Teraz jest 29 wrz 2024, 14:31

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 265 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 26 wrz 2003, 20:14 
Offline

Dołączył(a): 9 sty 2003, 23:04
Posty: 30
O! Żebym to ja był jedynym polakiem :D Barracuda (jeden z naszych skinnerów) jest Polakiem z Sopotu, który mieszka w Hamburgu, Master Minder ma polskie nazwisko, Armin Ace ma rodzinę koło Wadowic itd itp :D Można powiedzieć, że FH to polonijny mod :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 wrz 2003, 20:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2003, 15:34
Posty: 882
Lokalizacja: Milanówek
A myślicie nad mapami 1939 :?:

_________________
Człowiek musi czasem zrobić coś głupiego, inaczej nie jest człowiekiem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 wrz 2003, 20:22 
Offline

Dołączył(a): 2 lut 2003, 14:02
Posty: 684
Lokalizacja: Omaha beach
Ech...nic dziwnego ze tylko Amcann mówił tak dumnie o polsce :D
..ale on jest skotem lub irlandczykiem :D

_________________
"I rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 wrz 2003, 20:24 
Offline

Dołączył(a): 9 sty 2003, 23:04
Posty: 30
Co do Ammacana, to on ostatni dołączył do naszego modu, więc wkrótce można się spodziewac polaków w FH :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 wrz 2003, 20:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2003, 15:34
Posty: 882
Lokalizacja: Milanówek
To będzie raczej nieoficjalny dodatek a nie mod... ale mi z tym dobrze

_________________
Człowiek musi czasem zrobić coś głupiego, inaczej nie jest człowiekiem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 wrz 2003, 20:27 
Offline

Dołączył(a): 2 lut 2003, 14:02
Posty: 684
Lokalizacja: Omaha beach
tak wiem...ale czy o sam podrzucił swoje wyczyny do FH team ? czy ktoś zauwazył jego prace a potem mu zaoferował stanowisko ??

ps CoolGuy to honorowy fan ??? bo on tylko sie obija i gra w bete z FH team na servkach :D :D

_________________
"I rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 wrz 2003, 20:29 
Offline

Dołączył(a): 2 lut 2003, 14:02
Posty: 684
Lokalizacja: Omaha beach
aha..i podobno Flatline 44' sie rozpadło...jeden poszedł do DICE a Wiking9 chce do FH team dojsc...ale pod warunkiem jak dak FH team mapke Caen :P

_________________
"I rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 wrz 2003, 20:32 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 kwi 2003, 17:57
Posty: 3602
Lokalizacja: Warszawa
@Omni : polonijny mod?! bardzo doceniam to co robicie i z niecierpliwoscia czekam na efekt i wiem ze nie zajmujesz sie PR ale troche brzydko ze tak sie wypieliscie na kwestie mirrora PL o ktory wrecz ZABIEGALISMY, polska scena BF jest calkiem rozbudowana i duzo ludzi czeka na FH, mamy swietny serwer do mirrorowania a tu sie okazuje ze macie nas centralnie w dupie, zeby bylo smieszniej ja sobie sciagne z zachodu bo mam szybkie lacze ale wymienilem pare maili z MasterMinderem bo chcialem zaltwic ten mirror dla nas w PL i powiem ci ze nie oczekiwalem takiego potraktowania sprawy, to jest bardzo .... nie wiem jak to okreslic... zenujace...

_________________
http://www.bravo-company.pl


Ostatnio edytowano 26 wrz 2003, 20:33 przez Holman, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 wrz 2003, 20:33 
Offline

Dołączył(a): 9 sty 2003, 23:04
Posty: 30
Plany uwzględnina Polski i innych mniejszych narodowości są już od dawna ( każdy członek walczy o uwzględnienie jego kraju w FH - więc temat Polski też się przewinął :) ) nistety z powodu bardzo napiętego terminarza postanowiono nie umieszczać ich w pierwszej wersji

Co do Ammacana to chyba ktoś go wytropił, niestety nie za bardz sie w tym orientyję, bo całe wakacje byłem nieaktywny, a do pracy w modzie wróciłem dopiero 2 tyg temu

A coolguy to honorowy fan - ale należy mu się, chłopak śledzi Fh od samiutkiego początku, poza tym bywa czasami pomocny :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 wrz 2003, 20:36 
Offline

Dołączył(a): 9 sty 2003, 23:04
Posty: 30
Holman napisał(a):
@Omni : polonijny mod?! bardzo doceniam to co robicie i z niecierpliwoscia czekam na efekt i wiem ze nie zajmujesz sie PR ale troche brzydko ze tak sie wypieliscie na kwestie mirrora PL o ktory wrecz ZABIEGALISMY, polska scena BF jest calkiem rozbudowana i duzo ludzi czeka na FH, mamy swietny serwer do mirrorowania a tu sie okazuje ze macie nas centralnie w dupie, zeby bylo smieszniej ja sobie sciagne z zachodu bo mam szybkie lacze ale wymienilem pare maili z MasterMinderem bo chcialem zaltwic ten mirror dla nas w PL i powiem ci ze nie oczekiwalem takiego potraktowania sprawy, to jest bardzo .... nie wiem jak to okreslic... zenujace...


niestety jak mówiłem to niestetu nie jest moja działka, więc za bardzo nie miałem jak interweniować. Niestety ale z tym terminem na 26 troche przesadziliśmy i jeszcze dzisiaj w południe trzeba było poprawic niektóre błedy. Dlatego tak to wyszło :( Przepraszam w imieniu całej załogo FH


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 wrz 2003, 20:42 
Offline

Dołączył(a): 8 wrz 2003, 21:25
Posty: 17
Niechto rece mi sie trzesa jak scrreny z FH ogladam 8) heh niema co to jest to:)

_________________
Można mnie tez spotkac z nickiem Andrej Bystre Oko:)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 wrz 2003, 20:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2003, 16:29
Posty: 1247
Lokalizacja: Warszawa
mnie mozecie nazywac pilotem transpotrowca czyli c47 u allies a u axis nie pamietam :!: Zawsze mazylem aby tmy latac :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 wrz 2003, 20:49 
Offline

Dołączył(a): 9 sty 2003, 23:04
Posty: 30
aaa, jeszcze jedna rzecz: niektórzy już się burzą, że w becie jest za mało. Otóż nie uwzględniliśmy w niej niedokończonych pojazdów oraz broni, które spieprzyłem ( czyli większości :D ). Niestety, ale robienie modu takiego jak FH wymaga baaardzo dużo nakładu, a przy tym nie można zapominać, że my też mamy własne życie poza modem. Dlatego proszę o wyrozumiałośc. Dzieki z góry :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 wrz 2003, 20:50 
Offline

Dołączył(a): 2 lut 2003, 14:02
Posty: 684
Lokalizacja: Omaha beach
a to prawda ze patch 06 wyjdzie w tydzien po 0,5 ?

_________________
"I rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 wrz 2003, 20:54 
Offline

Dołączył(a): 9 sty 2003, 23:04
Posty: 30
hmm, nie sugeruj sie tym :( właśnie mamy lekcję, że wszystkie serwisy powinno się informować kiedy wersja jest juz gotowa, a nie kiedy praca jeszcze jest w połowie. Na razie wszyscy są zbyt zestresowani, aby rzucać jakimis konkretnymi datami


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 265 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 18  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL