Teraz jest 30 wrz 2024, 21:27

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lip 2006, 20:54 
Offline

Dołączył(a): 26 cze 2006, 18:54
Posty: 51
klan voodoo swego czasu prponowal ^3rd-RB][ wchłoniecie ich ich propozycja obejmowała :
serwer TS, serwer klanowy nie oficjanly i ... stronka. Wiec prosze Cie red star jesli chcesz sie tutaj wychylac to przynajmniej zagladnij troche pod pierzynke. To nie wazne jest ile maja dywizji... ile maja gier. Ale co osiagaja. A z tego co wiem zadnych sukcesow w skali europy nie maja. Znam dywizje AA i maja dobra zgrana paczke starych wyjadaczy. Niestety nic wiecej. w BF tez jakos specjalnie nie zauwazyłem ich dominacji. Ja nie twierdze ze voodoo jest małe... ale jak sami pisza dostali sluchaweczki od sponsora :) wiec skoro maja taki wachlarz mozliwosci to czemu jest bieda? Bo sponsoringu w Polsce nie ma a na pewno nie taki zeby z niego zyc. Chcez zostac pro gamerem? Wyjedz do stanów.
A to ze to Warsaw jak napsiałeś zeby dodać ważności :) Heh omg... na, dała firma serwer tez z Wawki najwiekszy swego czasu w Polsce. Potem dobrze nam szlo wiec propozycji bylo wiecej i nawet jeden dobry sponsor sie pojawił ale... to wzystko troche palcem po wodzie.

90's tak narpwde znam oragnizajce ktora moze Wam dac zarowno TS jak i pewnie serwer oficjalny do Bf - jest tam i AA:SF i CS. Wymaga jednego : kultury. Orgnizacja ta urzadza urnieje z transmisja LIVE! - kilka meczy mialem przyjemnosc tam komentowac. Wystarczy pobyć w tym światku i w sumie troche znajmosci da sie nałapać w różnych grach. Ciesze sie Star ze wiesz lepiej i szanuje t. Pamietaj ze jesli w Twoich oczach Voodoo lub Wilda to liczace sie multidivisje w Europie - to ja to szanuje. No offence.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lip 2006, 21:16 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 maja 2004, 20:41
Posty: 2219
Lokalizacja: Warszawa Praga
Prosiaczek, uświadom mnie gdzie Ty grasz/grałeś ?? ...bo z jednej strony widać, że coś wiesz, a z drugiej pieprzysz jak potłuczony (no offence, czysta ciekawość). Poza tym najeżdżasz na inny klan (tj. Voodoo) bez powodu, przystopuj trochę... Jak chcesz porozmawiać o ich osiągnięciach to gdzie indziej, to nie ten temat :P


Wracając do tematu, 90s nie mówi o żadnym prO sponsoringu... zapewne miałoby to być wsparcie właśnie w postaci serwera czy np. wszelkiej maści żniżek na sprzęt itp.
Jak ktoś ma jakieś trafne uwagi, to piszcie, bo może się to przydać niektórym klanom/klanikom (nie liczącym się na scenie esportu :lol: )...

_________________
43RIDE Magazyn Rowerowy


Ostatnio edytowano 20 lip 2006, 21:22 przez Tom@s, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lip 2006, 21:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2006, 10:28
Posty: 1190
Lokalizacja: Warszawa
nie wiem jak teraz jest ale sponsorzy nasi mieli sponsorowac wyjazdy na lany - czyli pokrycie kosztow dojazdu + moze wpisowe ... wiec na najblizszym zobaczymy

Europa jest duza jak wezmiesz top5 w co tam chcesz to dostaniesz norwegow , a to niemcow ... itp, nasi sie rozwijaja i powiesz mi ze sie team-pentagram albo simplus licza sie w europie - bo raczej nie bardzo , zalezy jaki przedzial wezmiesz mimo ze sa w top polski ...

_________________
Don't fear the reaper :]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lip 2006, 22:06 
Offline

Dołączył(a): 26 cze 2006, 18:54
Posty: 51
Chyba nie jasno sie wyraziłem i zsotałem zle zrozumiany. Przytaczajc voodoo dalem przykład tego ze pomimo 100 dwywizji zaden poslki klan nie ma takiego sponsora zeby liczyc sie w Europie. JEstesmy na zueplnie imnym poziomie. SZczegolnie finansowym bo mysle ze gdyby kilka procet z was zylo z teog na pewno mialo by wystarczajaco umiejetnosci aby stac sie jednymi z najlepszych. W AA juz od dawna nie mamy konkurencji jestesmy potega na skale Europy jesli nie świata. Niestey AA to nie jest widowiskowa gra i nie przyciaga sponsorów z racji tego ze jej glownym sponsorem jest Pentagon. Przykre to ale prawdziwe. Jesli jais klan potrzebuje Tsa itp to na pewno moze mi napisac na PW postaram sie szybciutko mu znales bo takich ktrzy na pewno zaloza kanaly itp jset duzo - tylko trzeba troche poszukac albo sie troche znać.
Wracajac do tego pro gamingu nie ma takiej opcj inarazie w Polsce. Musi powstac jeden chociaz jeden klan ktry da przyklad. Na to sie nie zanosi. Prawda jest taka ze zaden producent sprzetu - bo tylko oni naprwde daja kase nie bedzie inwestowal w ludzi z Polski. Bo ani Ty ani ja nie kupie najnowszej karty za 2500 zł bo gra na niej np Snaky 83. I chciałbym sie wzorować. Niestety takie sa Polskie realia.
Jesli natomiast chodzi o Tska serwerek itp to na pewno jest szansa znalezienia takiego dobroczyńcy.

P.S. E - gaming jeszcze nie jest oficjalnym sportem wiec z tego co wiem zadna firma nie odliczy tego bezposrednio od podatku.... ;/ I tutaj zaczyna sie dyskusja na nowo :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lip 2006, 01:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 wrz 2004, 12:47
Posty: 551
niech zgadnę Frag-eXecutors.Simplus :?:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lip 2006, 02:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2004, 23:24
Posty: 636
Lokalizacja: Kraków
Theprosiaczek napisał(a):
jka czytam to co piszecie to mam pusty smeich a sali.... przestancie sie wypowiadac o czyms o czym nie macie pojecia bo to jest za przeproszeniem ***** pathetic.


Skoro Ty możesz pisać o czymś, o czym nie masz pojęcia, to dlaczego inni nie mogą? :lol:

_________________
who Cares?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lip 2006, 08:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2006, 10:28
Posty: 1190
Lokalizacja: Warszawa
on ma sponsora (mama i tata) co mu sponsoruje nawet neta i dlatego du sypie 'opiniami speca' :D

_________________
Don't fear the reaper :]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lip 2006, 08:34 
Offline

Dołączył(a): 26 cze 2006, 18:54
Posty: 51
SNAKE'83 napisał(a):
on ma sponsora (mama i tata) co mu sponsoruje nawet neta i dlatego du sypie 'opiniami speca' :D

ignorant jestes a do tego prymityw. Mysle ze jak juz troche podrosniesz a moze dzikim fuksem zagrasz w jakimkolwiek meczu o prawdziwa stawke, byc moze zsotaniesz poproszony do komentowania meczy turniejowych to wroc tutaj i sypnij opinia speca :) Panie Ważniak. Przypuszczam ze nauczenie Cie troche pokory duzo by dało. Moze soj nie wyparzony jezyk spożytkowałbyś inaczej. Wybacz misiu aleniczego udowadniać Ci nie mam zamiaru.

"Nie dyskutuj z idiota, najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a potem zabije doświadczeniem"

Pozdr,

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lip 2006, 09:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 paź 2005, 06:56
Posty: 1697
Lokalizacja: Burton On Trent
Czytam i widzę że dużo w Polsce się nie z mieniło z e-sportem i jego sponsorowaniem.
TSa nam nie trzeba tu nas sponsoruje Voodoo :)
Serwer też mamy sponsorowany ale przez PRGK-42 :)

Może nasza scena jest mało znacząca w porównaniu z FIFA albo Q ale za to solidarna i wspólnie coś działa a nie że każdy ciągnie w swoja stronę.

Szukam sponsora by przenieść pomysł PL4FC na inne sceny,bo widzę że pomysł się sprawdził i jest szansa by tak samo działał na scenach AA,Q,UT,CS.
Ale tu będą potrzebne dość konkretne przygotowania

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lip 2006, 10:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2003, 16:04
Posty: 1480
Lokalizacja: Kraków
Theprosiaczek napisał(a):
Wiec prosze Cie red star jesli chcesz sie tutaj wychylac to przynajmniej zagladnij troche pod pierzynke. To nie wazne jest ile maja dywizji... ile maja gier.

jesli sie wypowiadasz prosiaczek nt. voodoo i twierdzisz, ze nie maja dywizji cs badz fify tzn., ze jestes conajmniej nie w temacie. a jak sam ladnie to ujales:
prosiaczek napisał(a):
jka czytam to co piszecie to mam pusty smeich a sali.... przestancie sie wypowiadac o czyms o czym nie macie pojecia bo to jest za przeproszeniem ***** pathetic.


Theprosiaczek napisał(a):
Bo sponsoringu w Polsce nie ma a na pewno nie taki zeby z niego zyc.

na pewno takiego nie ma i zapewne szybko nie bedzie. w tej kwestii sie zgadzam.

Theprosiaczek napisał(a):
Ciesze sie Star ze wiesz lepiej i szanuje t. Pamietaj ze jesli w Twoich oczach Voodoo lub Wilda to liczace sie multidivisje w Europie - to ja to szanuje.

woow. w jaki sposob z moich trzech napisanych wczesniej slow to wywnioskowales? z fusow czytasz? btw. zabawne. w moich oczach jedynie Pentagram mogl nazwiazywac walke z czolowymi zespolami w eu ale teraz bez Neo to imo nie wroze im wiekszych sukcesow


ps. nie musisz mi odpisywac, zaraz wyjezdzam na urlop tak wiec nie bede w stanie odpisac. zycze milej dyskusji :)

_________________
gry komputerowe
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lip 2006, 10:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2006, 10:28
Posty: 1190
Lokalizacja: Warszawa
bosze co za kretyn, juz poprostu brak slow, pisze bzdury o rzeczach z ktorymi nie ma stycznosci

prosilbym moderatorow o obserwacje postow tego osobnika zeby swoich durnych opini i ocen klanow tu nie wyglaszal, jak sie dorobisz klanu i zagrasz z innymi to mozemy podyskutowac o twoim najlepszym skillu ale w innym topicu

_________________
Don't fear the reaper :]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lip 2006, 10:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2006, 10:28
Posty: 1190
Lokalizacja: Warszawa
@90s , wlasnie widze ze juz polowe sposnoringu macie zalatwiona :D
jeszcze ew. mozecie powalczyc o sponsora(ow) na jakies lany/turnieje , albo dofinansowanie , i wlasnie chyba najlepiej uderzac w jakies nowe firmy na rynku internet/sprzet komputerowy i proponowac sygnowanie nazwy , strony www gdzie sie da , na imprezach komputerowych

jak to sie mowi "nie ma zlej reklamy", ale lepiej jak byscie zajeli mocniej udzialem w jakis ligach, im lepsza pozycja tym lepsza karta przetargowa w negocjacjach, ale do tego potrzebna wam zgrana ekipa - do tego niektore 'dzieci neostrady' (a przyjmujecie wszystkich) moga psuc wizerunek i tez tego sponsorzy moga sobie nie zyczyc

_________________
Don't fear the reaper :]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lip 2006, 10:35 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2004, 14:20
Posty: 2712
Lokalizacja: Ostrófek
Ale tych dzieci sie pozbywamy :wink: Paru polecialo ostatnio :)

_________________
Wszyscy nie moga byc normalni bo świat byłby nudny :wink:
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lip 2006, 10:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Przeciez napisal, ze gral w Americas Army w klanie ^3rd-RB][. Klan jako tako znam. Swego czasu mial nawet invite do jakiejs ligi TWL.

Ale guess what sekcja Bf2 tez dostaal Invite do prestizowego EuroCup. Moze nie bezposrednie ale jednak moglismy po eliminacjach z FF.ATI zagrac. w PC06 zajelismy 2 miejsce i wraz z Wilda oraz FF.ATI pojechalismy na BFCON do Niemiec. NIby zadna rewelacja ale czy wy gdzies jezdziliscie? ;>

Nie kojarze czy ^3rd-RB][ bylo kiedykolwieik multiklanem. Mowisz, ze Voodoo keidys chcialo was wciaganc do siebie i wtedy malo oferowali. Zobacz teraz na strone i kto sponsoruje. Wiele sie zmienilo od lat waszej swietnosci(ekipa FX i tak zawsze rzadzila w AA tak jak tu Wilda :P. Nie wiem jak tam wam z Polbatem szlo), ktora byla w 2005 roku. Ostatnia wzmianke o 3rd-RB znalazlem w aferze cziterskiej...

Zanim na kogos naskoczysz i zarzucisz wypowiadanie sie bez wiadomosci to sam je wpierw zdobadz ;]


Ostatnio edytowano 21 lip 2006, 10:51 przez Lailonn, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lip 2006, 10:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lip 2005, 14:41
Posty: 970
SNAKE'83 napisał(a):
bosze co za kretyn, juz poprostu brak slow, pisze bzdury o rzeczach z ktorymi nie ma stycznosci

prosilbym moderatorow o obserwacje postow tego osobnika zeby swoich durnych opini i ocen klanow tu nie wyglaszal, jak sie dorobisz klanu i zagrasz z innymi to mozemy podyskutowac o twoim najlepszym skillu ale w innym topicu

lol wolasz moderatorow? po przeczyaniu calego tematu nie widze zeby ten caly prosiaczek zlamal jakis regulamin czy naruszyl netykiete? a "bosze co za kretyn" i "po prostu brak slow" sobie wystawiasz swiadectwo.
usunac kogos bo wyglasza kontrowersyjne opinie nt so called "sceny"? to sie nazywa wolnosc wypowiedzi by snake'83.
btw koles ma niestety racje gdy pisze ze w polsce nie istnieje sponsoring egamingu w swiatowym tego slowa znaczeniu.
ale jezeli uwazasz ze "wycyganienie od creative sluchawek" to pro egaming porownywalny z tym znanym z usa/zachodniej europy...no to ok, voodoo jest pr0 wilda jest pr0 :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL