Teraz jest 30 wrz 2024, 19:32

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 787 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 49, 50, 51, 52, 53  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 27 cze 2006, 16:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Nie bylbym tego taki pewien. Jesli 2142 wyjdzie wczesniej to ma szanse zablysnac. Zastanawia mnie tylko cena 150zl Bf2 kosztowal 120-130. Tteraz nie msuza robic nowego engine'u jedynie nowe modele,dzwieki itp :roll:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 cze 2006, 18:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lut 2006, 16:34
Posty: 436
Lokalizacja: Kraków
Lailonn napisał(a):
Zastanawia mnie tylko cena 150zl Bf2 kosztowal 120-130. Tteraz nie msuza robic nowego engine'u jedynie nowe modele,dzwieki itp
_________________


No to niezle sobie w kulki leca nie ma co :(

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 cze 2006, 18:06 
Offline

Dołączył(a): 19 lut 2005, 17:21
Posty: 1694
Nie zapominajmy o scenie starego ET, której część na pewno przejdzie na nowa platforme. Tej gry przynajmniej nie olewano i ciągle ją dopracowywano .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 cze 2006, 18:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Wiekszosc graczy Et mwoi, ze nie kupi QW. Nie oszukujmy sie. 70% popularnosci Et to wynik darmowosci. 20% to "chwytliwa" tematyka WWII. Tu natomiast oba elementy zostaja odrzucone. Pozyjemy, zobaczymy. Jak EA dostaloby bsztyczka w nos bylbym zadowolony :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 cze 2006, 19:37 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, 18:16
Posty: 3389
Lokalizacja: Kraków
Dobry marketing, dużo pieniędzy na reklame i sprzedasz największego gniota. Więc nie sądze. Pewnie za jakiś czas wrócą do początku i zrobią BF42 2, z super bajerkami graficznymi. I zarobią pewnie jeszcze więcej.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 cze 2006, 19:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2005, 16:27
Posty: 1127
jak by nie patrzec to id nie wydaje tak niedopracowanych produkcji jak EA, więc gra bedzie dobra, z bf2 niby było tak samo że ludzi zostają przy bf42 czy tam bf:v a i tak spora część przeszłą

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 cze 2006, 20:04 
Offline

Dołączył(a): 19 lut 2005, 17:21
Posty: 1694
Nie zapominamy o nalocie 13to latków którym grę kupią starsi :D ( no offence forumowicze 8) )


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 cze 2006, 20:38 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 maja 2004, 20:41
Posty: 2219
Lokalizacja: Warszawa Praga
Hynol napisał(a):
Dobry marketing, dużo pieniędzy na reklame i sprzedasz największego gniota. Więc nie sądze. Pewnie za jakiś czas wrócą do początku i zrobią BF42 2, z super bajerkami graficznymi. I zarobią pewnie jeszcze więcej.

IMHO poczekam chyba na BF42 2, bo po pierwsze klimaty przyszłości mi niezbyt pasują, a po drugie zobaczę jak będzie wyglądał stosunek cena/jakość w przypadku BF2142.

_________________
43RIDE Magazyn Rowerowy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 cze 2006, 21:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2004, 12:27
Posty: 755
Lokalizacja: Katowice
hmm ja tam wogole niewidze tego bf 2142 co to kurde ma byc,ok 1942 super gra,wszyscy wiedza jak super,Vietnam tez niezly,bf2 dla jednyh niewypał dla innych całe życie,a te czasy przyszlosci,hmm jak dla mnie niewypal,gra straci to cos,bf to juz wtedy niebedzie bf jak dla mnie.hehe przyszlosc pokaze co to sie ebdzie dzialo :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 cze 2006, 22:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 mar 2006, 18:08
Posty: 477
Lokalizacja: Warszawa
PRO_BuBu napisał(a):
1942 super gra,wszyscy wiedza jak super,Vietnam tez niezly,bf2 dla jednyh niewypał dla innych całe życie,a te czasy przyszlosci


Ja sie podpisze lasery i inne bzdety nie dla mnie (pewnie i tak pogram chwilke ale to nie to co bf2 i czasy terazniejsze)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 cze 2006, 23:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2006, 10:28
Posty: 1190
Lokalizacja: Warszawa
dzisiaj to poprostu BF2 pobil wszystkie najgorsze sny , wywalnie z serwerow, wywalanie sie serwerow, ping skaczacy, przegladarka niedzialajaca .... chyba pogoda na to wplynela czy co ?!? juz mialem chwile napasc na kogos albo sie pociac z frustracjii , qr........
co ONI zrobili z tej gry !?!?! dobrze ze nie ma gdzies siedziby EA w poblizu , chyba ze nie wiem...

_________________
Don't fear the reaper :]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 cze 2006, 23:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 cze 2005, 17:49
Posty: 607
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
SNAKE'83 napisał(a):
wywalnie z serwerow, wywalanie sie serwerow

:lol: :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 cze 2006, 23:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 cze 2005, 13:14
Posty: 1464
Lokalizacja: Zabrze
Rotfl, Snake - ja dzisiaj tez miałem same przygody z BF

1. pseudowyszukiwarka serwerow wskazywala mi kosmiczne pingi i jezeli pisalo ze na serwie jest ~20/xx osob moglem byc pewien ze po wejsciu bedzie 2 razy wiecej
2. Pare razy chciałem zagrac z kilkoma łosiami z PL4FC, ale na jakikolwiek serwer weszlismy po 5minuach serwer padał. I nie było to jednen czy 2 razy, ale na pewno 5 ;)
3. Bedac na głownym wejsciu na Dalianie (flaga przy budowie) i startujac Z-10 zestrzelil mnie UESEX (nie wiem jak sie pisze :oops: )
4. Też na dalianie, flaga przy dokach. Jestem AT, atakuje mnie APC. 1 rakieta, druga, trzecia BOOM - zostaje wrak z APC, ale nie dostałem pkt za zabicie. Nagle patze a z wraku wylatuja pociski :shock: . Pierwszy raz zdarzył mi sie taki bug :/

_________________
"Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby,
kiedy będziesz siedział obok niej i będziesz
wiedział, że ona nigdy nie będzie twoja."

:(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 cze 2006, 00:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Cytuj:
3. Bedac na głownym wejsciu na Dalianie (flaga przy budowie) i startujac Z-10 zestrzelil mnie UESEX (nie wiem jak sie pisze Embarassed )
4. Też na dalianie, flaga przy dokach. Jestem AT, atakuje mnie APC. 1 rakieta, druga, trzecia BOOM - zostaje wrak z APC, ale nie dostałem pkt za zabicie. Nagle patze a z wraku wylatuja pociski Shocked . Pierwszy raz zdarzył mi sie taki bug :/


Serwer musial byc mocno zlagowany a jesli chwile potem padaly to tym bardziej dowod :}


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 cze 2006, 08:30 
Offline

Dołączył(a): 26 cze 2006, 18:54
Posty: 51
Lailonn napisał(a):
Cytuj:
3. Bedac na głownym wejsciu na Dalianie (flaga przy budowie) i startujac Z-10 zestrzelil mnie UESEX (nie wiem jak sie pisze Embarassed )
4. Też na dalianie, flaga przy dokach. Jestem AT, atakuje mnie APC. 1 rakieta, druga, trzecia BOOM - zostaje wrak z APC, ale nie dostałem pkt za zabicie. Nagle patze a z wraku wylatuja pociski Shocked . Pierwszy raz zdarzył mi sie taki bug :/


Serwer musial byc mocno zlagowany a jesli chwile potem padaly to tym bardziej dowod :}

Lailon jest jakas komenda sprawdzajaca na zywo ping jaki posiadasz w grze? Swoja droga sa gdzies tutaj na forum komendy consoli ?:)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 787 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 49, 50, 51, 52, 53  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL