Teraz jest 27 wrz 2024, 18:25

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 13 mar 2007, 19:16 
Offline

Dołączył(a): 20 lip 2005, 10:00
Posty: 511
Lokalizacja: Koronowo
Jan_Twardowski napisał(a):
Pokaz mi ta moja wypowiedz, zrob ss i wklej tu na forum. Ja wiem ,ze napisalem inaczej. A Ty sobie poprostu obcinasz tak zeby pasowalo do Twoich wywodow.

Co do szacunku to wybacz ,ale jesli ktos ma blisko 30 lat na karku i robi takie numery to o szacunku mowy byc nie moze.

EDIT: Uwazam sie za przecietnego gracza i nic wiecej, co nie zmienia faktu ,ze kilku Twoich kolegow z klanu uwazam za slabych.

EDIT2: Czekam na tego ss, z moja wypowiedzia ktora to niby cytujesz...


LoL, zastanawia mnie jedno. Gdzie ja napisałem jakikolwiek nick??? skąd wiesz, że pisze o Tobie. (Hmmm a może tak właśnie gdzieś napisałeś????) Bardzo ciekawe dlaczego tak ripostujesz mój post wręcz obrażając mnie i chłopaków z CQF.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 mar 2007, 19:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sty 2007, 10:59
Posty: 716
Lokalizacja: Malopolska
*CQF*Dr4go napisał(a):

Raz: Cytuję Twoje teksty z tamtego czy tego forum (dla mnie bez znaczenia).


Twoja poprzednia wypowiedz....stary sam sie juz gubisz w tym co piszesz...

Edit: Przepraszam ,ze napisalem , ze kilku Twoich kolegow z klanu uwazam za slabych :) Nie myslalem ,ze to moze byc dla kogokolwiek obrazliwe.

Edit2: Nie zamierzam tego dalej ciagnac bo, i tak juz udowodnilem co chcialem, ale na ss z moja wypowiedzia ktora cytowales caly czas czekam :) Zreszta odpuszczam i tak dobrze obaj wiemy, ze bym sie nie doczekal.


Ostatnio edytowano 13 mar 2007, 19:27 przez Jan_Twardowski, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 mar 2007, 19:20 
Offline

Dołączył(a): 20 lip 2005, 10:00
Posty: 511
Lokalizacja: Koronowo
Jan_Twardowski napisał(a):
*CQF*Dr4go napisał(a):

Raz: Cytuję Twoje teksty z tamtego czy tego forum (dla mnie bez znaczenia).


Twoja poprzednia wypowiedz....stary sam sie juz gubisz w tym co piszesz.


To była odpowiedz na bezpośredni atak z Twojej strony.

Edit:
oO np. Twoja ostatnia wypowiedz. http://forum.battlefield.pl/viewtopic.p ... start=1320

Edit:
I jeszcze jeden dokładny cytat:

"A to ciekawe czemu chlopaki z cqf kikuja mnie za "czity" kiedy mam za duze K/D - grajac wlasnie supportem, jakos blado wypadaj ich medycy/szturmowcy vs support. Shadow niechce byc zlosliwy, ale nie pisz ,ze support w inf nic nie znaczy, mowiac tak wystawiasz zle swiadectow swoim kolega z klanu, ktorzy czesta sobie nie radza z nic nie znaczacym supportem..."

P.S. Ciekawe dlaczego tak uciekłeś z serwera jak miałes grać z nami???


Ostatnio edytowano 13 mar 2007, 19:57 przez dragi, łącznie edytowano 4 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 mar 2007, 19:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 paź 2005, 20:54
Posty: 1567
Lokalizacja: Łódź
Jedno słowo mi sie nasuwa Kabareton :) Bez urazy chlopaki ale to jest naprawde smieszne Pan Jan Twa... ma swoje zdanie na ten temat CQF swoje on ma bana (chyba nie jestem pewien) i koniec wielkie mi żeczy. A co do Twardego to sie zastanawiam kto cie niby mogl nazwać chiterem LOL :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 mar 2007, 20:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2006, 00:08
Posty: 119
Lokalizacja: Słupca
Ehh brak mi slow...

Nie wiem Twardy czego probujesz dokonac na tym forum ale chyba pobijasz rekordy w nabijaniu postow i starasz sie zyc z kazdym w konflikcie...

I przeczytaj raz jeszcze wszytsko od poczatku bo tak jak Dr4go stwierdzil wrzuciłeś swoje 5 groszy nie potrzebnie w temat, nie wiem co chciales w ten sposób osiagnac ale przemysl zanim cos napiszesz...

A tak na marginesie skoro uwazasz naszych kolegów za słabych i wogóle to czemu uciekłeś z osttaniego meczu 4fun?? Tak Bardzo chcialeś sie z nami zmierzyc i cos udowodnic ehh...

Nie znam Cie Twardy bo kiedy odchodziłem z PL4FC to Ty sie zapisywałes... Ale wiem jedno takie teskty i wrzuty wobec innych klanow nie swiadcza zbyt dobrze o osobie i niszcza wizerunek klanu, a co za tym idzie ze Ojcu Dyrektorowi (czyt. 90s ) nie spodobało by sie to wiec nie gotuj sie za bardzo i nie pisz czegos czego nie musisz bo jak tak dalej pojdzie to Ci jeszcze żyłka peknie...

Pozdrawiam!

_________________
Obrazek
\Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 mar 2007, 21:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sty 2007, 10:59
Posty: 716
Lokalizacja: Malopolska
Grubber{PL} napisał(a):
A co do Twardego to sie zastanawiam kto cie niby mogl nazwać chiterem LOL :P


Tez mnie to dziwi :)

@Shadow Ja chcialem to poinformowac o servie, oczywiscie pojawilo sie paru takich i odrazu bajzel z topica zrobilo a teraz mnie oskarzasz o nabijanie postow ehh. Reszty Twojego posta nie bede komentowal.

Ucieklem od Was z meczu bo nie bylem w stanie grac , poziom waszego skilla mnie przytlacza moze za rok bede gotow stawic Wam czola. - Zadowolony ? :)

O moja zylke sie nie musisz sie martwic, czytam to wszystko z szerokim usmiechem, ale dziekuje.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 mar 2007, 21:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 mar 2003, 11:56
Posty: 1060
Lokalizacja: Lębork
OMG :lol: żal.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 mar 2007, 21:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sie 2005, 20:17
Posty: 308
@caly temat -> :lol:

@Twardy -> slownik i :roll:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 mar 2007, 21:43 
Offline

Dołączył(a): 20 lip 2005, 10:00
Posty: 511
Lokalizacja: Koronowo
Jan_Twardowski napisał(a):
Grubber{PL} napisał(a):
A co do Twardego to sie zastanawiam kto cie niby mogl nazwać chiterem LOL :P


Tez mnie to dziwi :)

@Shadow Ja chcialem to poinformowac o servie, oczywiscie pojawilo sie paru takich i odrazu bajzel z topica zrobilo a teraz mnie oskarzasz o nabijanie postow ehh. Reszty Twojego posta nie bede komentowal.

Ucieklem od Was z meczu bo nie bylem w stanie grac , poziom waszego skilla mnie przytlacza moze za rok bede gotow stawic Wam czola. - Zadowolony ? :)

O moja zylke sie nie musisz sie martwic, czytam to wszystko z szerokim usmiechem, ale dziekuje.


LoL Twardy. Tam nie było nic do Ciebie. Nie chciałem kontynuować nawet tego wątku. Nawet wycofałem to co napisałem wcześniej. A Ty sie wcinasz i bulwersujesz. Ręce opadają.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 mar 2007, 22:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sty 2007, 10:59
Posty: 716
Lokalizacja: Malopolska
*CQF*Dr4go napisał(a):

LoL Twardy. Tam nie było nic do Ciebie. Nie chciałem kontynuować nawet tego wątku. Nawet wycofałem to co napisałem wcześniej. A Ty sie wcinasz i bulwersujesz. Ręce opadają.


Ja sie bulwersuje ? Jak by mnie to nie bawilo to juz dawno przestal bym ripostowac wasze odpowiedzi :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 mar 2007, 23:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2006, 00:08
Posty: 119
Lokalizacja: Słupca
Ja tylko na zakoncznie dodam ze nie tylko recę a nawet piersi opadają :wink: :wink: :D

I proponuje zamknac ten temat bo bedzie sie to ciagło do nieskończoności.

_________________
Obrazek
\Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 mar 2007, 10:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lut 2007, 15:25
Posty: 682
Lokalizacja: Drawsko
djshadows napisał(a):
Ja tylko na zakoncznie dodam ze nie tylko recę a nawet piersi opadają :wink: :wink: :D

I proponuje zamknac ten temat bo bedzie sie to ciagło do nieskończoności.


Nie zamykajcie tematu - chcemy sie jesszcze troche posmiac z Twardego :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 mar 2007, 12:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sty 2007, 10:59
Posty: 716
Lokalizacja: Malopolska
r3l0ad3d napisał(a):

Nie zamykajcie tematu - chcemy sie jesszcze troche posmiac z Twardego :)


No to mi pojechales, chyba w depresje wpadne 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 mar 2007, 15:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2006, 00:08
Posty: 119
Lokalizacja: Słupca
Nie wiem czy jeszcze jest tu cos do śmiechu. :P

_________________
Obrazek
\Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 mar 2007, 15:54 
Offline

Dołączył(a): 28 sty 2007, 19:38
Posty: 543
dokładnie, nic tu nie jest do smiechu. :?
temat się powoli przeradza w debate/konflikt o serverze CQF :? :?


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL