Teraz jest 30 wrz 2024, 17:25

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 787 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 49, 50, 51, 52, 53
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 28 cze 2006, 08:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Gdzies sa, poszukaj :wink: Ping mozna sprawdzic przeciez wywolujac okienko graczy i w przeciwienstwie do AA bedzie to ping dobry ;] Niestety nie da sie sprawdzic packet lostow a te potrafia mocno uprzykrzyc zycie.

To czy serwer jest zlagowany poza oczywistymi "connection problemami" mozna rozpoznac po takich atrakcjach jak:

-podskakiwanie zwlok
-przelatywanie rakiet przez cele(ale takie totalnie a nie gdy sie czasem bug zdarzy :P)
-nie zaliczanie trafien
-dziwne namierzanie z odleglosci wiekszych niz normalnie

I wlasciwie jeszcze kilka rzeczy, ktore sa charakterystyczne dla wysokiego pinga tyle, ze dzieja sie przy niskim pingu ^_^ Tak przynajmniej wynika z moich obserwacji. Gdy zwloki zaczynaja skakac to prawie zawsze w ciagu kwadransa okolo serwer sie crashuje :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 cze 2006, 09:39 
Offline

Dołączył(a): 26 cze 2006, 18:54
Posty: 51
:lol: widze ze BF2 to fantastczna giera :> :lol: Woczraj pogralem z 3 godzinki i wylecialem z 4 serwerów :roll:
Stosuje sie tutaj ping prediction? Tzn chodzi mi o strzelanie przed biegnacym celem np 5 metrów przy pingu 100 itp?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 cze 2006, 09:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Zalezy od dystansu ale ogolnie tak. Natomiast te crashe itd to wina najnowszego patcha. Tak chcieli poprawic gre, ze ja spieprzyli :} W lipcu bedzie 1.4 i podobno udalo im sie rozwiazac problem disconectow i crashy. Pozyjemy, zobaczymy. Kilka patchy juz bylo i zawsze wiecej psuly niz naprawialy ;]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 cze 2006, 12:33 
Offline

Dołączył(a): 26 cze 2006, 18:54
Posty: 51
No cóż zobaczymy. Troche dziwne jest strzelanie w BF:2. Co mi się podoba to na pewno kounikacja wewnątrz grupy - oddziale :) Grlame wczoraj z klanem TkO czy jakośtak - no i dolączłym do ich grupy więc zasmakowałem troche team playa. Na pewno jest to duży atut tej gry:) Przynjamniej mnie podwozili chopperem w miejsce najlepszych walk i przejmowania flag :)

Wkurzajacy jes ttylko comandr ktory spuscil mi jeepa na glowe piszacz na czasie "Hahahah" omg widac ze i tutaj idiotow nie brakuje :)
Powini wprowadzić flashe do BF :) No i fizyka rzucania granatów to czysta fantazja. Kazdy zolnierz to mistrz w miotaniu czy tam rzutem kula ?:) No i ta biedna m203 .... :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 cze 2006, 12:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Sa flashe. Trzeba odblokowac sobie F2000 - bron Assaultera. I wtedy ma sie je zamiast dymnych ;]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lip 2006, 23:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2004, 18:43
Posty: 593
Lokalizacja: WARSZAWA TWOJĄ STO(L)ICĄ Łazienkowska 3
To w końcu który trzeba zainstalowa patch na dzień dzsiajszy i w jakiej kolejności?Na świerzego bf2 wrzuciłem 1.4 beta..serwery na czerwono...wrzuciłem 1.3..serwery na czerwono. :(

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lip 2006, 23:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
ehhh bo trzeba zaznaczyc w filtrach "same version only" czy tam "tylko ta sama wersja" wtedy nie ebdzie tak. Mozesz uzywac 1.4Bety2 ale tam jest raptem kilkadziesiat serwerow. Oficjalna wersja poki co to 1.3


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 787 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 49, 50, 51, 52, 53

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL