Teraz jest 29 wrz 2024, 14:35

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 19 sty 2007, 17:57 
Offline

Dołączył(a): 20 lip 2005, 10:00
Posty: 511
Lokalizacja: Koronowo
...


Ostatnio edytowano 19 sty 2007, 18:54 przez dragi, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 sty 2007, 18:17 
Offline

Dołączył(a): 31 sie 2005, 13:48
Posty: 123
Lokalizacja: Oleśnica
http://rapidshare.com/files/11985890/Al ... 0.wmv.html

20 MB

FM by Arian

Wasza ocena będzie mile widziana.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 sty 2007, 18:26 
Offline

Dołączył(a): 19 sty 2007, 16:08
Posty: 47
*CQF*Dr4go napisał(a):

=PSF=Kropek napisał(a):
edit2; w wielu klanach są cziterzy np nsz, w dodatku admin serwera i jego sie nikt nie czepia, powiedziec wam prawde? To ludzie wyrobili zdanie o headshocie, oni go zbluzgali mimo ze go nie znali ( nawet nie czuje jak rymuje ) i tylko dlatego ze byl w pukawce, gdyby byl np z takiego eXavsu to teraz nikt by zapewne o tym nie pamietal...


O czym ty piszesz??? Podaj mi przykłady klanów które grają w ligach itp???

By nie było ot: Słaby ten FM.

*CQF*Dr4go jeżeli pamięć cię zawodzi zapraszam TUTAJ i poszukaj kogokolwiek z tagiem polskiego klanu (sam dodałeś cos od siebie-ale to tak na marginesie).

Jeśli już ci się udało rozpoznać polskich cziterów to spróbuj odpowiedzieć sobie na pytanie –„Ciekawy czy każdy z panów/pań który czitował nie gra w danym klanie pod zmienionym nikiem i nowym CD-keyem”.
Niestety prawda jest taka że tak właśnie jest i albo grają w tym samym klanie albo w jakimś innym. Pewnie zażądasz dowodów, pozwól ze ci odpowiem – a udowodnij że tak nie jest.

Druga spraw jest taka, że cziter, który naprawdę czitował kupi gierkę zmieni nik i będzie grał a ty oraz nikt inny nie masz szans udowodnić mu jego podstępnej przeszłości. Zadaj sobie kolejne pytanie, dlaczego Headshot tez tak nie zrobił, może tylko sprawdzał na singlu jak to wygląda a nie wiedział, że trzeba zrobić format żeby PB się nie przyczepiło, co z reszta można zauważyć patrząc na log z PB (wszystko dzieje się w przeciągu 1h i nie jest to rozciągnięte na kilka dni jak w przypadku innych graczy).
Sprawy Hedshota nie znasz i znał nie będziesz a póki PB, battle eye bądź jakikolwiek inny program antycheterski nie wykryje u niego niedozwolonego oprogramowania bądź sam nie zrezygnuje to będzie grał w naszym klanie.

I dr4ko nie rób z siebie wielkiego bo kickowanie lepszych graczy na CQF (tylko i wyłącznie dlatego ze pojechali ciebie lub twoich ludzi ) z dopiskiem o prawdopodobne użycie haka świadczy o twojej małoskowosci oraz kompleksach skilowych a obraz (dokładnie postać na nim) pokazane przez davis00 (dla przypomnienia LINK przedstawia ciebie w momencie realizacji kicka.
Wiec sory, ale twoje teksty są nie na miejscu i albo masz jakaś obsesje albo próbujesz wylansować się na wielkiego pro tekstami na tym forum.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 sty 2007, 18:40 
Offline

Dołączył(a): 20 lip 2005, 10:00
Posty: 511
Lokalizacja: Koronowo
...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 sty 2007, 19:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 mar 2006, 16:15
Posty: 926
Wracając do tematu...

Sorry, Kropek, ale jakieś to takie nijakie. Po pierwsze: dłużyzny. Za długo przed i po fragu, a do tego przejścia są także za długie. Kwestię artystyczną trochę ratuje muzyka, ale i tak wszystko jest takie, jak... "Krówka Ciągutka" - if you know what I mean :wink: Po drugie: fragi. Tutaj leżysz na całej lini... Jeśli zabicie trzech, czterech, czy nawet pięciu graczy na FFA z AK (i to przeważnie z dość dużej odległości) jest dla Ciebie miarą skill'a, to sorry - ja wysiadam. Rozumiem - jakieś dwie akcje z FFA, gdzie np. na hotelu kładziesz 5 granatem, a potem trzech z bliska jedziesz jak po kobyle, to mogło by być nawet, nawet... Ale to? Jestem na NIE :|

_________________
Obrazek http://jasonpaury.com


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 sty 2007, 19:51 
Offline

Dołączył(a): 15 sie 2006, 18:09
Posty: 3
Lokalizacja: Gdańsk
Odnośnie eXavs TeamBF2, eXavs|HeadShot i konfliktu z [MISS]Team
założyłem nowy temat : http://forum.battlefield.pl/viewtopic.p ... 716#327716 - więc zapraszam do polemiki,
a tu niech pozostanie FM, za wcinkę nie na temat przepraszam :)


Pozdro

_________________
[MISS]Zaj3bistyLam3r


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 sty 2007, 19:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sie 2005, 20:17
Posty: 308
tak z ciekawosci zapytam Cie jason co jest miara skilla wg Ciebie


i tak wogole przeciez nie widac kogo on tam zabija (dlatego chcialem wersje high res.), jesli np zabijalby 3-4 pod rzad z SOF'u (chociaz bardzo w to watpie) , nawet na ffa, to chyba znaczyloby ze cos tam potrafi ;]

Zreszta jakosc tego filmu jest tak zla, ze nic nie mozna powiedziec o jego skill'u

pozdro

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 sty 2007, 20:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 mar 2006, 16:15
Posty: 926
c0lon3l napisał(a):
tak z ciekawosci zapytam Cie jason co jest miara skilla wg Ciebie


Na pewno nie gra na FFA i ilość medali/punktów w durnych statystykach. :| Wtedy nawet siebie mógłbym nazwać skill'owym graczem :wink:

c0lon3l napisał(a):
i tak wogole przeciez nie widac kogo on tam zabija (dlatego chcialem wersje high res.), jesli np zabijalby 3-4 pod rzad z SOF'u (chociaz bardzo w to watpie) , nawet na ffa, to chyba znaczyloby ze cos tam potrafi ;]


Dobre sobie... Jakby pojechał 4 z SOF na meczu, to znaczyłoby, ze coś potrafi. :wink:

c0lon3l napisał(a):
Zreszta jakosc tego filmu jest tak zla, ze nic nie mozna powiedziec o jego skill'u


Zresztą ja nic o jego skill'u nie powiedziałem. :wink:

_________________
Obrazek http://jasonpaury.com


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 sty 2007, 21:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lut 2006, 14:38
Posty: 478
Lokalizacja: Sulęcin
OFF-TOPIC
@dr4go -> no to GL & HF w meczu z demo


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 sty 2007, 21:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
widze że jeszczu ten temat nie zablokowany. Dopiero teraz widze prawdziwe oblicze naszej sceny bf :cry:

żal do sześcianu

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 sty 2007, 21:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sie 2005, 20:17
Posty: 308
e tam jason, wiem jak gra SOF i jakby udalo mu sie pojechac ich nawet na ffa to bylby "FAJNY" :wink:

ale to co pokazuje w innych tematach mowi , ze "fajny" nie jest , a co do skilla to widze w twojej wypowiedzi nawiazanie do jego skilla, stad moje pytanie :wink:

i zapytam jeszcze raz bo chyba nie zrozumiales ;]


Cytuj:
co jest miara skilla wg Ciebie



a nie co nia nie jest

pzdr

ps, filmik za nudny zeby o nim dyskutowac

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 sty 2007, 21:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 mar 2006, 16:15
Posty: 926
jason.paury napisał(a):
Jeśli zabicie trzech, czterech, czy nawet pięciu graczy na FFA z AK (i to przeważnie z dość dużej odległości) jest dla Ciebie miarą skill'a, to sorry - ja wysiadam.


Tu nie ma nawiązania do jego skill'a, więc nie wiem o-co-b :roll:

Co do miary skill'a wg. jason'a, to hmm... Nie da się tego jednoznacznie określić - to się po prostu widzi, jak gra się przeciw komuś. Ale są trzy elementy, które zawsze muszą być:
1) myślenie
2) teamplay
3) umiejętności strzeleckie, przede wszystkim w walce kontaktowej i na średnie dystanse (i nie mówię tu o żabkach, króliczkach, delfinkach i innych takich) :wink:

_________________
Obrazek http://jasonpaury.com


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 sty 2007, 21:38 
Offline

Dołączył(a): 30 sty 2004, 00:20
Posty: 31
Lokalizacja: mount prospect
wiekszosc nazeka a pewnie niewiele wiecej potrafi, wiec moze zrobilby ktos filmik hi-res zebym mogl sie czegos nauczyc
dla mnie ten kropka jest ok


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 sty 2007, 21:38 
Offline

Dołączył(a): 20 lip 2005, 10:00
Posty: 511
Lokalizacja: Koronowo
AreV napisał(a):
OFF-TOPIC
@dr4go -> no to GL & HF w meczu z demo


Sorry za OT.

Czekamy na wpierdy :D

Pozdro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 sty 2007, 01:45 
Offline

Dołączył(a): 20 sty 2007, 01:41
Posty: 22
Lokalizacja: z killzone
popatrzcie kropek dostal bana, milo mi jestem kro0pek

fm kiepskawe, trza bylo wlaczyc haxy bo nic w nim ciekawego nie ma :/


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL