Teraz jest 1 paź 2024, 09:32

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 787 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 53  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 27 maja 2006, 10:00 
Offline

Dołączył(a): 11 cze 2005, 10:08
Posty: 135
Lokalizacja: Grudziądz
na moje to tak jak pisałem wracamy do patcha gdzie mozna było strzelac skacząc w powietrzu!i do tych pieknych chwil z c4 :lol: 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 maja 2006, 10:36 
Offline

Dołączył(a): 16 maja 2006, 07:15
Posty: 9
Cytuj:
Realizmu? Zrzucanie jeepow jest bardzo realistyczne! Wszystko widzace uav tez jest bardzo realistyczne! Mozliwosc spotowania wrogow na slepo tez jest bardzo realistyczna! Skakanie z eryxami tez jest bardzo realistyczne. Albo z sawem!


hmm nie wiem czy wiesz ale zrzucanie pojazdow z heli czy z samolotow (nawet czolgow) w czasie bitwy jest juz jak najbardziej naturalnym zjawiskiem w swiecie :)

Cytuj:
Zalozenia cudowne z ta gra druzynowa jednak nie sprawdzja sie w praktyce przez wszechwiedzacego commandera.
wrzechwiedzacy commander takze wie tyle samo w patchu 1.22, wiec tutaj nie rozumiem zwiazku.

Cytuj:
Zalozenia cudowne z ta gra druzynowa jednak nie sprawdzja sie w praktyce przez wszechwiedzacego commandera. Klanowki staly sie nudne i statyczne. Kto zajmie wiekszosc flag na poczatku rundy ten wygrywa. Z locka nie da sie prawie wyjsc.
hmm nie wiem czy wiecie ale z tego co mi wiadomo wszystkie bitwy w dzisiejszych czasach nowoczesne armie wygrywaja nie idac na ilosc tylko na jakosc, oraz taktyke, czyli zajmuja w jak najszybszym czasie kluczowe pozycje przeciwnika (fabryki, szpitale, itp. itd.) wiec tylko dobro odpowiedniej taktyki oraz zgranie zespolowe, komunikacja, pozwalaja w szybkim, czasem nawet bardzo szybkim czasie pokonac nawet przewazajace sily wroga, w realu, chodzby przeciwnik mial 1000000 czolgow a Ty 100, zajmiejsz wszystkie glowne zasoby paliwa w danym kraju i te 100000 czolgow nic Ci nie zrobi chyba ze przyjedzie z na baterie sloneczne.

mi osobiscie ten patch takze srednio przypadl do gustu, ale uwazam ze mocno tutaj przesadzacie, nie potraficie po prostu sie dostosowac do normalnej gry zespolowej gdzie wymagany jest intelekt, a nie tylko refleks.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 maja 2006, 10:54 
Offline
Moderator forum

Dołączył(a): 8 mar 2004, 01:27
Posty: 1858
Lokalizacja: Łódź
Jak na razie w CB głosowanie widzę tylko w przypadku Open Cupów cq 16 i cq 32, nie w ladderze.

Co więcej - o ile w CQ32 wygrywa 1.22 - 66,6 % za starym patchem, to łacznie oddanych głosów jest... dwanascie. Zagłosował jeden klan ?

Natomiast w cq 16 jest o wiele wiecej głosów i panuje równowaga 50 : 50.

Przypuszczam ze wiele osób zdaje sobie sprawe z technicznych trudności, jakie niesie ze sobą powrót i dalsze korzystanie z 1.22 zamiast 1.3. Tak czy inaczej nie ma mowy o miażdzacej przewadze 1.22.

_________________
Battlestations Midway - moja nowa pasja :)

Podpis nieczytelny...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 maja 2006, 11:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2005, 13:17
Posty: 521
Lokalizacja: Łódź
Skoro od wyjścia dema grało się tak jak się grało dlaczego do jasnej cholery mamy sie teraz do czegokolwiek dostosowywac?
To jakby Ci w Mustangu dowalili silnik 1.2 60KM, tez bys sie nie wkurzał i po prostu byś się dostosował? Wątpie...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 maja 2006, 11:21 
Offline

Dołączył(a): 24 cze 2005, 18:26
Posty: 154
EST_PL napisał(a):
Jak na razie w CB głosowanie widzę tylko w przypadku Open Cupów cq 16 i cq 32, nie w ladderze.

Co więcej - o ile w CQ32 wygrywa 1.22 - 66,6 % za starym patchem, to łacznie oddanych głosów jest... dwanascie. Zagłosował jeden klan ?

Natomiast w cq 16 jest o wiele wiecej głosów i panuje równowaga 50 : 50.

Przypuszczam ze wiele osób zdaje sobie sprawe z technicznych trudności, jakie niesie ze sobą powrót i dalsze korzystanie z 1.22 zamiast 1.3. Tak czy inaczej nie ma mowy o miażdzacej przewadze 1.22.



eee tam! przeciez WSZYSCY sa przeciwko 1.3 i WSZYSCY widza, ze EA niszczy BF2. strasznie to smutne widziec jak umiera gra, co dobitnie pokazuja statystki popularnosci:(.


pzdr
neuro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 maja 2006, 11:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 kwi 2006, 20:28
Posty: 13
Lokalizacja: Gulf of Oman
Jestem z wami !!! Precz z paczem 1.3 !!!! EA od dawna przegina
Chyba tego pacza testowali na botach i sie dziwą czemu klanowcy i myślący ludzie protestują Na znak protestu nie gram dziś w BF 2 ...
Sam wczoraj rozwaliłem jeepem kilka heli ....
Ten pacz przeciesz nic nie poprawia !!!
nadal strzelasz komuś headshota to zadaje obrażenia takie jakbyś strzelał w klate ....
Również dla mnie nie powino byc większości unlocków takich jak PKM czy F 2000 ( oczywiście B O S K I GL ) przynajmniej by sie lamy grac nauczyły .....
Ja mam dopiero plutonowego i nie gram prawie każdymi unlokami (gram tylko G36C tylko na niektórych mapach i ulokami u snajpera ) również już mam weterana w walce na pistolety i brąż w walce na noże
Boże Power of GL wróciło !!!

_________________
Pozdrawiam
Nick w Bf : RaNgulf[PL]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 maja 2006, 11:53 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 maja 2004, 20:41
Posty: 2219
Lokalizacja: Warszawa Praga
neuro napisał(a):
eee tam! przeciez WSZYSCY sa przeciwko 1.3 i WSZYSCY widza, ze EA niszczy BF2. strasznie to smutne widziec jak umiera gra, co dobitnie pokazuja statystki popularnosci :(

Chyba nie zrozumiałeś co napisał EST, ale nie dziwię się w Twoim przypadku...

Zrozum, że mimo niedogodności patcha 1.3 jest duży problem, aby przejść z powrotem na wersję 1.22.
Dlaczego?
Ponieważ jedne rozgrywki, tj. OC będą zapewne na 1.22, a zwykłe ladderki CB na 1.3.
Jaki z tego wniosek?
Grając mecze na zmianę OC, ladder, OC itd. musiałbyś co mecz przeinstalowywać grę i zmieniać wersję gry na serwerze...
Stąd także niechęć wielu osób do powrotu, ponieważ wiedzą ile to problemów niesie za sobą i wybierają "mniejsze zło" w postaci wersji 1.3



EDIT:
Poza tym na patchu 1.3 serwery non-stop się wywalają... Wczoraj próbowaliśmy ustawić także tryb co-op. Przy każdym końcu mapy, był pad serwera... :|

_________________
43RIDE Magazyn Rowerowy


Ostatnio edytowano 27 maja 2006, 11:55 przez Tom@s, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 maja 2006, 11:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 cze 2005, 19:31
Posty: 260
Lokalizacja: Warszawa
Mi tam się podoba. APC przejmuje flagę, dookoła sami medycy albo inni asfalci, nikt nie ma szans, aż tu nagle, niczym anioł, z nieba spada jeep i rozpieprza APC. Piękne :D

A tak na poważnie, to usunięcie squad jumpingu i dodanie jeepów wkurza mnie o wiele mniej niż pozostawienie kilku poważnych i męczących bugów (eryxy przelatujące przez pojazdy, trzęsące się heli, delfinki, 100% celność przy padaniu na ziemię itp itd).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 maja 2006, 11:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 cze 2005, 17:49
Posty: 607
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
mglisty napisał(a):
Jeszcze gorzej było na Stalemate wszystkie pojazdy z mapy w rekach CHA wala w lotniskowiec :? - żenada kur*** żenada

Sorki, ale nie mogłem się powstrzymać - lotniskowiec na bagnach? czy ja o czymś nie wiem :P :lol: :wink:

4ever napisał(a):
Również dla mnie nie powino byc większości unlocków takich jak PKM czy F 2000 ( oczywiście B O S K I GL ) przynajmniej by sie lamy grac nauczyły .....
Ja mam dopiero plutonowego i nie gram prawie każdymi unlokami (gram tylko G36C tylko na niektórych mapach i ulokami u snajpera ) również już mam weterana w walce na pistolety i brąż w walce na noże
Boże Power of GL wróciło !!!

Weź się lepiej sam naucz grać bo GL wcale mocniejsze od Kałacha czy M16 nie jest :roll:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 maja 2006, 12:14 
Offline

Dołączył(a): 24 cze 2005, 18:26
Posty: 154
Tom@s napisał(a):
neuro napisał(a):
eee tam! przeciez WSZYSCY sa przeciwko 1.3 i WSZYSCY widza, ze EA niszczy BF2. strasznie to smutne widziec jak umiera gra, co dobitnie pokazuja statystki popularnosci :(

Chyba nie zrozumiałeś co napisał EST, ale nie dziwię się w Twoim przypadku...

Zrozum, że mimo niedogodności patcha 1.3 jest duży problem, aby przejść z powrotem na wersję 1.22.
Dlaczego?
Ponieważ jedne rozgrywki, tj. OC będą zapewne na 1.22, a zwykłe ladderki CB na 1.3.
Jaki z tego wniosek?
Grając mecze na zmianę OC, ladder, OC itd. musiałbyś co mecz przeinstalowywać grę i zmieniać wersję gry na serwerze...
Stąd także niechęć wielu osób do powrotu, ponieważ wiedzą ile to problemów niesie za sobą i wybierają "mniejsze zło" w postaci wersji 1.3


no jasne, ze rozumiem. klanowicze chca miec ciasteczko i zjesc ciasteczko. faktycznie, trudno to pogodzic. no ale wiekszosc tutaj dalej stostuje swoista etyke niekonsekwencji - narzekaja, maja piekne banery antyEA, ale jednoczesnie ciagle graja.

caly czas w tej dyskusji powtarzam. argumentem jest portfel, wyznacznikiem prawdziwych pogladow dzialanie. jak sie komus nie podoba patch 1.3 to niech nie gra - inaczej naraza sie na smiesznosc.

i nie jest tak, ze zyjemy w komunizmie i jestesmy zmuszeni do uczestnictwa w czyms, czego nie dazymy sympatia. to jest gra, zabawa. jest tyle innych opcji.

narzekanie i jednoczesne granie? tego sie nie da pojac moim malym rozumkiem...

i ja rozumiem, ze "pr0gracze klanowi maja straszny problem, bo beda musieli miec dwie wersje na dysku, whatever bla bla". ten problem wynika z blednego pojmowania wlasnej pozycji lub tez z niedojrzalosci emocjonalnej. wszyscy gracze pr0 sa narzedziem marketingowym korporacji, wszystkie clanbase'y i inne sa zalezne od sponsorow. narzekanie, ze korporacja, jaka jest EA, wymuszajac zmiany jest wredna, smieszy mnie do lez. pilkarze narzekajacy, ze zakazono podan do bramkarzy? koszykarze narzekajacy, ze wprowadzono 24-sekundowy zegar akcji? siatkarze narzekajacy na zasade, ze kazdy blad to stara punktu? gimme a break!


pzdr
neuro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 maja 2006, 12:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
EST_PL nie do konca tak jest. TOm@s juz napisal czesc prawdy jednak dane to:

ESL:
77% patch 1.22
23% patch 1.3

CB:EC:
70% patch 1.22
30% patch 1.3

CB:OC 12v12:
63% patch 1.22
37% patch 1.3

CB:OC 8v8:
53% patch 1.22
47% patch 1.3

Ogolne glosowanie na CB czy patch 1.3 zniszczyl gre:
77% TAK
23% NIE

Liczylem tylko tych, ktorzy wypowiedzieli sie jednoznacznie.

Czy drogi neuro te wszystkie statystyki mam prawo przedstawic jako kolejny dowod na moja racje? Czy tez tak jak i dotychczasowe filmiki, screeny oraz wypowiedzi 90% graczy tego forum uznasz za "niewidzialne" i zignorujesz je?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 maja 2006, 12:24 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 maja 2004, 20:41
Posty: 2219
Lokalizacja: Warszawa Praga
neuro napisał(a):
pilkarze narzekajacy, ze zakazono podan do bramkarzy? koszykarze narzekajacy, ze wprowadzono 24-sekundowy zegar akcji? siatkarze narzekajacy na zasade, ze kazdy blad to stara punktu? gimme a break!

Dobry przykład...
W tych dyscyplinach zrobiono to, aby zwiększyć widowiskowość gry, bo co to za gra jak jedna drużyna rozgrywa przez pół kwarty akcję i nie może trafić do kosza.
W BFie chcieli zrobić to samo, ale wyszło im dokładnie odwrotnie...
Na mapach takich jak OCS przejęcie flagi przez US jest awykonalne, to samo dzieje się na takich mapach jak Sharqi czy Karkand... walki toczą się na jednej fladze, a reszta się nudzi... mecz na jednej połowie, na jedną bramkę...

Poza tym niby nikt nie narzuca co mamy robić, ale żeby być dobrym trzeba trenować... żeby trenować trzeba mieć gdzie... aby mieć gdzie trzeba się zdecydować na jedną wersję gry i nie tracić czasu na ciągłe zmiany tej wersji... kółko się zamyka :]

_________________
43RIDE Magazyn Rowerowy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 maja 2006, 12:31 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2004, 14:20
Posty: 2712
Lokalizacja: Ostrófek
mcmt napisał(a):
Chcialbym to widziec; w jaki sposob sciagniesz dobrego pilota gdy ten jest w Migu lub J10 a ty lecisz w F35...
Za duzo z lamami grasz


Pilot nie musi być dobry, wystarczy ze zmienia kamery w lepszym samolocie. Tylko mowie jak miałem na dalianie. Pomimo flar, rakiety (wystrzeliłem wszystkie jakie miałem) trafiły w j10. I tak dwa razy. Ale na dobrego tak sie nie da. Na ffa nie poznam po tagu czy ktos umie latac bo tam zadko ktos dobry jest :? Jak znasz serw gdzie lata ktos dobry to daj ip :] I tak latam po tych słabszych stronach jesli da sie przejsc, a i tak jest w miare :?

_________________
Wszyscy nie moga byc normalni bo świat byłby nudny :wink:
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 maja 2006, 12:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Cytuj:
no jasne, ze rozumiem. klanowicze chca miec ciasteczko i zjesc ciasteczko. faktycznie, trudno to pogodzic. no ale wiekszosc tutaj dalej stostuje swoista etyke niekonsekwencji - narzekaja, maja piekne banery antyEA, ale jednoczesnie ciagle graja.


Nie podoba mi sie prawo w Polsce. Nie podoba mi sie obsada rzadu. Mimo to zyje w tym kraju i jestem dumny z mojej narodowosci. Co nie zmienia faktu, ze bede wysmiewal Giertycha i Leppera oraz wieszal psy na Radiu Maryja i Kaczynskich.

Cytuj:
caly czas w tej dyskusji powtarzam. argumentem jest portfel, wyznacznikiem prawdziwych pogladow dzialanie. jak sie komus nie podoba patch 1.3 to niech nie gra - inaczej naraza sie na smiesznosc.


Zdajesz sobie sprawe, ze to argument przeciwko tobie? Cieszysz sie z patcha 1.3 bo grasz for fun tylko. Rozumiem. Wielu ludzi udowodnilo juz, ze to wlasnie FFA cierpi najbardziej. Na gamesnecie ciagle wlasnie "szarzy gracze" bluzgaja na patcha. Ty tego nie widzisz. No ok...

Skoro jednak nie podobalo ci sie to co sie dzialo z SH czy inne "exploity" to czemu GRALES?!?! Nam sie nie podoba teraz to mamy sprzedac gre i nie grac(sie powtarzasz...) a jak tobie sie nie podobalo to jakos grales. Wstrzymam sie od komentarzy takiego zachowania...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 maja 2006, 12:37 
Offline

Dołączył(a): 24 cze 2005, 18:26
Posty: 154
Lailonn napisał(a):
EST_PL nie do konca tak jest. TOm@s juz napisal czesc prawdy jednak dane to:

ESL:
77% patch 1.22
23% patch 1.3

CB:EC:
70% patch 1.22
30% patch 1.3

CB:OC 12v12:
63% patch 1.22
37% patch 1.3

CB:OC 8v8:
53% patch 1.22
47% patch 1.3

Ogolne glosowanie na CB czy patch 1.3 zniszczyl gre:
77% TAK
23% NIE

Liczylem tylko tych, ktorzy wypowiedzieli sie jednoznacznie.

Czy drogi neuro te wszystkie statystyki mam prawo przedstawic jako kolejny dowod na moja racje? Czy tez tak jak i dotychczasowe filmiki, screeny oraz wypowiedzi 90% graczy tego forum uznasz za "niewidzialne" i zignorujesz je?


tak, masz absolutna racje. gracze klanowi chca grac na patchu 1.22. goraco im kibicuje i wierze, ze sie uda.

ja, noob, wroce sobie do mojego 1.3 (ze skopanym jeepami i bugiem serwerow, nobody is perfect). podobnie jak 1.100.000 noobow worldwide.

widzisz? doszlismy do porozumienia. tyle, ze Ty dalej masz mnie za idiote, ktory nie ma prawa glosu oraz tchorza.

a logika rynku, demokracja, takie tam...


pzdr
neuro


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 787 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 53  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL