Teraz jest 24 wrz 2024, 07:23

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 19 sty 2007, 22:16 
Offline

Dołączył(a): 5 sie 2006, 14:07
Posty: 69
Lokalizacja: Wa-wa
Popytaj się headshota i innych cziterów - oni Ci z łatwością odpowiedzą na te pytania ;). A tak wogóle to po co Ci ta informacja? :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 sty 2007, 22:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Tak PB wykrywa i banuje. Czasem od razu, czasem po miesiacu. Zdarza sie, ze PB po prostu po cichu zbiera dane cziterow a potem masowo banuje tysiace kont :}


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 sty 2007, 23:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lip 2006, 12:14
Posty: 314
Lokalizacja: London
Lailonn napisał(a):
Tak PB wykrywa i banuje. Czasem od razu, czasem po miesiacu. Zdarza sie, ze PB po prostu po cichu zbiera dane cziterow a potem masowo banuje tysiace kont :}


Dokładnie!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 sty 2007, 00:08 
Offline

Dołączył(a): 26 lis 2006, 12:13
Posty: 65
Adag10[PL] napisał(a):
A tak wogóle to po co Ci ta informacja? :wink:


Tak z ciekawosci pytam... Jak nie mam konta admina, to wylapuje mnie od razu, a cheaterow po miesiacu... Zycie jest nie fer! :(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 sty 2007, 00:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 sie 2006, 16:07
Posty: 716
Lokalizacja: Warszawa
Co za idiotyzm to może zamiast na gronie powinnie się tutaj spytać o czity zarobił by banana z miejsca 8) :lol:

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 sty 2007, 09:59 
Offline

Dołączył(a): 5 maja 2005, 18:19
Posty: 228
Cytuj:
BtF= AmnemonPL


Ten to nawet na cheatach dostawał po tyłku żal ....

_________________
Multihack 20$ ---> Nowa kopia Battlefielda 2 30$ ----> być zjechanym przez scenę BEZCENNE !!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 sty 2007, 11:10 
Offline

Dołączył(a): 28 sty 2006, 18:07
Posty: 148
Lokalizacja: Słupsk
sztandar napisał(a):
Ten to nawet na cheatach dostawał po tyłku żal ....

No to już faktycznie niefart miał :) Ale tak poważnie to szkoda że się tak dzieje że niektórzy żeby się dowatościować uzywają takiegi shitu :| Przykre ale prawdziwe. Chyba tylko fakt że większość tego nie robi ratuje jeszcze BF2.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sty 2007, 13:21 
Offline

Dołączył(a): 25 lis 2006, 14:45
Posty: 30
Lokalizacja: Nie wiem
To jest jak choroba, na którą nie ma lekarstwa. Wynika albo ze słabego charakteru, albo powodem jest wiek (10-12l.).
Na początku dostawałem ostre baty i posądzałem prawie wszystkich o cheaty. Później okazało się, że głównym sprawcą były pingi (70-300). Po wyczyszczeniu kompa (pingi 30-50) wydaje mi się, że jakieś 10% to cheat'erzy.
Wczoraj zginąłem od jednego strzału, z ponad 300m, z ak-101. Ja w tym czasie oddałem 4 strzały z M24... AK-101 jest solidne, więc teoretycznie jest taka możliwość, ale zdziwiło mnie co innego. Gość z czołówki serwera (każda runda miejsce 1-3), biegający głównie od flagi do flagi, wchodzi sobie, jako medyk, na dach i strzela jak snajper... Zresztą innym razem strzeliłem (leżał i strzelał do innych) do niego z M24 z 30m, rzuciłem granat (wybuchł 1m od niego) i poprawiłem 2x z pistoletu, i... odwrócił się do mnie i jednym strzałem.... :x

Przy okazji nie wiem czy już taki temat był, ale warto założyć: "największe debile".
Czekałem jako pierwszy na czołg, koleś dobiegł, ale i tak ja wsiadłem pierwszy. Zaczął podkładać miny, ale nie wiedział, że nie ma "friedly fire" na tym serw. Wsiadł w FAV i co chwilę uderzał we mnie, oczywiście miałem co chwilę -1. Potem, jak już się dorwał do czołgu, to rozwalił drugi, żebym nie mógł wsiąść do niego... Miał ktoś doczynienia z większym idiotą?


Ostatnio edytowano 21 sty 2007, 13:30 przez Sandokan, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sty 2007, 13:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 paź 2005, 20:54
Posty: 1567
Lokalizacja: Łódź
A ja mam sprawdzony sposob na cheaty (tzn wykrywanie ich uzytkownikow) Jezeli dostane patrze na lewy gorny rog i mam odpowiedz kto jest cziterem - proste i logiczne ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sty 2007, 10:06 
Offline

Dołączył(a): 28 gru 2006, 22:40
Posty: 3
death_name napisał(a):
Dokładnie =GROM= Gawar. To było dosyć dawno, ale było. Chciał sobie sprawdzić cheat'a i wpadł. Very Happy Ogólnie nic do niego nie mam, bo fajnie mi się z nim grało. Wink


jasne wszyscy mówią na próbę , i lecą na rankingowe łapać punkciory

_________________
mpkk


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sty 2007, 10:43 
Offline

Dołączył(a): 16 maja 2006, 22:11
Posty: 244
Lokalizacja: Zadupie Śląskie
Sandokan - Nie ma cheatów na nieśmiertelność, więc może strzelałeś ale nie trafiłeś ? A ten ktoś zdążył przymierzyć i strzelił ci w czerep?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 lut 2007, 19:48 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
na pewno nie zdążył... miałem to samo. Kolo [szturmowiec] leży obok supply boxa z ak-101. Wyskakuję z za jego pleców z pp-19 ['ukradziony'] z pełnym zdrowiem, zaczynam strzelać, ziomek się odwraca, oddaje tylko 1 strzał... wiadomo co dalej :(

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 lut 2007, 20:13 
Offline

Dołączył(a): 16 maja 2006, 22:11
Posty: 244
Lokalizacja: Zadupie Śląskie
Cóż mnie się zdarzyło oddać jeden celny strzał w przeciwnika, który wystrzelał cały magazynek. Wszystko zależy od szczęścia.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL