Teraz jest 27 wrz 2024, 18:24

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 16 mar 2007, 23:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 gru 2005, 01:04
Posty: 572
Lokalizacja: Olsztyn
djshadows napisał(a):
Ja tylko na zakoncznie dodam ze nie tylko recę a nawet piersi opadają :wink: :wink: :D

I proponuje zamknac ten temat bo bedzie sie to ciagło do nieskończoności.


nieee :D mnie tu jeszcze nie było ;]

a tak na serio to w PL4FC każdy ma prawo wypowiadać się tylko w swoim imieniu i sam wiesz shadow że przez ostatni rok z wieloma różnymi typami ludzi musieliśmy się użerać

a co do tej dyskusji -to można tylko rozwiązać grając spara a jeśli jedna ze stron nie chce zagrać (Twardy z tego co zrozumiałem) to trzeba odpuścić dyskusje i uznać własne racje.

i żeby jak zwykle było w temacie: moim zdaniem KRAP to spoko serwer ale niektóre mapy są chybione ze względu na małą ilość slotów

_________________
PL4FC-FarRaider


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 mar 2007, 01:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 cze 2005, 15:11
Posty: 60
Lokalizacja: Warszawa
A mnie niestety wyrzuca pb (na innych serwerach wszystko jest ok, dotad nie spotkalem sie z takim problemem, rowniez na "starym" KRAP'ie):
http://img337.imageshack.us/img337/6459 ... 334jn8.png

Z tego co wygooglalem jest to problem po stronie serwera. Dlatego prosilbym adminow o zaktualizowanie skryptow md5tool (via Auto-MBL bo widze ze streamujecie :) )


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 mar 2007, 02:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 cze 2006, 09:20
Posty: 571
Lokalizacja: Warszawa
albo masz czita z tym plikiem... przyznaj sie !! Aaaaaaaaaaaaaaaaaa BANA MU xD

_________________
Reality Pilot


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 mar 2007, 09:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sty 2007, 10:59
Posty: 716
Lokalizacja: Malopolska
Jan_Twardowski napisał(a):

Ucieklem od Was z meczu bo nie bylem w stanie grac , poziom waszego skilla mnie przytlacza moze za rok bede gotow stawic Wam czola. - Zadowolony ? Smile
Yhh czy Wy naprawde nie dostrzegacie tu ironii ? :roll:

Wyszlem z meczu bo mialem inne obwiazki i nie mialem juz czas czekac kolejna godzine az zjawi sie jakis wasz gracz (cqf). Jak bym wiedzial o tym sparingu wczesniej to wygospodarowal bym sobie odpowiednia ilosc czasu, ale ,ze duzo go nie mialem to gralem tylko jedna runde, ktora wygralismy (pl4fc).

Jesli bedziecie z nami grac a ja bede wiedzial o spraingu wczesniej niz godzine przed faktem, to napewno bede gral.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 mar 2007, 11:05 
Offline

Dołączył(a): 20 lip 2005, 10:00
Posty: 511
Lokalizacja: Koronowo
Jan_Twardowski napisał(a):
Jan_Twardowski napisał(a):

Ucieklem od Was z meczu bo nie bylem w stanie grac , poziom waszego skilla mnie przytlacza moze za rok bede gotow stawic Wam czola. - Zadowolony ? Smile
Yhh czy Wy naprawde nie dostrzegacie tu ironii ? :roll:

Wyszlem z meczu bo mialem inne obwiazki i nie mialem juz czas czekac kolejna godzine az zjawi sie jakis wasz gracz (cqf). Jak bym wiedzial o tym sparingu wczesniej to wygospodarowal bym sobie odpowiednia ilosc czasu, ale ,ze duzo go nie mialem to gralem tylko jedna runde, ktora wygralismy (pl4fc).

Jesli bedziecie z nami grac a ja bede wiedzial o spraingu wczesniej niz godzine przed faktem, to napewno bede gral.


A Ty już tak sam ze sobą???


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 mar 2007, 11:31 
Offline

Dołączył(a): 25 lut 2006, 22:36
Posty: 28
Lokalizacja: Warszawa
Dzięki Misiek za wiadomość - postaram się jak najszybciej załatwić sprawę.

PS Twardy - Załóż sobie topic: spam/OT i zobacz czy może ktoś Cię pobije...

Pzdr


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 mar 2007, 11:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sty 2007, 10:59
Posty: 716
Lokalizacja: Malopolska
Udaj napisał(a):
Dzięki Misiek za wiadomość - postaram się jak najszybciej załatwić sprawę.

PS Twardy - Załóż sobie topic: spam/OT i zobacz czy może ktoś Cię pobije...

Pzdr


Wejdz na pierwsza strone i zobacza kto zaczal OT.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 kwi 2007, 20:09 
Offline

Dołączył(a): 23 gru 2006, 16:45
Posty: 1582
Lokalizacja: wookie.pl
czy krap ma jakas swoja stronke ? dostalem chyba bana za TK chociaz to ja zostalem przez kogos zabity przez swoich ( oczywiscie z clay na dodatek ) jeden wielki lol dla pana admina


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 kwi 2007, 21:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lut 2006, 21:54
Posty: 633
Lokalizacja: 58-506
misiekbest napisał(a):
A mnie niestety wyrzuca pb (na innych serwerach wszystko jest ok, dotad nie spotkalem sie z takim problemem, rowniez na "starym" KRAP'ie):
http://img337.imageshack.us/img337/6459 ... 334jn8.png

Z tego co wygooglalem jest to problem po stronie serwera. Dlatego prosilbym adminow o zaktualizowanie skryptow md5tool (via Auto-MBL bo widze ze streamujecie :) )
Ja miałem to samo, brakuję Ci w/w pliku w bf2. Instalowałem na nowo grę i nic nie pomogło, dopiero kolega Udaj poratował mnie swoim plikiem. Problem miałem na wszystkich serwerach polskich z streamingiem, Nsz, Krap,Cqf(nie wierze że Drago że sie opóśćił z aktualizacją :D ). Daj emila to Ci podeśle plik. Pozdro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 kwi 2007, 21:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lut 2006, 21:54
Posty: 633
Lokalizacja: 58-506
duncon napisał(a):
czy krap ma jakas swoja stronke ? dostalem chyba bana za TK chociaz to ja zostalem przez kogos zabity przez swoich ( oczywiscie z clay na dodatek ) jeden wielki lol dla pana admina
Widzisz miałeś pecha bo zbanował Cie Auto Admin za słownictwo, także jeden wielki lol dla auto admina. Banned Words jest ustawiony na trzy ostrzeżenia, także życie kolego.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 kwi 2007, 23:00 
Offline

Dołączył(a): 23 gru 2006, 16:45
Posty: 1582
Lokalizacja: wookie.pl
za slowo noob ? za to ze koles , z wlasnej druzyny na dodatek , za rozstawianie calyow nazwalem noobem dostalem bana ?.... rewelka


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 kwi 2007, 23:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 kwi 2007, 23:15
Posty: 20
Lokalizacja: Z Polski
duncon napisał(a):
za slowo noob ? za to ze koles , z wlasnej druzyny na dodatek , za rozstawianie calyow nazwalem noobem dostalem bana ?.... rewelka


Po pierwsze kolego nie kluc sie z adminem. Admin ma zawsze racjie :lol:

_________________
http://www.bf2stats.nl/player/97152716/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 kwi 2007, 07:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lut 2006, 21:54
Posty: 633
Lokalizacja: 58-506
duncon napisał(a):
za slowo noob ? za to ze koles , z wlasnej druzyny na dodatek , za rozstawianie calyow nazwalem noobem dostalem bana ?.... rewelka
Może ktoś sobie nie życzy abyś obrażał innych np. nazywając go noobem.
http://img338.imageshack.us/my.php?imag ... 001ws2.jpg


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 kwi 2007, 09:59 
Offline

Dołączył(a): 23 gru 2006, 16:45
Posty: 1582
Lokalizacja: wookie.pl
Dostalem kicka tylko , ale 2 , coz rozumiem faktycznie obrazliwe slowa i bluzgi ale jak widze mlotkow w 90% zza granicy ktorzy nie czytaja zasad serwera i generalnie leja na to psujac zabawe innym to sie poprostu wkurzam.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 kwi 2007, 10:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lut 2006, 21:54
Posty: 633
Lokalizacja: 58-506
duncon napisał(a):
Dostalem kicka tylko , ale 2 , coz rozumiem faktycznie obrazliwe slowa i bluzgi ale jak widze mlotkow w 90% zza granicy ktorzy nie czytaja zasad serwera i generalnie leja na to psujac zabawe innym to sie poprostu wkurzam.
NIe zawsze siedzi ktoś na admince, a w konsoli nie da sie ustawić kopania za claye, c4 , unlocki itd. Ale za to można ustawić Auto Admina na wysoki ping, Idlle, negative score, oraz słownictwo i na konsoli nie musi siedziec admin żeby kopac robi to za niego automat


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL