Teraz jest 25 wrz 2024, 22:19

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 162 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lip 2007, 12:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 maja 2004, 11:11
Posty: 945
Lokalizacja: Koszalin
yacub napisał(a):
Kamillos napisał(a):
No tak... nie wrócę do kraju bo rząd mi się nie podoba :lol: :lol: :lol: :lol:
nie no zabijacie mnie
zły rząd uhuhuh
cenzura :lol:

Rząd? Wali mnie. Debile i debilizmy na każdym kroku już nie.W dupie mam taki kraik.


Najbardziej wkurzaja mnie ludzie, ktorzy wyjechali za granice i teraz bluzgaja na swoj kraj, jaki to on jest zly. Zero szacunku, zycze ci, abys nie musial wracac i reszte zycia spedzil w angli skoro tak tam sie tobie podoba. Zamiast powiedziec wprost, ze pojechales tam aby zarobic/zyc na lepszym poziomie bo place w polsce sa nieporownywalnie nizsze to wykrecasz sie tym, ze rzad ci sie nie podoba. Juz widze, jak interesujesz sie dzialaniami politykow w angli hehe. Pamietaj, ze gdzie nie pojedziesz i tak dotyczy cie to co dzieje sie w polsce bo jestes polakiem...

_________________
No Limits. No Fear.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lip 2007, 00:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 maja 2003, 20:02
Posty: 674
morthag napisał(a):
Pamietaj, ze gdzie nie pojedziesz i tak dotyczy cie to co dzieje sie w polsce bo jestes polakiem...

:twisted:
Niestety, ta neobolszewicka koalicja miernot nie da ci spokoju nawet jeśli jesteś poza granicami kraju. Tu się w#$@wiasz, tam się wstydzisz.

OT
Przyjrzyjcie się bannerowi na stronie PiSu:
http://www.pis.org.pl/main.php

Wiesław, Wiesław, hm sorry, Jarosław, Jarosław niech żyje!

_________________
punx not red


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lip 2007, 10:36 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2003, 20:42
Posty: 2969
Lokalizacja: Edinburgh
morthag napisał(a):
Zamiast powiedziec wprost, ze pojechales tam aby zarobic/zyc na lepszym poziomie bo place w polsce sa nieporownywalnie nizsze to wykrecasz sie tym, ze rzad ci sie nie podoba.
Masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem? Chyba wyraźnie napisałem, że rząd mam głęboko w poważaniu. Poza tym, poziom życia nie wiąże się jedynie z płacami.

morthag napisał(a):
Juz widze, jak interesujesz sie dzialaniami politykow w angli hehe.

W Szkocji to po pierwsze - problemy z geografią? Po drugie, jeśli już walisz gafę, to chociaż poprawnie - Anglii (dwa 'i' na końcu). Po trzecie - na jakiej podstawie niby oceniasz moją znajomość lokalnej polityki? Czy naprawdę wydaje Ci się, że każdy tutaj przyjeżdża, żeby ciułać każdy grosz po 80h/tygodniowo z klapkami na oczach? Wyobraź sobie, że niektórzy jednak tutaj żyją, nie tylko pieniężnie. I tak, głosowałem w wyborach.

morthag napisał(a):
Pamietaj, ze gdzie nie pojedziesz i tak dotyczy cie to co dzieje sie w polsce bo jestes polakiem...

Do momentu, aż nie wybuchnie wojna kompletnie mnie to nie interesuje.

@Skandal - Ja się nie wstydzę - z takiej odległości mam po prostu niezły ubaw - może poza momentem wizyty Kaczora i jego podsumowania emigrantów :) Choć też przez pewien po jego wizycie czas witaliśmy się w pracy per 'nieudaczniku' ;) Anyway - srać to :]

_________________
arcy.SithSurfer
These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days.
They're back! There's no choice left. And I'm ready for war.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lip 2007, 12:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
w samej Polsce poziom życia z roku na rok podwyższa się i za pare lat, kto wie ,może nawet dogonimy poziomem Europe zachodnią. Jeśli chodzi o politykę, srać na nią. Co mnie obchodzi że chcą Leppera zamordować, że się dogadać nie mogą, że każdy każdego o korupcje podejrzewa i współprace z SB. Rząd rozwiązać wybory zrobić i żyć długo i szczęśliwie z PO na czele :P

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lip 2007, 12:29 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 maja 2004, 20:41
Posty: 2219
Lokalizacja: Warszawa Praga
$towarzysz$ napisał(a):
Jeśli chodzi o politykę, srać na nią.

Z jednej strony też mam ją głęboko, ale z drugiej... trzeba się coś tym interesować, żeby na kolejnych wyborach znów pisiorów nie wybrać :|

Poziom życia się podnosi, ale zadłużenie w postaci kredytów też. Ja odczuwam tylko to drugie :lol: Kończę studia, a potem się zastanowię czy warto tutaj siedzieć czy nie... :D

_________________
43RIDE Magazyn Rowerowy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lip 2007, 13:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 maja 2004, 11:11
Posty: 945
Lokalizacja: Koszalin
Nie interesuje mnie skad jestes, nie patrzylem na to, wiec nie mow mi tutaj o zadnych gafach. Po drugie nie bedziesz mi mowil jak mam pisac wyraz "anglia" bo o ile nie zauwazyles pisze wszystko za malej litery. Skup sie raczej na tresci merytorycznej a nie probuj kogos osmieszyc bo srednio ci to wychodzi.
Poziom zycia nie wiaze sie jedynie z placami ? No tak, jesli chcesz zyc na socjalu w bogatym panstwie, to gratuluje.
Praca 80h tygodniowo ? Dla mnie mozesz tam pracowac 5h dziennie i co z tego ? Nie zmienia to faktu, ze nie pojechales tam wypoczywac.

_________________
No Limits. No Fear.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lip 2007, 14:50 
Offline

Dołączył(a): 11 cze 2004, 21:31
Posty: 466
Lokalizacja: Polska
Pamiętajcie że Polacy to taki naród jest że jakiego ustroju by nie było , kto by nie rządził to i tak znajdzie sie ktoś komu będzie źle :wink: I śmieszne jest że teraz ludzie śmieją sie z PiS ( sami na nich głosowali ) czy myślicie że za rządów PO byłoby lepiej? Na pewno nie, bo jeśli nawet Wam by to pasowało to znalazło by się 10 mln ludzi którzy myśleli by inaczej :wink:
A ta ostania reklama w TVN ( który rząd ile kasy potrzebował ) to śmiech na sali jest i w tym momencie TVN dla mnie nie różni się niczym od tych wszystkich tanich brukowców. 8) :lol: :lol:

PS: tam na początku chyba Morswin pisał o PRL , kurcze jak był PRL to Ciebie jeszcze na świecie nie było więc nie rób z siebie pośmiewiska i nie pisz takich rzeczy nawet - ja też jestem gówniarz nie wiele młodszy od Ciebie i nie dyskutuje na temat ustroju o którym uczyłem się z książek pisanych przez ch** wie kogo. :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lip 2007, 15:04 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 maja 2004, 20:41
Posty: 2219
Lokalizacja: Warszawa Praga
kurde, piszcie na początku posta, do kogo kierujecie wypowiedź, bo tak nie wiem kto na kogo najeżdża :lol:

Grig, ciężko powiedzieć za czyich rządów byłoby lepiej, trzeba by sprawdzić organoleptycznie :D Co do reklamy na TVN - jest to stacja komercyjna, więc jak im zapłacą to puszczą. Swoją drogą kaczki zapowiadały tanie państwo, a z tej miłej reklamówki wynika tylko tyle, że jest to droższe państwo od tego, które sami krytykowali (Kwaśniewskiego za rozrzutność) - więc "oszukali" jest tutaj akurat bardzo na miejscu wg mnie :)

_________________
43RIDE Magazyn Rowerowy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lip 2007, 15:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 maja 2003, 20:02
Posty: 674
Grigorij_PL napisał(a):
(...)czy myślicie że za rządów PO byłoby lepiej?

Jestem pewien, że byłoby lepiej. Po tym syfie jaki zgotowały nam partie kochające najbiedniejszych 8) czyli SLD, potem PiS nic gorszego nas spotkać już nie może. Polepszyło się we wskaźnikach, wiadomo - chwaliło się tym pod koniec SLD, chwali się i PiS ale to tylko efekt tego, że skońćzył się jeden z większych światowych kryzysów, obalający najmocniejsze gospodarki plus wejście Polski do UE. Mimo wszystko, qrna ktoś (mądry) się musi wreszcie wziąć za gospodarkę a nie tylko powiekszanie liczby stołków, piękne gadki lub przeciwnie rynsztokowy język, szukanie szpiegów i zwalczanie przeciwników wszelkimi metodatmi. Choćby samo wprowadzenie podatku liniowego, zmniejszenie rozbuchanej administracji, agencji spółek skarbu państwa,, prawdziwa i odważna reformę służby zdrowia, górnictwa, PKP. Podatek liniowy - to nie będzie oczywiście jakieś cudowne panaceum ale widać po krajach gdzie go wprowadzono czyli Estonia, Litwa, Łotwa, Słowacja, Rosja, Ukraina, Bułgaria, Rumunia, Słowenia, że mogą z wyższością patrzeć na nas mając wzrost PKB rzędu 9-16% i zmniejszoną szarą strefę przez wprowadzenie relatywnie niskiego, prostego i jasnego podatku liniowego. I nie piszcie, że to albo małe kraje albo były na gospodarczym dnie bo od den to my jesteśmy fachowcami - najpierw dno naszego PRLu a potem 17% bezrobocie i bardzo niskie PKB/jednego mieszkańca. Na pewno mamy od czego odbijać a Kaczyński jak dotąd nie rzadzi lecz politykuje czyli rozwiązuje problemy, które sam stwarza - Samoobrona, Rydzyk, LPR.

I na koniec cytat z Jacka Kaczmarskiego:
"Prócz plucia i stania w rozkroku
o niczym nie mają pojęcia
lecz mimo to wierzą głęboko
że czeka ich cud wniebowzięcia
gdy tylko zatłuką się w mroku..."

_________________
punx not red


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lip 2007, 19:24 
Offline
Moderator forum

Dołączył(a): 8 mar 2004, 01:27
Posty: 1858
Lokalizacja: Łódź
Wasza wiara w PO może być nieco zgubna :/ Czy już nikt nie pamięta, że ta partia wywodzi się w prostej linii z uciekinierów z AWS ?

_________________
Battlestations Midway - moja nowa pasja :)

Podpis nieczytelny...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lip 2007, 22:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 maja 2003, 20:02
Posty: 674
Część tak, podobnie ma się sprawa z ludźmi PiSu. Zresztą co wynika z tego, że są z AWSu? Chyba nie to, że AWS miał nieszczęście rządzić w czasie światowego krachu gospodarczego i do tego odziedziczył po postkomunistach gospodarkę, której 80% wymiany handlowej to interesy z Rosją. Na dodatek w tym czasie rynek w Rosji kompletnie padł.

_________________
punx not red


Ostatnio edytowano 15 lip 2007, 15:32 przez skandal, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lip 2007, 22:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 gru 2005, 04:52
Posty: 227
Lokalizacja: Warszawa
Co jest? Tutaj też syndrom Kwaśniewskiego? Jesteśmy podsłuchiwani przez Służbę Ochrony Kolei... Dajcie spokój. :P

_________________
Obrazek
Ground forces core


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lip 2007, 23:07 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2004, 13:15
Posty: 2433
Lokalizacja: Bydgoszcz
Tom@s napisał(a):
Swoją drogą kaczki zapowiadały tanie państwo, a z tej miłej reklamówki wynika tylko tyle, że jest to droższe państwo od tego, które sami krytykowali (Kwaśniewskiego za rozrzutność) - więc "oszukali" jest tutaj akurat bardzo na miejscu wg mnie :)


Ta śmiechu warta reklamówka została w całości obalona jeszcze przed jej emisją - sama wybiórczość z jaką dobierano wydatki danych rządów i kancelarii prezydentów jest typowa dla PO ...
Więc nie śmiejmy się skoro nie wiemy dokładnie z czego się śmiejemy :wink:

Najważniejsze jednak, że reklamy lecą a głupi, chłonny polski naród to kupuje ...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lip 2007, 23:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 paź 2005, 11:35
Posty: 219
Lokalizacja: Białystok
Skandal

Tyle ludzi było pewnych ze z PiS będzie lepiej :roll: a teraz się wyżalacie. EST juz napisał najważniejszą kwestie, więc reszty nie ma po co komentować. Wole żeby było jak jest, niż zeby do włądzy doszlo PO lub SLD. Kiedyś w programie z dwoma gołębiami w innej stacji był Paweł Kukiz i tam zacytował/zaśpiewał pewien wierszyk/piosenke. Warto se to wziąść do serca...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lip 2007, 23:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2005, 16:27
Posty: 1127
Cytuj:
Ta śmiechu warta reklamówka została w całości obalona jeszcze przed jej emisją - sama wybiórczość z jaką dobierano wydatki danych rządów i kancelarii prezydentów jest typowa dla PO ...
Więc nie śmiejmy się skoro nie wiemy dokładnie z czego się śmiejemy Wink

:) z tego co wiem to w tej reklamie podane są sumy z 1 roków urzędowania danego prezydenta :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 162 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL