Teraz jest 30 wrz 2024, 21:23

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 787 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 53  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 14:56 
Offline

Dołączył(a): 15 maja 2006, 11:28
Posty: 17
Miej pretensje do graczy (adminów) również o to, że nie kick'ują idiotów spuszczających jeepki seriami tak że przejechać nie można... albo tych używających jeep'ków do rozwalania sprzętu ... jakoś udaje się kickować graczy którzy uzywają sprzętu na serwerach infantry only... Sami możemy posprzatać więc to zróbmy zamiast kląć i wyzywać EA/Dice (i siebie nawzajem), w końcu to oni dali nam taką fajną grę :-)

_________________
Jeżeli uraziłem kogoś i nie napisałem że to specjalnie to przepraszam - peace !


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 14:58 
Offline

Dołączył(a): 15 mar 2006, 22:44
Posty: 13
Witam

Nie bede sie wypowiadal na temat p1.3 - dopiero dzis sobie zagram.
.. i juz nie moge sie doczekac - facet strzelajacy z jeepa na dachu to idealny cel dla snajpera :D
Choc jest druga strona medalu - bede musial uwazac na glowe, co by nie oberwac "z jeepa" czy innego "hamera".

Poza tym mala prosba dla "klanowcow". Moze dla was ta gra to sens zycia, ale dla wielu osob jest to tylko GRA, ktora graja "od swieta".
I nie majac takiego "skilla" (fajne slowo) aby sie turlac po katach i strzelac prosto w leb lub inne fajne stuczki (wczesniej skakanie i strzelanie) tez mozna sie zajebiscie bawic.
aha.. zauwazylem tez naduzywanie slowa "noob", swoja droga tez bardzo ciekawe slowo, ale ilez mozna ;)

W sumie jest ok. Tylko, ze klimat, ktory byl na poczatku dawno minal. Teraz to jest wariactwo.

PS:. Za niedlugo Armed Assault i Quake :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 14:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 wrz 2005, 16:26
Posty: 1207
Lokalizacja: Warszawa
zlomik napisał(a):
- dano mozliwosc EFEKTYWNEGO udzialu sniperow w walce... snajper sciaga Squad Leadera i squadzik idzie do lamusa... skonczyla sie era pojawiania sie w nieskonczonosc na squad leaderze i parcia jak debilne bydlo do przodu bo wiadomo bylo ze jak sie zginie.. to zawsze w poblizu 20 metrow mozna sie odrodzic... i to powodowalo brak szacunku dla zycia i olewanie ochrony squad leadera.. teraz ta osoba bedzie bardzo wazna... tyle..


hmmm...
1)snajper nie widzi kto jest squad liderem
2)wystarczy aby w squadzie był jeden medyk a i tak przejmą flagę i wszyscy w komplecie uciekną snajperowi
3)jeszcze nigdy się na FFA niespotkałem z "ochroną squad lider'a" (to zdecydowanie zbyt ambitne dla losowej garstki kolesi)



neuro napisał(a):
swietnie to napisal kolega Grubzek: miej do pretensje do graczy, nie do EA.

EA daje mechanizm, ktory mozna dobrze lub zle wykorzystac. to gracze z tego forum zrzucaja jeepy na dachy i na innych graczy. ja tego nie zrobie, bo CENIE SOBIE ZABAWE i SZANUJE INNYCH LUDZI, ktorzy tez sie chca POBAWIC. BAWIC, BAWIC, BAWIC - slowo klucz. ZA - BA - WA. jak sie komus taka gra podoba - to dobrze. mi nie.


PIE - PRZE - NIE <- słowo klucz

broń w ręku gracza też można wykorzystać dobrze (zwykły frag) lub źle (team kill) - ciekawe poco wprowadzono system karania i ciekawe dlaczego pomimo tego systemu nadal trafiają się TK

a z jeepem jest o 50% lepiej - bo TK psuje zabawe wszystkim - podczas gdy niszczenie spadającym jeepem wrogiego czołgu (fuckin lol), heli czy samolotu psuje zabawę wrogiemu teamowi to potencjalnie ratuje zabawę teamowi własnemu (może jakiś współ-teamowy gracz zamiast zginać od bombki zdobędzie fraga)


szkoda że cię niebyło tu neuro za czasów n00bt00bingu - uraczyłbyś nas wtedy zapewne podobną teorią "żeby niestrzelać z granatnika bo się psuje innym zabawę a przecież powinniśmy się szanować"

a wogóle to jakaś bonusowa zasada by się może przydała co ?
no bo jakto to niesprawiedliwie jest jak jeden kończy rundę mając KDR 3 a drugi zaledwie 1/5
IHMO powinna być zasada żę maksymalny dopuszczony KDR to 1 i każdy go osiągą do końca rundy (ci co mają więcej się nadstawiają, a ci co mają mniej nadrabiają)
bo przecież każdy z nas tyle samo zapłacił EA, ma takie same prawa do gry, wszyscy się nawzajem szanujemy i jesteśmy tutaj po to aby się bawić, BAWIĆ (ZA - BA - WA <- słowo klucz)


czy twojej zabawy w BF2 i szacunku do EA nie psują trochę wypady do pulpitu, zacięte odgłosy strzelania i atrapa wyszukiwarki ?


wspaniały prezent dla aimboterów - niczym pocałunek z błogosławieństwem od kochającej matki

_________________
IGN - Khav
Kolec da Pr0fessor


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 15:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lip 2005, 18:55
Posty: 368
Lokalizacja: Chorzów
patch 1.02 rox chcemy powrotu ach te granatniki i bunny hoping :twisted:

_________________
Obrazek
DnbRadio.com - Serving heavy doses of pure dark basslines.
http://www.mikosz.info/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 15:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Grubzek napisalem noob co oznacza "nowicjusz" i faktycznie masz dopiero 3k punkcikow oraz ratio 0.5. Noob nie uznaje za slowo obrazliwe.

Doskonale wiesz chyba nawet po tych 60h grania, ze glosowania i bunty NIE WYCHODZA bo 90% graczy nie bierze w nich udzialu lub wciska na slepo(zazwyczaj na nie)

Wyobraz sobie teraz admina, ktory MUSI SIEDZIEC w grze aby widziec co kto robi i nic tylko kickuje za glupie zachowania, ktorych ilosc wzrosnie. Sry ale czy ty myslisz, ze admin ma siedziec non stop w grze i tylko obserwowac innych by naprostowac sytaucje spieprzona przez EA ?

Cytuj:
Tak ogólnie to też nie jestem zachwycony tym patchem ale uważam że są przyczyny których być może nie znam, ale dla których go zrobiono i wypuszczono.


Jesli by EA podalo te przyczyny i bylyby logiczne to bym zrozumial. jako, ze jedyne co napisali to to, ze "chcemy by gra byla jak najbardziej grywalna" podczas gdy zmiany powoduja zupelnie co innego [cenzura].

neuro:

Cytuj:
btw czemu na battlefield.pl nie ma w oficjalnych newsach (nie komentarach userow) krytyki najnowszego patcha?


Skoro olali petycje ogolnoswiatowa to na cholere mam pisac krytyke na "malym polskim serwisie" ?

Cytuj:
co do gameplaya - nie wiem, nie gralem. ale zapewne bedzie mi sie podobac utrudniony SH, a rzucanie jeepow nie bedzie mi sie podobac w ogole


Dotychczas dyskusje z toba mnie bawily. Chociaz potrafiels przez 10 stron uzywac na wszelkie argumenty tylko jednego 'sprzedaj gre" to mialem ubaw z takiej rozmowy. [zakaz obrażania innych użytkowników forum] JAK MOZNA WYPOWIADAC SIE O CZYM SKORO NA POCZATKU PISZE SIE, "NIE GRALEM" ?!??!

Co ty wiesz o SH? NA FFA nigdy takiego czegos nie bylo.

Cytuj:
co do stazu grania. po pierwsze, nie ma to zadnego znaczenia. po drugie, gram od dema, a BF2 kupilem zaraz po ukazaniu sie pelnej wersji.


"Koniec grzecznej telewizji" podaj swoj prawdziwy nick w grze tchorzu bo dotychczas zaslaniasz sie wieloma wyssanymi z palca tekstami jednoczesnie ukrywajac swoja tozszamosc, ktora mogla by ci zaszkodzic w rozmowie.

Cytuj:
co tego, czy patch jest dobry. dobry jest wtedy, jak sie podoba wiekszosci - jak wiekszosc woli gowno (jak sam zauzywales inteligentnie), to trudno. nawet jesli patch okazalby sie totalna pomylka, ale wiekszosc ludzi by sie podobal - to fajnie, lubie jak ludzie sa szczesliwi. nie mam zamiaru ich oswiecac i przekonywac do mojej wizji szczescia.


A skad mysl, ze patch sie wiekszosci podoba? Poki co widzialem moze 10% pozytywnych opinii i to z ust nowych graczy. Oddaj mi swoje pieniadze i wszystkim innym. Lubisz jak jestesmy szczesliwi a mnie i ich na pewno tez twoje pieniadze bardzo uszczesliwia! :lol:

Cytuj:
w ogole mnie nie przekonuje "ogrom dziela zniszczenia gry pt. Battlefield 2". wrecz przeciwnie, czesto w nia gram i mi sie podoba. nie mam zamiaru dyskutowac z agresywnym warzywem, ktore nie chce zauwazyc, ze "ten ogrom zniszczenia w wykonaniu Dice i EA" ciagle jest jedna z najpopularniejszych gier na swiecie. po roku od ukazania sie.


[zakaz obrażania innych użytkowników forum] My tu o patchu 1.3 a ty o przeslzosci jaka jest patch 1.2. Pokaz mi te rankingo popularnosci bo ja myslalem, ze to cs quake i ut wioda prym.

Cytuj:
hej, to ze Ty przestaniesz grac nie bedzie az takie dla mnie straszne. btw widzialem Cie niedawno na serwerze infrantry voodoo. bawiles sie calkiem dobrze. slowa to jedno, czyny to drugie? poczytaj o etyce konsekwencji.

co do grania na serwerach na starszych patchach. nie graj na rankingowych - przeciez nie lubisz statsiarzy. a przeciez serwery na starych patchac beda - tyle ludzi nienawidzi patcha 1.3. prawda?


Wciaz piszesz o patchu 1.2, ktorego nie krytykowalem. uderzyles sie mocno w glowe czy jak? Ligii nakazaly grac na 1.3. [zakaz obrażania innych użytkowników forum]

Cytuj:
zaloz swoja lige i sobie w niej graj - przeciez nie chcesz brac udzialu "w dziele zniszczenia gry Battlefield2" i dobijania jej, poprzez aktywne partycypowanie w akcji marketingowo-promocyjnej firmy EA - bo przeciez tym dokladnie sa wszelkiego rodzaju ligi i turnieje.


jak ci sie nie pdooba co politycy robia z krajem to sie wyprowadz. jak ci sie nie podoba globalne ocieplenie to popelnij samobojstwo. Genialny tok myslenia ale czego ja oczekuje...

Cytuj:
swietnie to napisal kolega Grubzek: miej do pretensje do graczy, nie do EA.


Einstein przyczynil sie do powstania bomby atomowej. PRZYCZYNIL a mimo to obwianial siebie za to co sie stalo. Einstein jest uznawany za geniusza. Swiadczy to o czyms?

Cytuj:
dzisiaj z kolegami z klanu bedziemy sie bawic w BF2. bedzie wstep fabularny, bedzie latanie smiglowcem do celu, bedzie desants pontonami - bedzie fajnie! nikt nikomu nie zalozy locka (NUUUDY!!!), nikt nikomu nie zrzuci jeepa na glowe (bo jestesmy normalni)


PODAJ MI PRAWDZIWY NICK ORAZ KLAN. Z checia zoabcze to jak jestescie normalni i jak wysokie miejsca zajmujecie w ligach.

Cytuj:
nikt nikogo nie nazwie nooobem albo warzywem (bo jestesmy fajni i mamy fajne dziewczyny, Lailonn ma Morrowinda). i wiesz co? NAS jest wiecej


[zakaz obrażania innych użytkowników forum] kto MY? masz rozdwojenie jazni? Jak ktos kto zaslania sie fake nickiem probuje byc GLOSEM OGOLU? Co ma dziewczyna do gry to nie wiem :D

Zawsze uwazalem fake nicki za tchorzostwo. tchorzy nie szanuje i nieznosze. Wiec wykaz sie odrobina honoru i podaj swoj prawdziwy nick!(spodziewam sie, ze i tak podasz cudzy)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 15:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 paź 2005, 06:56
Posty: 1697
Lokalizacja: Burton On Trent
Mnie poprzedni patch [cenzura] a teraz na nim grałem i już nic mi nie przeszkadzało
Tak samo będzie z tym.szkoda waszego biadolenia bo i tak to nic nie zmieni a z czasem się przyzwyczaicie i nowe techniki gry opanujecie.
Może być ciekawie.też jestem tradycjonalistą ale miedzy bogiem a prawda to najlepiej się grało na gołej podstawce,ale teraz to była by miazga jakby wrócić do ustawień gry z przed roku.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 15:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 wrz 2005, 12:06
Posty: 193
Lokalizacja: Kraków
LOL 10 stron biadolenia i płaczu :roll:
Czy ktoś Was zmusza do gry w BF?
Jak nie pasuje to nie grajcie proste a te 120 zł to chyba w rok grania się zwróciło nie?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 15:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2005, 11:54
Posty: 653
Lokalizacja: metropolia szczecińska
gumisksc1987 napisał(a):
LOL 10 stron biadolenia i płaczu :roll:
Czy ktoś Was zmusza do gry w BF?
Jak nie pasuje to nie grajcie proste a te 120 zł to chyba w rok grania się zwróciło nie?


[zakaz obrażania innych użytkowników forum]

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa

ale jak to :(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 15:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 mar 2004, 14:09
Posty: 1446
Lokalizacja: Warszawa
Teraz tylko czekac na rozegranie pierwszego cw na nowym patchu. Ale beda jaja :lol:.

_________________
ex MON.BF2, ex eXploit, ex PRGK-42


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 15:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 wrz 2005, 12:06
Posty: 193
Lokalizacja: Kraków
LipToN Earl Grey napisał(a):
gumisksc1987 napisał(a):
LOL 10 stron biadolenia i płaczu :roll:
Czy ktoś Was zmusza do gry w BF?
Jak nie pasuje to nie grajcie proste a te 120 zł to chyba w rok grania się zwróciło nie?


[zakaz obrażania innych użytkowników forum]

Zamiast pyskowć napisz o co Ci chodzi i może trochę kultury? :roll:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 15:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 gru 2003, 18:07
Posty: 561
A co o tym sądzicie :) ?
Obrazek

Lailonn napisał(a):
Noob nie uznaje za slowo obrazliwe.

Według mnie noob to określenie które może urazić...dlatego lepiej używać określonka "newbie"...

_________________
In Soviet Russia, lolis fap to YOU! || Best thing about HD anime? HD boobs. Gives a better definition to the curves.
Obrazek


Ostatnio edytowano 24 maja 2006, 15:39 przez TomekDeF, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 15:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 10:33
Posty: 510
Lailonn napisał(a):
Co ma dziewczyna do gry to nie wiem :D


Tym mnie Lailonn rozbawiłeś. Kobieta do gry ma bardzo dużo. Spróbuj ustawiać jakieś trenigi, mecze i inne pierdoły jak kobieta ma akurat ochotę z Tobą poćwiczyć. Albo kiedy chce żebyś cos w domu zrobił akurat wtedy kiedy jesteś pod prawie wyzerowaną flagą na telewizyjnej na sharqi, a koledzy ze składu czekają aż przejmiesz jakąś flagę żeby się wyspawnować. To są sytuacje z życia wzięte :-) Kto jest klanowiczem z dobrego klanu i mieszka z kobietą, ręka w górę.

pozdr,
Ognacy
(z fajną kobietą - to info dla Neuro, który to już się przerzucił na argumenty ad personam)

p.s. a'propos tchórzostwa Lailonn, to czy to aby nie ty mówiłeś, że rodzice zabronili Ci się zakładać? powinieneś więc zrozumieć, że kol. Neuro na tej samej zasadzie co ty mnie odmówi 'rywalizacji' na długość .. statsów. dokładnie z tego samego powodu, tj. braku szacunku.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 15:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
To nie rodzice zabronili mi sie zakladac lecz to moja zasada. przegrywac nie lubie a zabrac komus cos po wygranej nie sprawia mi satysfakcji :wink: Zreszta wiek gdy rodzice mogli mi cos zabraniac mam juz za soba ;p

Widzisz roznice miedzy zasada a tchorzostwem? Jesl iktos chce reprezentowac ogol graczy FFa i wypowiada sie jako znawca tematu i analityk to nalezy aby pisal pod swoim nickiem.

Jesli ja zaloze fake konto i bede przedstawial sie jako czlowiek z EA/DICE i pisal waz mrozne rzeczy to tez bedzie fajnie? :}


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 15:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2005, 16:27
Posty: 1127
zlomik
Cytuj:
Swiatek CS'a takze przezyl szok po tym jak wyszedl nagle CS Source... i bluznili takze na ta wersje.. a jednak teraz jest ogolnie przyjeta koniecznoscia.. i wiele osob zaczyna dostrzegac zalety tej wersji..

niewiedziałem czy się śmiać czy płakać. :D spójrz np na drużyny jakie grają w EC cs 1.6 a jakie w cs:s, wydać różnice. Wszystkie dobre klany grają dalej w 1.6 gdyż jest on lepszy i jak czytałem trudniejszy. w cs:s rozrzut broni jest minimalny przez co gra nie nadaje się do pro granie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 16:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2003, 14:10
Posty: 1005
Lokalizacja: Piła
@ Lailonn wedlug mnie przeginasz, chlopie pamietaj ze opinia jest jak [cenzura] kazdy ma swoja. Kazdego kto mysli inaczej niz ty nazywasz idiota na publicznym forum. Mi tez nie podoba sie polityka ea i dice, swoja opinie przedstawilem jakies 3 strony wczesniej, tez nie zgadzam sie z pogadami neurona, ale na litosc boska nie pisze ze on jest idiota. Widac ze chlopak gra tylko na freeplay i nie ma pojecia na czym polega gra klanowa. I imho ma do tego prawo. Jestes z młodziezy wszechopolskiej czy co :?:

Rada: wyjdz na powietrze poddychaj pelna piersia, umow sie z dziewczyna...

Dżizus [cenzura] widzisz i nie grzmisz. :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 787 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 53  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL