Teraz jest 30 wrz 2024, 18:42

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 gru 2006, 20:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2006, 19:24
Posty: 28
Lokalizacja: Tarnów
Witam

Jestem Eddie jeden z członków FoW'u .Słuchajcie sam nie wiem co o tym myśleć .Zawsze byłem wrażliwym i honorowym graczem (nie odblokowałem ani jednego unlocka )
-było to jedno z moich postanowień i tego dotrzymałem a było ich wiele ...
ale co wam się będe spowiadał wiecie .....
-Nie używałem cheatów no bo po co - nie od wczoraj gram w BF2
i chyba wiem i widze bez (sterydów) przeciwnika :?

Nie wszyscy są źli są także dobrzy ale bez tego świat był by całkiem inny.
Mógłbym odejść z FoW i sekcji BTF ale moi drodzy postawcie się w mojej i innych sytuacji a można to porównać np :ze szkołą -

Jesteście np: przerzuceni do innej klasy niby to samo a jednak jest inaczej -od nowa samotnie bez motywacji :cry:
Szkoda a zarazem trudno rozstawać się z ludźmi z którymi się zżyło napewno dobrze to wiecie !!
Z ludźmi z teamu można było pogadać na rożne tematy po prostu
to drużyna PODSTAWA DORBREJ GRY Każdy z was to wie i powinien CENIĆ !!!
Zawsze lubiłem podnosić na duchu ludzi mobilizować ich , pomagać
Uwielbiałem prace w Teamie nie jako samotny Rambo wierzcie mi lub nie
-to było dla mnie wszystkim w Battlefieldzie
Jeżeli skład upadnie przez 3 osoby 3 :!: reszty składu na oczy nie widziałem nigdy i rzeczywiście to były lamki nie ma ich od poł roku jakiegoś :? ech ...

No i jako jeden z chcących zmian od dawna co mam zrobić
odciąć się od nich stracić kolegów :cry: !!!!
Gdzie pójde do KOGO ?? JAKI KLAN ZAPEWNI MI CHęCI I AMBICJIE ??
Sam nie wiem Gdzie znajde Team i dobrych kolegów ??? :cry:

Powiedzcie mi prosze tak od siebie coś dobrego :!:

Chciałbym uratować ten klan i co mi podpowie scena BF ??
Jak to naprawić ja jestem niewinny a jednak próbuje coś robić
i za to powinni mie cenić nie tylko tu ....
Co ja moge zrobić nie wiem po prostu dołek mam i tyle
I powiem ci jedno drogi szefie CQF szanuje cie i nie popieram
cheatów ale czemu krzywdzisz innych graczy ???
Co masz na celu w stosunku do nas tej pozostałej grupki osób nie wiem nie wiem :roll:

Wypowiedzcie mi się bo ja wysiadam :oops:

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 gru 2006, 21:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2005, 11:49
Posty: 345
Lokalizacja: Kraków
No to ci odpowiem:

Co do pierwszej częsci twojej wypowiedzi moge cie zrozumieć i spróbować zrozumieć twój ból (o ile jest szczery). Team, druzyna, kumple na TS fajna sprawa - tylko ze kilku cie wystawiło. Rozumiem że jesteś jakimś tak guru w FoW adminem, CL czy jak tam zwał, moze załozyłeś sam ten klan, zrobileś stronke, forum, dobrałeś sobie zaufanych kumpli do pomocy, pozapisywałeś chlopaków do lig, ladderów pucharów i wsystk ozaczynało sie kręcić. Co zrobić w tekiej sytuacji?

Moja rada o ile wogóle jestem właściwoą osobą zeby ci radzić :

- jeśli wiedzialeś o cheatach w swojej kompani wczesniej i przymykałeś na to oko - to chyba powinieneś zwinać tę szopke, zmienic nick i zacząć grac w coś innego.

- jeśli nie wiedzialeś - zostaw FoW, ciągnij to dalej - ale zapomnij o karierze w BF2, wyjda niebawem nowe gry.

- jeśli straciłeś motywacje i zawiodłeś sie na kumplach, zmień nick i zaciągnij sie do jakiegos klanu :).


Postaraj sie nas zrozumieć, jesli złapalibyśmy jednego FoW'a na cheacie, jakiegos młodego gracza, rekruta waszego to mógłbym to zrozumieć ale cała lista, przeciez o tym musiało wrzeć na TS.
Wierz lub nie ale u nas w klanie jest zakaz myślenia o jakiś wspomagaczach, ten temat nie istnieje i za sekcje BF2 w CQF daje sobie obciąć głowe. Tu nie idzie o to ze CQF uparło sie na FoW, gdyby Drago złapał 4-5 gosci z enclave albo wildy to mówiło by sie że całe enclave i wilda cheatuje, tak jes tw waszym przypadku - zadziałała zasada z jakim przestajesz takim sie stajesz.



-

_________________
Jeśli blondynka ma czarne odrosty, to znaczy że jej mózg jeszcze walczy...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 gru 2006, 22:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 wrz 2004, 19:58
Posty: 792
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Niestety Eddie ale Darek ma chyba racje :cry: Co do zmiany nicka to chyba lekka przesada ale cała reszta słabo wygląda. Idzie nowy rok - nowe czasy i możliwości, głupim jest ten, który stoi w miejscu.
Uchy do góry :lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 gru 2006, 22:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 mar 2003, 11:56
Posty: 1060
Lokalizacja: Lębork
Doskonale ciebie rozumiem nie obwiniam wszystkich bo generalizowanie jest w tym przypadku moim zdaniem nie na miejscu, to że kilku graczy FoW cheatowało nie oznacza, że wszyscy to robili. Jednak najlepiej będzie jak się "odetniesz" od FoW i poszukasz nowego klanu ewentualnie pograsz jako freeplayer. Kiepska sprawa z tymi czitami sam widzisz jak reagują ludzie ze sceny i wcale sie nie dziwię bo takie zachowania trzeba potępiać :!:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 gru 2006, 23:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2006, 19:24
Posty: 28
Lokalizacja: Tarnów
Spróbujemy to naprawić jakoś będzie 2007 rok i ciągniemy dalej :cry:
cheaterów odsuneliśmy od służby w klanie i jest ok

No a cheaty trzeba tępić z tym się chociaż zgodze 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 gru 2006, 02:48 
Offline

Dołączył(a): 5 maja 2005, 18:19
Posty: 228
Eddie jesteś pierwszą osobą z FoW (może jeszcze Akki), która pisze jak pełnosprytny i dojrzały człowiek. Radzę Ci szukaj innego klanu bo widać, że masz łeb na karku chyba jako jeden z nielicznych FoW-owców i jeszcze możesz coś w tej grze osiągnąć.

A zmiana klanu :D spytaj Fikuśnego on chyba grał w kazdym polskim klanie :twisted: i jakoś nie narzeka.

_________________
Multihack 20$ ---> Nowa kopia Battlefielda 2 30$ ----> być zjechanym przez scenę BEZCENNE !!!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 gru 2006, 03:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 cze 2006, 09:20
Posty: 571
Lokalizacja: Warszawa
Eddie napisał(a):
Witam Jestem Eddie jeden z członków FoW'u


Odrazu mnie to speszyło.
Powód:
Headshot napisał(a):


to tylko przykłady i wiemy że to cheaty xD

EDIT: Darek(moge ci mówić po imieniu?) ma racje!

_________________
Reality Pilot


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 gru 2006, 11:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2005, 11:49
Posty: 345
Lokalizacja: Kraków
Maul napisał(a):

EDIT: Darek(moge ci mówić po imieniu?) ma racje!



Jeśli peszy Cię Darek mów mi Rozbryzg :)

_________________
Jeśli blondynka ma czarne odrosty, to znaczy że jej mózg jeszcze walczy...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 gru 2006, 12:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 mar 2006, 16:15
Posty: 926
No, to jeszcze starorosyjskim zwyczajem buzi i wracajmy do tematu :lol:

_________________
Obrazek http://jasonpaury.com


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 gru 2006, 12:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 cze 2006, 09:20
Posty: 571
Lokalizacja: Warszawa
*CQF*Darek napisał(a):
Jeśli peszy Cię Darek mów mi Rozbryzg :)


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
nie peszy xD mnie peszy nazwa FoW xD
Powinniście być usunięci z Polskiej sceny BF2 i wysłani do ruskiej bo tam nawet na zawody do(gdzie są nasi z Team Poland) był cheat! tam powinniście być i wy :D

_________________
Reality Pilot


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 gru 2006, 13:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2006, 12:55
Posty: 102
Niestety jeden cheater potrafi zniszczyć opinie klanu , a co dopiero cały batalion cheaterów :wink: .

Do dzisiaj pamiętam gdy grałem jeszcze dawno temu w AA i podczas rozgrywek pierwszej Polskiej ligi AAO zaczęły się problemy osobowe w składzie , wzieliśmy gościa "prosto z ulicy" bo dobrze grał potem po dwóch wygranych meczach z nim w składzie okazało się że gościu cheatuje i niestety pomimo iż pozbyliśmy się go natychmiast ze składu opini a co za tym idzie renomy już nigdy nie odzyskalismy i klan powoli poszedł w rozsypke bo wszyscy mielismy dość ciągłego oskarżania nas o oszustwa :( . Więc jak widzisz zaufanie raz utracone nawet przez jednego oszołoma ciężko odbudować a co dopiero kiedy cheaterów w danym klanie mamy cały batalion a członkowie tegoż klanu zamiast powiedzieć przepraszamy zaczynają pyskówke na poziomie szkoły podstawowej i jedyne co potrafią wnieść do dyskusji to stek bluzgów .

Moja rada dla ciebie jeśli faktycznie jest jak napisałeś , to na twoim miejscu pożegnałbym kolegów i albo poszukał innego klanu albo grał sobie jako wolny strzelec . :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 gru 2006, 14:11 
Offline

Dołączył(a): 5 maja 2005, 18:19
Posty: 228
Wiesz co Eddie myślałem, że masz trochę oleju w głowie, ale jednak się myliłem patrzę wczorajszy mecz ESL a tu Pan Eddie sobie śmiga w ESL w najlepsze z panem cheaterem Amnemonnem i co teraz może powiesz, że nie wiedziałeś, że ma cheaty ??

http://www.punksbusted.com/cgi-bin/memb ... 6F54D9.png
http://download2.esl.eu/matchmedia/5182 ... 452569.jpg

_________________
Multihack 20$ ---> Nowa kopia Battlefielda 2 30$ ----> być zjechanym przez scenę BEZCENNE !!!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 gru 2006, 14:30 
Offline

Dołączył(a): 20 lip 2005, 10:00
Posty: 511
Lokalizacja: Koronowo
Droppshotter napisał(a):
Niestety jeden cheater potrafi zniszczyć opinie klanu , a co dopiero cały batalion cheaterów :wink: .


:shock: :shock: :shock: ostatnio 3 i wczesniej 3, co daje 6... :P

Maul napisał(a):
Powinniście być usunięci z Polskiej sceny BF2 i wysłani do ruskiej bo tam nawet na zawody do(gdzie są nasi z Team Poland) był cheat! tam powinniście być i wy :D


To chyba taka polska tradycja mieć w klanie czitera i akceptować go. Nie pierwszy raz Panowie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 gru 2006, 14:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 paź 2005, 06:56
Posty: 1697
Lokalizacja: Burton On Trent
Jedne cheater w klanie może się trafić,ale jak ich jest 6 to nie ma mowy by cała reszta o tym nie wiedziała.
I śmiem myśleć że jeden miał,dał drugiemu,ten następnemu.Bo jak inaczej wyjaśnić taki wysyp w jednym klanie?

Jak dla mnie to i tak nasza scena jest miękkim paluchem jeśli chodzi o walkę z cheaterami.
Głaskanie po głowie,rozmowy,głupie tłumaczenia lub w końcu bezsensowne kłótnie.

Rada dla CL FOW zmiana nazwy i zbieranie nowego sztabu graczy.
Bardzo wątpię by konkretni graczy byli zainteresowani grą w klanie z takimi tradycjami.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 sty 2007, 16:45 
Offline

Dołączył(a): 28 sie 2006, 15:46
Posty: 1
Witam

Jestem jeden z byłych członków teamu [FoW]

Raz już kiedyś tu pisałem ale ktoś (chyba) skasował mojego posta, mam nadzieję, że tego ktoś przeczyta.

A więc BF2 to mój pierwszy multiplayer, a [FoW] to mój pierwszy klan.
Jak ktoś myśli, iż jestem cheater'em i gdy go zabiłem to musiałem używać cheat'ów, albo tez gdy miałem dobry dzień i miałem jedno z pierwszych miejsc to może przyjechać do mnie do domu (Bydgoszcz) i zobaczyć jak gram :D

Nie wiem czy przepraszać, czy ma to sens, bo i tak nie przyjmiecie moich przeprosin. Ale i tak optymistycznie mówię Wam PRZEPRASZAM :cry:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 15 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL