Teraz jest 25 wrz 2024, 22:24

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 162 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lip 2007, 13:22 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 maja 2004, 20:41
Posty: 2219
Lokalizacja: Warszawa Praga
Ja swojej konkretnej propozycji nie mam - nie zajmuję się tym, są od tego inni ludzie, którzy pobierają za to kasę - ale uważam, że łatwiej jest upilnować i wychować takie trudne dzieci, kiedy są porozbijane (po kilka sztuk) w normalnych klasach (także dlatego, że Ci "normalni" będą im pokazywać jak się zachowywać normalnie), niż skupione w jednym miejscu (teoria tłumu ;) ).
Co do gimnazjów, to się zgadzam - jest to pomyłka :)

_________________
43RIDE Magazyn Rowerowy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lip 2007, 17:15 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2003, 20:42
Posty: 2969
Lokalizacja: Edinburgh
O tak, jasne - może od razu wprowadźmy ich do więzienia - nauczą się trochę więcej niż od swoich kolegów z 'karcerowej ławki'. Separacja przygłupów do doskonały pomysł - niech się wzajemnie nakręcają - dopiero wtedy zobaczysz jaki wpierdziel będziesz mógł dostać na ulicy. "Te, patrz, to ten ciulek z 'dobrego liceum'...". Nie no, jak dla mnie bomba. I jeszcze najlepiej jakieś godziny policyjne dla przedszkolaków.

_________________
arcy.SithSurfer
These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days.
They're back! There's no choice left. And I'm ready for war.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lip 2007, 19:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 maja 2003, 20:02
Posty: 674
Ostre karanie młodzieży, specjalne szkoły, poprawczaki czy nawet obozy pracy mamy w Rosji. Czy mają lepszą młodzież? Nie, widać to (np. na filmach dokumentalnych lub nawet na Youtube) szczególnie po sadystycznej fali w armii i nocnych moskiewskich ulicach.

_________________
punx not red


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lip 2007, 20:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 wrz 2006, 19:54
Posty: 313
Lokalizacja: z Olsztyna
Grigorij_PL napisał(a):
Wprowadzenie mundurków - dobry pomysł - czekam tylko na te szkoły dla bandytów bo z nimi trzeba porządek zrobić jeśli ktoś chce euro 2012 dożyć aaa właśnie sprawa euro , pewnie za rządów PO to już byśmy byli gotowi po dwóch miesiącach , nie?


Tom@s napisał(a):
ps. przeciwko mundurkom nic nie mam, ale w takim razie jestem za tym, aby wprowadzić je dla wszystkich uczniów - podstawówka, gimnazjum i szkoły średnie


Cóż,ja sie w ogóle nie znam na polityce, gówniarz jeszcze jestem itp. sam poszedłem do 2 gim, i tez nie mam nic przeciwko mundurkom,ale w trochę innej formie.Nie mogła by to być np. szarfa lub coś takiego? NP. my dostaliśmy kamizelki, nie weim z jakiego materiału,ale w lato normalnie się można stopić.
PS: Sorki,nie wiem jak się pisze "w ogóle"
:wink:

_________________
davis00 napisał(a):
Czy bzyknąłbyś swoją siostrę ?? Pytam poważnie.


Jak to ma DaGodness w podpisie: Own3d :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lip 2007, 21:15 
Offline

Dołączył(a): 30 mar 2005, 15:34
Posty: 1988
Lokalizacja: Rzeszów>Woliczka :)
Dobrze napisałeś pisze się w ogóle :)

Tomas bardzo jesteś za mundurkami ponieważ dawno juz te szkoły skończyłeś :). Swoją drogą Podstawówka jeszcze gnojki jak sie idzie do Gima to sie myśli co to się nie jest zaczyna się palenie i picie alkoholu największym kozakiem sie wtedy zdaje być i to właśnie wtedy trzeba by utemperować te dzieci póki się jeszcze da ;) Liceum zaś to już co innego troche więcej sie ma oleju w głowie już idąć do niego czy ucząc się w nim :) Takie jest moje zdanie :)

_________________
...a jeśli z Nas ktoś padnie wśród szaleńczych jazd, czerwieńszy będzie kwadrat, nasz lotniczy znak"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lip 2007, 21:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2006, 18:45
Posty: 229
Lokalizacja: Łódź
Szymas^PL napisał(a):
Dobrze napisałeś pisze się w ogóle :)

Tomas bardzo jesteś za mundurkami ponieważ dawno juz te szkoły skończyłeś :). Swoją drogą Podstawówka jeszcze gnojki jak sie idzie do Gima to sie myśli co to się nie jest zaczyna się palenie i picie alkoholu największym kozakiem sie wtedy zdaje być i to właśnie wtedy trzeba by utemperować te dzieci póki się jeszcze da ;) Liceum zaś to już co innego troche więcej sie ma oleju w głowie już idąć do niego czy ucząc się w nim :) Takie jest moje zdanie :)


nie do końca się z tobą zgadzam szymas, bo o tym czy dziecko zacznie pić czy palić zależy w dużej mierze od wychowania. ja osobiście brzydzę się zapachem tytoniu :)

i jeszcze jedna rzecz, mundurki będą miały na celu zrównać ze sobą uczniów pod względem ubiorów, żeby np. jedna osoba chodziła w łachmanach (bo nie ma pieniędziy) i wszyscy się z nij śmieją a inna chodzła w pięknym ortalionowym dresie :wink: i jest "fajna". a doszły mnie słuchy że będą też robione mundurki z gorszych materiałów dla biedniejszych rodzin, czyli po prostu wracamy do punktu wyjścia... paranoja :omg:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lip 2007, 21:39 
Offline

Dołączył(a): 13 mar 2004, 23:34
Posty: 94
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Ceglak napisał(a):
a doszły mnie słuchy że będą też robione mundurki z gorszych materiałów dla biedniejszych rodzin



a możesz podać źródło tych "słuchów" ? :roll:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lip 2007, 21:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2006, 18:45
Posty: 229
Lokalizacja: Łódź
2 źródła: krawiec (nie śmiejcie się :)) i logika. Wiadomo że nie każdy ma pieniądze żeby kupić podręczniki, więc i tak będzie jedno wyjście, chyba że wymyślą "becikowa na mundurek" :D


oczywiście jeszcze nic nie wiadomo, jak zwykle :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lip 2007, 21:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 wrz 2006, 19:54
Posty: 313
Lokalizacja: z Olsztyna
Ceglak napisał(a):
Szymas^PL napisał:
Dobrze napisałeś pisze się w ogóle Smile

Tomas bardzo jesteś za mundurkami ponieważ dawno juz te szkoły skończyłeś Smile. Swoją drogą Podstawówka jeszcze gnojki jak sie idzie do Gima to sie myśli co to się nie jest zaczyna się palenie i picie alkoholu największym kozakiem sie wtedy zdaje być i to właśnie wtedy trzeba by utemperować te dzieci póki się jeszcze da Wink Liceum zaś to już co innego troche więcej sie ma oleju w głowie już idąć do niego czy ucząc się w nim Smile Takie jest moje zdanie Smile


Generalnie masz rację< akurat mnie to nigdy nie kręciło nawet na tyle by spróbować,>,ale ja raczej chodzę do gimnazjum nie dla "dobrych dzieci" ale tez nie dla "dresów",i powiem ci ze pali i pije o wiele mniej osób niż się wydaje.

Ceglak napisał(a):
i jeszcze jedna rzecz, mundurki będą miały na celu zrównać ze sobą uczniów pod względem ubiorów, żeby np. jedna osoba chodziła w łachmanach (bo nie ma pieniędziy) i wszyscy się z nij śmieją a inna chodzła w pięknym ortalionowym dresie Wink


Ale nie będzie mini
:cry: Sorki,MUSIAŁEM to powiedzieć :lol: (demoralizacja rulezzz)

_________________
davis00 napisał(a):
Czy bzyknąłbyś swoją siostrę ?? Pytam poważnie.


Jak to ma DaGodness w podpisie: Own3d :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lip 2007, 22:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2006, 18:45
Posty: 229
Lokalizacja: Łódź
ja szczerze mówiąc nie chodzę do żadnej rejonowej szkoły ( na szczęście) tylko w zasadzie powtarzam to co mówili mi ludzie co do niej chodzili i co widziałem na moim moje starym osieldlu (polesie - dzielnica w której jest stadion łódzkiego klubu ŁKS...straszna dzielnica)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lip 2007, 23:11 
Offline

Dołączył(a): 30 mar 2005, 15:34
Posty: 1988
Lokalizacja: Rzeszów>Woliczka :)
Wiecie co to jest instynkt stadni ?. Pozatym nie bardzo rozumie jeżeli ktoś pali czy pije to jest jakimś degeneratem ? :D. w 1 Półroczu był u nas Policjant ;D i zaczął wykład o demoralizacji po czym wyszło że cała klasa jest zdemoralizowana :) ja tego nie rozumie:). Wiadomo to jest ciężki temat "picie i palenie" u nieletnich no ale to sprowadza się do tego ,że jeden po alkoholu będzie robił burdę a drugi miał tylko fajną zabawę ;). A co do pełnoletnośći :) zbliżają się 18 urodziny tak jest fajnie tort, rodzina, impreza tak mija godzina dmuchasz świeczki śpiewają ci " sto lat" i zaraz jesteś mądrzejszy czy lepszy ? bardziej odpowiedzialny ?. Znam ludzi pełnoletnich a czubów na chu^&

Tak więc to nie ma różnicy ile się ma lat tylko co się sobą prezentuje takie jest moje zdanie :) a Alkohol jest dla ludzi tylko w odpowiednich ilościach :)

Fakt jak nieraz widzę jak kobieta sprzedaje 12 latkowi piwo to korci mnie żeby przydzwonić na pały.. esz takie czasy.......

_________________
...a jeśli z Nas ktoś padnie wśród szaleńczych jazd, czerwieńszy będzie kwadrat, nasz lotniczy znak"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 lip 2007, 01:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
Szymas^PL napisał(a):
Wiecie co to jest instynkt stadni ?. Pozatym nie bardzo rozumie jeżeli ktoś pali czy pije to jest jakimś degeneratem ? :D. w 1 Półroczu był u nas Policjant ;D i zaczął wykład o demoralizacji po czym wyszło że cała klasa jest zdemoralizowana :) ja tego nie rozumie:). Wiadomo to jest ciężki temat "picie i palenie" u nieletnich no ale to sprowadza się do tego ,że jeden po alkoholu będzie robił burdę a drugi miał tylko fajną zabawę ;). A co do pełnoletnośći :) zbliżają się 18 urodziny tak jest fajnie tort, rodzina, impreza tak mija godzina dmuchasz świeczki śpiewają ci " sto lat" i zaraz jesteś mądrzejszy czy lepszy ? bardziej odpowiedzialny ?. Znam ludzi pełnoletnich a czubów na chu^&

Tak więc to nie ma różnicy ile się ma lat tylko co się sobą prezentuje takie jest moje zdanie :) a Alkohol jest dla ludzi tylko w odpowiednich ilościach :)

Fakt jak nieraz widzę jak kobieta sprzedaje 12 latkowi piwo to korci mnie żeby przydzwonić na pały.. esz takie czasy.......


barwo brawo, polać mu ten alcohol :P

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 lip 2007, 09:26 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2004, 13:15
Posty: 2433
Lokalizacja: Bydgoszcz
Prawda jest taka jak ... napisał ktoś kilka stron wcześniej.

W Polsce nie ma na kogo głosować - niestety jakie społeczeństwo tacy politycy.
Trzeba zmienić mentalność ... a o to niestety najtrudniej.
Kraść i kłamać będą kolejni ... czy to będzie SLD czy PO czy jeszcze inny LiS. I niestety nie ma odpowiedzialności jednostki ... bo nawet przy najczystszych i najszczerszych chętciach Kaczyńskiego, Tuska czy Giertycha znajdą się w szeregach ich partii szuje i złodzieje, po których będziemy oceniać całą partię i jej działania ... :roll:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 lip 2007, 11:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2006, 18:45
Posty: 229
Lokalizacja: Łódź
z tym alkoholem i paleniem to chyba troszke od tematu odeszliśmy :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 lip 2007, 19:57 
Offline

Dołączył(a): 30 mar 2005, 15:34
Posty: 1988
Lokalizacja: Rzeszów>Woliczka :)
Artih dobrze mówi oni zawsze będą kraść nie wszyscy i nie jedni prawi lewi czy jacyś tam inni :wink:

_________________
...a jeśli z Nas ktoś padnie wśród szaleńczych jazd, czerwieńszy będzie kwadrat, nasz lotniczy znak"


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 162 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL