Teraz jest 25 wrz 2024, 05:16

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 19 gru 2006, 04:44 
Offline

Dołączył(a): 5 sie 2005, 15:32
Posty: 61
Lailoon >> a jak udowodnisz ze to twoj cd-key a np. nie kolegi podpatrzony jak wyszedl sie odlac ? :p Samo to ze znasz jakis tam cd-key nie wystarcza.
Po to w instrukcji cd-key jest nadrukowany, zeby min. byl dowodem posiadania i zakupienia swojej wersji oprogramowania.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 gru 2006, 09:07 
Offline

Dołączył(a): 7 wrz 2005, 15:52
Posty: 16
Lokalizacja: Z Kątowni
Czytać nie umiesz że kupił go on-line ? Więc w jakiej instrukcji ?

Ja tak samo kupiłem BF2142 i ŻADNYCH papierów na niego nie mam jedynie email potwierdzający rejestrację i konto w EA z moimi danymi

_________________
http://orlenowskikuba.pl/

U nas życie w cenie więc żegnaj ORLEN'ie


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 gru 2006, 09:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Jak widac sora czesc uzytkownikow nie przestawila sie jeszcze na zakupy online.

Od kiedy to ja musze udowadniac komus, ze mam stad a nie stamtad cd-key? Mam oryginalny dzialajacy w sieci i to wystarcza. Nie szukajcie problemow tam gdzie ich nie ma.

Na kilku moich grach cd-keu jest na pudelku a nie instrukcji. Czy to oznacza, ze pudelko jest dowodem a instrukcja spiraconym papierkiem? :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 gru 2006, 14:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lip 2005, 14:41
Posty: 970
gdy kupowalem (poprzez STEAM) Red Orchestre, byla mozliwosc wydrukowania/przyslania faktury... nie wiem czy tylko na terytorum US czy na caly swiat, ale byla.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 gru 2006, 22:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
A jak jej nie wydrukowales to co masz pirata? I od kiedy to klient musi trzymac faktury/paragony? :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 gru 2006, 22:53 
Offline

Dołączył(a): 7 wrz 2005, 15:52
Posty: 16
Lokalizacja: Z Kątowni
A czy tu [cenzura] ktoś napisał , że trzeba trzymać faktury ?
Uczcie się czytać posty do [cenzura].

[cenzura] by Lailonn

_________________
http://orlenowskikuba.pl/

U nas życie w cenie więc żegnaj ORLEN'ie


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 gru 2006, 09:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 paź 2005, 20:54
Posty: 1567
Lokalizacja: Łódź
Ale kolo dowalił bulwersem :D a co do keyow to to musi byc w 100% legalne bo raczej watpie by gram.pl łamało prawo.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 gru 2006, 09:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
big nie jestes wcale dowcipy a ponadto lamiesz regulamin.

Nie jestes tez najwidoczniej inteligentny bo nie zrozumiales o co mi chodzilo w zdaniu z fakturami...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 gru 2006, 15:43 
Offline

Dołączył(a): 7 wrz 2005, 15:52
Posty: 16
Lokalizacja: Z Kątowni
Po pierwsze Lailonn nie złamałem regulaminu ( nie zrozumiałeś o co mi chodziło w zagwiazdkowanym słowie ).

po drugie oświeć mnie o co ci chodziło z fakturami , bo może nie rozumiesz o czym piszesz...

_________________
http://orlenowskikuba.pl/

U nas życie w cenie więc żegnaj ORLEN'ie


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 gru 2006, 16:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lip 2005, 14:41
Posty: 970
Lailonn napisał(a):
A jak jej nie wydrukowales to co masz pirata? I od kiedy to klient musi trzymac faktury/paragony? :D

jezeli nie potrafisz udowodonic ze jestes niewinny, to chyba logiczne ze lądujesz w koszuku winny?
kawalka z trzymaniem przez klienta faktur nie skomentuje bo chyba oczywiste jest ze jest najlogiczniejszym dowodem zawarcia transakcji, tym samym, najlepszym argumentem w razie ewentualnego sporu ze sprzedawcą.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 gru 2006, 18:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2006, 16:50
Posty: 71
przsoi napisał(a):
Lailonn napisał(a):
A jak jej nie wydrukowales to co masz pirata? I od kiedy to klient musi trzymac faktury/paragony? :D

jezeli nie potrafisz udowodonic ze jestes niewinny, to chyba logiczne ze lądujesz w koszuku winny?

- Odwrotnie to na oskarzycielu spoczywa obowiazek udowodnienia czyjejs winy, zgodnie z zasada domniemania niewinnosci.
Jesli chodzi o key, dla mnie sprawa jest jasna - kupujac CD key kupujesz prawo do uzytkowania gry (oczywiscie jesli producent nie zabronil odsprzedazy key'a) Instukcja, pudelko a tym bardziej plyta nie ma zadnego znaczenia.

przsoi napisał(a):
kawalka z trzymaniem przez klienta faktur nie skomentuje bo chyba oczywiste jest ze jest najlogiczniejszym dowodem zawarcia transakcji, tym samym, najlepszym argumentem w razie ewentualnego sporu ze sprzedawcą.

- Bardzo trafna uwaga: jesli odkupujecie sam key na allegro poproscie o jakis dowod zakupu (np. jakas fakture) Jesli sprzedawca okaze sie za przeproszeniem chu*em xD po uzyskaniu pozytywnego komentaza wysle do EA maila ze skanem okladki i plyty oraz prosba o zablokowanie key'a i przyslanie nowego...

(edit: bykom stop -> poprawilem literowki xD)


Ostatnio edytowano 20 gru 2006, 20:25 przez .mag., łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 gru 2006, 19:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 paź 2005, 23:38
Posty: 1197
Lokalizacja: Piaseczno ;)
A ja dałem mojemu koledze CD-KEY ze złamanej płytki BF2 i teraz on może spokojnie pykać za darmo. Tylko że to jest legalne (chyba) :lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 gru 2006, 20:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2006, 16:50
Posty: 71
Ubi napisał(a):
A ja dałem mojemu koledze CD-KEY ze złamanej płytki BF2 i teraz on może spokojnie pykać za darmo. Tylko że to jest legalne (chyba) :lol:

(nie widze zadnego zwiazku Twojego postu z pozostalymi w tym temacie ale dobra... xD)

- To jest legalne pod warunkim, ze wczesniej kupiles te plytke. Jesli np. pracujesz w sklepie komputerowym i plyta byla wycofana ze sprzedazy a Ty spisales sobie cdkey'a ("bo po co ma sie zmarnowac") to jest to oczywiscie nielegalne.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 gru 2006, 21:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 paź 2005, 20:54
Posty: 1567
Lokalizacja: Łódź
Oj Ubo po tej wypowiedzi świat ci sie zawali (sąd, policja, wiezienie) na twoim miejscu juz bym kupował bilet do kraju z ktorym nie mamy umowy o ekstradycje (czy jakos tak)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 gru 2006, 22:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
@przsoi .mag. juz ladnie wyjasnil. Mozna np wymienic nosnik z gra u CDp czy innego dystrybutora ale cd-key juz nie. Skoro plyte mozna uszkdozona do woli wymieniac to chyba o czyms swiadcz?

Cytuj:
Po pierwsze Lailonn nie złamałem regulaminu ( nie zrozumiałeś o co mi chodziło w zagwiazdkowanym słowie ).


Chcesz sie ze mna spierac czy zlamales regulamin uzywajac wulgaryzmow czy nie? udowodnie to wklejajac linijke z regulaminu tylko co wtedy ma mz toba zrobic?

Cytuj:
po drugie oświeć mnie o co ci chodziło z fakturami , bo może nie rozumiesz o czym piszesz...


o to, ze nie mam obowiazku jako klient posiadac dowodu zakupu danego towaru. Nie jako osoba prywatna. Z firmami to roznie bywa. Dodatkowo zasada domniemanej niewinnosci wciaz obowiazuje w tym kraju. Zapoznaj sie rowniez ze znaczeniem "ironii"


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL