Teraz jest 1 paź 2024, 01:39

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 lip 2005, 23:59 
Offline

Dołączył(a): 30 lip 2005, 17:37
Posty: 10
Lokalizacja: Toruń
Nie wiem czy taki post już był, ale wściekłem się przed chwilą bo kilka razy wywaliło mnie z servera za TK , a przawda jest taka że kolor nicku nad gościami wskazywał, że to wróg. Z bliska to jeszcze po mundurze odróżnie ale z daleka to tylko po nicku, a zakażdym razem sprzwdzać liste graczy to paranoja no i długo bym nie pożył.
Czy ktoś mial podobny problem, czy to wina servera czy coś u mnie jest nie tak

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 lip 2005, 00:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 cze 2005, 14:40
Posty: 119
Lokalizacja: warszawka
Niestety, ale witamy w wielkim i przez to niezbyt elitarnym klubie Ofiar Czerwonego (lub niebieskiego) Nicka... :wink:
To po prostu jedna z wielu "pluskiew" w grze.
Zdarza się rzadko, ale wystarczająco, by sporo osób dało się na niego nabrać. Mnie np. zabił wróg z niebieskim nickiem ale i sam załatwilem paru kumpli, którzy akurat zapisali się do partii komunistycznej :twisted:
Na szczęście, błąd ten zdarza się głównie z bliska, wystarczająco by rozpoznać mundur (choć zwykle nie ma na to czasu). Raczej nie zdarzył mi się taki bug na dużą odległość...

_________________
Nic tak nie cieszy jak salwa z mozdzierzy...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 lip 2005, 00:10 
Offline

Dołączył(a): 30 lip 2005, 17:37
Posty: 10
Lokalizacja: Toruń
Dzięki bo już diabli mnie brali, jednak ten ostatni za którego wyleciałem był już na tyle daleko, że odróżnić się nie dało, dodatkowo siedział na przeciwloniczej

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 lip 2005, 15:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 lip 2005, 12:50
Posty: 1650
Lokalizacja: Dublin
Mnie też zabił typ z niebieskim nickiem, ale i w mundurze marines. Tak jeszcze nie miałem :shock:

_________________
There will always be a battlefield...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 lip 2005, 15:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2003, 11:40
Posty: 894
Kiedyś rozwaliłem z czołgu inny czołg wroga i faktycznie ten zabity to był wróg. Tyle tylko że wróg widział mnie na niebiesko i po tym fakcie zaczoł do mnie wyzywać że robie mu TK :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 lip 2005, 16:06 
Offline

Dołączył(a): 13 lip 2005, 06:42
Posty: 88
Wiecie co wam powiem? To albo wina serwerów na których gracie, albo waszych komputerów. Czemu?

BO MI SIĘ TO NIGDY NIE ZDARZYŁO

A w grze przegrałem już 133 godziny...

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 lip 2005, 16:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lip 2005, 16:52
Posty: 325
Lokalizacja: Warszawa
Damu napisał(a):
Wiecie co wam powiem? To albo wina serwerów na których gracie, albo waszych komputerów. Czemu?

BO MI SIĘ TO NIGDY NIE ZDARZYŁO

A w grze przegrałem już 133 godziny...


To znaczy, że żeby to był błąd gry to musi się to przydarzyć dopiero tobie?? Poprostu masz szczęście albo nie zauważyłeś, a mi też takie bugi się zdażały.

_________________
Najnowsze Cheaty do Battlefield 2!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 lip 2005, 16:12 
Offline

Dołączył(a): 13 lip 2005, 06:42
Posty: 88
Nie.

Po prostu wszyscy gadają, że w grze, że dupa EA i w ogóle polaczkowo, a ja zawsze widze wszystkich poprawnie.

Kolega z klanu powiedział, że jedziemy jeepem z "czerwonym" na działku...
1. U mnie był on niebieski
2. Przeciwnik nie może wsiąść do pojazdu drugiej drużyny
3. On tym działkiem zabijał na konto naszej drużyny i nie były to TK ;)

Więc można nawet podejrzewać, że nie jest to wina serwera... Bo wtedy i ja bym go widział na czerwono, czyż nie?

Poza tym... Raczej bym zauważył, bo wykosiłem już prawie 5500 przeciwników, a wszystkie TK były z innego powodu (artyleria, miny, c4, granaty).

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 lip 2005, 16:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2004, 13:19
Posty: 405
Lokalizacja: Bogatynia/Wrocław
Wy tam się nie martwcie, wyjdzie paczyk i będzie dobrze :wink:

No, mamy już ponad 5000 użytkowników. Sto lat!

_________________
Acer Aspire 7552G => Phenom II BE x4 X920 2.3GHz, Radeon HD 5850 1GB, 4GB DDR3


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 lip 2005, 19:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lip 2005, 20:58
Posty: 155
U mnie i mojego kumpla z akademika dzieje się czasami podobnie. Wielokrotnie już zabijaliśmy swoich widząc ich nicki w kolorze czerwonym. Zresztą wydaje mi się, że sam także przez taki błąd ginąłem.
Co się ma sprawy rozpoznawania po mundurze, to albo nie jestem dość bystry i szybki, albo jest to po prostu możliwe jedynie w pewnych sytuacjach. Jak się zaczniesz przyglądać, to o ile nie zachodzisz przeciwnika od tyłu, jesteś trup. Chyba że grasz z nowicjuszami.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 lip 2005, 22:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lip 2005, 23:17
Posty: 199
mialem to samo raz... swoich widzialem na czerwono.. miejmy nadzieje ze patch poprawi to raz na zawsze...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 sie 2005, 01:33 
Offline

Dołączył(a): 30 mar 2005, 15:34
Posty: 1988
Lokalizacja: Rzeszów>Woliczka :)
Panowie ja zawsze widze wroga na Czerwono poprostu tak jest napisany Bf2 ze twoi zawsze Blue Wróg always Red :twisted: Proste ?

_________________
...a jeśli z Nas ktoś padnie wśród szaleńczych jazd, czerwieńszy będzie kwadrat, nasz lotniczy znak"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 sie 2005, 07:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lip 2005, 16:43
Posty: 76
Lokalizacja: Warszawa
Szymas^PL napisał(a):
Panowie ja zawsze widze wroga na Czerwono poprostu tak jest napisany Bf2 ze twoi zawsze Blue Wróg always Red :twisted: Proste ?



Szymas^PL - masz racje sprawa jest prosta wrog na czerwono a Twoi Blue, ale przedmowcy maja racje mi zdazylo sie to 2 razy raz na servie uk, chyba tch najbardziej popularnych multiplay, gralem druzyna MEC, wyskakuje amerykanski AH-1Z Super Cobra - po potwierdzilo moja hipoteze iz to wrog, wiec szybko do przeciw lotniczej 2 strzaly, jeden trafiony, gosc robi nawrot, ja zadowolony gdyz zdazylem przeladowac, kolej 2 strzaly :twisted: spada, a zaraz moje wielkie zdziwienie :shock: i komunikat nie strzelaj do gosci z Teamu, a na 100% nicki byly na czerwono sprawdzalem to kilkakrotnie !!! lecz do kabiny nie udalo mi sie zajrzec za dalkeko byli ehhhhh i minus za dwoch :( zreszta wcale im sie nie dziwie pomysleli co za palant !!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 sie 2005, 10:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 cze 2005, 14:40
Posty: 119
Lokalizacja: warszawka
A co pokazywała wyrzutnia???? Też złapała namiar, czy wyświetlała krzyżyk? Jeśłi nie pokazała krzyżyka, to Bug może być bardziej "globalny" niż np tylko błędne wyświetlenie grafiki (koloru) na kompie klienta.

_________________
Nic tak nie cieszy jak salwa z mozdzierzy...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 sie 2005, 13:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2003, 11:40
Posty: 894
Szymas^PL napisał(a):
...poprostu tak jest napisany Bf2 ze twoi zawsze Blue Wróg always Red :twisted:


Kłamiesz 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL