Teraz jest 30 wrz 2024, 19:16

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 787 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 27 cze 2006, 09:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 kwi 2005, 21:44
Posty: 1044
Lokalizacja: kraków
a ja mialbym mala prosbe: otoz czy moglibyscie w kilku zdaniach opisac to, co waszym zdaniem ea robi z battlefieldem 2 i czemu to ma sluzyc?
a niektore z tych wypowiedzi zacytowalbym w artykule o polskich dystrybutorach gier.
bo to co ea robi z battlefieldem wydaje mi sie byc dobrym przykladem na olewanie klientow :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 cze 2006, 11:21 
Offline
Moderator forum

Dołączył(a): 8 mar 2004, 01:27
Posty: 1858
Lokalizacja: Łódź
Zrobienie chyba z 10 patchów to dobry przykład na olewanie klientów ? :shock:

przsoi napisał(a):
dopoki mnie nie zbanuja na tym frm bede sial agresywna antyreklame (dla mnie to jest misja a nie marketing) :D


Nie rozumiem. Na tym forum wyrażanie opinii na temat BF2, zarówno pozytywnych jak i negatywnych, jest jak najbardziej dozwolone i nie zauważyłem, by ktokolwiek dostał z tego powodu bana, czy tez usunięto jego posty. Oczywiście pod warunkiem że przy okazji nie łamią one innych pkt regulaminu.

_________________
Battlestations Midway - moja nowa pasja :)

Podpis nieczytelny...


Ostatnio edytowano 27 cze 2006, 11:34 przez EST_PL, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 cze 2006, 11:32 
Offline

Dołączył(a): 3 paź 2004, 21:45
Posty: 13
Lokalizacja: Bytom
hmm tyle ze robiac te 10 patchy panowie z EA ulepszaja swoja gre na swoj sposob olewajac graczy ktorzy pozniej musza znosic ich nowe "postepowe i zwiekszajace grywalnosc" twory. Pewnie to co stworzyli testuja tylko w swoim gronie na lanie pol godziny po skonczeniu pracy, i think;/

_________________
siemka


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 cze 2006, 11:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 maja 2005, 00:07
Posty: 698
Lokalizacja: Z lufy
Błądzić rzecz ludzka. Niestety zasady rynku są nie zmienne i największe rynki dyktują warunki widać rzeszy graczy w stanach i kanadzie interesuje 40 nowych unlocków i 100 nowych odznak a nie to aby gra działała dobrze bez krzaków i nie pozbawiała polskich graczy kasy poprzez nadmierne używanie validolu i innych wynalazków farmacji :)

_________________
Dlaczego?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 cze 2006, 12:28 
Offline

Dołączył(a): 26 cze 2006, 18:54
Posty: 51
Widze ze tutaj tyle samo kontrowersji budza patch jak i w innych grach. Po wielu latach grania w AMericasArmy przeszedlem okolo 10 różnych wersji dodatkowych map itp itd. To normalne ze każdy patch ma coś naprwić / dodać. I prawda też jest taka że nie raz to wszystko okazuje się zuepłnie odwrotne w skutkach. Każdy patch będzie wnosił coś nowego coś poprawiał i tak samo będą się okazywały naszym oczom nowe bugi.
Zdajcie sobie sprawę - w Americas Army przeszlimy nawet zmianę silnika na UT 2004 - zreszta całkiem udaną. Na początku wszyscy psioczyli ale okazało się to dobrym ruchem. Tak samo wydaje mi się jest w BF. Wszyscy wyklinają EA wracajądo domu z pracy / szkoły itp i tak grają dalej ^_^
Współczuję tylko tym którym gra wychodzi do windy :(

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 cze 2006, 12:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 kwi 2005, 21:44
Posty: 1044
Lokalizacja: kraków
[quote="EST_PL"]Zrobienie chyba z 10 patchów to dobry przykład na olewanie klientów ? :shock:[quote]

duzo osob twierdzi ze sa to zmany tylko na gorsze. ale pozytywne opinie tez chetnie uslysze.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 cze 2006, 12:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2004, 17:17
Posty: 988
Lokalizacja: Olsztyn
Marneus[PL] napisał(a):
EST_PL napisał(a):
Zrobienie chyba z 10 patchów to dobry przykład na olewanie klientów ? :shock:
Cytuj:

duzo osob twierdzi ze sa to zmany tylko na gorsze. ale pozytywne opinie tez chetnie uslysze.


Prozno Ci ich tutaj szukac.
Jezeli mowimy o BF2 to gra zrazila juz chyba niemal wszystkich do siebie wielka iloscia bledow, ktore znaczaco wplywaja na gre. Problemy z systemem hitboxow to tylko jeden przyklad z dlugasnej listy dokuczliwych dziur w bf`ie. Przez miniony rok EA wydala pare patchy, normalnie gdy wydawca udowstepnia patch, oznacza to podniesie standtartu gry albo doszlifowanie delikatnych niedociagniec lecz w przypadku Battlefielda dochodze do wnisku ze kazdy patch oprocz deklarowanego poprawienia bledow przynosi garsc nowych, a co gorsze wnosi do gry opcje, ktore znaczaco wplywaja na mozliwosci graczy i psuja rozgrywke.

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 cze 2006, 13:31 
Offline
Moderator forum

Dołączył(a): 8 mar 2004, 01:27
Posty: 1858
Lokalizacja: Łódź
Marneus[PL] napisał(a):
EST_PL napisał(a):
Zrobienie chyba z 10 patchów to dobry przykład na olewanie klientów ? :shock:


duzo osob twierdzi ze sa to zmany tylko na gorsze. ale pozytywne opinie tez chetnie uslysze.


Nie zamierzam ich z siebie wydalac, stwierdzam tylko, że jeśli robią, i to w sumie niemało, to raczej nie mają graczy gdzieś.

_________________
Battlestations Midway - moja nowa pasja :)

Podpis nieczytelny...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 cze 2006, 13:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Cytuj:
Po wielu latach grania w AMericasArmy przeszedlem okolo 10 różnych wersji dodatkowych map itp itd. To normalne ze każdy patch ma coś naprwić / dodać. I prawda też jest taka że nie raz to wszystko okazuje się zuepłnie odwrotne w skutkach. Każdy patch będzie wnosił coś nowego coś poprawiał i tak samo będą się okazywały naszym oczom nowe bugi.
Zdajcie sobie sprawę - w Americas Army przeszlimy nawet zmianę silnika na UT 2004 - zreszta całkiem udaną.


10 wersji to wiele lat? :} Sam w AA gram od powstania. aa.pl jescze nie bylo ;] Z pelnym rpzekonaniem stwierdzam, ze kolejne patche pchaja grę do przodu a bugów ubywa(w sumie to chyba tylko 2 wersje były czesciowo "nie grywalne")

W BF2 natomiast kazda kolejna wersja jes tniegrywalna bo bledy nei dotycza konrketnej mapy lecz calosci gry. Crashe i zwiechy serwerow kilkanascie razy na dzien. To troche bardziej powazne niz strzelanie z granatnika full auto ;]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 cze 2006, 13:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 wrz 2004, 19:58
Posty: 792
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
"strzelanie z granatnika full auto ;]" - bug marzenie :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 cze 2006, 14:15 
Offline

Dołączył(a): 26 cze 2006, 18:54
Posty: 51
Rozumiem . Widze ze grasz w Voodoo?:} Pozdrow Goonisa :P heheh
Wpadne dzisiaj do was na tska.

Dzieki za uwage bo niestety nie mam porownania z AA i BF : 2 bo zaczne grac od 1.3 wiec...

heheh z granatnikiem to byla jazda fakt :) Ale teraz tez jest sie czym pobawic ^_^

Swoja droga w BF:2 na 6800 GT mam jeszcze wieksze cienie niz w Americanie. o-0 troche mnie to zdziwiło.... :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 cze 2006, 15:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 kwi 2005, 21:44
Posty: 1044
Lokalizacja: kraków
EST_PL napisał(a):
Marneus[PL] napisał(a):
EST_PL napisał(a):
Zrobienie chyba z 10 patchów to dobry przykład na olewanie klientów ? :shock:


duzo osob twierdzi ze sa to zmany tylko na gorsze. ale pozytywne opinie tez chetnie uslysze.


Nie zamierzam ich z siebie wydalac, stwierdzam tylko, że jeśli robią, i to w sumie niemało, to raczej nie mają graczy gdzieś.

ja z kolei uwazam, ze jednak maja. w koncu zupelnie nie zwracaja uwagi na ich opinie(vide chocby tamta petycja)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 cze 2006, 15:57 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, 18:16
Posty: 3389
Lokalizacja: Kraków
LOL. Już wam tłumaczyłem że "wasze" zdanie ma się nijak do zdania przeciętnego użytkownika. Petycja była śmieszna i nie dziwi mnie że EA to olała z góry na dół. Skutek jest taki że wasz "protest" trwający chyba całe 2 dni nie był widoczny na serwerach, a wszyscy protestanci grają obecnie tak jak grali wcześniej. Smieszne co najwyżej.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 cze 2006, 16:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Theprosiaczek napisał(a):
Rozumiem . Widze ze grasz w Voodoo?:} Pozdrow Goonisa :P heheh
Wpadne dzisiaj do was na tska.

Dzieki za uwage bo niestety nie mam porownania z AA i BF : 2 bo zaczne grac od 1.3 wiec...

heheh z granatnikiem to byla jazda fakt :) Ale teraz tez jest sie czym pobawic ^_^

Swoja droga w BF:2 na 6800 GT mam jeszcze wieksze cienie niz w Americanie. o-0 troche mnie to zdziwiło.... :lol:


Nie, nie gram w sekcji AA. w AA gralem w wielu klanach na przestrzeni tych kilku lat. Mialem watpliwa przyjemnosc grac nawet z Reconem i jego kolegami jak i z Sedricem i jego ZSRR, zanim czitowac zaczely obie ekipy...

Co do bugow to powiem tak. Zrobilem sobie wolne od AA w dniu wydania dema BF2(co nie znaczy, ze nie gram w AA :P) bo "Mam juz dosc bledow. Wole zaplacic i miec dobry produkt" a tu sie okazuje, ze darmowa gra jest lepiej robiona niz platny i to slono produkt(Bf2+dodatki=310zl)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 cze 2006, 16:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lip 2005, 14:41
Posty: 970
Hynol napisał(a):
LOL. Już wam tłumaczyłem że "wasze" zdanie ma się nijak do zdania przeciętnego użytkownika. Petycja była śmieszna i nie dziwi mnie że EA to olała z góry na dół. Skutek jest taki że wasz "protest" trwający chyba całe 2 dni nie był widoczny na serwerach, a wszyscy protestanci grają obecnie tak jak grali wcześniej. Smieszne co najwyżej.

smieszne czy nie... rok olewania klientow zadziala w jeden sposob - teraz wqr klienci "zaprotestuja" portfelami-i kupia ETQW zamiast BF2142.
acha-a co do przecietnego uzytkownika. mozna miec nadzieje ze przecietni uzytkownicy ktorych sie troche nazbieralo w topicu "pregiez" kupia BF2142.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 787 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL