Teraz jest 6 paź 2024, 00:31

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: EoD - problem
PostNapisane: 21 lip 2004, 21:50 
Offline

Dołączył(a): 23 mar 2004, 14:41
Posty: 60
Lokalizacja: Z Polski ;)
Wiem, ze to forum DC, ale gdzie indziej mam sie wypowiedziec? Mam pytanko - sciagnalem z waszej strony EoD, zeskanowałem, i na dzien dobry pokazuje się napis : "Raven Shield 3", co nie, no i uprage game spada, do daje skip, potem kaze mi emaila, to daje nadal skip, potem chce mi jakoms stronke laduje, ja ją wyłaczam, bo myślałem ze spam, no i pokazuje instalke. I pisze temp~ i instaluje. No i się przestraszyłem, i wyszedłem. No i mam noobowskie pytanko, no ale trudno - czy z waszej stronki, EoD jest napewno bezpieczne? Bo instaluje sie sam :P


Pozdrawiam, i przepraszam za noobostwo :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lip 2004, 00:11 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 mar 2003, 05:17
Posty: 5637
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Ja z EOD nie miałem takich problemów. Ściągnij z oficjalnej stronki (lub jakiegoś ogólnie szanowanego serwisu - polecam http://bf.filefront.com/index). Tam nie dołączają niespodzianek do oryginalnych instalek.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lip 2004, 08:48 
Offline

Dołączył(a): 23 mar 2004, 14:41
Posty: 60
Lokalizacja: Z Polski ;)
_XENA_ napisał(a):
Ja z EOD nie miałem takich problemów. Ściągnij z oficjalnej stronki (lub jakiegoś ogólnie szanowanego serwisu - polecam http://bf.filefront.com/index). Tam nie dołączają niespodzianek do oryginalnych instalek.


Mam ISDN, i trudno mi ściągnąć 500 mb. Ja EoD ściągnołem od was, z battlefield1942.pl, no i się pytam czy to jest dobra instalka, bo z DC nie miałem problemów, i nie było tak zwanego spamu. Spróbuje to cośzainstalować, najwyzej będzie mnie to kosztowało 1 format :P


-------
Spróbowałem EoD zainstalować, kazał mi wejść by wziońść jakiś kod ze strony, ja wyłączyłem ją. Ten wasz EoD ładował mi się do TEMP'a :), i powiem szczerze, ze nie mógł sie zainstalowac, bo nie dostał kodu, i taki błąd wyskoczył tuż przy zakańczaniu instalacji. Co to jest, czy to EoD ? Bo ściągnąłem z waszej stronki, a wygląda, jakbym ściągnął z rosyjskiej, z 30 wirusami. Nie po to się męczyłem, i przez 2 dni ściągałem, zeby pod sam koniec się roz...pieprzyło.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 lip 2004, 11:11 
Offline

Dołączył(a): 23 mar 2004, 14:41
Posty: 60
Lokalizacja: Z Polski ;)
mirobanan1 napisał(a):
Takie same są problemy z patchami do BF'a i inymi modami na różnymch ftp'ach są to instalki z tzw.bonusami (czyt. różnymi reklamami,dodatkami itp.) tak jak już powiedział kolega powyżej ściągnij odnowa jeśli ci zależy z oficjalnej stronki moda.Pomęcz się jeszcze e dwa dni bo by pograć w zwykkłego jak i zmodyfikowanego BF'a warto poświęcić każdy dzień na ściąganie :)


Podaj skąd ty sciągales, lub pewny adres, to bede wniebowziety :) lol

I mam pytanie do redakcji - po co zamiesciliscie mod na serwerze, ktory nie dziala?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL