Teraz jest 1 paź 2024, 06:23

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 787 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 53  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 29 maja 2006, 00:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
neuro tych "lurkerow" nei ma coraz wiecej. Wciaz mozna liczyc "was" na palcach. Ja przyznalem ci racje jesli chdozi o "moga, maja prawo bo to kapitalizm" ale na zmiane pogladow nie licz.

W czasie WWII niemcy "mogli i mieli prawo gnebic żydów"(np) a mimo to byli tacy, ktorzy zachowywali sie "po ludzku". Moze ostre porownanie ale chyba trafne. Móc to nie znaczy robic.

ps. xmac pisze identycznym stylem jak ty. BA czesc zdan nawet sie powtarza np "ba, bede was popierac, ale pod warunkiem, ze bedziecie to robic z glowa." Albo wiec jest wiecej niz 1 osoba o takich pogladach i stylu bycia albo sa klony czy cos takiego ;] Przecietny user internetu moze bawic sie Ip dzieki roznym serwererom i uslugom. Wiec nie zachecaj do sprawdzania ip bo wyglada to dziwnie a i tak malo kto w takie testy uwierzy :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 maja 2006, 00:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 wrz 2005, 16:26
Posty: 1207
Lokalizacja: Warszawa
taaa....
Cochise już nam wyłożył conieco na ten temat :mrgreen:

_________________
IGN - Khav
Kolec da Pr0fessor


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 maja 2006, 00:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 maja 2006, 15:01
Posty: 17
xmac napisał(a):
pamietajcie, ze jestescie w mniejszosci (nie jestescie pempkiem swiata) i ze to, co wg was jest sluszne dla wiekszosci takie nie musi byc

Lol nie wiem skąd u ciebie i Neuro to przekonanie, że reprezentujecie większość. Nie jesteście przecież pępkiem świata (chyba ?) i to, co wg was jest słuszne dla większości nie musi być
8)
xmac napisał(a):
imho neuro ma racje, bo dla wiekszosci graczy zmiany wprowadzane przez EA nie maja wiekszego znaczenia, a wielu bedzie sie cieszyc, ze moze z budynku strzelac z jeep-a. poza tym nie da sie zadowolic wszystkich
jesli uzywacie argumentow, ze jest n petycji o to, zeby EA czegos w patchu nie wprowadzala, a odwrotnych jest mniej, albo wcale, to wcale nie oznacza to, ze ci, ktorzy tworza i podpisuja petycje sa w wiekszosci. wiele osob po prostu ma to gleboko w powazaniu, bo nie maja pojecia jak zmiany wplyna na ich gre i pewnie specjalnie im to nie bedzie przeszkadzac

Masz zapewne racje, tylko dlaczego niszczyć zabawę "mniejszości" której te zmiany przeszkadzają.
xmac napisał(a):
za decyzjami EA stoja zapewne tegie glowy, ktore doskonale wiedza, jaki wplyw bedzie miala konkretna decyzja. oczywiscie nie ma ludzi nieomylnych i zdarzaja sie wpadki, ale to jeszcze o niczym nie swiadczy, jesli ludzie kupuja gry, ciesza sie nimi...

hm..... jak na razie to tym "tęgim głową" wpadki zdarzają sie zastanawiająco często. Każdy patch to nowe błędy, przeglądarka serwerów była już zmieniana tyle razy że szkoda gadać. Wiec wybacz, ale ja nie wierze w to,że oni tak do końca wiedzą co robią.
xmac napisał(a):
jak nie podoba mi sie gra (bo na przyklad przegrywam), to moge sobie zmienic serwer na inny, wybrac inna mape, zainstalowac moda... wybor jest spory

Wybór to miałeś ty przed wydaniem patcha 1.3. Jak ci sie nie podobał SJ klanowców to mogłeś bez problemu zmienić serwer na taki gdzie grały bezklanowe "nooby". Niestety teraz ja nie mam takiej możliwości, bo prawie wszystkie serwery rankingowe stoją na 1.3 i czy mi sie to podoba czy nie musze grać na tym patchu.
xmac napisał(a):
znalezliscie sobie w osobie neuro i teraz mojej miejsce ujscia swoich frustracji zwiazanych z bezsilnoscia protestow

No nie ma to jak rzeczowy argument. Grrr... narasta moja frustracja (trafiłeś w mój czuły punkt. Tylko ty tak potrafisz mistrzu dyskusji na wysokim poziomie).
Pozdro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 maja 2006, 01:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2006, 10:28
Posty: 1190
Lokalizacja: Warszawa
Cytuj:
za decyzjami EA stoja zapewne tegie glowy, ktore doskonale wiedza, jaki wplyw bedzie miala konkretna decyzja.


na BFCON06 byl CEO DICE (chyba) i dluugo opowiadal o bf'ach ale jak zostal zapytany o najnowszego patcha i sposoby uzycia jeepk'ow to chyba byl zaskoczony min zrzutami na heli i inne elementy :D

_________________
Don't fear the reaper :]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 maja 2006, 01:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 wrz 2005, 16:26
Posty: 1207
Lokalizacja: Warszawa
SNAKE'83 napisał(a):
Cytuj:
za decyzjami EA stoja zapewne tegie glowy, ktore doskonale wiedza, jaki wplyw bedzie miala konkretna decyzja.


na BFCON06 byl CEO DICE (chyba) i dluugo opowiadal o bf'ach ale jak zostal zapytany o najnowszego patcha i sposoby uzycia jeepk'ow to chyba byl zaskoczony min zrzutami na heli i inne elementy :D


to dowodzi tego jaki zdolny z niego aktor - bo zdziwienie musiało być udawane, niemożliwym jest przecież aby taka tęga głowa, w którą wierzy jeden nasz forumowicz, dała się w tak przemyslanej kwesti zaskoczyć (miliony dolarów, badania empiryczne itp.)
:lol:

_________________
IGN - Khav
Kolec da Pr0fessor


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 maja 2006, 01:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 maja 2006, 15:01
Posty: 17
Hynol napisał(a):
Jeżeli się na tym znasz, to doskonale wiesz że śledzenie opini klientów wyrażane w sposób wolny nie ma pokrycia z danymi zbieranymi w ankietach. Grupy niezadowolone i mające lepszą pozycje do prowadzenia nacisków zwykle są jedynymi widocznymi. Jeżeli by przyjąć punkt widzenia większości na forum, to również trzeba by się było zgodzić iż rozsądne jest przyjęcie emerytur pomostowych w górnictwie, mimo że nie uważa tak 80 procent społeczeństwa. Bo przecież opieramy się opini górników. No i na tym że w przeciwieństwie do normalnego człoweika są w stanie organizować bojówki i zaatakować sejm. Get real panowie.

Trochę nie trafiłeś z tym przykładem. My gracze (zajmujemy się grą) wypowiadamy się na tym forum na temat gry. Jesteśmy "specjalistami" w tej dziedzinie (gameplay) i można uznać że nasza opinia w większości przypadków będzie słuszna. Gdyby przywołani przez ciebie górnicy wypowiadali się na swoim forum na temat np. użytkowania jakiś tam maszyn górniczych, to ich opinie uznałbym za najlepszą (są specjalistami w tej dziedzinie). W twoim przykładzie natomiast górnicy zabierają głos w temacie ekonomi, na której zapewne się nie znają (przynajmniej nie tak jak ekonomiści, na których to opinie zadałbym się w tym przypadku). Na tym forum my gracze nie wyrażamy opinii na temat ekonomi, polityki czy sportu, tylko na temat gry BF2 ,czyli tego na czym się najlepiej znamy (jeśli chodzi o system rozgrywki, to nawet lepiej niż twórcy gry czyli EA ). Prosta zasada, jeśli szukasz opinii na dany temat skieruj się do ludzi którzy się na tym najlepiej znają - dla bf2 będą to gracze (górnictwo - górnicy , ekonomia - ekonomiści itd.)

Pozdro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 maja 2006, 04:17 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, 18:16
Posty: 3389
Lokalizacja: Kraków
Błąd. Gameplay robi się nie pod pro tylko pod przeciętnego użytkownika. Żeby mógł gre opanować, skończyć, pocieszyć się. Rozwijając naszą analogie i twój wkład w nią, można powiedzieć że górnicy, znając się na maszynach górniczych wyrażają opinie o modelu przystosowanym do pracy w domu :). Ich opinia będzie nieadekwatna, ponieważ ich wiedza i przyzwyczajenia nie przystają do możliwości przeciętnego użytkownika.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 maja 2006, 08:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 maja 2006, 15:01
Posty: 17
Hynol napisał(a):
Błąd. Gameplay robi się nie pod pro tylko pod przeciętnego użytkownika. Żeby mógł gre opanować, skończyć, pocieszyć się. Rozwijając naszą analogie i twój wkład w nią, można powiedzieć że górnicy, znając się na maszynach górniczych wyrażają opinie o modelu przystosowanym do pracy w domu :). Ich opinia będzie nieadekwatna, ponieważ ich wiedza i przyzwyczajenia nie przystają do możliwości przeciętnego użytkownika.

OK. 8) Z takim przykładem mogę się zgodzić. Chodziło mi po prostu o to, że twój poprzedni "ekonomiczno - górniczy" post zbytnio odbiegał od naszej sytuacji. Graj jest robiona pod przeciętniaków, jednak ja dalej będę się upierał, że o grze największą wiedze mają tak zwani "Pro". To oni, dzięki swojemu doświadczeniu, mogą przewidzieć jak zmiany wpłyną na rozgrywkę.
To oni pisali jeszcze przed wyjściem patcha , że na FFA będzie więcej locków (a tego chyba nikt nie lubi).
Zwykli gracze mogą wskazywać, co im się w grze nie podoba, jednak po opinie jak te zmiany wpłyną na rozgrywkę EA powinna się zwracać do "pro" . Wracając do górników, oni oprócz tego, że są zawodowcami są także zwykłymi ludźmi (tak jak pro którzy są lub byli graczami FFA) . Połączenie tego faktu z ich wiedzą sprawia, że będą oni także dobrymi doradcami w sprawie maszyn górniczych domowego zastosowania :D (Wiedzą które z funkcji maszyn przydadzą się w domu).
Pozdro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 maja 2006, 09:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 maja 2006, 21:52
Posty: 24
Lokalizacja: Poznań
jesli myslicie, ze CEO powinien wiedziec co bedzie w nowym patchu, to sie grubo mylicie. korporacje funkcjonuja zupelnie inaczej niz wizja, jaka malujecie. tegie glowy, o ktorych pisalem to osoby, ktore opracowuja strategie dot. rozwoju gry, wprowadzania nowych tytulow. pozniej sa szefowie produktow, managerowie i programisci... w koncu dzieki nim powstal bf2, w ktorego teraz gracie, wiec o co chodzi? moze jak popracujecie troche w korporacjach, to zobaczycie, jak funkcjonuja i chociaz troche zrozumiecie, jak mozna z nimi walczyc
jesli nie ma sensownej konkurencji, to po co sie starac, jesli nowym tytulem mozna odzyskac 'straconych' klientow
wieczorem ciag dalszy... ;_)

_________________
pr0 noob ;_)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 maja 2006, 09:51 
Offline

Dołączył(a): 25 lis 2005, 00:40
Posty: 16
Dzieki za skasowanie moich postów w tym topiku - świadczy to o tym ze wyraziłem sie dobitnie w niniejszym temacie i wyraziście, tak jak dobitne i wyraziste mam odczucia w kierunku panów z EA, zwolenników ich "mózgolskiej" działalnosci i klakierów im przyklaskujacych.
Podziwiam wrazliwość moderatora tego forum - miło mi ze moje wypowiedzi nie były dla Szanownego Pana obojetne - łechce to mocno moje ego :lol: szkoda, że jednoczesnie zabrakło Panu klasy zeby choć słowo wyjasnienia napisać na moja skrzynke - ale coz swymi czynami swiadzczymy o sobie samych.
pozdro dla cenzury w wydaniu "ja tu rządze i *#$..."
zapraszam na stronke:
http://www.bf2-bday.org/index2.html

_________________
...pan pułkownik mówi, ze jest ku**a żołnierzem a nie komediantem... (cytat z killerów 2-ch)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 maja 2006, 10:27 
Offline
Moderator forum

Dołączył(a): 8 mar 2004, 01:27
Posty: 1858
Lokalizacja: Łódź
Wali mnie treść Twoich wypowiedzi, więc nie pochlebiaj sobie. Jestem uczulony na łamanie regulaminu i tam poszukaj odpowiedzi dlaczego posty zniknęly. Po wcześniejszym ostrzeżeniu zresztą. No i nie tylko twoje. Myślę ze poleciało juz ze trzy strony postów w tym temacie, no ale skoro uparcie macie regulamin gdzies...

_________________
Battlestations Midway - moja nowa pasja :)

Podpis nieczytelny...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 maja 2006, 10:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 kwi 2004, 10:20
Posty: 96
Lokalizacja: Bydgoszcz
By troszkę pomieszać w statystykach wtrącę swoje trzy grosze. Jak najbardziej popieram pomysł zlikwidowania Squad Jumpingu i cieszę się wprowadzonych zmian. Osobiście od BF2 oczekuję dobrej zabawy, powtarzam jeszcze raz dobrej zabawy i w miarę rzeczywistego odwzorowania pola walki.
Od jakiegoś czasu obserwuje scenę i stwierdzam jedno, za mało w Battlefield-ie 2 tego do czego został stworzony – dobrej zabawy. Klany zajęły się komercją, - sponsorzy i nagrody – to jest wyznacznikiem ich działalności. Zainwestowaliście zbyt dużo czasu w przystosowanie się do gry i wszelkie zmiany wymagają od Was inwestowania (czasu) w ponowne dopasowanie się do realiów tej gry. Dlaczego nie walczycie o to by pojazdy nie psuły się na nierównościach terenu, by umożliwiono wychylanie się za węgła. O to by gra stała się bardziej rzeczywista. Wracając do SJ to EA nie zlikwidowała Wam przecież możliwości zmiany składu. Nadal istnieje możliwość zmiany składu gdy „żyjesz”. Na „klanówce” możecie przecież używając TS-a poinformować swoich kumpli że wybieracie się w rekonesans na tyły wroga. Reszta przeskakuje do jego zespołu, popełniacie „harakiri” i po kłopocie. Da się. Dla chcącego nic trudnego. Moim zdaniem skromnym zdaniem drużynę powinno wybierać się tylko raz, na początku rozgrywki. Osobiście wprowadziłbym obowiązek wybierania członkowstwa w drużynie, zalogowałeś się na serwer, przed rozpoczęciem gry, wybierasz drużynę. Do końca gry nie możesz jej zmienić. Warto byłoby również przyznawać punkty za wykonanie rozkazu SL-a. Zmusiłoby to „nobby” do współpracy z Squad Leader-em. W zespołowa grę zostaliby zaangażowani wszyscy.
W gruncie rzeczy o wiele lepiej wychodzi mi zarządzanie serwerami niż granie na nich. Osobiście moją skromną osobę traktuję jako „nooba”, grającą w BF2 tylko dla przyjemności. Możecie się ze mną nie zgodzić, ale twierdzę że EA wydało Battlefield-a 2 z myślą o osobach takich jak ja a nie Lailonn. I w duchu tej decyzji, wydawane do BF2 patche mają taką a nie inną postać.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie stojących po jednej jak i po drugiej stronie barykady.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 maja 2006, 11:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2005, 11:54
Posty: 653
Lokalizacja: metropolia szczecińska
Patton napisał(a):
By troszkę pomieszać w statystykach wtrącę swoje trzy grosze. Jak najbardziej popieram pomysł zlikwidowania Squad Jumpingu i cieszę się wprowadzonych zmian. Osobiście od BF2 oczekuję dobrej zabawy, powtarzam jeszcze raz dobrej zabawy i w miarę rzeczywistego odwzorowania pola walki.
Od jakiegoś czasu obserwuje scenę i stwierdzam jedno, za mało w Battlefield-ie 2 tego do czego został stworzony – dobrej zabawy. Klany zajęły się komercją, - sponsorzy i nagrody – to jest wyznacznikiem ich działalności. Zainwestowaliście zbyt dużo czasu w przystosowanie się do gry i wszelkie zmiany wymagają od Was inwestowania (czasu) w ponowne dopasowanie się do realiów tej gry. Dlaczego nie walczycie o to by pojazdy nie psuły się na nierównościach terenu, by umożliwiono wychylanie się za węgła. O to by gra stała się bardziej rzeczywista. Wracając do SJ to EA nie zlikwidowała Wam przecież możliwości zmiany składu. Nadal istnieje możliwość zmiany składu gdy „żyjesz”. Na „klanówce” możecie przecież używając TS-a poinformować swoich kumpli że wybieracie się w rekonesans na tyły wroga. Reszta przeskakuje do jego zespołu, popełniacie „harakiri” i po kłopocie. Da się. Dla chcącego nic trudnego. Moim zdaniem skromnym zdaniem drużynę powinno wybierać się tylko raz, na początku rozgrywki. Osobiście wprowadziłbym obowiązek wybierania członkowstwa w drużynie, zalogowałeś się na serwer, przed rozpoczęciem gry, wybierasz drużynę. Do końca gry nie możesz jej zmienić. Warto byłoby również przyznawać punkty za wykonanie rozkazu SL-a. Zmusiłoby to „nobby” do współpracy z Squad Leader-em. W zespołowa grę zostaliby zaangażowani wszyscy.
W gruncie rzeczy o wiele lepiej wychodzi mi zarządzanie serwerami niż granie na nich. Osobiście moją skromną osobę traktuję jako „nooba”, grającą w BF2 tylko dla przyjemności. Możecie się ze mną nie zgodzić, ale twierdzę że EA wydało Battlefield-a 2 z myślą o osobach takich jak ja a nie Lailonn. I w duchu tej decyzji, wydawane do BF2 patche mają taką a nie inną postać.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie stojących po jednej jak i po drugiej stronie barykady.



musze cię zmartwić :) ale zdaje się ze mylisz sie w 100% tlumaczyc nie bede bo i tak kazdy wie oco chodzi :P

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa

ale jak to :(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 maja 2006, 11:25 
Offline

Dołączył(a): 18 cze 2003, 15:08
Posty: 1101
dr.Zoidberg[PL] napisał(a):
wpływ patcha 1.3 (traktowanie graczy) zobaczymy na sprzedaży następnych produktów EA (BF2140 itd.).


Jezu kochany, ludzie... bez takich naiwności, błagam... BF 2142 sprzeda się o niebo lepiej od BF2. Musicie przyzwyczaić się do myśli, że Wasze forumowe whiny w tej prawdziwej ;) rzeczywistości nic nie znaczą. Ludzie kupią, będą grali, EA zarobi więcej na nowej części serii. A fakt, że w patchu 1.3 wprowadzono zmiany wkurzające klanowców będzie miał taki sam wpływ na wysokość tych zarobków, jak spadek upraw marchewki w Zimbabwe w 1972 roku.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 maja 2006, 11:31 
Offline

Dołączył(a): 25 lis 2005, 00:40
Posty: 16
EST_PL napisał(a):
Wali mnie treść Twoich wypowiedzi, więc nie pochlebiaj sobie. Jestem uczulony na łamanie regulaminu i tam poszukaj odpowiedzi dlaczego posty zniknęly. Po wcześniejszym ostrzeżeniu zresztą. No i nie tylko twoje. Myślę ze poleciało juz ze trzy strony postów w tym temacie, no ale skoro uparcie macie regulamin gdzies...


"Wali" Cie??? :shock: - co za odpowiedź łał - pewnie jest zgodna z regulaminem bo to Słowa Moderatora... ...oni tak mogą... inni nie... gratuluje postawy masz klase i udowodniłes własnie, że słusznie sprawujesz tutaj władze porządkową... :? to sie nazywa "popis" wirtualnego "alfa male"
hm... i co tu dalej komentować... wszedzie opryskliwe dzieci z kompleksami, chyba, bo nie widze innego tłumaczenia :?
szkoda mi tego "biednego" jak sie okazuje forum - daj mi moze bana - ukoi to Twoje poczucie niedowartosciowania w realu albo co?
pozdro Wielki Mistrzu Ciętej Riposty

_________________
...pan pułkownik mówi, ze jest ku**a żołnierzem a nie komediantem... (cytat z killerów 2-ch)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 787 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 53  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL