Teraz jest 30 wrz 2024, 19:23

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 787 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 53  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 10:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 10:33
Posty: 510
=GROM=X-Rec napisał(a):
A po zatym ja bym cie za campienia na spawnie tez z kickowal i to z checią.
Dalmnie to lamerstwo jakich mało.


To nawet nie było kampienie na spawnie. Stałem na szczycie tej górki na lewym, bardziej oddalonym spawnie, gdzie zawsze siedzą snajperzy USMC i zabiłem dwóch takich cieniarzy, którzy się wpatrywali w uliczkę. Tymsamym wyświadczyłem zespołowi USMC dwie przysługi, usuwając dwóch pasożytów, którzy zamiast tego powinni zdobywać flagi :-) Potem zabiłem jeszcze jednego snajpera jak już był na górkach lecąc do mnie na pałę z M95, dobre 40 metrów od spawna. Jako iż wszyscy trzej klienci byli z klanu płacącego za serwer dostałem bana. Jak to ma byc spawn camping, to sorry, może powinna być gdzieś żółta linia pociągnięta z napisem "za tą linią może przebywać tylko 1 osoba". Najlepiej żeby nie można było też podchodzić do hotelu, bo przecież to też blisko spawnu. LOL. A w ogóle to klanowicze nie powinni płakać na spawn camping nawet jak czeka na nich na spawnie claymorka, tylko myśleć gdzie się spawnują.

Ognacy

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 10:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lip 2005, 14:41
Posty: 970
cartyleria jest idealna do zabijania ludzika w stacjonarnym stingerze.
btw zabawa jeepami rozsmiesza mnie do lez. czeka gosc na heli i nagle jeb! ginie w wypadku samochodowo-lotniczym :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 10:55 
Offline

Dołączył(a): 5 maja 2005, 18:19
Posty: 228
Jedno słowo podsumowania Patcha w strone EA , SPIE$%@#!^ DZIADU , jak można tak zepsuć ludziom radość z gry.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 11:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 wrz 2004, 22:37
Posty: 976
Lokalizacja: śląsk
no teraz to tak 2 tygodnie bede sie uczyl obslugiwac przegladarke, a kolejne 2 to rozkminiać o co do jucha nędzy z tymi składami chodzi (bo teoretycznie wszystko jasne ale w praktyce to jeden wielki burdel)

_________________
This user possesses the following skills:
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 11:04 
Offline

Dołączył(a): 5 maja 2005, 18:19
Posty: 228
Teraz będzie troche pseudo gra , albo masa suecidów tylko po to żeby zmienić skład , albo jeden gacz wyłączony z gry schowany gdzieś na obżeżach mapy w pobliżu flagi przeciwnika i lawirujący między dżipami i artylerią zrzucaną przez Commandera w przerwach dłubiący w nosie , albo rajd paryż Dakar każdy w dżipa i 5 dżipami za ojczyzne na flage przeciwnika.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 11:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 wrz 2004, 19:58
Posty: 792
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Już kiedyś pisałem, że wszyscy jesteśmy BETA TESTERAMI tej gry - teraz to tylko potwierdza się jeszcze raz. Potwierdza się też to że EA ma nas w samy środku [cenzura] i wątpie aby to się zmieniło bo w końcu sprawiamy przyjemność chyba tym pedałom będąc w tym właśnie miejsu :D. Może oni tam sobie spawnpointy poinstalowali :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 11:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 10:33
Posty: 510
przsoi napisał(a):
cartyleria jest idealna do zabijania ludzika w stacjonarnym stingerze.
btw zabawa jeepami rozsmiesza mnie do lez. czeka gosc na heli i nagle jeb! ginie w wypadku samochodowo-lotniczym :lol:


Tak, jeepki dodają na razie kolorytu. Za 2 dni jednak wszyscy skillowcy będą wiedzieli gdzie je najlepiej postawić i kampić - i będzie już mniej różowo :-D Już wczoraj widziałem najbardziej różowe kampienie spawnu USMC na karkandzie - jeep na jednym z pierwszych budynków, na który się da wdrapać po vodniku i elementach elewacji. Efektywne pole ostrzału to oba spawny, wzgórza, uliczka, ogrodzenie i flaga na hotelu. Wystarczy postawić obok skrzynkę i hulaj dusza... Swoją drogą, czy można rozwalić gościa w jeepku zrzucając mu na głowę innego jeepka? :-) :-) ;-)

Ani chybi, EA dojdzie do wniosku, że to zbyt silna broń i zamiast jeepków będą zrzucać gumowe kule do skakania. Lub rowery.

Edit: właśnie wpadłem na lepszy pomysł. Powinno się dać zrzucać boty :-)

pozdr, Ognacy

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 11:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lut 2006, 16:34
Posty: 436
Lokalizacja: Kraków
A mnie to z tymi dzipkami przeraza bo czasem jak odbieram flage np. na sahrgi peninsula ta na placu budow to nasluchuje czy przypadkiem komander arty nie walnie a jak tak jest to shcodze nizej i po klopocie on se walnie ja pozniej przejme. A teraz to ja pierdyka to bede sie jeszcze musail rozgladac za latajacymi dzipami zeby mnie tak cichaczem nie zddjal noe nie po prostu porazka z tym :(

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 12:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2005, 13:17
Posty: 521
Lokalizacja: Łódź
Nawet czolg mozna rozwalic jeepem, dwa razy juz mi sie udalo :D Paru kamperow dachowych tez. Im dluzej gram na patchu tym bardziej widze ze to byl najbardziej debilny z mozliwych pomyslow ;/

Aaaa no i zapychac pol mapy ciagle trzeba, nuda wieje....

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 12:14 
Offline

Dołączył(a): 31 lip 2005, 10:53
Posty: 178
Hehe chyba zaczne blokować drogi na Karkandzie i Mashturze :D Porozstawiam wozki na ulicach i bede robil za Leppera w formie protestu przeciwko polityce DICE i EA :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 12:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 cze 2005, 13:14
Posty: 1464
Lokalizacja: Zabrze
Zenada :lol:
[cenzura]

_________________
"Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby,
kiedy będziesz siedział obok niej i będziesz
wiedział, że ona nigdy nie będzie twoja."

:(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 12:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Standardowo staram sie nie klnac a[cenzura] zrobil iz ta gra to ludzkie pojecie przechodzi. Wczoraj gralem 15 minut i w tym czasie na mashtuurze wylapalem jeepem od wlasnego commandera. Bylem strzelcem w BH...

2 dni temu zainstalowalem ponownie americas army. na FFA raczej sie juz w bfie nie pojawie...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 12:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2005, 13:17
Posty: 521
Lokalizacja: Łódź
Poczytajcie jeszcze forum EA, czasem ktos kumaty sie trafi a wiekszosc to banda debili. Oczywiscie temat na temat SH zostal szybko zamkniety jak pare osob zaczelo pisac sensownie, niektore posty nawet zostaly pousuwane.

No jest tak zwane lecenie [cenzura];/ Ja na FFA juz napewno sie nie pojawie, gram tak dlugo jak bedzie sie dalo na 1.22 a potem cóż.... Czekam na najbliższa klanówke, już widze te porażke :/

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 24 maja 2006, 12:43 przez Adasi, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 12:43 
Offline

Dołączył(a): 11 cze 2005, 10:08
Posty: 135
Lokalizacja: Grudziądz
co za kurde bezsens no jak mozna zrzucic jepa! [cenzura]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 12:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 10:33
Posty: 510
Adasi napisał(a):
Poczytajcie jeszcze forum EA, czasem ktos kumaty sie trafi a wiekszosc to banda debili. Oczywiscie temat na temat SH zostal szybko zamkniety jak pare osob zaczelo pisac sensownie, niektore posty nawet zostaly pousuwane.

No jest tak zwane lecenie [cenzura] ;/ Ja na FFA juz napewno sie nie pojawie, gram tak dlugo jak bedzie sie dalo na 1.22 a potem cóż.... Czekam na najbliższa klanówke, już widze te porażke :/


Na forach totalbf2.com też usuwają wątki i postingi krytyczne w stosunku do patcha i ea w ogólności. Nie wszystkie, ale sporo. Widać dostają jakaś marketingową kaskę od tych pajaców.

Ognacy

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 787 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 53  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL