Teraz jest 27 wrz 2024, 01:29

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lip 2007, 23:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Thief - 1998
Solid - 1998

Wiec cos mi tu krecisz ;] Bo Metal gear to zupelnie co innego bylo i na zupelnie co innego. Tekst o fabule dorownuajcej RPG pozostawie bez komentarza. Za dlugo gram i za duzo gier mam/widzialem by sie w taka polemike wdawac ^_^


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lip 2007, 01:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2003, 14:02
Posty: 827
Lokalizacja: Oleśnica
Nie lap mnie za słowka bo napisalem iz Thief może byc rownie stary... ale prawda jest taka iz wizja swiata w MGS to wizja alternatywnej rzeczywistosci troche podchodzącej pod s-f więc o to nie ma sie co czepiać... facet nie zamienia się w beczke (raczej siedzi w niej... btw skąd wiesz iz nie stala ona sobie gdziesw poblizu, nie musiał jej nosic...) a co do AI to w MGS3 jest przyzwoite... zresztą esencją gry jest cała masa sprzętu które ma naprawde różne zastosowania i pewna doza humoru zaimplikowanego gzdieniegdzie... Sam do tego tytułu podchodziłem sceptycznie ale po przegraniu kilku godzin i zrozumieniu "o co w tym wszystkim chodzi" gra naprawde wciaga... grałem i w SC i w MGS i wrażenie jest takie iż SC jest dobry pod wzgledem technicznym ale nigdy nie przescignie MGS w klimacie i fabule oraz... możliwosciach jakie przedstawia graczowi... Np: w pewnym momencie jestesmy uwiezieni... sposobow na wydostanie się z więzienia ja osobiście znam 4 a możliwe ze jest ich więcej... tak samo z zabiciem pewnych bossów czy chocby sposobem dostania się w pewne miejsca... dodac do tego mozliwosc walki close combat przy pomocy noża, paralizatora, skradania się bez obezwładniania, czy użycia spluwy z silencerem i karabinów tworzy takie kombinacje iż każdy znajdzie coś dla siebie... niby w SC jest podobnie lecz dodac do tego miny, c4, pułapki i wszelakie inne rozwiązania i już bije to SC na głowe...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lip 2007, 01:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Na filmiku gosc po prostu zmienia sie w beczke a potem z niej wylazac po prostu "transformuje sie" stad moj wniosek o tym, ze ja "nosi" ze soba tak jak karton :P Zakladajac, ze MGS nie jest skradanka to moze i przyzwoity tytul ale stara sie nia byc wiec takie AI momentalnie go skresla...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lip 2007, 02:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
Lailonn napisał(a):
Thief - 1998
Solid - 1998

Wiec cos mi tu krecisz ;]


gdzieś czytałem że wczoraj obchodzono 20 rocznicę MGSa więc to raczej ty nie masz racji. A co do samej gry to odstrasza mnie ona tym swoim odmiennym fantasy, stwory nie będące raczej mutantami, mechy muczące jak krowa, to nie dla mnie :?

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lip 2007, 02:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Zerknij na jakikolwiek serwis o grach lub wikipedie zanim napiszesz ;]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lip 2007, 02:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lip 2005, 11:21
Posty: 2210
Lokalizacja: Warszawa
Lailonn napisał(a):
Zerknij na jakikolwiek serwis o grach lub wikipedie zanim napiszesz ;]

i vice versa...

Wikipedia napisał(a):
Solid Snake is the protagonist of the Metal Gear video game series. Introduced in the 1987...

źródło: :arrow: http://en.wikipedia.org/wiki/Solid_Snake

_________________
ObrazekObrazek
Rosyjscy żołdacy, won z Gruzji!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lip 2007, 02:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
Lailonn napisał(a):
Zerknij na jakikolwiek serwis o grach lub wikipedie zanim napiszesz ;]


no z wikipedii informacji o grach nie biorę :P

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lip 2007, 09:55 
Offline

Dołączył(a): 19 lut 2005, 17:21
Posty: 1694
Lailonn napisał(a):
Na filmiku gosc po prostu zmienia sie w beczke a potem z niej wylazac po prostu "transformuje sie" stad moj wniosek o tym, ze ja "nosi" ze soba tak jak karton :P Zakladajac, ze MGS nie jest skradanka to moze i przyzwoity tytul ale stara sie nia byc wiec takie AI momentalnie go skresla...


MGS jest skradanką i "przyzwoitym" jak to wyraziłeś tytułem. Nie musi z niczym konkurować bo i tak wygra. Dla gier z tej serii ludzie kupowali konsole. MGS jest uznawany za najlepsza grę na PSX, MGS2 i 3 za najlepsze na PS2 a z MGS4 będzie tak samo na PS3. Ty może tego nie zrozumiesz ale to jest więcej niż gra, którą można oceniać po AI i grafice. Ona ma głębię, której żadny inny tytuł nie ma.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lip 2007, 11:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Uncle Blues a czytac umiemy? Solid Snake to rowniez postac z Metal Gear. Tutaj rozmawiamy o Metal Gear Solid

Cytuj:
Solid Snake did not appear in another game until 1998 (a full eight years later), when he re-emerged as the protagonist of the PlayStation game Metal Gear Solid


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lip 2007, 14:06 
Offline

Dołączył(a): 4 lip 2005, 11:34
Posty: 743
Lokalizacja: mińsk maz
Co do AI to mowi sie ze na potrzeby pokazu ustawiono poziom trudnosci very easy aby Kojima plynnie przechodzil do prezentacji kolejnych ficzerow gry, a nie babral sie w walce, wiec nie ma co dramatyzowac o glupocie przeciwnikow - nawet jezeli to nieprawda i AI bylo slabe z powodu slabego programmingu, to do premiery pozostalo prawie dokladnie pol roku i ludzie maja czas na dopracowanie wszyskiego (szczegolnie slabej animacji i takich sobie textur). Jezeli rozpatrywac gre od strony technicznej - nie zasluguje na next-gena (chocby pancerne worki z piaskiem, ktorych nie da sie ruszyc granatem).

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lip 2007, 15:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
Lailonn fenomenu tej gry nigdy nie pojmiemy, tak samu jak nie którzy nie mogą pojąć fenomenu Star Wars, niby kicz a jednak podbiły cały świat

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lip 2007, 15:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 gru 2005, 04:52
Posty: 227
Lokalizacja: Warszawa
Filmik robi wrażenie. Tylko czemu ten stary Snake skacze i robi uniki jak dwudziestolatek? Zupełnie jak z tym noszeniem beczki w kieszeni... :wink:

_________________
Obrazek
Ground forces core


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lip 2007, 15:57 
Offline

Dołączył(a): 4 lip 2005, 11:34
Posty: 743
Lokalizacja: mińsk maz
Mplay napisał(a):
Filmik robi wrażenie. Tylko czemu ten stary Snake skacze i robi uniki jak dwudziestolatek? Zupełnie jak z tym noszeniem beczki w kieszeni... :wink:

Czepiasz sie :) Snake to klon, szybciej sie starzeje (w MGS4 jego cialo jest w fazie rozkladu, co spowalnia zastrzykami czy czyms tam - taka japonska fantazja :) ), ale tak naprawde ma dokladnie 42-43 lata :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lip 2007, 16:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 gru 2005, 04:52
Posty: 227
Lokalizacja: Warszawa
To był sarkazm z mojej strony. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego co Hideo Kojima zaprezentował na tym pokazie. Argumenty że bohater nosi dwadzieścia rodzajów broni, czy zmienia się w beczkę po prostu mnie bawią. TO TYLKO GRA-mówią kibice po czym zaczynają się lać, bo ktoś jest z innego miasta... :roll:

_________________
Obrazek
Ground forces core


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lip 2007, 21:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2003, 14:02
Posty: 827
Lokalizacja: Oleśnica
Ja sie nie leje... ;) po prostu dałem pare argumentów... i prawda jest taka iż MGS jest serią specyficzną a co za tym idzie albo się ją lubi albo wręcz przweciwnie... i nie trzeba byc fanem anime czy innych japońskich fantazjii, ja nie jestem :]


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL