Teraz jest 30 wrz 2024, 19:28

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 787 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 53  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 12:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
http://media.putfile.com/Tank-Owned


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 12:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2003, 14:10
Posty: 1005
Lokalizacja: Piła
Moje odczucia sa bardzo negatywne, pogralem pare rund na freeplay'u i kazda z nich konczyla sie po 2 min od startu lockiem w jednej lub drugiej bazie.

Z klanowek (jakichkolwiek) powinny zostac wykreslone mapy takie jak sharqi (gdzie mec'e maja na starcie lock'a w bazie), karkand (to samo tylko teraz amerykanie), operation clean sweep wtf :?: (trzeba sie zrespawnowac, wejsc do teamu pilota i zrobic suicide'a).

lektura dla ea i dice
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 12:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 sty 2006, 10:32
Posty: 441
Lokalizacja: prawie Olsztyn
Dziś grałem Karkanda i miałem wrażenie że "stoję w korku". Tyle było samochodów (jeepów), że myślałem, że w Warszawie w godzinach szczytu jestem. Pomimo tak ogromnej ilość czterech kółek dalej prawie nikt nie chce człowieka podrzucić choćby 100m.

Jest jeden plus: znajomy commander + niewyczerpany zapas jeepów + komandos = jeepy kamikadze all round (and lots of fun) :D

_________________
Obrazek
Free Image Hosting [xs.to]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 12:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2005, 14:13
Posty: 1042
jak jestes piechurem - to sobie na zapałke wćiśnij E przynajmniej jeep cię nie zabije


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 12:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lip 2005, 17:51
Posty: 122
Dobre posunięcie, Ea i Dice wprowadzają kolejne dodatki: Special Forces, Europejskie Siły Zbrojne, a następnie Armoud Furry. Jednocześnie wprowadzają w patch`ach unlocki i odznaczenia ( dla lam, noob`ów, niedzielnych graczy itd. itp. etc.). To skłania POTENCJALNYCH GRACZY do kupna BF2 oraz jego dodatków. EA i Dice potrafią wyciągnąć kupe kasy. Firmy nadal uważając, że mają za mało kasy, wiedząc kiedy wyjdzie BF2142 starają się jak najbardziej za pomocą patch`y UWALIĆ wszystkie atuty BF2. Ponadto EA podpisuje kontrakt z Nvidią, polegający na tym, że m.in starsze karty spod znaku Radeona w kolejnych patch`ach stracą na wydajności, w taki sposób, że jedynie opłacalny będzie zakup nowych GeForc`ów. Stopniowy zabieg polegający na "uwaleniu" BF2 ma pomóc jego scenie w bezproblemowym przejściu na BF2142. Jednym z końcowych gwoździ do trumny staje się patch 1.3 który likwiduje Squad Jumping. - Tak właśnie ja to widzę....
I tu pytanie jest do WAS, graczy BF2. Czy pozwolicie, żeby EA i Dice znowu sobie robili z WAS jaja, w kolejnej ich grze BF2142? EA i Dice nie zmienili swojego stanowiska w sprawie patch`a 1.3, pomimo petycji pod którą podpisało się wiele tysięcy graczy z całego świata (w tym gracze z najlepszych klanów na świecie). EA i Dice nie interesują się takimi opiniami, dla nich liczy się TYLKO wyciśnięcie jak największej kasy. Jeżeli nie chcecie byc więcej traktowani jak 'bydło' nie przechodzcie na BF2142, tylko na Enemy Territory: Quake Wars! Nie ma innego sposobu, aby EA i Dice dostały nauczkę za swoje 'nikczemne' postępki wobec graczy. :/

_________________
01 x 01 = 01

http://enclave.myminicity.com/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 13:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2005, 09:52
Posty: 596
Lokalizacja: Koszalin
well said...

_________________
Obrazek
America's Army clan-zapraszam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 13:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 maja 2006, 15:01
Posty: 17
Kilka propozycji miejscówek dla zapalonych kamperów.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Na karkandzie jest ich dużo wiecej, wiec miłego szukania.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 13:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2005, 13:17
Posty: 521
Lokalizacja: Łódź
xgty22TWO - dobrze gada, z ust mi to wyjął :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 13:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2005, 11:54
Posty: 653
Lokalizacja: metropolia szczecińska
pierwsze wrazenie jak najabrdziej pozytywne :)
wywalilo mnie do windy przy veryfikacji klienta :roll:

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa

ale jak to :(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 13:20 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2004, 13:15
Posty: 2433
Lokalizacja: Bydgoszcz
Scenie BF2 gratulujemy Patcha 1.3



Podpisano - gracze BF42 :wink:

P.S. Jak dobrze, że EA nie uraczy już nas żadnym patchem do BF42 :twisted:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 13:23 
Offline

Dołączył(a): 15 maja 2006, 11:28
Posty: 17
1. Czy ktoś zabrania NIE INSTALOWAĆ najnowszego patcha ? Skoro nie chodzi o statsy tylko o frajdę z gry to nie widzę problemu : Ci co będą chcieli grać to niech postawią serwer nierankingowy BEZ patcha 1.3 - jaki problem ?
2. Ogromna wiekszość uwielbia tryb "infantry only" - granie BEZ PATCH-ów nie pownno być problemem ?
3. Teraz wszyscy nadają na politykę EA a jestem ciekaw ilu z Was poleci z językiem do pasa po BF2142 ?
4. U nas, Polaków, jest taka skłoność że uważamy opinię swoją i szwagra za wolę narodu (szczególnie po %) - A może EA miała jakiś powód aby wprowadzić zmiany ? Może ktoś jednak chciał tych zmian ? Może petycja nie miała aż tyle podpisów albo nie dotarła do EA ? Dlaczego Wasze głosy są ważniejszy niż innych ?

Piszę to bo jestem trochę zniesmaczony tymi wypowiedziami - uważacie że np. niedzielni gracze to juzw ogóle nie powinni grać ? Zrobiliście z tej gry sport, wyzwanie, konkurencję a to ma być zabawa i IMO EA sobie o tym po prostu przypomniało. A skoro przeszkadza Wam że kupiliście grę inną a teraz jest inna (sposób grania, tryb rozgrywki) to powtórzę : nie musicie instalować patch-ów i po sprawie, czyż nie ? A że kasa się liczy to jasne, przecież gry nie zrobili charytatywnie i to normalne że chcą na niej zarobić - EA ma na pewno dział marketingu i pr gdzie dokładnie przemyśleli swoją politykę i może nie myśleli zbyt intensywnie o Polsce bo to za mały rynek, ale zobaczcie co jest na zachodzie. Na zachodnich serwerach gra się inaczej niż u nas, czyż nie ? A dlaczego ? Bo tam inaczej grają, to proste. Być może w związku z nieco innym sposobem rozgrywki dla nich pasuje ten patch ? Więcej obiektywizmu i skromności - my naprawdę nie jesetśmy pępkiem świata.
Nie chciałem nikogo urazić, większość z Was gra dłużej (i zapewne lepiej)w BF-a ode mnie, jednak rozważcie co napisałem. Po co te wyzwiska ?

_________________
Jeżeli uraziłem kogoś i nie napisałem że to specjalnie to przepraszam - peace !


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 13:30 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 maja 2004, 20:41
Posty: 2219
Lokalizacja: Warszawa Praga
Odpowiem Ci tak:

...bo zamiast naprawić błędy i wyeliminować je całkowicie, robią to co jest łatwiej zrobić, czyli zmienić sposób rozgrywki eliminując rzeczy, które działają dobrze. Błędy od wersji 1.0 są nadal, a wciąż powstają nowe.

Rozumiem pomysł zmiany rogrywki, ale pod warunkiem, że ABSOLUTNIE WSZYSTKO INNE JEST NAPRAWIONE... i o to w tym wszystkim chodzi!

Zamiast zająć się naprawianiem, zmieniają i psują bardziej...

_________________
43RIDE Magazyn Rowerowy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 13:33 
Offline

Dołączył(a): 24 cze 2005, 18:26
Posty: 154
Grubzek napisał(a):
1. Czy ktoś zabrania NIE INSTALOWAĆ najnowszego patcha ? Skoro nie chodzi o statsy tylko o frajdę z gry to nie widzę problemu : Ci co będą chcieli grać to niech postawią serwer nierankingowy BEZ patcha 1.3 - jaki problem ?
2. Ogromna wiekszość uwielbia tryb "infantry only" - granie BEZ PATCH-ów nie pownno być problemem ?
3. Teraz wszyscy nadają na politykę EA a jestem ciekaw ilu z Was poleci z językiem do pasa po BF2142 ?
4. U nas, Polaków, jest taka skłoność że uważamy opinię swoją i szwagra za wolę narodu (szczególnie po %) - A może EA miała jakiś powód aby wprowadzić zmiany ? Może ktoś jednak chciał tych zmian ? Może petycja nie miała aż tyle podpisów albo nie dotarła do EA ? Dlaczego Wasze głosy są ważniejszy niż innych ?

Piszę to bo jestem trochę zniesmaczony tymi wypowiedziami - uważacie że np. niedzielni gracze to juzw ogóle nie powinni grać ? Zrobiliście z tej gry sport, wyzwanie, konkurencję a to ma być zabawa i IMO EA sobie o tym po prostu przypomniało. A skoro przeszkadza Wam że kupiliście grę inną a teraz jest inna (sposób grania, tryb rozgrywki) to powtórzę : nie musicie instalować patch-ów i po sprawie, czyż nie ? A że kasa się liczy to jasne, przecież gry nie zrobili charytatywnie i to normalne że chcą na niej zarobić - EA ma na pewno dział marketingu i pr gdzie dokładnie przemyśleli swoją politykę i może nie myśleli zbyt intensywnie o Polsce bo to za mały rynek, ale zobaczcie co jest na zachodzie. Na zachodnich serwerach gra się inaczej niż u nas, czyż nie ? A dlaczego ? Bo tam inaczej grają, to proste. Być może w związku z nieco innym sposobem rozgrywki dla nich pasuje ten patch ? Więcej obiektywizmu i skromności - my naprawdę nie jesetśmy pępkiem świata.
Nie chciałem nikogo urazić, większość z Was gra dłużej (i zapewne lepiej)w BF-a ode mnie, jednak rozważcie co napisałem. Po co te wyzwiska ?


LOL! to naprawde nie jestem ja i nie "mnoze" glosow na sile :). ale Wasze docinki i nieprzyjazny jezyk spowodowaly, ze na jaw wyszlo juz dwoch stalkerow - ja i szanowny kolega. moze ktos ma dane, ile osob codziennie przeglada forum bez rejestracji i bez komentarzy? moze wsrod czytelnikow battlefield.pl jest wiecej lam, noobow i niedzielnych graczy jak nasza dwojka? :)

btw jestem bardzo zainteresowany cenzura na forach totalbf2.com i forum EA. sa na to jakies dowody? bo jesli to rzeczywiscie prawda, to musze przyznac racje tym, ktorzy twierdza, ze EA postepuje w sposob bezwzgledny - nie dla graczy klanowych z Polski, tylko dla zwyklych userow.


pzdr
neuro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 13:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lip 2005, 17:51
Posty: 122
Grubzek jak wyjdzie BF2142 obiecaj mi, że go kupisz!
Ps.Nie można grać na starszych patch`ach, bo stopniowo wszystkie rankingowe serwery przechodzą na ten nowszy. :?

_________________
01 x 01 = 01

http://enclave.myminicity.com/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 13:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2005, 13:17
Posty: 521
Lokalizacja: Łódź
Screenow nie robilem, ale dlaczego dziwnym trafem jak zaczely sie sypac zle opinie na temat patcha to zamkneli cale forum bf2? Przypadek :lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 787 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 53  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL