Teraz jest 1 paź 2024, 11:24

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 787 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 53  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 27 maja 2006, 23:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 sie 2004, 13:16
Posty: 313
Lokalizacja: Szczecin(PL), Carlisle(UK)
Dumch Ty musisz latac z jakimis lamami jak dzialkiem sciagasz J-10 :roll: Stawiam dyszke, że jeszcze latasz na polskim serwerze

Jeżeli chodzi o MiGa to takze zauwazylem że rakiety jakoś go zaczeły mijac, wiec dogfighty przybliżyły sie do J-10 vs F35.
Chociaz i tak wolalbym latac przeciwko MiGowi niz tej felernej J-tce



Dobra nic trzeba isc na serwer polatac a nie oblegac forum ;)

_________________
Obrazek
Pilot PRGK-42


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 maja 2006, 23:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
To forum istnieje dzieki graczom. gdyby nie Bf gralibysmy w co innego i bysmy nie plakali.

uwaasz, ze obejrzadzanie ea jest zalosne a ja uwazam, ze robienie graczy w konia jest zalosne. Ty pokazujesz swoje a ja swoje ;]

1.200.000 sprzedanych kopii?(sa gdzies o tym dane?) w Americas Army gra ponad 4 mln a ponad 7 ma konta. So what? Zauwaz, ze sprzedano kopie gry w wersji 1.0. Kto wie czy gdyby demo nie wygladalo tak jak teraz gra tych kopii nie bylo by 200.000 ...

CS rowniez jest komercyjny a jakos zmiany sa wprowadzane rzadko i jesli juz to w strone balansu gry i poprawy grywalnosci. Dlatego usunieto Bh i fast awp. Dlatego usuniecie bh w bfie wyszlo in plus bo walka infantry wyglada lepiej(choc dalej zle) ale uwalenie sh to juz spadek dynamizmu oraz dla wielu grywalnosci.

Potwierdzily sie wszystkie moje "przepowiednie" co do patcha 1.3. Nie widzisz tego?

Cytuj:
jesli ktos nie rozumie moich argumentow - to musi miec albo syndrom oblezonej twierdzy albo bardzo twardy lub tez pusty leb. lub tez miec niezwykle idealistyczne poglady na rynek software i zasady na nim panujace - mam szczera nadzieje, ze tak wlasnie jest.


Alez wszyscy doskonale wiedza co to kapitalizm i komercja. Tylko, ze w zadnej grze nie nabraly te slowa takiego znaczenia. Twoje argumenty sa banalne jakby nie bylo.


"Sprzedaj gre"
"zwroc gre"
"przy instalacji podpisales umowe i im wolno"
"nas jest wiecej chociaz nie mam zadnych dowodow"

Wszystko byloby git gdybys napisal to npo w formie:

"Faktycznie EA duzo miesza w grze i z patcha na patch dodaje nowe bledy. Niestety taki jest kapitalizm, ze nic nie mozemy zrobic poza przestaniem grac"

Ty natomiast widzisz bledy, rozumiesz bledy a mowisz, ze tworcy Bfa robia swoja robote dobrze i nalezy im sie szacunek :shock:

Dalem ci na tym forum z 30 rzeczowych argumentow, ktore kwitowales tylko wlasnie "sprzedaj gre" "maja prawo" wiec nie wiem czy to ja mam syndrom oblezonej wiezy czy ty ;>


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 maja 2006, 23:20 
Offline

Dołączył(a): 24 cze 2005, 18:26
Posty: 154
Kolec napisał(a):
1)kupujesz gry i boostery od EA -> więc popierasz ich politykę (w sensie faktycznym) - więc "whinując" jesteście niekonsekwętni

2)niekupujesz gir i boosterów od EA -> więc niejesteś ich klientem i niemasz nic do powiedzenia



jest jeszcze trzecie opcja: nie kupujesz gier od EA w ogole, firma upada, mamy monopol innej firmy, ktora na pewno bedzie sluchac graczy :D. na pewno tworcy tej mitycznej gry, o ktorej ciagle piszecie robia ja z mysla o graczach, nie o zyskach :D. i jak beda robic patcha, to z mysla o klanowiczach, a nie o 1.500.000 pozostalych uzytkownikow. taaa, nie ma jak piekny, dorodny idealizm.

pamietaj, ze ja nigdzie nie pisze, ze patche z technicznego punktu widzenia sa dobre. ba, ja nawet twierdze, ze zrzut jeepw jest bezsensu. moj argument brzmial i brzmi: EA zlikwidowalo SJ bo chcieli tego gracze. EA lepiej wie czego chca gracze. EA stara sie wydawac najlepsze patche jak potrafi. EA to fajna firma, zrobila BF2, ktorego bardzo lubie. nic ponadto. swoimi faktami atakujesz przeciwnika, ktory nie istnieje. keep it on, baby.

btw trzy ostatnie "fakty" to dalej tylko obserwacje na podstawie gry jednego czlowieka na jednym serwerze. nie jestes w stanie stwierdzic empirycznie (wtedy to jest fakt, young padawan) jak czesto i na jakich mapach wystepuje lock oraz jak czesto jeepy sa uzywane w sposob niegodny rozsadnego czlowieka. podejrzewam, ze jest to nawet poza zasiegiem EA, mimo potegi tej firmy.

you must learn more, young padawan:

faktem jest, ze kol. Kolec zaobserwowal locka na serwerze Aster o godzinie 19.52 na mapie Operation Cleansweep.

faktem jest, ze istnieje patch 1.3 i ze wiekszosc serwerow BF2 stoi na tym patchu.

do you know what the fact is, young padawan?

jesli freeplayowcy ukrecili na siebie bicz, who cares? ich wola, ich decyzja, oni za to placa. btw jesli gra sie caly czas na Gamesnecie i Asterze, to sie ma wypaczona optyke. ja gralem duzo wczoraj i dzisiaj i bylo bardzo fajnie - ale byly to brytyjskie serwery. fajny ten BF2, kupie se dodatek.

wyczuwam w Twojej wypowiedzi ton antykorporacyjny. powiedz mi, w co bedziesz grac, jak te evil korporacje upadna? komu zawdzieczasz wszystkie dobre chwile z grami? Techlandowi, sp. z o. o. Poland? :D
mozesz nie lubic polityki korporacji, ale jestes jej beneficjentem. pozbadz sie zludzen.


pzdr
neuro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 maja 2006, 23:36 
Offline

Dołączył(a): 6 wrz 2005, 19:28
Posty: 63
Zapewne nie trafię w wątek walk toczyących się w tym topicu, ale w temat na pewno.
Od kilku dni czytam tenże, w kwestii spraw, które mi się staną, jeśli zainstaluję 1.3 na swojego 1.22. Jakieś niebieskie ekrany, jakieś wyskakiwanie gry do Windowsa i z powrotem, reinstalacje systemu, gołe Windowsy - co z tego, skoro patch i tak musi zniebieścić ekran monitora przynajmniej 2 razy aby gra mogła zacząć działać.
Pełen trwogi uruchomiłem w końcu XP, wreszcie leżący na dysku patch 1.22->1.3 i... dostałem komunikat o braku miejsca na dysku. No przecież 80 MB patch musi się rozpakować gdzieś na dysku, a odpowiednia ku temu ilość miejsca to minimum z 15 eazy tyle... :P
Wreszcie uruchomienie gry. Bez BSOD. Jak zwykle logowanie trwające kilka minut, ale mamy z boku ksiażkę, można poczytać... (w AA graczy jest n razy więcej i logowanie trwa parę sekund, ale pewnie armia amerykańska ma serwery z prawdziwego zdarzenia, a EA na takie nie stać... :P). Wreszcie wchodzę na serwer. Jakieś pixel shadery, znów ksiązka do ręki. Czytamy. ooo, to już można grać?
Co do samego patcha. jak dla mnie NIC nie jest poprawionego:
- klient skaczący dookoła mnie pomimo obrywania z SAW skacze dalej, inny do którego podchodzę z plującym ogniem ciągłym M249 - dalej idzie krok po kroku i pluje z jakiejś pukawki...
- nogi gracza jak zwykle widać przez ścianę (i inne części ciała też)
- M95 w dalszym ciągu nie zabija nieosłoniętego piechura
Nie chce mi się dalej kontynuować wyliczania. Pograłem godzinę czy dwie i sobie odpuściłem.
A propos jeśli już ktoś wspomniał o Iraku i podobieństwie BF2 do niego.... ma ktoś może zdjęcia F35 nad Irakiem? Chętnie bym obejrzał takowe :> A moze latał tam gdzieś niejaki J10? HJ8? Co? Nie ma? Bajka?
Ooo, bym był zapomniał... Może ma ktoś zdjęcia F-15C zrzucającego bomby w Iraku? Albo F-18 pełniącego rolę myśliwca?

Nie żebym był złośliwy, ale pomieszanie pewnych elementów w tej grze przekracza pewne granice ABSURDU...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 maja 2006, 23:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2005, 16:27
Posty: 1127
no nic lailonn i neuro lecimy do 100 stron :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 maja 2006, 00:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 wrz 2005, 16:26
Posty: 1207
Lokalizacja: Warszawa
neuro napisał(a):
Kolec napisał(a):
1)kupujesz gry i boostery od EA -> więc popierasz ich politykę (w sensie faktycznym) - więc "whinując" jesteście niekonsekwętni

2)niekupujesz gir i boosterów od EA -> więc niejesteś ich klientem i niemasz nic do powiedzenia



jest jeszcze trzecie opcja: nie kupujesz gier od EA w ogole, firma upada, mamy monopol innej firmy, ktora na pewno bedzie sluchac graczy :D. na pewno tworcy tej mitycznej gry, o ktorej ciagle piszecie robia ja z mysla o graczach, nie o zyskach :D. i jak beda robic patcha, to z mysla o klanowiczach, a nie o 1.500.000 pozostalych uzytkownikow. taaa, nie ma jak piekny, dorodny idealizm.


lejesz wodę ale gadasz nie na temat
w skrócie przedstawiłem dwa twoje argumenty którymi wcześniej odpierałeś Lailonn'a - argumenty których tandemowy wydzwięk jest następujący -> "ja mam rację a wy macie gówno do powiedzenia"


neuro napisał(a):
pamietaj, ze ja nigdzie nie pisze, ze patche z technicznego punktu widzenia sa dobre. ba, ja nawet twierdze, ze zrzut jeepw jest bezsensu. moj argument brzmial i brzmi: EA zlikwidowalo SJ bo chcieli tego gracze. EA lepiej wie czego chca gracze. EA stara sie wydawac najlepsze patche jak potrafi. EA to fajna firma, zrobila BF2, ktorego bardzo lubie. nic ponadto. swoimi faktami atakujesz przeciwnika, ktory nie istnieje. keep it on, baby.


ocknij się bo zdaje mi się że niewiesz o czym mowa
1)n00by domagały się na forum EA likwidacji SK i SJ
2)EA zapowiada zablokowanie SH i SJ w changalogu
3)podnosi się protest środowisk dobrze obeznanych z gamplayem w który pada ostrzeżenie że zablokowanie SH i SJ spowoduje znaczący wzrost częstotliwości lockowania oraz utratę i tak kiepskiego balansu niektórych map
4)EA przeprowadziło swoje zmiany pomimo ostrzeżeń a ich rezultat który obecnie cały czas podziwiamy portwierdził przewidywania "kropli w morzu potrzeb" graczy co podpisali petycję (tą i wszystkie inne - bo było ich więcej)

tak więc historia ostatniego miesiąca z kawałkiem weryfikuje team odpowiedzialny za ostatniego patcha jako partaczy - zarówno w kodowaniu jak i "zmysle taktycznym"

neuro napisał(a):
btw trzy ostatnie "fakty" to dalej tylko obserwacje na podstawie gry jednego czlowieka na jednym serwerze. nie jestes w stanie stwierdzic empirycznie (wtedy to jest fakt, young padawan) jak czesto i na jakich mapach wystepuje lock oraz jak czesto jeepy sa uzywane w sposob niegodny rozsadnego czlowieka. podejrzewam, ze jest to nawet poza zasiegiem EA, mimo potegi tej firmy.

you must learn more, young padawan:

faktem jest, ze kol. Kolec zaobserwowal locka na serwerze Aster o godzinie 19.52 na mapie Operation Cleansweep.

faktem jest, ze istnieje patch 1.3 i ze wiekszosc serwerow BF2 stoi na tym patchu.

do you know what the fact is, young padawan?


może robisz te wycieczki słowne wzgledem mnie subtelniej niż te Lailonn'a w twoją stronę - jakkolwiek to nadal jest próba wyśmiania/obrażenia rozmówcy
kali kraść krowę - dobrze, kalemu ukraść krowę - źlę ?


nieszarżuj mi tu z empirycznymi badaniami bo dzielisz włos na 64 części
może na innych działa zatykanie ust poprzez negację wartości obserwacji jednostki - ale nie namnie i nie na tym forum

grywam na więcej niż jednym serverze (na wszystkich się dzieje to samo - pozatym niewiem czemu na innych ma być inaczej skoro na jednym jest tak - servery różnią się jedynie poziomem stale odwiedzających ich graczy, a to na jak elitarnym servie się jest czuć z miejsca)
to że tak właśnie wygląda teraz gra potwierdza szereg osób które dodatkowo też nie ograniczają się tylko do astera i gamesnet'a

rozmowa z tobą wygląda mniej więcej tak
-to i tamto jest złe, błędem było wprowadzać te zmiany
-skąd wiesz że złe ? kto ci tak powiedział ? czymże jest istota zła ? bzdurki gadasz młody padawania, zaprawde powiadam ci electronic arts to wielka i wspaniała firma, jedynie oni mają prawo mówić co jest dobre a co złe - bo mają miliony dolarów na badania, na empiryczne zbadanie jak wygląda gra na wszystkich serverac w dowolnej konfiguracji graczy.... pomódlmy się do nich....


neuro napisał(a):
jesli freeplayowcy ukrecili na siebie bicz, who cares? ich wola, ich decyzja, oni za to placa. btw jesli gra sie caly czas na Gamesnecie i Asterze, to sie ma wypaczona optyke. ja gralem duzo wczoraj i dzisiaj i bylo bardzo fajnie - ale byly to brytyjskie serwery. fajny ten BF2, kupie se dodatek.

EA została dobitnie ostrzeżeona o tym jakie zmiany wywoła usunięcie SH&SJ oraz dodatnie zrzutu jeepów (patrz wyżej) - wdepnięcię w gówno potym gdy koś ci krzyknął "uważaj gówno!" świadczy o dwóch potencjalnych rzeczach:
1) pierdołowatości umysłowej
2) totalnym zlewaniu tego co z tego wyniknie




neuro napisał(a):
wyczuwam w Twojej wypowiedzi ton antykorporacyjny. powiedz mi, w co bedziesz grac, jak te evil korporacje upadna? komu zawdzieczasz wszystkie dobre chwile z grami? Techlandowi, sp. z o. o. Poland? :D
mozesz nie lubic polityki korporacji, ale jestes jej beneficjentem. pozbadz sie zludzen.

wczuwasz ton antykorporacyjny bo wypowiadam się negatywnie o korporacji - exactly! keep up the good work Dr. Watson




neuro napisał(a):
zlozeczenie na EA i na DICE i wyzywanie ich od najgorszych jest obrazaniem ludzi dzieki ktorym to forum w ogole istnieje, dzieki ktorym nawiazaliscie wspaniale znajomosci i dzieki ktorym spedziliscie kupe fajnej zabawy - a mnie taka niewdziecznosc wkurza.

dostali od nas pieniądze - i to ma/powinno im wystarczyć (a jeżeli nie wystarcza to niech się przemianują na Kościół Ektreonicznego Samouwielbienia i zmienią działaność gospodarczą)


kupując ich produkty wspieram EA bez znaczenia jak negatywne mam o nich poglądy - to jest argument który forsujesz od kilku ostatnich stron wątka, a teraz nagle piszerz że wkurza cię, iż źle mówimy o EA pomimo wspierania ich poprzez płacenie im pieniędzy

pytanie brzmi: masz problemy z logiką czy z osobowością ?

_________________
IGN - Khav
Kolec da Pr0fessor


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 maja 2006, 02:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 cze 2005, 13:14
Posty: 1464
Lokalizacja: Zabrze
Kolec, po co tyle piszesz jak i tak wszyscy usna przy połowie :lol:

_________________
"Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby,
kiedy będziesz siedział obok niej i będziesz
wiedział, że ona nigdy nie będzie twoja."

:(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 maja 2006, 08:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lip 2005, 14:41
Posty: 970
neuro to klasyczny przypadek forumowego prowokatora, jakich pelno na forach wp, onet, gazeta, itp.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 maja 2006, 09:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 mar 2004, 14:09
Posty: 1446
Lokalizacja: Warszawa
A moze obie strony juz przestana dyskutowac, bo ta dyskusja do niczego nie doprowadzi.

_________________
ex MON.BF2, ex eXploit, ex PRGK-42


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 maja 2006, 09:50 
Offline

Dołączył(a): 16 maja 2006, 22:11
Posty: 244
Lokalizacja: Zadupie Śląskie
http://*mama zabroniła mi przeklinać*.patrz.pl/ - To jest czlowiek po spuszczeniu mu na glowe hummera, wywaleniu 100 razy do windy , po nieudanych probach SH, oraz czestego lockowania oraz baserapingu :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 maja 2006, 10:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
robal co ty ja czytam nawet najdluzsze posty a w tym przypadku sie niezle usmialem :D Ciezko sie nie zgodzic ;P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 maja 2006, 11:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 wrz 2004, 19:58
Posty: 792
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Czy Szanowni Admini tego forum nie mogli by zbanować neurotycznego neuro aby przez chwilę poczuł jak to jest być olewanym przez "siły wyższe". Myślę, że powodów aby go zbanować jest w kwestii formalnej aż nad to. A może neuro to Grzegorz EA :).

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 maja 2006, 11:08 
Offline

Dołączył(a): 4 wrz 2004, 22:20
Posty: 616
Lokalizacja: Szczecin
groszeka napisał(a):
A może neuro to Grzegorz EA


Bardzo możliwe :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 maja 2006, 12:01 
Offline

Dołączył(a): 31 lip 2005, 10:53
Posty: 178
neuro zamiast naparzac w swoj "ukochany produkt zakupiony od EA, ktory zmienia sie co tydzien" woli zapelniac przestrzen tego forum. Cos go chyba BF2 nie wciagnelo :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 maja 2006, 12:02 
Offline
Moderator forum

Dołączył(a): 8 mar 2004, 01:27
Posty: 1858
Lokalizacja: Łódź
groszeka napisał(a):
Czy Szanowni Admini tego forum nie mogli by zbanować neurotycznego neuro aby przez chwilę poczuł jak to jest być olewanym przez "siły wyższe". Myślę, że powodów aby go zbanować jest w kwestii formalnej aż nad to.


A jakie ?

Nie obrażał, nie uzywał wulgaryzmów, języka nie kaleczył, pisał na temat...

_________________
Battlestations Midway - moja nowa pasja :)

Podpis nieczytelny...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 787 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 53  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL