Teraz jest 21 wrz 2024, 19:37

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 10 paź 2005, 20:47 
Offline

Dołączył(a): 6 wrz 2005, 19:28
Posty: 63
Piotr3k - przesadzasz IMO.
Słucham ATB, od kilku latek, od roku Chicane mi wpadł w ucho. Komercha... To do końca nie jest.
Tak się składa, że rowno rok musiałem kiedyś pracować w jednym pomieszczeniu z ludźmi słuchającymi radia bzdet, wiem co to jest komercha i porównywanie ATB z komerchą w wydaniu światowym to jest po prostu nieświadomość tego o czym się mówi (wybacz, ale nie będę owijał w bawełnę).
Piotr3k - wymień kilka utworów, które ci się spodobaly w ATB, takie moje pytanie? Jest coś ulubionego w tej "komercji", czy już totalne "dno"?

EDIT:
Żeby nie było - sam dzielę ATB na classic i te nowsze... ;) (do Addicted To Music to classic, ATM to nieco nowszy rytm, No Silence to co by nie mówić, nowszy rytm, i mozna to nazwać w pewnym sensie komerchą, ale nie jest ona nią do konca)

ATB, Chicane, a ogólnie od Beethovena do metalu, ze szczególnym upodobaniem tedchno i trance. Także Jean Michel Jarre niekiedy.
Obecnie w Foobarze leci "Now We Are Free" z Gladoiatora, a teraz włączył się "Menu Music" z BF:Vietnam :D...
W foobarze ponadto zakładki:
- ATB (i kilka labumów)
- Chicane (3 albumy w jednym)
- Mystera 1-3
- Depeche Mode (A Broken Frame)
- Grendel jakaś płyta
- The Offspring Americana i Conspiracy Of One
- Vanessa Mae
- Rednex
- Joe Satriani
- Dune
- Jakaś płyta Asian...
I Soundtracki:
- Band Of Brothers (wymiata)
- Top Gun
- Gladiator
- The Hunt For Red October
- Mortal Kombat
- Shaina Twain (Come On Over chyba)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 paź 2005, 22:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2003, 14:10
Posty: 1005
Lokalizacja: Piła
Kenneth --> to ty mnie zle zrozumiales, nie napisalem wcale ze ATB jest beznadziejny tylko ze nie mozna go nazywac mianem mistrza bo inne zespoly robia IMHO zdecydowanie lepsze utworki (ktore np wydaja tylko na vinylach, lub nie wydaja ich na zadnych krazkach)...

_________________
Wilda D-Link | www.wilda.pl | #wilda


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 paź 2005, 22:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 sty 2005, 23:43
Posty: 706
Alien Ant Farm, Alien Ant Farm, Apocalyptica, Breaking Benjamin, Christ Agony, Clawfinger, Death, Guano Apes, HammerFall, HIM, Iced Earth, In Flames, Iron Maiden, Judas Priest, Machine Head, Marilyn Manson, Papa Roach, Rammstein, Samael, Static X, Sum 41, System of a Down, Within Temptation...
Ogólnie mówiąc Rock & Metal 8)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 paź 2005, 03:08 
Offline

Dołączył(a): 6 wrz 2005, 19:28
Posty: 63
Ok Piotr3k... Może źle ciebie zrozumiałem, ale co w takim razie byś polecił do posłuchania? Co wg ciebie jest mistrzowskie? ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 paź 2005, 14:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2003, 14:10
Posty: 1005
Lokalizacja: Piła
Kenneth napisał(a):
Ok Piotr3k... Może źle ciebie zrozumiałem, ale co w takim razie byś polecił do posłuchania? Co wg ciebie jest mistrzowskie? ;)

jesli chodzi o vocal trance to absolutnym nr 1 jest Andain - Beautiful Things
a zwykly trancik to wybrane utworki 4strings (np utwor sunrise [oficjalny hymn Sunrise Festival 2k5 w Kołobrzegu]) i np Ocean Lab (sattelite, czy clear blue water)... + wiele innych

_________________
Wilda D-Link | www.wilda.pl | #wilda


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 paź 2005, 20:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lis 2004, 15:48
Posty: 293
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Piotr3k napisał(a):
(...) nie napisalem wcale ze ATB jest beznadziejny tylko ze nie mozna go nazywac mianem mistrza bo inne zespoly robia IMHO zdecydowanie lepsze utworki (ktore np wydaja tylko na vinylach, lub nie wydaja ich na zadnych krazkach)...
...ATB JEST mistrzem trance...i WYDAJE krążki na winylach...jesli sa jakies niejasnosci to zapraszam na 4um...(<- link)

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 paź 2005, 20:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lip 2005, 00:15
Posty: 117
Lokalizacja: Płońsk
ATB MNIE denerwuje przy czym jest to bardzo subiektywna opinia...tak jak twoja przypuszczam ;]

_________________
Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo zgodnie z Art. 54 pkt 1 a także z Art. 25. pkt 2 Konstutucji RP


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 paź 2005, 20:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2003, 14:10
Posty: 1005
Lokalizacja: Piła
toganja napisał(a):
Piotr3k napisał(a):
(...) nie napisalem wcale ze ATB jest beznadziejny tylko ze nie mozna go nazywac mianem mistrza bo inne zespoly robia IMHO zdecydowanie lepsze utworki (ktore np wydaja tylko na vinylach, lub nie wydaja ich na zadnych krazkach)...
...ATB JEST mistrzem trance...i WYDAJE krążki na winylach...jesli sa jakies niejasnosci to zapraszam na 4um...(<- link)

to jest tylko twoje zdanie (kolejna osoba ktora nie zrozumiala mojej wypowiedzi)

btw. imho juz tiesto jest lepszy od atb...
btw2 co to znaczy wydawac "krążki na winylach" :?: :wink:

_________________
Wilda D-Link | www.wilda.pl | #wilda


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 paź 2005, 20:55 
Offline

Dołączył(a): 10 lip 2005, 14:41
Posty: 458
Ostatnio sobie tak wrzucilem płytkie z klasyką jak grałem sniperem. Tak siedze siedze w punkcie a ta muza w tle zajebisty klimat robi :D czyli sniperzy sluchajcie klasyki :D .

_________________
Obrazek [/url]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 paź 2005, 21:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 paź 2004, 14:56
Posty: 321
Lokalizacja: tymczasowo Poznań
Hmm... Nie śledzę tematu, ale może się wypowiem.
Ogólnie co do muzyki - rock w każdej odmianie to mój faworyt (no, może poza hard rockiem). Oprócz tego chętnie słucham najlepszych kawłków z każdego rodzaju muzyki. Nieco nie docierają jedynie do mnie "muzyka najnowsz", tzn. hip-hop, wszelkiego rodzaju techno, etc., ale dobrymi przedstawicielami tych gatunków również nie pogardzę.
No i muzyka klasyczna. Muzyka klasyczna jest dobra, bo jest dobra i klasyczna. Bo czy może być coś piękniejszego niż nalot przy dźwiękach Wagnera lub szarża pancerna w rytm Czajkowskiego? HEH. A do tego wszystkiego wybitny soundtrack z Total Annihilation (ta muzyka na prawdę daje KLIMAT)
Co do ATB na pewno się nie wypowiem, bo nie słucham :) Za to ostatnio spodobał mi się Daniel Powter. Niedawno wydał pierwszą płytę i już mi przypadł do gustu.
Mógłbym napisać jeszcze kilkadziesiat stron o moich preferencjach muzycznych, ale kto by tam chciał mnie słuchać :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 paź 2005, 21:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lis 2004, 15:48
Posty: 293
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Greyman napisał(a):
(...)ostatnio spodobał mi się Daniel Powter. Niedawno wydał pierwszą płytę i już mi przypadł do gustu(...)
...tak, kawałek "you're beautiful" jest zajefajny...całą płytkę chyba ściągnę...

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 paź 2005, 21:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2004, 17:17
Posty: 988
Lokalizacja: Olsztyn
wszystkiego co juz kiedys slysalem ( uwaga wyjatek "mała chinka" :lol: )

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 paź 2005, 16:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2005, 19:22
Posty: 63
Ja słucham wszystkiego po trochu, nie mam ulubionego rodzaju muzyki. :?
- 2Pac
- Mortiis
- Pink Floyd
- Nightwish
- Gregorian
- Era
- Avril Lavigne, :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 paź 2005, 17:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2003, 08:33
Posty: 581
Lokalizacja: Bartoszyce
:arrow: http://www.chronixradio.com


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 paź 2005, 19:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sie 2005, 17:07
Posty: 103
Lokalizacja: Łódź
Ja słucham chemical brothers,fatboy slim,gorillaz,the doors,dżem a aktualnie goldfrapp i the darkness naprawde warto posłuchać bym zapołniał jeszcze kult i prodigy

_________________
Obrazek
Goldie & Oldie - Drewno, Skóra, Stal Unikalne rowery miejskie


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 18  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL