Teraz jest 1 paź 2024, 09:11

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 787 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 53  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 28 maja 2006, 19:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 paź 2005, 14:31
Posty: 612
Lokalizacja: Łódź
A mnie ta gra nadal ciągnie. Bo ja nadla ją lubie jak pisalem wyżej. Bo to IMHO jest nadal najlepszy shooter on-line. Ale to nie znaczy, że nie może mi się nie podobać co te fajfusy z nią robią. Od patcha likwidującego Bunny Hopping gra jest coraz gorsza.

Pozdr.
Yamsza

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 maja 2006, 19:08 
Offline

Dołączył(a): 24 cze 2005, 18:26
Posty: 154
Yamsza napisał(a):
SJ był dobry i pokaż mi miejsce neuro gdzie ktoś na nieo narzekał. To bęzi IMO twój jedyny sensowny argument.


mi sie nie podobal, nie podobal sie moim kolegom, a takze jak ktos madry napisal na forum totalbf2.com: Those who CRY the loudest get the most attention. I have no problems with it. IMO, if you don't like that the ability to squad hop at will has been removed, adapt. It's a game.

ale to nie przesadza jeszcze o niczym.

poza tym, nie znam nikogo, kto chcialby zakazania SJ. ale dziekuje EA, ze to zrobila - musieli miec naprawde dobre badania rynku, skoro sie na to zdecydowali, mimo tak ogromnego oporu czesci graczy.

no ale teraz i tak wszyscy graja na 1.3, mimo, ze maja wolnosc wyboru co postawienia wersji serwera, grania w mody lub tez nie grania w ogole.

to przesadza o tym, ze jednak mieli racje.

pzdr
neuro

PS od poniedzialku koniec z odpisywaniem na wszystkie posty, za duzo was:(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 maja 2006, 19:11 
Offline

Dołączył(a): 24 cze 2005, 18:26
Posty: 154
Yamsza napisał(a):
A mnie ta gra nadal ciągnie. Bo ja nadla ją lubie jak pisalem wyżej. Bo to IMHO jest nadal najlepszy shooter on-line. Ale to nie znaczy, że nie może mi się nie podobać co te fajfusy z nią robią. Od patcha likwidującego Bunny Hopping gra jest coraz gorsza.



o! to jest juz solidny argument. i teraz, jesli faktycznie wiekszosc uwaza tak samo jak Ty (i ja, jeepy sucks), to w nastepnym patchu zrobia cos sensownego z tym (tak samo jak wyeliminowali bzdurne skakanie z GL czy rzucanie C4).

argument solidny, bo po co EA ma robic patche, dla kolesi, ktorzy nie lubia gry i nie kupuja dodatkow?


pzdr
neuro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 maja 2006, 19:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 paź 2005, 14:31
Posty: 612
Lokalizacja: Łódź
<<Post usunięty ze względu na klona pod spodem>>

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 28 maja 2006, 19:17 przez Yamsza, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 maja 2006, 19:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 paź 2005, 14:31
Posty: 612
Lokalizacja: Łódź
A ja ci zadam pytanie: Grałeś kiedyś w klanie, albo słuchałeś rad znajomego grającego w takim?

Dopuki nie zaczniesz używać SJ to będzie ci to przeszkadzało. Zagrałem 2 (słownie: DWA) mecze (nie w klanie) używając Sj ktorego mi kolega poradził. Po tej grze życia sobie bez niego nie wyobrażam.

Po za tym nie brakuje mi SJ jako takiego. Raczej bardziej mi brakuje tego dreszczyku emocji jaki rodził się podczas wymiany ognia z pojedyńczym przeciwnikiem. Wiedziałem, że z niego może nagle się pojawić 5 i to powodowało przyspieszone reakcje i celniejsze strzelanie. Bo przecierz zaraz mogę zdechnąć...

Pozdr.
Yamsza

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 maja 2006, 19:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Cytuj:
poza tym, nie znam nikogo, kto chcialby zakazania SJ. ale dziekuje EA, ze to zrobila - musieli miec naprawde dobre badania rynku, skoro sie na to zdecydowali, mimo tak ogromnego oporu czesci graczy.


Ponownie poprosze o dane. Badania robi sie w 2 sposoby. Albo przeprowadzajac ankiety albo sledzac opinie klientow. Sledze na prawde wiele stron/for na calym swiecie i NIGDZIE nie bylo ankiety na temat SJ. Nigdzie tez nie bylo negatywnych komentarzy o tym bowiem 70% "szarakow" nie ma pojecia co to i jak to dzialalo. Moze ludzie od PR sie tym zajmowali? Sprawdzmy...Grzegorz z EA Polska nie pojawil sie ani razu na forum(przynajmniej oficjalnie) od BFCON. Nie zechcial rowniez odpowiedziec na moj wywiad dotyczacy m.in. nadchodzacych(wtedy) zmian. WTF? Znow pominales chyba moj post o next genach...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 maja 2006, 19:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lip 2005, 18:55
Posty: 368
Lokalizacja: Chorzów
Cytuj:
no ale teraz i tak wszyscy graja na 1.3, mimo, ze maja wolnosc wyboru co postawienia wersji serwera, grania w mody lub tez nie grania w ogole.



pomyśl zanim coś napiszesz.... może grają ale na pewno nie wszyscy i na pewno nie tylko w samego BF'a bo i mody niektóre nie narzekają na brak graczy

_________________
Obrazek
DnbRadio.com - Serving heavy doses of pure dark basslines.
http://www.mikosz.info/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 maja 2006, 19:44 
Offline

Dołączył(a): 24 cze 2005, 18:26
Posty: 154
Lailonn napisał(a):
Cytuj:
poza tym, nie znam nikogo, kto chcialby zakazania SJ. ale dziekuje EA, ze to zrobila - musieli miec naprawde dobre badania rynku, skoro sie na to zdecydowali, mimo tak ogromnego oporu czesci graczy.


Ponownie poprosze o dane. Badania robi sie w 2 sposoby. Albo przeprowadzajac ankiety albo sledzac opinie klientow. Sledze na prawde wiele stron/for na calym swiecie i NIGDZIE nie bylo ankiety na temat SJ. Nigdzie tez nie bylo negatywnych komentarzy o tym bowiem 70% "szarakow" nie ma pojecia co to i jak to dzialalo. Moze ludzie od PR sie tym zajmowali? Sprawdzmy...Grzegorz z EA Polska nie pojawil sie ani razu na forum(przynajmniej oficjalnie) od BFCON. Nie zechcial rowniez odpowiedziec na moj wywiad dotyczacy m.in. nadchodzacych(wtedy) zmian. WTF? Znow pominales chyba moj post o next genach...


bo post o nextgenach nic nie wnosi, oprocz tego, ze rynek gier komputerowych wyczekuje na nextgeny... a jestem juz zmeczony :D.

przypominam zainteresowanym, ze dyskutujemy nie o tym, czy najnowszy patch jest zly czy dobry, tylko o tym, czy EA dba o swoich klientow i czy EA wie, co dla klientow jest dobre oraz czy zlikidowanie SJ bylo przez klientow pozadane. ja twierdze: 3x tak, z zastrzezniem, ze jest tak dopoty, dopoki bedziemy dawac EA szmal - co nie chyba nikogo nie dziwi, bo altruistow w USA ze swieca w reku szukac.

badania sa rozne, w takim przypadku jak gameplay najczesciej robi sie badania jakosciowe (wywiady poglebione, focusy) na reprezentatywnej grupie klientow oraz po czesci na grupie potencjalnych klientow. podejrzewam, ze w przypadku BF2 wyglada to tak, ze bada sie (proporcjonalnie) 15 noobow, 2 FPP casual gamers, 3 klanowcow, pewnie z 1/10 admina. bada=rozmawia z nimi, o tym co jest fajne, co zle, co trzeba zmienic, co dodac. tak jak z paniami od proszku do prania w TV, siedza przy stole, jedza ciasteczka.

aha, nie zadaje sie pytan typu: "czy SJ jest zly, bo beda locki i a jak ktos nie ma skilla to wypad, nooby to leszcze", tylko "czy funkcja skladow spelnia swoja role, jakie zmiany chcialby pan/pani wprowadzic? czy proponowane przez nas rozwiazanie ma sens?"

czytanie wszelkiego rodzajow forum jest zupelnie niereprezentatywne - przedstawiaja one opinie tylko najbardziej hardcorowych graczy, ktorzy sa niezwykle lojalni wobec produktu, a takze maja wobec niego emocjonalny stosunek - a wiec i zafalszowany obraz calosci produktu. (najbardziej widac to bylo, gdy wprowadzono cartylerie, a ktos napisal "taaa! EA to dziady, zgapili od QW, oni pierwsi wymyslili zrzuty!" no super, ale nikt nie krytykuje nieistniejacego jeszcze, a wiec potencjalne idealnego, QW za zrzucanie pojazdow!!).

EA to gigant. EA robi gry dla mas, dla amerykanskich 30-latkow bez wyksztalcenia, zjaranych od rana do wieczora, w przypadku BF2 ogromnej rzeszy kolesi po podstawowym przeszkoleniu wojskowym (najslabsza edukacja). oni naprawde nie beda sie zastanawiac nad skutkiem latajacych jeepow. jak napisal Cubituss "spadajace jeepy? jak w Karbali? kewl! kupie dodatek!". i wiesz Lailonn, ICH jest wiecej. pewnie z polowa tych 1.200.000 sprzedanych kopii. kolesi jak Ty jest garstka. takich jak ja tez garska, ale nieco wieksza. najwiecej jest noobow grajacych w BF2 ze dwa razy tygodniu - i to dla nich sie robi patche, bo ich jest najlatwiej stracic dla innych tytulow. takich jak Ty nawet patch 1.3 nie sploszy - grasz i grasz i grac bedziesz.


pzdr
neuro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 maja 2006, 19:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lis 2005, 17:13
Posty: 649
Omg, Ea sax i tyle. Jak mozna zmieniac niemal co patcha rozgrywke, glowne elementy gry? Nie za to zaplacilismy :?
Do tego patche ktore z zalozenia powinyn eliminowac bugi zawarte w grze nie robia tego w ogole tylko zmieniaja sposob gry.
Np. taki hitman: blood money.
Wyszedl nie dawno patch ktory poprawil plynnosc w grze i problemy z dzwiekiem. To jest wlasnie patch .

Patche maja poprawiac a nie zmieniac .

_________________
A64 2.4 Ghz | 4x512 MB 400 mhz |Galaxy GF7600GS 256 mb 1.2ns 620/1700 |
Nick w grze: X--=Sgt.Lynx=--X (albo jakos tak...)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 maja 2006, 20:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 wrz 2004, 19:58
Posty: 792
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Widzę, że przez Lailona neuro zainteresowałeś się marketingiem :D
Proponuję jeszcze od siebie wizyte u psychiatry, może jest jakiś ładny tytuł dla twojej dziwnej przypadłości. Ja już kończę zaglądanie do dego tematu bo bolą mnie oczy i głowa. Neuro jesteś uparty jak osioł ale tak samo jest z Lailonem - tylko, że Lailona jest więcej :D
Jako, że jest to epilog z mojej strony to chciałbym powiedzieć jeszcze tylko że bardzo ale to bardzo jest mi żal, że neuro wystepuje w spudnicy.
Dwa słowa do ojca prowadzącego /to do neuro/ "......." - i tak by wycieli a ci którzy wiedzą jakie były to słowa to wiedzą. Pa.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 maja 2006, 20:32 
Offline

Dołączył(a): 24 cze 2005, 18:26
Posty: 154
groszeka napisał(a):
Widzę, że przez Lailona neuro zainteresowałeś się marketingiem :D
Proponuję jeszcze od siebie wizyte u psychiatry, może jest jakiś ładny tytuł dla twojej dziwnej przypadłości. Ja już kończę zaglądanie do dego tematu bo bolą mnie oczy i głowa. Neuro jesteś uparty jak osioł ale tak samo jest z Lailonem - tylko, że Lailona jest więcej :D
Jako, że jest to epilog z mojej strony to chciałbym powiedzieć jeszcze tylko że bardzo ale to bardzo jest mi żal, że neuro wystepuje w spudnicy.
Dwa słowa do ojca prowadzącego /to do neuro/ "......." - i tak by wycieli a ci którzy wiedzą jakie były to słowa to wiedzą. Pa.


spodnica przez 'o' kreskowane, mistrzu. i ciesze sie, ze w koncu przedstawiles nam swoj najmocniejszy argument.


pzdr
neuro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 maja 2006, 20:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 wrz 2004, 12:47
Posty: 551
neuro napisał(a):
mi sie nie podobal, nie podobal sie moim kolegom



no nie dziwie się, że całemu ETCS się nie podobał :twisted:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 maja 2006, 20:36 
Offline

Dołączył(a): 24 cze 2005, 18:26
Posty: 154
marteen napisał(a):
neuro napisał(a):
mi sie nie podobal, nie podobal sie moim kolegom



no nie dziwie się, że całemu ETCS się nie podobał :twisted:


brawo! w koncu jakis madry zajrzal do archiwum :D. gratuluje!


pzdr
neuro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 maja 2006, 20:46 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, 18:16
Posty: 3389
Lokalizacja: Kraków
Lailonn napisał(a):
Cytuj:
poza tym, nie znam nikogo, kto chcialby zakazania SJ. ale dziekuje EA, ze to zrobila - musieli miec naprawde dobre badania rynku, skoro sie na to zdecydowali, mimo tak ogromnego oporu czesci graczy.


Ponownie poprosze o dane. Badania robi sie w 2 sposoby. Albo przeprowadzajac ankiety albo sledzac opinie klientow. Sledze na prawde wiele stron/for na calym swiecie i NIGDZIE nie bylo ankiety na temat SJ.


Jeżeli się na tym znasz, to doskonale wiesz że śledzenie opini klientów wyrażane w sposób wolny nie ma pokrycia z danymi zbieranymi w ankietach. Grupy niezadowolone i mające lepszą pozycje do prowadzenia nacisków zwykle są jedynymi widocznymi. Jeżeli by przyjąć punkt widzenia większości na forum, to również trzeba by się było zgodzić iż rozsądne jest przyjęcie emerytur pomostowych w górnictwie, mimo że nie uważa tak 80 procent społeczeństwa. Bo przecież opieramy się opini górników. No i na tym że w przeciwieństwie do normalnego człoweika są w stanie organizować bojówki i zaatakować sejm. Get real panowie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 maja 2006, 20:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Cytuj:
bo post o nextgenach nic nie wnosi, oprocz tego, ze rynek gier komputerowych wyczekuje na nextgeny... a jestem juz zmeczony Very Happy.


Nie wnosi nic i sie meczysz? To TY napisals o nextgenach. Przypomne:

Napisales, ze EA wie co robi bo w koncu tyle zarabia
Ja napisalem, ze w 2005 roku jako jedyni starcili i to duzo
Ty napisales, ze to przez next geny i wynik dotyczy calej branzy(czemu wyniki finansowe jakie podalem zaprzeczaja)
Ja spytalem jakiegos to next gena w 2005 roku wydalo EA

Cytuj:
przypominam zainteresowanym, ze dyskutujemy nie o tym, czy najnowszy patch jest zly czy dobry, tylko o tym, czy EA dba o swoich klientow i czy EA wie, co dla klientow jest dobre oraz czy zlikidowanie SJ bylo przez klientow pozadane. ja twierdze: 3x tak, z zastrzezniem, ze jest tak dopoty, dopoki bedziemy dawac EA szmal - co nie chyba nikogo nie dziwi, bo altruistow w USA ze swieca w reku szukac
.

Nie widzisz zaleznosci miedzy tymi sprawami? Jesli klienci uznja patch za ZLY to nie mozna mowic o dbaniu o klienta. Jesli jedynie ja moge przedstawic dane na temat SJ i to dane potwierdzajace moje stanowisko to nie mozna mowic o pozadaniu przez klientow usuniecia SJ.

Cytuj:
badania sa rozne, w takim przypadku jak gameplay najczesciej robi sie badania jakosciowe (wywiady poglebione, focusy) na reprezentatywnej grupie klientow oraz po czesci na grupie potencjalnych klientow.


Masz racje. Dlatego w przypadku gdy chdozi o tak bardzo komercyjny produkt wszelkie badania bylyby widoczne. Swego czasu byla ankieta tylko, ze jej pytania dotyczyly wieku, ilosci kupowanych rocznie gier oraz rodzajow geir jakie kupujemy. oczywiscie wzialem udzial.

Cytuj:
czytanie wszelkiego rodzajow forum jest zupelnie niereprezentatywne - przedstawiaja one opinie tylko najbardziej hardcorowych graczy, ktorzy sa niezwykle lojalni wobec produktu, a takze maja wobec niego emocjonalny stosunek - a wiec i zafalszowany


LOL! Dopiero co mowisz, ze to wlasnie szara masa klientow decyduje a teraz nagle, ze fora czyli miejsca gdzie ow masa sie spotyka i dyskutuje sa niereprezentatywne!?! Co wiecej powodem ma byc lojalnosc osob na tych forach???!!? Czy nie widzisz, ze bredzisz?

Cytuj:
kolesi jak Ty jest garstka. takich jak ja tez garska, ale nieco wieksza.


ja na swoja garstke podalem statystyki. Ty nie. Dlaczego wiec moisz, ze takich jak ty jest wiecej? :}


Ostatnio edytowano 28 maja 2006, 21:05 przez Lailonn, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 787 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 53  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL