij sie o parę stron przeczytaj mojego posta z długą listą komuchów IVRP (PiS/Samoobrona/LPR/Radio Maryja) i to tylko na tych najważniejszych stołkach. Zresztą PiS sam sobie strajk pielęgniarek zmajstrował próbując wciągnąć je do protestu lekarzy by go storpedować.

_________________
punx not red


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 162 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL