Teraz jest 30 wrz 2024, 23:42

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 24 lip 2006, 15:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Cytuj:
"unlocki są lamerskie" co to wogule za wywód może ci co grają na rankingowych - to lamerzy bo przecież statszą a moze wogóle gracze on-line to lamerzy którzy sobie w życiu nie radza a tutaj moga być najlepsi.


Juz tlumacze. Unlocki sa lamerskie dlatego, ze nie sa zbalansowane. Nie wymagaja takich umiejetnosci jak podstawowe giwery oraz sa "noob friendly"

W CSie za lamerskie uwaza sie automatyczne snajpy czy AWP bo nie daja szansy przeciwnikowi. Tu mamy podobnie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 lip 2006, 15:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2005, 14:13
Posty: 1042
No to lamerskie sa też eryxy przyczajone za murkiem - jak akurat ja jadę apc-tką - i z drugiej strony apc- jadące na mnie jak nie mam eryxa

A z tym balansem - hym pokaż mi chociaż 2 bronie zbalansowane
oprócz noża i pistoletu

Albo inaczej powiedz wg jakich kryteriów twierdzisz że coś jest zbalansowane a coś nie bo chyba wg ciebie kazdy mec na karkandzie powinien się pozbyć kałacha - bo ten to dopiero nie jest "zbalansowany"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 lip 2006, 15:31 
Offline

Dołączył(a): 19 lut 2005, 17:21
Posty: 1694
dramich_wwa napisał(a):
Po to autor dał unlocki żeby z nich korzystać i to nie lamer ten co z nich korzysta ale frajer ten co nie korzysta


Battlefieldowi gratulujemy dramich_wwa! :roll: :lol: Czegoś takiego się jeszcze nie spodziewałem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 lip 2006, 15:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Zbalansowane sa prawie wszystkie stanardowe pukawki poza m16, ktora imho jest za slaba w porownaniu do kalasza. Natomiast zaden unlock nie jest zbalansowany. Gdyby byly to by ich nie uzywano w 99% ;]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 lip 2006, 15:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2005, 14:13
Posty: 1042
Wiedziałem że uszczypnę...

Wiecie jak ja to widze w większości przypadków (nie mówię o wszystkich)
klanowcy wykazują taką zajebiście polską ceche której nazwa to ZAWIŚĆ

większośc z was nie chce stracić skila z klanówek dla tego prawie zawsze gracie na podstawówkach i jakże zabawne sa użalania się jacy to lamerzy używają unlocków

Zazdrość jest budująca - zawiść destrukcyjna bo wy nie chcecie grać unlockami - zresztą jak łatwo zauwazyć podobnie jak podstawówki unlocki są w miarę zbalansowane ale w stosunku do unloków.
Wy chcecie żeby inni nie grali unlokami.

Pozwól Mewosh że nie zniże się do twojego poziomu i nie podejmę dyskusji - bo ciężko dyskutować z argumentem nie bo nie widać na tyle cię tylko stać.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 lip 2006, 16:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 wrz 2005, 16:26
Posty: 1207
Lokalizacja: Warszawa
podstawowe bronie zbalansowane ? lol

AKS-74U zdecydowanie odstaje od M4 i QBZ-97 pod względem celności - a to jedyne co mają pukawki speca
M16A2 wymaga pokaźnego skilla by podskoczyć n00bówi z kałachem
gówienko z którym biega chiński ATek cieżko wogóle brać na poważnie
SVD/Type-88 też nierówne M24 - bo bez talentu zapodawania headów celom w ruchu (a naprawde niewiele osób to go ma) wiecej da się wysnajpić kałaszem
u supporta też jest chyba coś nie tak bo gostków z RPK-74 widać co jakiś czas, gracz z M249SAW to rzadkość a takiego z chińskim ustrojstwem niewidziałem już od sam niewiem kiedy

jedyny unlock mogący być nieco "lamerskim" w stosunku do całej reszty broni to G36E mające wbudowane mini auto aim'a (oraz może F2000 ze względu na to że daje flashbangi - ale ich skuteczność drastycznie spadła w ostatnim patchu)

_________________
IGN - Khav
Kolec da Pr0fessor


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 lip 2006, 16:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
HMm na klanowkach nikt nie narzeka, ze zginal od AKS-74U ;] Bron celniejsza ale bodajze dmg mniejszy(juz nie pamietam statystyk) m16 to juz pisalem. Widzialem snajperow, ktorzy preferowali svd a nie m24 ;] kwestia wprawy. Co do supporta to swego czasu w infantry wiele osob z nim biegalo i saw im nie przeszkadzal :p


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL